Μεταμοσχευση μαλλιων στην advance hair clinic απο των κύριο αναστασιο βεκρη

anargiros88

Well-Known Member
δλδ τα μοσχεύματα μολύνθηκαν από το πύον ? Και γιατί ο γιατρός να ρισκάρει το όνομα του και το όνομα της κλινικής ? όλα για τα λεφτά ( 7,000 Ε ) . Δεν στέκει ένας γιατρός να ρισκάρει για ένα ποσό το όνομα του .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

robert

Member
να κάνω μια ερώτηση? η δότρια αν την βλέπετε καλά σας κάνει να έχει αφαιρέσει μόνο 2000 τρυχοθυλακια? για τι σε σχέση με άλλες φωτογραφίες που έχω δει εδώ μέσα σε μικρότερες εκτάσεις βλέπω περισσότερα grafts? εσείς τη λέτε γιατί σίγουρα όταν των ρώτησα κατά την διαδικασία και μου απάντησε σίγουρα δεν καθόταν να μετράει ένα ένα τα graft
 

felaini

Active Member
Καλα πολους ερασιτεχνισμους βλεπω ξεχωρα απ το χρηματικο δαγκωμα.. επεμβαση με θυλακιτιδα κ πυον, μη μετρηση των γραφτς που τοποθετηθηκαν, επεμβαση ξεπετα κτλ.. ημαρτον θεε μου.. ευχομαι απο καρδιας ρομπερτ να πανε ολα καλα κ να χεις ενα αποτελεσμα οπως το θες.
 

aeratos28

Just aeratos
Anargiros,μπορεί να μολύνθηκαν μπορεί και όχι..αυτό θα φανεί στην πορεία..το θέμα είναι ότι δεν έπρεπε καν να γίνει η διαδικασία.επρεπε να έχει ελέγξει τα πάντα ,να του δώσει θεραπεία,να καθαρίσει από κύστες κτλ και μετά να μπει για επέμβαση..εκ του προχειρου εντελώς όλη η διαδικασία ,τελευταία στιγμή είδαν τις κυστες,συζηταγαν ο ένας στο αυτί του άλλου μυστικά,παίζει να πέταξαν grafts γιατί δεν μπορούσαν να τα βάλουν ,τι άλλο χρειάζεται να κάνει ώστε να πεις οτι ρισκαρε?βασικά δεν ρισκαρε,έτσι δουλεύει..άρπα κόλα.δεν το έχετε καταλάβει?εντελώς ερασιτεχνικά..και δεν λες ότι είναι και κανένα ιδιαίτερο όνομα ο βεκρης και ότι με αυτά θα χαλάσει η φήμη του..για πια φήμη μιλάμε?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
τα μοσχεύματα μολύνθηκαν από το πύον ? Και γιατί ο γιατρός να ρισκάρει το όνομα του και το όνομα της κλινικής ? όλα για τα λεφτά ( 7,000 Ε ) . Δεν στέκει ένας γιατρός να ρισκάρει για ένα ποσό το όνομα του .

Τολμώ να κάνω μια σκέψη: Το "δάγκωμα" πολύ μεγάλο. Ήταν θέμα χρόνου ο φίλος να το καταλάβει. Άρα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
δλδ τα μοσχεύματα μολύνθηκαν από το πύον ?

Αυτό δεν μπορεί να το πει κανείς με σιγουριά. Αυτό που μπορεί να πει κανείς όμως είναι ότι δεν είναι οι "καλύτερες" συνθήκες για να γίνει η επέμβαση. Μια αγωγή και επανεξέταση μετά από ένα χρονικό διάστημα θα ήταν προτιμότερη διαδικασία.
 

robert

Member
το δάγκωμα το δέχτηκα οικειοθελώς γιαυτο και δεν το κάνω θέμα, αλλά τουλάχιστον για το ποσό που έδωσα θα ήθελα να εκτιμήσει τα λεφτά που πήρε και να πράξει ανάλογα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Robert σοβαρά τώρα. Όταν διάβασα τα post νόμισα ότι μας κάνεις πλάκα. Αν προγματικά συνέβησαν όλα αυτά που μας περιγράφεις, μιλάμε όχι απλά για προχειρότητα αλλά για κάτι πολύ χειρότερο. Μακάρι όλα να πάνε καλά. Πάντως με αυτά που έγραψες με σόκαρες. Δεν το περίμενα.
 

