Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθεια

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Αυτό που σου είπα είναι αρκετό νομίζω.Απλά από διάφορα πόστς σου διέκρινα κάποιες ανακρίβειες. Π.χ 1) "Μου γέμισε όλο το κεφάλι".Πως γίνεται αυτό με 1000 εμφυτεύματα ...? ? Π.χ 2)Επίσης το κακο ειναι οτι δεν εχω φωτο μου προσφατα και αν εχω ειναι ολες με toppik.Έχεις πρόσφατες φώτος αλλά με toppik, το οποίο το έχεις σταματήσει όπως είχες αναφέρει σε άλλο ποστ?Επίσης τι λόγο /σκοπό έχει κάποιος που είναι υπερ ευχαριστημένος να μπει στο φόρουμ μετά απο ένα χρόνο σε αυτο το site?Να κάνει τι?Είσαι από τους λίγους για να μην πω ο μόνος που είχε πετυχημένο αποτέλεσμα -όπως αναφέρεις και εσυ-και μπήκε σε αυτό το site.Οι περισσότεροι είναι άτομα με αποτυχημένες επεμβάσεις η ενδιαφερόμενοι για νέα μεταμόσχευση.Αναφέρεις επίσης ότι χρειάζεται πολύ ψάξιμο πριν κάποιος προβεί σε μεταμόσχευση...Που ήσουν πέρισυ τέτοιο καιρό που ψαχνόσουν για τα νέα σου μαλλιά?Πόσοι είναι επιτέλους αυτοί οι γνωστοί σου που έκαναν στον ίδιο χειρουργό και τόλμησαν να κάνουν εκεί την επέμβαση ενώ εδώ όλος ο κόσμος κράζει τους 'Ελληνες αρπακολατζήδες? Θα σου μιλήσω ανοιχτά και όπως νιώθω αυτή τη στιγμή που σου γράφω.Νομίζω ότι πρόκειται για μια καλοστημένη διαφήμιση του χειρουργού που αναφέρεις ότι σου έκανε την επέμβαση...Αν δεν είσαι εσύ ο χειρουργός εσύ.... :D Ειλικρινά ανέβασε 1-2 φώτος σου με το πεταλάκι που είπαμε και ΟΛΑ ΚΑΛΑ και θα σου ζητήσω και συγγνώμη.Δεν έχω κανένα λόγο να μη το κάνω.Αλλά επειδή έχω το προαίσθημα ότι οι φώτος είναι αλλουνού...Ενα 2011 είναι υπέρ αρκετό.Και που σαι , μην ανεβασεις καμια φώτο με το πέταλο μόνο... :D Να είσαι και εσύ μέσα .Και τα Photoshop φαίνονται... :p
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

επειδη πραγματικα με εκνευριζεις απιστευτα και συντομα θα ανεβασω και αλλες και με κανονικο σε μηκος μαλλι και με ζελε και με φλας και με 2011...και με οτι θες....και αν δεν με πιστευεισ χαιρομαι απιστευτα φιλε μου ..γτ πολυ απλα σε μενα πετυχε.
και αν θελω να κανω διαφημιση οπως λες αν γινετε μπορω να σβισω οτι εχω ανεβασει και ποστ και φοτο σαν να μην εχω εγγραφη??γτ πολυ απλα δεν κανς διαφημιση αλλα λεο οτι σε μενα πετυχε...απο κει και περα....
 

