Μεταμοσχευση Ισπανια!

asdasd

Member
Καλησπερα μολις πηρα απαντηση απο ισπανια απο συγκεκριμενο γιατρο π ηθελα, για να μην τα πολυλογω μου εδωσε μια τιμη που καλυπτει την επεμβαση και τους φορους! Αυτο π θελω να ρωτησω ειναι οτι αμα τον ρωτησω να μαζεψουμε την τιμη χωρις αποδειξη ειναι εθικτο η απλα θα γελοιοποιηθω :p ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Καλησπερα μολις πηρα απαντηση απο ισπανια απο συγκεκριμενο γιατρο π ηθελα, για να μην τα πολυλογω μου εδωσε μια τιμη που καλυπτει την επεμβαση και τους φορους! Αυτο π θελω να ρωτησω ειναι οτι αμα τον ρωτησω να μαζεψουμε την τιμη χωρις αποδειξη ειναι εθικτο η απλα θα γελοιοποιηθω :p ευχαριστω
Εγώ αδερφε είχε σκεφτεί το αντίθετο! Να χαρτζιλικώσω τις extractors για να μου κάνουν προσεκτική δουλεια! Να το κάνω η θα γελοιοποιηθώ;;;χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Εγώ αδερφε σκέφτηκα το αντίθετο! Να χαρτζιλικώσω τις extractors για να μου κάνουν προσεκτική δουλεια! Να το κάνω η θα γελοιοποιηθώ;;;χαχαχα
Δε χρειάζεται χαρτζιλίκι.
Πες της διακριτικά ότι είναι πιο όμορφη από τις άλλες και έγινες κούκλος!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μετά το δεκαήμερο, τις πρώτες δέκα ημέρες αποχή για να υπάρχει ψυχική ηρεμία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Πες μας και την κλινική αν θέλεις αδελφέ.
Πάει καιρός να δούμε κανένα δυνατό αποτέλεσμα από Ιβηρική χερσόνησο..
 

asdasd

Member
o γιατρος π συζηταω και εχω σχεδον αποφασισει οτι θα προχωρησω ειναι ο dr.freitas , αυτο π με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι το hairline να φαινετε φυσικοτατο και δν εχω δει αλλους γιατρους με καλυτερα αποτελεσματα σχετικα με την φυσικοτητα και αποτελεσματος του hairline, μηπως εχετε να προτεινετε και αλλον γιατρο να εχω μια δευτερη επιλογη?
 

asdasd

Member
γενικα δν εχω προβλημα εκτος απο Αμερικη π ειναι λιγο δυσκολο και ακριβο ... και για ταιλανδη εψαξα αλλα το φοβαμαι λιγο και δν μ γεμισε και το ματι και κανενας
 
Μπλουζα