Μεταμοσχευση στον Γιαννη Γκο*ρα

gpeiraias

Member
Χρόνια Πολλά και απο μένα σε όλους.Πέτρο περιμένουμε με ανυπομονησία το ραντεβού σου με τον Γ*ούρα και τις εντυπώσεις σου.
Αν σε πείσει να κάνεις την επέμβαση σε αυτόν , σκέψου την τομή που θα έχεις μια ζωή στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου-και στα πλαίνά μιας και έχεις μεγάλο πρόβλημα όπως αναφέρεις , και ζήτα αν γίνεται να δεις απο κοντά κάποιον που έχει κάνει επέμβαση στον εν λόγω γιατρό.
'Εχει κάνει 10.000 επεμβάσεις απο ότι έχω διαβάσει στο βιογραφικό του οπότε δεν είναι δύσκολο να βρεθέι κάποιος για να τον δεις απο κοντά.Επίσης πρόσεξε τον γιατρό αν φοράει Toppik ή τέλος πάντων παρόμοια σκόνη γιατί το μαλλί του είναι πολύ περιέργο.Στο λέω αυτό γιατί μου φαίνεται ότι και ο ίδιος αλλά και όλοι όσοι φαίνονται στις φωτο του site του , πως φοράνε Toppik με το κιλό...
Γενικά να ξέρεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω πιστευω οτι ο Μπρ**ας στη θεσσαλονικη ειναι καλυτερος γιατρος αλλα περιοριζεται στα 1300-1400 grafts το πολυ αποτι θυμαμε τοτε.Δεν ξερω αν αλαξε κατι απο τοτε.Ε


εχω δει και ενα αποτελεσμα του τυχαια απο ενα παιδι που δουλευε σε μια καφετερια και δεν ειχε μαλλι και μετα καιρο πηγα και τον ειδα μια χαρα.Ειχα κανει και κινηση να τον ρωτησω τοτε.
 

petrosb

New Member
gpeiraias είπε:
Χρόνια Πολλά και απο μένα σε όλους.Πέτρο περιμένουμε με ανυπομονησία το ραντεβού σου με τον Γ*ούρα και τις εντυπώσεις σου.
Αν σε πείσει να κάνεις την επέμβαση σε αυτόν , σκέψου την τομή που θα έχεις μια ζωή στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου-και στα πλαίνά μιας και έχεις μεγάλο πρόβλημα όπως αναφέρεις , και ζήτα αν γίνεται να δεις απο κοντά κάποιον που έχει κάνει επέμβαση στον εν λόγω γιατρό.
'Εχει κάνει 10.000 επεμβάσεις απο ότι έχω διαβάσει στο βιογραφικό του οπότε δεν είναι δύσκολο να βρεθέι κάποιος για να τον δεις απο κοντά.Επίσης πρόσεξε τον γιατρό αν φοράει Toppik ή τέλος πάντων παρόμοια σκόνη γιατί το μαλλί του είναι πολύ περιέργο.Στο λέω αυτό γιατί μου φαίνεται ότι και ο ίδιος αλλά και όλοι όσοι φαίνονται στις φωτο του site του , πως φοράνε Toppik με το κιλό...
Γενικά να ξέρεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις.

O Γιατρος δεν φοραει με τιποτα τοπικ! Τον ειδα απο κοντα και μου εδειχνε συνεχεια τα μαλλια του και μου τα εδειχνε. Δεν μου προτεινε STRIP οποτε δεν θα εχω καποια τομη. FUE μου προτεινε. Ποσα μοσχευματα λενε οτι είναι εφικτο να μεταφερθουν σε μια επισκεψη?
 

giwrgos athina

Active Member
αποκλειεται ο καγκουρας να σου προτεινε fue...ο λογος ειναι πως δεν ξερει να κανει fue..οσο για το ποσα grafts μπορουν να βαλουν απο fue αυτος ισχυριζεται μεχρι 500grafts και για αυτο δεν την προτεινει....για μενα ο αθρωπος ειναι για κλωτσιες αν εσυ τον εμπιστευεσαι οκ παω πασο...
 

petrosb

New Member
giwrgos athina είπε:
αποκλειεται ο καγκουρας να σου προτεινε fue...ο λογος ειναι πως δεν ξερει να κανει fue..οσο για το ποσα grafts μπορουν να βαλουν απο fue αυτος ισχυριζεται μεχρι 500grafts και για αυτο δεν την προτεινει....για μενα ο αθρωπος ειναι για κλωτσιες αν εσυ τον εμπιστευεσαι οκ παω πασο...

πως γινεται να λες οτι δεν κανει FUE ενω την αναφερει στο site του? και ειχα ραντεβου με τον γιατρο και μου την προτεινε. εσυ σε ποιον εχεις κανει?
 

giwrgos athina

Active Member
εγω εχω κανει στο συνεργατη του παντελη βα*βη πριν 2 χρονια...με στριπ εννοειται...και ο δικος μου ο γιατρος την αναφερει στο site tou αλλα διευκρινηζει πως εχει τεραστιες απωλειες και πως δεν μεταμοσχευονται πολλα grafts σε μια συνεδρια...οποτε με αυτο τον τροπο σε ψηνουν να κανεις strip...σου δειχνουν και 5φοτογραφιες διασημων που ειναι με τοπικ και σε κοιτανε με ενα υφος ελα σπασε τωρα μην με κουραζεις αλλο...οσο για τους υποδοχεις που ανοιγουνε στο κεφαλι δεν θατο σχολιασω καν...λογικα πρεπει να χρησιμοποιουνε τρυπανι δεν εξηγηται αλλιως τοση ανικανοτητα..
 