Συνημμένα

  • 11 mines meta...JPG
    11 mines meta...JPG
    47.2 KB · Προβολές: 109
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

και κατι που ξεχασα...συγγνωμη που μιλαω ετσι απλα με προκαλεις και αυτο για τα 1000 μοσχευματα σκεψου οτι καθε ενα μπορει αν εχει απο 1 ως 5 τριχες και εγς εβαλα καπου στις 3500 με 4000...το διευκρινίσαμε και αυτο/
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

και αυτο με το toppik αν δεν καταλαβες ειπα οτι δεν εχω προσφατη φωτο χωρις toppik εννοειται πριν την επεμβαση γτ με ρωτουσαν να βαλω και πωσ ημουν πριν και μετα ειπα οτι αφου το εκανα δεν χρειαστηκε να το ξανα βαλω...τελος και αυτο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

εμενα βασικα δε με ενδιαφερει αν θα πιστεψω η οχι τον Δημητρη.......
γενικα δεν πιστευω στις φωτο.....γιατι μπορει να ειναι ψευτικες επεξεργασμενες με τοπικ και αλλα 1002......
δινω βαση στα βιντεο.....που χτενιζει και τα μαλλια ο αλλος ωστε να φαινεται τι γινεται.....
επισης θα δωσω βαση σε φωτογραφιες καποιου απ το φορουμ που ειχε προαναγκειλει οτι θα παει για επεμβαση οπως εγω...ο κομπ...ο ομαρ...ο μαχος...ο τροφευς τωρα....κτλ κτλ....και βαζαμε φωτος και απο πριν και απ τη διαρκεια κ απ το μετα...αυτες τις πιστευω.....
Δε θελω να πω οτι ο Δημητρης λεει ψεμματα.....αλλα ειτε αληθεια να λες δημητρη ειτε ψεμματα βασικα εμενα δε με απασχολει....
κι αν ηθελα να κανω μια επεμβαση.....παλι δε θα μπορουσες να με πεισεις με καμμια φωτο...μονο αν δεχοσουν να σε δω απο κοντα....μονο τοτε.....οποτε δε χρειαζεται να τσακωνεστε αλλο.....Ο δημητρης μπορει να λεει αληθεια...μπορει να λεει ψεμματα....αποδειξεις δεν υπαρχουν......για οποιον ενδιαφερετε και τον πιστευει....ας τον δει και απο κοντα....να δει ακομα καλυτερα περι τινος προκειται....για οσους δε τον πιστευουν.....ας διατηρουν τις αμφιβολιες τους...δε τρεχει τπτ....μεγαλα παιδια ειμαστε.....!!!!
Ωστοσο Δημητρη βλεπω στις φωτογραφιες που ποσταρεις....σε αλλες το χερλαιν σου ειναι ολοισιο μπροστα....και σε αλλες κανεις αυτο το μικρο V..εχεις δηλαδη στις τελευταιες μια μικρη μυτουλα μπροστα.....η οποια μυτουλα στην φωτο με τα σαπουνια δεν υπαρχει....το ξυριζες???
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

και το τελευταιο..γτ δεν μπηκα τοσο καιρο και μπηκα μετα απο ενα χρονο???πρωτον γτ επαψα να ασχολουμε με το θεμα μαλλια δεν με εννοιαζε γτ το ειχα λυση και γενικως δεν ασχολιθηκα ξανα και μετα απο ενα χρονο μπηκα αποκλειστικα και μονο απο περιεργεια για να δω και αλλους..και αυτο τοσο περιεργο σου φαινετε...αν ναι οκ δεν ξανα σχολιαζω
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Φίλε είμαι ένα βήμα από το να σου ζητήσω συγγνώμη.Μόνο η φώτο με το πέταλο απέμεινε για να το κάνω . :grandpa:
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

φιλε μου αυτο με την μυτούλα εχω πει οτι την ξυριζω και αν δεισ και τισ πρωτες που εβαλα φαινετε καθαρα η μυτούλα κανονικα.οσο για το ισιο που φαινετε αν κοψω τα μαλλια και δεν τα αφηνω να κανουν καμπυλη προς τα πισω θα φαινοντε ισια,το εχω παρατηρήσει..

οσο για τα αλλα εχεισ πολυτο δικιο αν και ψεματα πραγματικα δεν λεω...εγω βλεπω όλους οτι ειναι απογοητευμένοι απο ελληνες γιατρουσ...