aeratos28

Just aeratos
Aν εκτιμούσε τα λεφτά σου φίλε μου,θα σε είχε ελέγξει πρώτα από όλα,ώστε να μην είχατε τέτοια προβλήματα με θυλακιτιδες κτλ..θα έκανες αγωγή πρώτα και μετά το χειρουργείο..άρα όπως εύκολα μπορείς να καταλάβεις και μόνος σου, σεβασμός που λες πάει βόλτα..
 

robert

Member
cvial
δεν έχω λόγο να κάνω πλάκα με ένα θέμα που ξέρετε πολύ καλά πόσο επηρεάζει έναν άντρα από την άλλη την μια λέτε ότι
"ο Βεκρης απ όσο γνωρίζουμε ασχολείται ελάχιστα με το σπορ πλέον , έτσι δεν έχουμε feedback από δικά του αποκλειστικά περιστατικά για να συνθέσουμε μια εικόνα σχετικά με τις αδεξιότητες του. " και από την άλλη " έτσι δουλεύει..άρπα κόλα.δεν το έχετε καταλάβει?εντελώς ερασιτεχνικά..και δεν λες ότι είναι και κανένα ιδιαίτερο όνομα ο βεκρης και ότι με αυτά θα χαλάσει η φήμη του..για πια φήμη μιλάμε?"
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Robert, μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι. Έδω μιλάμε για επέμβαση σε κεφάλι με κύστες, χρέωση 3.5€/g, και χαρτοπετσέτα με graft στον κουβά. Αυτό δεν είναι μόνο άρπα κόλα αλλά έγκλημα κατά συρροή...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τώρα ψάχνεις να βρεις τι ακριβώς φίλε?όταν λέμε ότι δουλεύει άρπα κόλα εννοούμε ότι όλη κλινική του είναι αρπακολατζιδικη..βαζει νοσηλεύτριες και κάνουν επεμβάσεις και χρεώνει όσο χρεώνουν άλλες κλινικές με γιατρούς,και αν στην κάνει ο ίδιος ζητάει περισσότερα από Ερντογαν,που είναι ένας τοπ παγκοσμίως γιατρός..άρπα κόλα είναι το κλίμα της κλινικής όλης..αυτό εννοούμε όταν στο λέμε ..εσύ δεν το κατάλαβες ότι είναι έτσι?έχεις ακόμα απορίες?
 

robert

Member
aeratos28
με ελενξε και μου είπε κατευθείαν για την θυλακίτιδα, που θα μπορούσε να το κάνει αβαβα και να μην πει τίποτα, φαντάζομαι ότι αυτό που έβλεπε δεν ήταν σε τόσο άσχημη κατάσταση. αλλιώς δεν θα είχε λόγο να το πει αν ήθελε να με κοροϊδέψει δεν θα έλεγε τίποτα. και η κύστη του βγήκε στην διαδικασία, όπως ξέρετε η κυστες είναι κάτω από το δέρμα δεν φαίνονται. και πάλι μου το είπε ότι άνοιξε μια κύστη και βρήκε πύων, που πάλι θα μπορούσε να το κάνει αβαβα.
 

tasos33

Well-Known Member
Κανονικά ο γιατρός δεν έπρεπε να αρχίσει την διαδικασία. Υποτίθεται ότι τις πρώτες 10 μέρες δεν ακουμπάμε τα graft για να μην τα μολύνουμε με μικροβια. Εδώ τα graft έκαναν παρέα στο πύον.
Γιαυτο εγραψα θα εχει ενδιαφερον η παρουσιαση
 

robert

Member
σου έγραψα παραπάνω μόλις έφτασα έγινε ο ελενχος. και όλοι από ότι έχω καταλάβει βάζουν το όνομα και άλλοι κάνουν
την όλη διαδικασία, γιαυτο εγώ ζήτησα αποκλειστικά των ίδιο
 

aeratos28

Just aeratos
Και οι κύστες τώρα δημιουργήθηκαν?δεν προϋπήρχαν?τα 100€ του μορφονιου στο consultation γιατί του τα έδωσες ?για τα μπιρμπιλωτα του μάτια?
 
Μπλουζα