Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθεια

Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

dimitris 121 είπε:
[quote author=gpeiraias link=topic=86.msg44116#msg44116 date=1293581400]
ΟΚ ..θα πάω και θα του δείξω τις φώτος σου.Αν όμως αρνηθεί ότι την έκανες εκέι θα φάς το κράξιμο της αρκούδας.Μάλιστα σκέφτομαι να ηχογραφησω για να μη σου πω τραβηξω σε βίντεο την όλη μας συζήτηση....και να την ανεβάσω στο forum...Εκεί να δείς γέλια αν αποδειχτεί ότι είσαι ψεύτης :D
χαιρομαι για ενα πραγμα....για το μεγαλο συγγνωμη που θα ζητήσεις μετα.καλη σου νυχτα...και να πασ με καναλια κιολας
[/quoteκαι οχι μαλακιεσ...5 σελιδες συγγνωμη θα γραψεις...γτ θα τις γραψεις...στο κατω κατω χαρη στο εαυτο σου κανεις που θα πασ να σε δει οχι σε μενα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Τη συγγνώμη θα την ζητήσω όταν βάλεις το πέταλο...μη ξεχνιόμαστε ;D
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

gpeiraias είπε:
Και μόνο που αρνείσαι την συνάντηση μας στο γραφείο του ...δηλώνει πολλά.Ετοιμαστείτε για UPLOAD απο βδομάδα παιδες....Μη σας πω απο αύριο θα τον παρω τηλεφωνο να κανονισω ραντεβου ....
φιλε θα περιμένω σαν τρελος να ακουσω τι θα πεις αφοτου ερθεισ...πηγαινε και αυριο μην το αργεις....
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Με τέτοιο Hairline θα σε θυμιθει σίγουρα.Μπορει να μη χρειαστεί καν η φωτο :D :
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

gpeiraias είπε:
Τη συγγνώμη θα την ζητήσω όταν βάλεις το πέταλο...μη ξεχνιόμαστε ;D
εγω δεν ξεχνιεμε....απλα θα παρω μεγαλη ευχαρίστηση μετα....περιμενω νεα..καληνυχτα απο ενα τρελο τρελο ψευτη οπως λες
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Ελπίζω με την ημερομηνία γέννησης σου και το όνομα Δημήτρης να σε βρει και να μη δυσκολευτει να μου δώσει τις πληροφορίες που χρειάζομαι να μάθω :grandpa:
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

σιγουρα θα με θυμηθεί γτ δεν με αφεινε ο ιδιος να το κανω ετσι οπωσ ειναι στισ φωτο, αλλα μετα απο πιεση μου το εκανε και πετυχε....περιμενω νεα σου και οπωσ ειπαμε πηγαινε με καναλια
 

LOK

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Λοιπόν παιδιά...,εγώ με μια πολύ απλή σκέψη θα προσπαθήσω να κλείσω όλο αυτό το θέμα γράφοντας την άποψή μου εδώ:
Παρακολουθώ εδω και αρκετό καιρό τις μεγαλύτερες κλινικές και γιατρούς,όπως π.χ. Η&W ,HDC, Armani, κ.τ.λ. καθώς διαβάζω και τα σχόλια απο πολλά forum στον κόσμο. Εγώ λοιπόν παρόλο που βλέπω πολύ καλοστημένα τα site τους, παρόλο που βλέπω καθαρές φωτογραφίες με ημερομήνιες, παρόλο που βλέπω βίντεο, και παρόλο που βλέπω άτομα απο όλο τον κόσμο να πηγαίνουν σε αυτούς...,συνεχίζω να είμαι λίγο δύσπιστος ως προς αυτούς τους κορυφαίους... Μάλιστα πολλά παιδιά απο εδώ, δέχονται ευχαρίστως να συναντηθούμε,να γνωριστούμε, και να μας δείξουν το αποτέλεσμά τους!