gpeiraias

Member
Φίλε στις 30/12 άνοιξες το θέμα και τώρα μας λες ότι τον είδες και δεν φοράει Τοppik.Πότε τον επισκέφτηκες τελικά και τι σου πρότεινε?Grafts τιμή μεταμόσχευσης κ.λ.π
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Flosk είπε:
Θα διαφωνησω λιγο με το φιλο και συναγωνιστη Danceworld οσον αφορα τον ΚαΓκουρα. Ο εν λογω γιατρος κανει αρκετα καλες ουλες (καμια σχεση με του αλλους στην Ελλαδα) και εχει πολυ καλο ποσοστο φυτρωσης αλλα οι τρυπες που κανει στη ληπτρια περιοχη ειναι σαν την γουρνα του νεροχυτη μου και παιζεις Blackjack μεσα. Επισης επειδη οι τρυπες ειναι μεγαλες τις κανει και με μεγαλη αποσταση μεταξυ τους και το αισθητικο αποτελεσμα ειναι ασχημο στο ματι απο κοντα. Κατα τα αλλα θα συμφωνησω για το οτι ειναι σχιτζης κ αλητης και πως οι καλυτερες επιλογες ειναι Κυπρο, Βελγιο και Καναδα.

Να ενα παραδειγμα που βρηκα με τα λεγομενα plugs που κανει και ο Καγκουρας : http://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=119&forum_id=3
Φιλε ετσι οπως τα λες ακριβως.Εχει κανει σε φιλο μου με τρομερη δουλεια στο strip αλλα μπροστα ειναι λες κ εχει κανει τρυπες με 10ρι τρυπανι,ασε που πανε βαρκα στο γυαλο......καμια σχεση με φυσικη φορα.


φιλε πηγαινε μια βολτα απο DHI καλυτερα αλλιως εξωτερικο.Ελλαδα μονο εκει.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Τον τελευταίο καιρό βλέπω άτομα που λένε πως θέλουν να κάνουν στον Γκουραμπιέ και ειναι αρκετοί επίμονοι για την επιλογή τους, ζητάνε γνώμη αλλά οτι και να τους πεις δεν ακούνε και στο τέλος εκεί καταλήγουν. Εμένα όλο αυτό μόνο υποψίες μου κινεί. Να ακούς 100 στα 100 θάψιμο για τον clown αυτόν και στο τέλος να καταλήγεις, μου φαίνεται περίεργο.
 

gpeiraias

Member
Ασε να δούμε που θα καταλήξει φίλε..Όλοι μας το ίδιο υποψιαζόμαστε...
Ά ,περίμενε και καμιά απάντηση απο τον Πέτρο του στυλ "Εσύ σε ποιον έχεις κάνει? χαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrosb

New Member
giwrgos athina είπε:
αποκλειεται ο καγκουρας να σου προτεινε fue...ο λογος ειναι πως δεν ξερει να κανει fue..οσο για το ποσα grafts μπορουν να βαλουν απο fue αυτος ισχυριζεται μεχρι 500grafts και για αυτο δεν την προτεινει....για μενα ο αθρωπος ειναι για κλωτσιες αν εσυ τον εμπιστευεσαι οκ παω πασο...

εαν δεν ξερει τοτε πως εχει βιντεο στο σιτε που κανει μπροστα στην καμερα την μεθοδο FUE σε εναν? μπες στο σιτε του να το δεις.
 

gpeiraias

Member
Φίλε μου δεν μου απάντησες στα ερωτήματα μου.Πότε πρόλαβες και πήγες να τον δεις?Τι σου είπε ?Για ποιό λόγο σου είπε να σου κάνει fue?Πόσα grafts σου είπε να σου βάλει και με τι τιμή?Για ποιό λόγο να κάθεται ο ίδιος να σου δείχνει τα μαλλιά του?Μήπως έκανε επέμβαση στον εαυτό του και σου είπε "να κοιτα τι ωραίο αποτέλεσμα πέτυχα?Καταλάβαμε ότι θες να διαφημίσεις τον John, αλλά κάντο σωστά και τίμια τουλάχιστον.Στην τελική πήγαινε και ανέβασε φώτος.Όλοι κρίνονται απο τα αποτελέσματα τους....και απο τον χαρακτήρα τους.Γινε αν θες λιγο πιο αναλυτικός ως προς το τι συζητησατε κ.λ.π
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john ελπιζω να λες τον γιατρο γιατι με μπερδεψες τωρα.Συνηθισα τα παρατσουκλια
 

Flosk

Well-Known Member
petrosb είπε:
giwrgos athina είπε:
αποκλειεται ο καγκουρας να σου προτεινε fue...ο λογος ειναι πως δεν ξερει να κανει fue..οσο για το ποσα grafts μπορουν να βαλουν απο fue αυτος ισχυριζεται μεχρι 500grafts και για αυτο δεν την προτεινει....για μενα ο αθρωπος ειναι για κλωτσιες αν εσυ τον εμπιστευεσαι οκ παω πασο...

εαν δεν ξερει τοτε πως εχει βιντεο στο σιτε που κανει μπροστα στην καμερα την μεθοδο FUE σε εναν? μπες στο σιτε του να το δεις.
Μπα ξυπνησε ο προτογονος και κανει και FUE τωρα εκει που την εκραζε πριν 2 χρονια και ελεγε οτι δεν εχει ποσοστα φυτρωσης και πως το Strip ειναι η καλυτερη μεθοδος για ολους? Μηπως το κανει λογω ζητησης και οχι επειδη το κατεχει και το πιστευει το θεμα?
 
Μπλουζα