Μεταμοσχευση μαλλιων στην advance hair clinic απο των κύριο αναστασιο βεκρη

tasos33

Well-Known Member
Το μονο βέβαιο ειναι οτι εχεις πληρωσει ΦΕΡΡΑΡΙ, αυτο ειναι το σιγουρο. Τωρα αν η ΦΕΡΡΑΡΙ βγει LADA αυτο ειναι αγνωστο.

Καταρχας θελουμε φωτ. υλικο του πριν και του μετα.
Επειτα ο Βεκρης απ οσο γνωριζουμε ασχολειται ελαχιστα με το σπορ πλεον , ετσι δεν εχουμε feedback απο δικα του αποκλειστικα περιστατικα για να συνθεσουμε μια εικονα σχετικα με τις δεξιοτητες του.

Το μονο βεβαιο ειναι οτι και αυτος ακολουθει την τακτικη του παραθυρου και προφανως θα εχει και το ιδιο πλανο με την κλινικη στο θεμα σχεδιασμου για το μελλον και την διαχειριση των graft.


Το πρόβλημα είναι να μην πληρώσω για ferrari και πάρω lada, και εδώ θέλω την γνώση σας και την εμπειρία σας ότι με τα λεφτά που έδωσα πήρα το καλύτερο δυνατό που μπορεί να μου δώσει ο γιατρός και δεν με κορόιδεψε. για αυτό και σας περιγράφω την όλη διαδικασία από το Α έως το Ω για να κρίνεται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

robert

Member
απέναντι μου είχα μια τηλεόραση κλειστή η οποία στο μαύρο γυαλί έβλεπα λίγο πολύ ακριβός της κινήσεις τους πάνω στο κεφάλι μου. κάποια στιγμή τους βλέπω προβληματισμένους γιατί μάλλον κατά την εισαγωγή χτύπησαν κύστη που είχε δημιουργήσει η θυλακίτιδα, και δεν τους άρεσε η εικόνα του πύων πάνω στα μοσχεύματα και λογικό, όπου ψέκαζαν συνέχεια με ορό και πιέζοντας να καθαρίσει. στο κέντρο και από πίσω άρχισε και η άλλη γιατρός να καρφώνει έπαιρνε και εκείνη τα λεύκα πλαστικά και κάρφωνε εκείνη από δεξιά εκείνος από αριστερά, δουλεύοντας αρκετά γρήγορα και βλέποντας από την τηλεόραση ότι την καθοδηγούσε ο βεκρης σε πιες περιοχές να γεμίζει κατά της 18:00 ασταμάτητης δουλειάς βλέπω ότι πέφτουν οι ρυθμοί και καταλαβαίνω ότι αρχίζει μάλλον να γεμίζει την πύκνωση, πηγαίνοντας στης ήδη καρφωμένες περιοχές, και ακούω που λέει στην άλλη γιατρό πιο πριν να αλλάζει περιοχές και μόλις φύγει λίγο το οίδημα να ξαναπηγαίνει για να δει που έχει κενά και να ξαναγεμίζει.
Κράτησε ακόμα μια ώρα το γέμισμα και προς το τέλος τους είδα να ψάχνουν συνέχεια που να καρφώσουν και δεν έβρισκαν μάλλον τους περίσσεψαν μοσχεύματα και δεν είχαν άλλο χώρο να τα βάλουν γιατί τους έβλεπα από την τηλεόραση τα μου σου του μυστικά σιγά σιγά ο ένας στο αυτί του άλλου πράγμα που δεν μου άρεσε και με προβλημάτισε λίγο και είδα να κάνουν νόημα στα κορίτσια να μην γεμίζουν άλλα, και να τα μαζέψουν όπου και είδα κινήσεις με την άκρη του ματιού μου που διπλώνουν το βρεγμένο χαρτί που είχαν πάνω τα μοσχεύματα και να το πετάνε. Οταν ρώτησα τη γιατρό εάν περίσσεψαν μοσχεύματα μου απάντησε ποτέ δεν περισσεύουν! κατά της 19:00 τελειώσαμε.
9 ώρες με μισή ώρα διάλυμα.
 