Απο'κει και πέρα λοιπόν,αφού όλα αυτα τα παραπάνω που γράφω δεν υπάρχουν απο κλινικές και γιατρούς στην Ελλάδα, ποιός ο λόγος να κάθομαι και να ασχολούμαι με αυτά...? Δηλαδή στην Ελλάδα θα κάνω συνέχεια τον ντετεκτιβ...? Θα κάθομαι κάθε φορά να ψάχνω πια φωτογραφία είναι μοντάζ και ποια είναι αληθινή...? Τα πράγματα μάγκες είναι ΑΠΛΑ: Όταν θα καταφέρει κάποια κλινική στην Ελλαδα,να φτάσει στο επίπεδο των άλλων κλινικών έξωτερικού, με καθαρές φωτό, με βίντεο, με αποτελέσματα, με διαφάνεια..., και όταν δω σε ξένο forum να ρωτάνε για κλινική στην Ελλάδα,όπως κάνουμε εμείς τώρα με τα έξω site..., Ε τότε ναι ρε,θα πιστέψω στα αλήθεια...! Άσε που εδώ στο site μας θα βλέπετε να κάνουν post παιδιά απο το εξωτερικό, ρωτώντας εμάς για το τί παιζει με αυτή την κλινική στην Ελλαδα...................
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

paidia einai apo kinhto i foto..fainete kapws i douleia pou mou egine....sintoma tha exw kai apo psifiakh...tha anevasw molis exw...kalo sas vradi
 

dm10

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ...ΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ 1,5 ΧΡΟΝΟ 2000 ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΗΝ D*I ΠΑΙΔΙΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ...ΜΕ ΕΠΕΙΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ...ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ..ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΟΝΟΜΑ ..ΤΗΟΜΥ ....ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ....ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΠ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ .....ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ......
 

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

εχω ακουσει και εγω για 2-3 καλα ονοματα μεσα απο τη dhi και ενα απο αυτα ειναι και η θωμαη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aprilianos

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Που ειναι οι υπεύθυνοι;;; (παντα ηθελα να το πω αυτο χαχαχα)
Που ειναι οι υπευθυνοι να κανουν διαλογη των ποστ σε ολο το φορουμ, δηλαδη ενταξει ο ενας που προτου μπουν τα τριχοθυλακια ειναι ψοφια απο την σπεσιαλ επεξεργασια αποκαλειτε κλινικη, ο αλλος δεν ξερει οχι που πανε τα 4 αλλα τα 2 και εκανε βολτες απο το ενα κεντρο στο αλλο, ρε στο ταβανι πηγαινε το αιμα απο το στιπ, ο παραλλος ειχε μεχρι προχτες φωτο στο σαιτ με αποτελεσμα απο γιατρο αλλον ασχετο, που δεν ειχε πατησει ποτε στην κλινικη. (τωρα εγινε κορυφη...)
Το επομενο που θα ακουσω ειναι οτι απηγαγαν καποιον οι εξωγηινοι απο το Συνταγμα τον αφησαν στην ταρατσα του και στο δρομο του εδωσαν το φαρμακο της καραφλας...
 

xk

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

dimitris 121 είπε:
paidia einai apo kinhto i foto..fainete kapws i douleia pou mou egine....sintoma tha exw kai apo psifiakh...tha anevasw molis exw...kalo sas vradi


ΘΑΥΜΑ


images



dimitris 121 είπε:
με τα λεφτα πού βγαζω απο το ποδοαφαιρο...

