Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

saras

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

katalyst είπε:
παιδες, ξερει κανεις ποσο παει το "μαλλι" στον dr bisanga?εχω διαβασει καλα λογια και απο εκει που ελεγα να κανω κατι εδω στην ελλαδα το σκεφτομαι ολο και πιο πολυ να παω εξω,κυριως ευρωπη γιατι η αμερικη δεν ειναι για την τσεπη μου.
επισης εχω τις εξης αποριες:
1)οταν κανεις μεταμοσχευση στο εξωτερικο πρεπει να μεινεις καποιες μερες εκει και μετα την μεταμοσχευση?
2)στο αεροπλανο της επιστροφης μπορεις να φορας κατι στο κεφαλι,π.χ καπελο η κατι αλλο, και τι γινεται με τον ελεγχο στο αεροδρομιο.
thanx..

1)Καταλιστ: έχω κλείσει για Αμερική, πρέπει να πας μια μέρα πριν και να φύγεις την επομένη της εγχείρησης. Αυτό πιστεύω είναι το καλύτερο πλάνο για να γλιτώσεις και το πρήξιμο στο αεροπλάνο, αλλά και δεν θα πονάς καθόλου από τα παυσίπονα της προηγούμενης.

Η Αμερική δεν ειναι για την τσέπη σου? Γιατί λόγω εισιτηρίων? Γιατί μου φαίνεται πως με την συναλλαγματική διαφορά ευρω-δολαρίου έρχεται πιο φτηνά η τρίχα.

2) Πριν φτάσεις στον σωματικό έλεγχο σου ζητάνε να βγάλεις το καπέλο και το ξαναβάζεις αμέσως μετά. Και τι έγινε που θα σε δει ο σεκιουριτας, μήπως θα τον ξαναδείς? Ή νομίζεις πως θα σε κοιτάνε όλοι εσένα εκείνη την ώρα? Και στην τελική τι σε νοιάζει, μήπως έκανες τιποτα κακό? Αυτά φίλε είναι το λιγότερο. Το δύσκολο είναι το καπέλο τους επόμενους μήνες.
 

hairevival

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

tsakalos είπε:
ο Feller ειναι στην Νεα Υορκη. Απο ευρωπη μονο ο Bisanga κανει αξιοπρεπη δουλεια οπως φαινεται ως τωρα

δηλαδή εσύ γιατί δεν επέλεξες bissanga? θεωρεις Hasson/wong καλύτερο;
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ρε παιδια στους κροταφους βαζουν μαλια :p? Τις πιο πολλες φωτο που ειδα δεν βαζανε στους κροταφους αλλα λιγο πιο πανω ::) .
 

ouf

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ ΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΑΥΤΑΙΟ 6ΜΗΝΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΦΙΚΤΟ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΩΣ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΤΗΝ ΕΝΦΥΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΩ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΩ) ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.....
ΤΟ Σ/Κ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΣΤΟ ΚΟΛΟΝΑΚΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΚ... Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΣ ΜΟΥ(ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΒΕΒΑΙΑ) ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣΤΑΤΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ.....ΑΝΗΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ 10% ΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΚΛΗΡ.ΑΛΩΠΕΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΝΦΥΤΕΥΣΗΣ..........................ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΧΥΤΗ ΑΛΩΠΕΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΤΡΙΑ ΖΩΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΡΙΖΕΣ.ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΤΟ ΤΟΝΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΝΦΥΤΕΥΣΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ...ΚΑι γιατι το λεω αυτο ??ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ DHI KAI MOY ΑΝΕΦΕΡΑΝ (ΜΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΗΤΑΝ) ΟΤΙ ΜΕ 2500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΡΙΧΕΣ (6500 ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ)ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΦΑΒΟΡΙΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ?Η ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ.....ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΑΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΜΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.......ΤΣΑΚΑΛΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

το κακο ειναι οτι επειδη ελπιζουμε μας συμφερει να πιστεψουμε αυτους που μας λενε οτι θα εχουμε μαλλια τελεια

η γνωμη μου ειναι να ακουσεις τον πρωτο που σου ειπε οτι η δοτρια περιοχη ειναι φτωχη

αν εχεις διαχυτη αλωπεκια τοτε δυσκολα θα βρεις τοσα μοσχευματα για να καλυψεις την περιοχη σου