μαλλον θα ειμαι ο μονος πο μετα απο ενα καλο αποτελεσμα αποφασησα να μπω και να δειξω τι εγινε με μενα...

οσο για το αν με πιστευουν δενμπορω να κανω κατι και ειναι φυσικο απο μια φωτο δεν μπορει να πιστει ο αλλος αλαλ δεν εινα λογος να με κατηγορει το ο αλλος για κατι που δεν ειναι ψεμα..και ασ μην το πιστευει..

δικαιωμα του ειναι να πιστέψει οτι θελει...τον δικαιολογο λιγο γτ υπαρχει το ρητο αν δεν δω δεν πιστευς αλλα με το νακαθετε σε μια οθονη και να κραζει αυτο λεγεται κομπλεξισμος...ψαξε φιλε μου πήγαινε σε 1000 γιατρουσ βρεσ το καταλληλο και σου ευχομαι να εχεισ τελειο αποτελεσμα απλα μην κραζει αν δεν ξερεις..
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

dimitris 121 είπε:
και κατι που ξεχασα...συγγνωμη που μιλαω ετσι απλα με προκαλεις και αυτο για τα 1000 μοσχευματα σκεψου οτι καθε ενα μπορει αν εχει απο 1 ως 5 τριχες και εγς εβαλα καπου στις 3500 με 4000...το διευκρινίσαμε και αυτο/

αυτο που ειπες ξεχασε το......
δε γινεται με 1000 θυλακια να βγαλεις 4000 τριχες.....γιατι πρεπει ο μεσος ορος να ειναι 4 τριχες ανα θυλακιο.....
ηδη ο μεσος ορος ακομα και με φυε επιλεκτικα οταν προκειται για ολο το κεφαλι ανεβαινει το πολυ μεχρι και 3.....
και οταν προκειται για χερλαιν οπως στην περιπτωση σου.....τοποθετουνται μπροστα μονο τα μονοθυλακια.....
οποτε ειναι ηδη αρκετα μικροτερος του 3......
οποτε ακομα και σε περιπτωση που σου εκαναν εστω και διαμερισμο τα πολυθυλακια σε μονα.....
που πολυ αμφιβαλω αν το κανει αυτο ελληνας γιατρος.....γιατι θα τα καταστρεψει....αλλα ακομα κ να το εκανε....θα ειχες βαλει το πολυ 3000 τριχες.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mindtrapper

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Εγώ δεν ξέρω αν ο Δημήτρης λέει αλήθεια ή τι γίνεται. Απλά να πω ότι εντελώς προσωπικά νιώθω ένα περίεργο vibe από τα μηνύματα του, σαν κάτι να μην πάει καλά δηλαδή. Επίσης δεν μου αρέσει που έχει ακριβώς από κάτω άτομα με ένα post να λένε:

kwnstantinos22 είπε:
ποσο σου κοστισε ολο αυτο Δημητρη? πως μπορω να το κανω κ γω?

petrosm είπε:
πολυ ωραιο αποτελεσμα δημητρη, και πολυ καλο hairline.Μπορεις να μου δώσεις πληροφοριες για το που πηγες και διαφορα αλλα.
Εγω θα πρότεινα να πεις τον γιατρο.Ενας που εχει καλο αποτελεσμα πρεπει να λεει που πηγε.ολοι συμπάσχουμε εδώ μέσα.

Αυτοί δηλαδή δεν μπήκαν να πουν για τον Πάνο, τον comb, τον Μάχο, τον Omar κτλ και τους ενθουσίασε η φώτο του Δημήτρη με τη σαπουνάδα στο μαλλί και μπήκαν να κάνουν το πρώτο τους post; Τι να πω, μακάρι να είναι όντως success το παιδί, αν και εγώ πιστεύω ότι και το "πριν" που έχει δείξει σε μια φώτο αν το άφηνε να μακρύνει δεν θα είχε τρελή διαφορά από το "μετά".