εσυ και ο μπεκαμ
 

Άκης

Administrator
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Να αναφέρω κάτι σχετικά εδώ για να μην ανοίξω νέο θέμα.
Πριν λίγες ημέρες μου έστειλαν email από την "ντι-ειτσ-άι" και μου ρώτησαν αν μπορούν να γράψουν στο φόρουμ, όπως πχ η σούζη της HDC.
Αυτό που θα ήθελα να ζητήσω από τα μέλη, αν ποτέ μπουν και γράψουν εδώ οι της "ντι-ειτσ-άι", είναι να μην επιτεθείτε προσωπικά στην εταιρία και στο άτομο που θα γράφει. Να μην αναφερθούν δηλαδή λέξεις που μπορεί να θίγουν την εταιρία. Εννοείται ότι ρωτάτε/λέτε ότι θέλετε σε χαλαρό επίπεδο.

Προς τους κ.κ. της "ντι-ειτσ-άι" τώρα, που διαβάζουν τα ποστ της μεταμόσχευσης, ελπίζω τα μέλη "dm10" και "dimitris 121" να μπήκαν τυχαία στο φορουμ και να μην "παρακινήθηκαν"....
 

kastreto

New Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Παίδες καλησπέρα.

Έχει τώρα μια εβδομάδα που διαβάζω λυσσαλέα κάθε πτυχή της πολύτιμης -ομολογουμένως- ιστοσελίδας σας. Εἰμαι πραγματκά ευχαριστημένος, διότι κατάφερα να ξετρυπώσω ομοιοπαθείς και ομοιοτυχείς. Συγχαρητήρια για τη προσπάθεια όλων και χαρά στο κουράγιο σας.
Ο λόγος που γράφω δεν είναι φυσικά για να σας ευχαριστήσω που μου δώσατε τροφή και θέμα στο επόμενο ανέκδοτο άρθρο - "Τρίχα είναι θα περάσει" - αλλά διότι χρειάζομαι βοήθεια από εσάς (τους μακροχρόνια συμβεβλημένους με το site και τη φαλάκρα).
Όπως έχω ήδη πει, είμαι ομοιοπαθής, με ριμάδι NW5 το οποίο κατόπιν μαχαιριάς στο καρπαζομέρι μεταβλήθηκε σε υβριδικό NW 4-5. Ο ψυχρός εκτελεστής υπήρξε ένας απ' τους γιατρούς γνωστής κλινικής της Θεσσαλονίκης (B***** K***), ο οποίος, με τα χρήματα που του έδωσα (κάτω από 3500) μου ξηγήθηκε μάλλον καλά (με βάση τα τωρινά μου κριτήρια, αυτά δηλαδή που απέκτησα χάρη σε εσάς - hairline, temples, κτλ). Ωστόσο, το αποτέλεσμα, μετά από 2 χρόνια πλέον κρίνεται σχετικά πενιχρό, ιδιαίτερα τώρα που δε μπορώ να κάνω γαργάρα - όπως παλιότερα - το see through μαλλί κάτω απ' τον ήλιο, την "εκτυφλωτική" λάμψη του crown που πλέον φαίνεται σε όλο του το μεγαλείο.
Επειδή τα χρόνια περνάνε (πλέον 28αρίζω), το μαλλί παραμένει αλλά δε πυκνώνει (παρά την εδώ και ένα 3μηνο χρήση του Axelan) και η ξούρα είναι πλέον out of question, θα ήθελα να μου πείτε τι να κάνω. Να συμβιβαστώ αδύνατο. Να το παλέψω μάλλον ναι. Να ξαναπάω για ένα ξεγυρισμένο μαχαίρωμα στο ίδιο κατάστημα ή να πάρω γραμμή για το top 2 μεταμοσχεύσεων το οποίο φαίνεται να προτείνεται από τα μέλη του site?
Έχω βολιδοσκοπήσει Κύπρο, αλλά προβληματίζομαι για τον τρόπο με τον οποίο θα γίνει η διαγνωστική εξέταση. Πώς θα ξέρουν με τί έχουν να κάνουν, τί αποθέματα τριχοθυλακίων (όλα τα έμαθα, όλα!) έχουν να διαχειριστούν και τί θα κάνουν με τη πρότερη γραμμή;! Στα κουτουρού;!
Αν ξαναπάω στην ίδια κλινική, ο γιατρός που με επιμελήθηκε θα με ξαναδεί και ελπίζω να ελεήσει τον φτωχό με κανά τριχοθυλάκιο παραπάνω.
Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας (ρίξτε και καμιά εντύπωση για B****** K****. Γύρισα ανάποδα το site, αλλά δε βρήκα τίποτε αποθαρρυντικό η απόλυτα ενθαρρυντικό για τη συγκεκριμένη κλινική).
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Άκης είπε:
Να αναφέρω κάτι σχετικά εδώ για να μην ανοίξω νέο θέμα.
Πριν λίγες ημέρες μου έστειλαν email από την "ντι-ειτσ-άι" και μου ρώτησαν αν μπορούν να γράψουν στο φόρουμ, όπως πχ η σούζη της HDC.
Αυτό που θα ήθελα να ζητήσω από τα μέλη, αν ποτέ μπουν και γράψουν εδώ οι της "ντι-ειτσ-άι", είναι να μην επιτεθείτε προσωπικά στην εταιρία και στο άτομο που θα γράφει. Να μην αναφερθούν δηλαδή λέξεις που μπορεί να θίγουν την εταιρία. Εννοείται ότι ρωτάτε/λέτε ότι θέλετε σε χαλαρό επίπεδο.

