Μεταμοσχευση στον Γιαννη Γκο*ρα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mailo71

New Member
gpeiraias είπε:
Πραγματική μεταμόρφωση τύπε...Άλλος ανθρωπος :headbanging:

Οκ, σίγουρα δεν ήταν καραφλός για να μεταμορφωθεί σε υπερμαλλιά, όμως το ερώτημα είναι αν σε ικανοποιεί ως εμφάνιση το τελικό αποτέλεσμα;

Σίγουρα οι έμπειροι του forum θα μπορούσαν να μας πούν περισσότερα πράγματα μιας και ο συγκεκριμένος καλλιτέχνης έχει προβληθεί και έχουν κυκλοφορήσει αρκετές φωτό μετά την επέμβαση και νομίζω είναι άξιο αναφοράς στο συγκεκριμένο topic.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
φιλε mailo71 δεν εχω κατι μαζι σου φιλε αλλα μολις γραφτηκες ξαφνικα για να μας πεις για το αποτελεσμα του P@κου?
Τι περιμενεις να σου πουν οι εμπηροι του φορουμ δηλαδη?
 

mailo71

New Member
Παιδιά, το topic για τις επεμβάσεις του συγκεκριμένου γιατρού δεν είναι ;
Το ότι γράφτηκα και έκανα μια ερώτηση δεν σημαίνει ότι εχω κάποια σχέση με το γιατρό, ούτως ή άλλος δεν έχω πάρει θέση ούτε υπέρ ούτε κατά κάποιου και ούτε εχω διαφημήσει ή προμοτάρει γιατρούς και κλινικές πράγμα το οποίο γινεται κατά κόρον από μέλη του forum.

Από το να χάνεται χρόνος με ειρωνία θα μπορούσατε να μου πείτε πολύ απλά αν θεωρείται το αποτέλεσμα του Ρόκ*υ καλό , μάπα, μέτριο, αδιάφορο... γνώμες θέλω να ακούσω απο ανθρώπους που το έχουν ζήσει σαν εμπειρία ή το έχουν ψάξει αρκετά.

Αυτό είναι και το νόημα του forum νομίζω.
 

sadman73

Member
ετσι που το ειδα στην εκπομπη της γερμανου δε μου αρεσε το αποτελεσμα..και ειδικα η καμερα που επερνε τα κοντινα "καδραριζε" παντα μεχρι το μετωπο,δηλαδη δε εδειχνε καθολου χερλαιν,σαν να ειχε παρει καποια εντολη δε ξερω
 

mailo71

New Member
sadman73 είπε:
ετσι που το ειδα στην εκπομπη της γερμανου δε μου αρεσε το αποτελεσμα..και ειδικα η καμερα που επερνε τα κοντινα "καδραριζε" παντα μεχρι το μετωπο,δηλαδη δε εδειχνε καθολου χερλαιν,σαν να ειχε παρει καποια εντολη δε ξερω

Πραγματικά αυτό έχω και εγώ σαν απορία, τη hairline δεν την έχω δει σε καμμία φωτό, πάντα έχει το μαλλί χτενισμένο μπροστά.
Από πυκνότητα μπροστά και στην κορυφή πως σου φαίνεται ;
 

sadman73

Member
Αδειος φιλε μου φαινεται,σε σχεση οπως τον ειχα δει στη t.v me τον ρεμο,και τη φουρεειρα,εκει ηταν τουμπανο(μαλον επαιζε τοπικ)..παντως με τη γερμανου ,φαινοταν το μαλι πως ηταν φυτεμενο,και κακοτοποθετημενο,με πολυ αδειασμα-κακη πυκνοτητα
 

Gio

New Member
Παιδιά, για μένα προσωπικά οι τηλεoπτικές κάμερες είναι μεγάλο fail αφού οι περισσότερες εξ'αυτών έχουν smooth filters στους φακούς, με αποτέλεσμα να βλέπετε τα "τέλεια πρόσωπα" και τα "τέλεια μαλλιά" σε όσους απεικονίζονται. Εδώ βλέπεις ανθρώπους 800 χρονών και στην κάμερα φαίνονται μωράκια.
Περισσότερο θα εμπιστεύομουν μια φωτογραφία (χωρίς να έχει ρετουσαριστεί), παρά ένα βίντεο στην τηλεόραση!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mailo71

New Member
Gio είπε:
Παιδιά, για μένα προσωπικά οι τηλεoπτικές κάμερες είναι μεγάλο fail αφού οι περισσότερες εξ'αυτών έχουν smooth filters στους φακούς, με αποτέλεσμα να βλέπετε τα "τέλεια πρόσωπα" και τα "τέλεια μαλλιά" σε όσους απεικονίζονται. Εδώ βλέπεις ανθρώπους 800 χρονών και στην κάμερα φαίνονται μωράκια.
Περισσότερο θα εμπιστεύομουν μια φωτογραφία (χωρίς να έχει ρετουσαριστεί), παρά ένα βίντεο στην τηλεόραση!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
3 στα 10 στο αποτέλεσμα του Στέλιου, -10 στα 10 για τον γιατρό λόγω αλαζονείας ψέματος κυνικότητος και υποκρίσιας, χωρίς να υπολογίζω και την ημιμάθεια του που ειναι χειρότερη απο την αμάθεια. Πάντως το ποστάκι πέτυχε τον στόχο του.
 
danceworld_2001 είπε:
3 στα 10 στο αποτέλεσμα του Στέλιου, -10 στα 10 για τον γιατρό λόγω αλαζονείας ψέματος κυνικότητος και υποκρίσιας, χωρίς να υπολογίζω και την ημιμάθεια του που ειναι χειρότερη απο την αμάθεια. Πάντως το ποστάκι πέτυχε τον στόχο του.