Peace.
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

λοιπον φιλε μου πανο...εισαι γιατροσ η απλα ψαχνεσε...γτ απο τοι ξερω κεφαλη απο κεφαλι διαφερει οπως και δοτρια απο δοτρια περιοχη...οταν εκανα επεμωαση ο γιατρος ειπε οτι εβαλα καπουσ στις 3500 και κατι..ακριβωσ να μου ελεγε και τριχα??καλα θα ηταν αλαλ να καθετε να μετραει τριχα τριχα δεν ξερω δεν ειμαι γιατρος...οσο για το αλλο...μπροστα δεν μοθ εβαλε μονοθυλακια...μου εβαλε 2 σειρες απο 2θυλακια και 3θυλακια και τα πιο πισω μονοθυλακια...τα πιο πισω δεν ξερω τι εγινε..απλα ξερω για μπροστα γτ αυτο με εκαιγε
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Mindtraper δλδ εσενα σου φιανετ επριεργο το οτι μου κανανε τετοιο comment...ρε παιδια κραμαστε με κιολασ...επεδη φιλε μου πιστευεισ σιγουρα οτι ειμαι ο ιδιος που τα εγραψε γτ απο αυτο που λεσ αυτο καταλαβαινω .πειτε στον admin του site να ψαξει και να πει αν ειμαι εγω....παιδια πραγματικα ελεος γι αολα υπαρχει κατι...τι να πω...θελετε να πω οκ ειμαι ψευτησ να ηρεμισετε, να μην ξανα πω τπτ δεν εχω προβλημα..εγω το λυσα το προβλημα μου
 

gpeiraias

Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Βρε φίλαράκι , εδω λίγο κράξιμο όπως είπες έφαγες και τσουπ να σου οι 3 νεες φώτος.Γιατί να είμαστε κομπλεξικοί?Καχύποπτοι ναι...Αν ξηγιόσουν σπαθί απο την αρχή θα ανέβαζες και αυτές τις φώτος και θα ξεκαθάριζες επ'ακριβως τι επέμβαση έκανες καθώς και πως ήσουν ακριβώς πριν απο αυτή.
Από τη στιγμή που έχεις υποπέσει σε αντιφάσεις , μια με τη γραμμή μπροστά που ξυρίζεις...μία με το τόππικ που δεν είχες άλλες φώτος και ξαφνικά τις εμφάνισες , επίσης όπως προείπα μπήκες μετά απο επιτυχημένη επέμβαση και μετά απο ένα χρόνο στο σαίτ ένω άλλος θα τα έγραφε όλα στα @@ του....Τι θέλεις να πιστέψουμε εμείς?Δεν ξαναποστάρω άλλο μέχρι να δω τη φώτο που σου ζήτησα και να σου ζητήσω και τη συγγνώμη που σου χρωστάω, εάν κάνω λάθος.
Εγω στη θέση σου δεν θα ξαναπόσταρα αν δε εμφάνιζα τη φώτο που σου ζήτησα...και την οποία αναμένω με περιέργεια.
Και μη μας πεις πάλι οτι το ξυρίζεις γιατί ακούγεται τουλάχιστον ηλίθιο... και πονηρό
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

dimitris 121 είπε:
λοιπον φιλε μου πανο...εισαι γιατροσ η απλα ψαχνεσε...γτ απο τοι ξερω κεφαλη απο κεφαλι διαφερει οπως και δοτρια απο δοτρια περιοχη...οταν εκανα επεμωαση ο γιατρος ειπε οτι εβαλα καπουσ στις 3500 και κατι..ακριβωσ να μου ελεγε και τριχα??καλα θα ηταν αλαλ να καθετε να μετραει τριχα τριχα δεν ξερω δεν ειμαι γιατρος...οσο για το αλλο...μπροστα δεν μοθ εβαλε μονοθυλακια...μου εβαλε 2 σειρες απο 2θυλακια και 3θυλακια και τα πιο πισω μονοθυλακια...τα πιο πισω δεν ξερω τι εγινε..απλα ξερω για μπροστα γτ αυτο με εκαιγε