Προς τους κ.κ. της "ντι-ειτσ-άι" τώρα, που διαβάζουν τα ποστ της μεταμόσχευσης, ελπίζω τα μέλη "dm10" και "dimitris 121" να μπήκαν τυχαία στο φορουμ και να μην "παρακινήθηκαν"....
Καλως να ερθουν τα παιδια....αντε και τους περιμενα...
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Ποια ειναι η αληθεια;
Θα σας πω εγω σαν ενα θυμα των τσαρλατανων που το παιζουν επιστημονες εδω.
Το 2006 το Φεβρουαριο επισκευτηκα στη θεσσαλονικη τα γραφεια της laserline clinics.
Ειδαν το προβλημα μου και μετα απο πολυωρη διαπραγματευση καταληξαμε οτι θα γεμισει το κεφαλι μου μαλλια με μια επεμβαση μονο και δεν προκειται να πεσουν ποτε.ΜΕ διαβεβαιωσαν οτι και αυτα που ειχα μπροστα τα δικα μου μεχρι στιγμης δεν θα πεσουν ποτε.Εκει παραξενευτηκα και επεμενα,μας πως ειναι δυνατον να μη πεσουν,τα αλλα διπλα πως επεσαν;Επεμεναν.Αλλα επεμεναν με πεισμα οτι θα φουλαρε το κεφαλι μου μαλλια μ'αυτα που ειπαμε και συμφωνησαμε.
Τελος.
Εκανα επεμβαση σε λιγες μερες.
Περιμενα οπως ειπαν τον καιρο για να βγουν οι νεες τριχες.
Βγηκαν μετα απο καιρο αλλα οχι οπως το περιμεναν και το περιεγραφαν.
Εφτασα ενα χρονο,εβγαλα μαλλια αλλα οχι οπως ταλεγαν.Ουτε τα μισα.
Επεμεναν ομως και διαβεβαιωναν κατηγορηματικα μεχρι να με βαλουν απο κατω ενω εγω τους τονιζα οτι πολλα λετε.
Τελως παντων τα αποτελεσματα τα ειδα ,δεν ηταν αυτα που ελεγαν και με καλουσαν να παω να με εξετασουν και μονο μαλακιες σορυ μουλεγαν.Ειδα που ειδα λεω κανε πισω γιατι θα αρπαξεις κανεναν απο το λαιμο.
Ελα που συνεχιζαν οι αλητες να με παιρνουν τηλεφωνο και αυτη τη φορα να παω να κανω και αλλη μεταμοσχευση.
Να μου τα αρπαξουν αλλη μια φορα.
Τους εγραφα συνεχεια αλλα μετα 2 χρονια αγανακτησα και Πηγα εκει.
Ως συνηθως μου μιλησαν για μεταμοσχευση παλι.
Εγω τα πηρα στο κρανιο.
Λεω αλλα μου υποσχεθηκατε και αλλα μου κανατε.Αρχισαν θρασυτατα ιδιως μια ξανθα που ειχε πρηστει απο τα μποτοξ να μου λεει ποτε δε σου ειπαμε τετοιο πραμμα.Λεω φερτε αμεσως αυτη που με εξετασε,ειπα το ονομα της και μου ειπε λειπει λογω ασθενειας.
Ειστε αλητες λεω και αρχισα τα δικα μου μετα.