tasos33

Well-Known Member
Aναμενουμε την συνεχεια, εχει ηδη αποκτησει ενδιαφερον


Κράτησε ακόμα μια ώρα το γέμισμα και προς το τέλος τους είδα να ψάχνουν συνέχεια που να καρφώσουν και δεν έβρισκαν μάλλον τους περίσσεψαν μοσχεύματα και δεν είχαν άλλο χώρο να τα βάλουν γιατί τους έβλεπα από την τηλεόραση τα μου σου του μυστικά σιγά σιγά ο ένας στο αυτί του άλλου πράγμα που δεν μου άρεσε και με προβλημάτισε λίγο και είδα να κάνουν νόημα στα κορίτσια να μην γεμίζουν άλλα, και να τα μαζέψουν όπου και είδα κινήσεις με την άκρη του ματιού μου που διπλώνουν το βρεγμένο χαρτί που είχαν πάνω τα μοσχεύματα και να το πετάνε. Οταν ρώτησα τη γιατρό εάν περίσσεψαν μοσχεύματα μου απάντησε ποτέ δεν περισσεύουν! κατά της 19:00 τελειώσαμε.
9 ώρες με μισή ώρα διάλυμα.
 

robert

Member
adriano αυτή ήταν η εμπειρία μου τώρα αν θες να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο, παρακαλώ γιαυτο έκανα το νήμα για να απαντήσω και να πάρω απαντήσεις.
 

anargiros88

Well-Known Member
σου είπαν το πρωί να φας πολύ κάλο πρωινό ? Σε ρωτάω γιατί έμενα μου είπαν και τις δυο ημέρες το πρωινό να είναι ελαφρύ πχ ένα χυμό και ένα τοστ .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
αν πας στο νημα του πανου και διαβασεις την περιγραφη του στριπαρ θα κτλ τι λεω....αλλα οκ καλα κανουν ειτε ετσι ειτε αλλιως και περιγραφουν αναλυτικα μεχρι αηδιας... ο ενας επειδη αινθουσιαστηκε...ο αλλος πανω στο αγχος του και στην ανυπομονησια του και παει λεγοντας..νομιζω οποιος εχει κανει μμ κτλ και 'νιωθει" ακριβως τι λεω....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά μιλάτε για τόστ και πορτοκαλάδες και όχι για το γεγονός ότι ο άνθρωπος είχε κύστες στο κεφάλι του και του έκαναν επέμβαση αντί να τον στείλουν σπίτι του για θεραπεία. Είναι δυνατόν να γίνεται επέμβαση με ανοιχτές πληγές και με πύον να ρέει?

Για το ότι πεταχτήκαν μοσχεύματα δεν θα το σχολιάσω. Θέλω να πιστεύω ότι δεν είδε καλά ο φίλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

robert

Member
ναι καλό πρωινό και πιστεύω ότι είναι για λόγο τον χαπιών που μου έδωσαν 2 500ml αντιβίωση 2 κορτιζόνη 1 ηρεμιστικό 1 για το στομάχι. βεβαια εγω ειχα φαει μια σπανακοτυροπιτα και ενα μικρο μιλκο
 

robert

Member
Καλά μιλάτε για τόστ και πορτοκαλάδες και όχι για ο γεγονός ότι ο άνθρωπος είχε κύστες στο κεφάλι του και του έκαναν επέμβαση αντί να τον στείλουν σπίτι του για θεραπεία. Είναι δυνατόν να γίνεται επέμβαση με ανοιχτές πληγές και με πύον να ρέει?
το πυον και η κυστη προεκυψε κατα την διαδικασια κατα των ελενχο δεν φαινοταν κατι παρα μονο κνυσμος
μπορει και να κανω και λαθος
 

anargiros88

Well-Known Member
CVIAL αυτό το γεγονός δεν το έλαβα υπόψιν , θεώρησα ότι από την στιγμή που ο γιατρός δεν σταμάτησε την διαδικασία δεν θα είχε κάποιο θέμα ?
Επηρεάζει την μ.μ ? δλδ το πύον που έτρεχε έκανε ζημιά στα graft ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έπρεπε να προβλεφθεί. Όταν υπάρχουν τέτοιες ενδείξεις μπορεί να υπάρχουν και κύστες (όπως υπήρχαν).
 

Giorgos-3

Well-Known Member
για ριξε υποτιτλους να μαθαινουμε και μεις.. εννοεις επικυνδινο για την υγεια του ασθενη η θα μειωσει το αποτελεσμα της μμ? η κ τα δυο?
 

robert

Member
και χτες που πήγα για το πρώτο λούσιμο στην δότρια και με είδε μια άλλη γιατρός που ήταν εκεί την προβλημάτισε το κεφάλι μου αλλά μόλις της είπα ότι μου έχουν δώσει αγωγή δηλαδή αντιβίωση για τέσσερις μέρες μου είπε ααα οκ όλα ένταξη τότε το αντιμετωπίζεται
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κανονικά ο γιατρός δεν έπρεπε να αρχίσει την διαδικασία. Υποτίθεται ότι τις πρώτες 10 μέρες δεν ακουμπάμε τα graft για να μην τα μολύνουμε με μικροβια. Εδώ τα graft έκαναν παρέα στο πύον.
 
Μπλουζα