Εισαι λιγο αυστηρος "dance" :p
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φαντάσου να γίνω πολυ!!! :18m:

Γιάννης7 είπε:
danceworld_2001 είπε:
3 στα 10 στο αποτέλεσμα του Στέλιου, -10 στα 10 για τον γιατρό λόγω αλαζονείας ψέματος κυνικότητος και υποκρίσιας, χωρίς να υπολογίζω και την ημιμάθεια του που ειναι χειρότερη απο την αμάθεια. Πάντως το ποστάκι πέτυχε τον στόχο του.

Εισαι λιγο αυστηρος "dance" :p
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
χρονια του πολλα ευχομαι να εξελιχθει λιγο καλυτερα!!!Μπορουν αλλα δε το κανουν
 

bimi33

New Member
petrosb είπε:
giannis25 είπε:
εγω θα σου λεγα HD* στη κυπρο

εσυ εχεις κανει στην Κυπρο στην HD* ?


φιλε δεν μπορω να παω στην Κυπρο..και μου φαινεται παραλογο σε μια χωρα με τοσους χιλιαδες γιατρους να μην υπαρχει ενας σωστος.
εσυ δηλαδη περα απο τον Γκο*ρα στην ΕΛΛΑΔΑ μου προτεινεις μονο την D*I? :-/
μιλαω ΠΑΝΤΑ για ΕΛΛΑΔΑ!!!


Flosk είπε:
Petrosb εχει κανει στον κουμπαρο μου αυτες τις τρυπες που σου αναφερω και ειχα παει και γω καποια στιγμη απο το ιατρειο του και αρα εχω προσωπικη αποψη για αυτα που σου λεω. Και τον εχω γνωρισει και εχω δει αποτελεσμα του. Δεν μεταφερω αποψη κανενος. To Μαγκουρας ειναι συνθηματικο ή το Τσαγκουρας ή το Καγκουρας για χαβαλε που λεμε, θα μπορουσαμε να βαζουμε αστερισκο. Εγω εχω κανει H*C Κυπρο και στη συνιστω ανεπιφυλακτα. Κυπρο θα ξαναπαμε με τον Κουμπαρο μου σε κανα χρονο για να διορθωσει το δικο του αποτελεσμα και να βαλω και γω μερικα πισω στο Crown. Καλη τυχη οτι και να αποφασισεις

Στην Ελλαδα ποιον αλλον μου προτεινεις? δεν θα κανω ταξιδι για να κανω μια ΜΜ...




αν ειναι ετσι ρε φιλε γιατι δεν αγοραζεις κ αμαξι ελληνικο??τρεχουμε κ αγοραζουμε γερμανικα κ γιαπωνεζικα....φιλε ακου....η μμ στην ελλαδα δεν υπαρχει!!!τελος!!!!οσο εχει η αλβανια ,κενυα,περου,ισλανδια,κτλ αλλο τοσο εχουμε κ μεις!!εννοειται οτι υπαρχουνε γιατροι παντου..το θεμα ειναι οτι η μμ ειναι τοσο λεπτη κ δυσκολη επεμβαση που δεν φανταζεσαι!!!!ποσο μαλλον στην ελλαδα!!!εδω μεσα αντε να ναι 2-3 μμ απο ελλαδα κ αυτες προς το μετριο..τυχαιο?ενω απο καναδα,αμερικη,βελγιο,κ λιγο απο κυπρο χιλιαδες φοβερες μμ!!!χαιρεσαι να τις βλεπεις!!!αλλα πρεπει να χεις κ το αναλογο χρημα!!!πολλα λεφτα!!αλλιως πετας 2-3 χιλιαδες στην ελλαδα ..ετσι για ναπεις πως εκανες μμ κ να νοιωσεις καλυτερα...αλλα ΜΑΛΛΙΑ δεν θα δεις..δυστυχως παιδια!!αν δεν εχετε πολλα χιλιαρικα να πατε εξω μην ασχολειστε με ελλαδα..ειμαι παθων κ μη ρωτατε που γιατι πολλοι θα εξξαφανιστουν μετα απο εδω μεσα!!που ταχα εχουν φοβερα αποτελεσματα κ τους υποστηριζουν!!κωλοεταιριες!!!


giwrgos athina είπε:
στο βιντεακι που αναιβασες απο τον εν λογο γιατρο βαζω στοιχημα πως ο ασθενης εχει κανονικα μαλλιανκαι απλα του εχουν ξυρισει ολο το πανω μερος....δεν γινεται να εχει τοσο καλο αποτελεσμα οσο δειχνει...η του εβαλε 10 τριχες και του εχει ριξει τονους τοπικ...δεν νομιζω οτι μια μμ να ειναι ικανη να δωσρι τετοια εκπληκτικα αποτελεσματα..


με τον συγκεκριμενο ασθενη ειχε παει και στην εκπομπη της στεφανιδου ο γιατρος παντως...αν ειναι πραγματικο αποτελεσμα τοτε ο hasson rahal και αυτοι ειναι γιατρουδακια μπροστα στο καγκουρα..



λοιπον....μην ασχολειστε αλλο με τον θρυλο γκ@@ρα!!!:heart::heart:ειναι ο καλυτερος μην σας πω του κοσμου..τελος!!!!!!!!!!!!!!αλλα στο τοπικ...χαχαχαχαχαχχχχχχχχχ:21m::21m::21m::21m::21m::21m::21m:
 
Μπλουζα