θα σας βγαλω στο ιντερνετ και οπου μπορω και θα σας βγαλω ολες τις βρωμιες σας.
Και γυρναει η τραβηγμενη με τα μποτοξ καιτι μου λεει ειρωνικα.
ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ.
Ετοιμος να την πιασω απο τα μαλλια,με εκανε και εφρισα,με αρπαζει η γυναικα μου και λεει αστους τους αλητες παμε να φυγουμε.
Αυτη ειναι η ιστορια μου.
Τωρα αυτη τη στιγμη εχω ακομα δικα μου μαλλια εκει που εκανα επεμβασηκαι τα μεταμοσχευμενα καπουτ και μη βγει κανενας εξυπνος και μου πει που τα γνωριζεις γιατι θα τα ακουσει.
Για οποιον αποφασισει να παει για μεταμοσχευση να ξερει οτι θα ειναι δεσμιος τους μια ζωη,θα τον τραβανε συνεχεια για νεες επεμβασεις.
Οσοι εχουν αντιθετες αποψεις σεβομαι τη γνωμη τους.
Ειμαι καποιας ηλικιας και δε με νοιαζει πλεον για τον εαυτο μου,βλεπω ομως παλληκαρια εδω μεσα που πονανε μ'αυτο το προβλημα και δεν ειναι δυνατον ο καθε τσαρλατανος,ο καθε κομπογιανιτης που το παιζει γιατρος να καταστρεφει ελπιδες και να καταρακωνει ψυχες.
Εγω τα ειπα.
Οποιος θελει ακουει
οποιος δε θελει δεν ακουει.
Δε θα λαβω μερος σε αντιπαραθεσεις.
ΤΕΛΟΣ.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Φιλαρακι σε καταλαβαινω απολυτα.μιλαμε για ΑΛΗΤΕΣ...περιμενω ανυπομονα τους κατσαπλιαδες αντιπροσωπους Ελληνικων κλινικων :D ....απορω τι εχουν να πουνε;;;;οι τυποι αυτοι ηταν ανεργοι σαν τον κυριο που παραθετω στο βιντεο αν και νομιζω πως ο εν λογο κυριος ειναι πιο αξιοπρεπεις απο αυτους που απλα ειπαν κατσε να ανοιξουμε κλινικη μαλλιων να βγαλουμε κανενα φραγκο...http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=xl_blazer&v=z8Ov3dJwOb0
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Άκης είπε:
Αυτό που θα ήθελα να ζητήσω από τα μέλη, αν ποτέ μπουν και γράψουν εδώ οι της "ντι-ειτσ-άι", είναι να μην επιτεθείτε προσωπικά στην εταιρία και στο άτομο που θα γράφει. Να μην αναφερθούν δηλαδή λέξεις που μπορεί να θίγουν την εταιρία. Εννοείται ότι ρωτάτε/λέτε ότι θέλετε σε χαλαρό επίπεδο.

Καλά εμείς Άκη ... φαντάσου όμως πως θα συγκρατηθούν ΌΟΟΟΟΛΑ αυτά τα θύματα των εταιρειών αυτών ...
 
Μπλουζα