Καταρχην δεν ειμαστε φιλοι.......κατα δευτερον το τι ειμαι κ το αν ψαχνομαι ειναι δικος μου λογαριασμος κ δε σε αφορα....
κατα 3ον....καλο θα ηταν να απαντας στις ερωτησεις οπως κανουν ολοι χωρις εκνευρισμους.....
και κατα 4ον......ειπες οτι εβαλε ο γιατρος μπροστα τα 2τριχα και 3τριχα.....και πισω τα μονοθυλακια???
πρεπει να ειναι και ο μοναδικος στον κοσμο......
οταν πηγες να πληρωσεις πληρωσες με την τριχα η με το θυλακιο???
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

ναι φιλε μου γτ αν δεν επεφτε κραξιμο τρελο οπωσ κανετε δεν θα καθομουν να ψαχνω cd με φωτος και να καθομαι απο facebook να ψαχνς αλλα profil που εχουν και μενα μεσα....και οσο για το αλλο αν το ξυριζω δικαιωμα μου δεν ειναι εσυ που κολλας αλλα επειδη πραγματικα μου την εδωσες θα τον αφησω τωρα αν μακρινει και θα τραβηξω με ολα αυτα που λες...συγγνωμη δεν θελω να ζιητησεις απλα μολις την αναιβασω να παραδεκτεις οτι δεν ειμαι ψευτης..μου αρκει τγ αυτο με ενοχλει....
 
Απ: Μεταμοσχευση μαλλιων στην Ελλαδα ποια ειναι η αληθ

Panos1982 είπε:
[quote author=dimitris 121 link=topic=86.msg44070#msg44070 date=1293574899]
λοιπον φιλε μου πανο...εισαι γιατροσ η απλα ψαχνεσε...γτ απο τοι ξερω κεφαλη απο κεφαλι διαφερει οπως και δοτρια απο δοτρια περιοχη...οταν εκανα επεμωαση ο γιατρος ειπε οτι εβαλα καπουσ στις 3500 και κατι..ακριβωσ να μου ελεγε και τριχα??καλα θα ηταν αλαλ να καθετε να μετραει τριχα τριχα δεν ξερω δεν ειμαι γιατρος...οσο για το αλλο...μπροστα δεν μοθ εβαλε μονοθυλακια...μου εβαλε 2 σειρες απο 2θυλακια και 3θυλακια και τα πιο πισω μονοθυλακια...τα πιο πισω δεν ξερω τι εγινε..απλα ξερω για μπροστα γτ αυτο με εκαιγε

Καταρχην δεν ειμαστε φιλοι.......κατα δευτερον το τι ειμαι κ το αν ψαχνομαι ειναι δικος μου λογαριασμος κ δε σε αφορα....
κατα 3ον....καλο θα ηταν να απαντας στις ερωτησεις οπως κανουν ολοι χωρις εκνευρισμους.....
και κατα 4ον......ειπες οτι εβαλε ο γιατρος μπροστα τα 2τριχα και 3τριχα.....και πισω τα μονοθυλακια???
πρεπει να ειναι και ο μοναδικος στον κοσμο......
οταν πηγες να πληρωσεις πληρωσες με την τριχα η με το θυλακιο???
[/quote]
οκ συγγνωμη για το τροπο που μιλησα απλα ειμαι εκνευρισμένος.sorry... θα απαντησω σε οτι θελεται αρκει να μην ειναι ειρωνες ολοι...ναι μπροστα μου εβαλε οπως σου ειπα γτ των ρωτησα και οσο για τα χρηματα οχι...εδωσα ενα ποσο για οσες τριχεσ βαλω....το ξερω και αυτο περιεργο θα φανει....μην ξεκινήσουμε ομωσ παλι,ελεος
 

Lord Raflas

New Member
Μπλουζα