αν διαβασεις προσεκτικα υπαρχουν μερικες περιπτωσεις που την πατησαν ασχημα με αυτους που υποσχονται

θα σου προτεινα να σκεφτεις πολυ περισσοτερο το να πας για μεταμοσχευση
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

proedros είπε:
[quote author=tsakalos link=topic=120.msg2075#msg2075 date=1222233679]
εγω δεν θα πηγαινα στον devroye δεν μ αρεσαν τα αποτελεσματα του ο bisanga εκανε και σε ελληνικη κλινικη χειρουργια ξερεις., ;)
Φίλε Τσάκαλε ξέρω ότι δούλευε για ένα διάστημα στη D*I.Και ήταν το διαμάντι της κλινικής.Τελικά ποια είναι η άποψή για το Dr. Bisanga. Εσύ ποιον θα μου πρότεινες για Ευρώπη?
[/quote]τελευταια φαινεται πως κανει αρκετα καλη δουλεια και με FUE μαλλον ειναι ο καλυτερος στην ευρωπη αυτην την στιγμη αν κρινω μονο απο τις φωτος μιας και δεν εχω δει απο κοντα δουλεια του. μερικα τελευταια αποτελεσματα του εχω εδω http://www.hairlosspics.com/showgallery.php/cat/583
 

hairevival

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παναγιωτης είπε:
το κακο ειναι οτι επειδη ελπιζουμε μας συμφερει να πιστεψουμε αυτους που μας λενε οτι θα εχουμε μαλλια τελεια

η γνωμη μου ειναι να ακουσεις τον πρωτο που σου ειπε οτι η δοτρια περιοχη ειναι φτωχη

αν εχεις διαχυτη αλωπεκια τοτε δυσκολα θα βρεις τοσα μοσχευματα για να καλυψεις την περιοχη σου

αν διαβασεις προσεκτικα υπαρχουν μερικες περιπτωσεις που την πατησαν ασχημα με αυτους που υποσχονται



θα σου προτεινα να σκεφτεις πολυ περισσοτερο το να πας για μεταμοσχευση

Τσακαλε μπορεις να μου πεις για πιο λογο χρειαζεται να συνεχιζει καποιος να λαμβανει ντουτα - φινα,
μετα την μεταμοσχευση; αφου τα μαλλια που βαλαμε , θεωρητικα δεν επηρεαζονται απο DHT ...
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

τα υπολοιπα ομως ? το θεμα ειναι να κρατησεις οτι εχει μεινει και να βαλεις εκει που πρεπει και οχι να χασεις τα δικα σου και να μεινουν λιγα μεταμοσχευμενα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sovagg

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ouf είπε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ ΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΑΥΤΑΙΟ 6ΜΗΝΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΕΞ ΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΦΙΚΤΟ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΩΣ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΤΗΝ ΕΝΦΥΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΩΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΩ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΣΩ) ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.....
ΤΟ Σ/Κ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΣΤΟ ΚΟΛΟΝΑΚΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΚ... Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΣ ΜΟΥ(ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΒΕΒΑΙΑ) ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣΤΑΤΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ.....ΑΝΗΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ 10% ΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΚΛΗΡ.ΑΛΩΠΕΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΝΦΥΤΕΥΣΗΣ..........................ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΧΥΤΗ ΑΛΩΠΕΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΤΡΙΑ ΖΩΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΡΙΖΕΣ.ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΤΟ ΤΟΝΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΝΦΥΤΕΥΣΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ...ΚΑι γιατι το λεω αυτο ??ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ *** KAI MOY ΑΝΕΦΕΡΑΝ (ΜΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΗΤΑΝ) ΟΤΙ ΜΕ 2500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΤΡΙΧΕΣ (6500 ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ)ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΦΑΒΟΡΙΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ?Η ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ.....ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΑΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΜΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.......ΤΣΑΚΑΛΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....

Φιλε μακρια!!!Ειμαι παθων!!Και με διαχυτη ανδρογεννετικη αλωπεκια εγω.Εκανα με strip μεθοδο μεταμοσχευση στην B******* K*** περυσι τον Απριλιο και απο τοτε μονο αντικαταθλιπτικα δεν παιρνω..Αποτελεσμα μηδεν(αντε να εβγαλα 30 τριχες μαξιμουμ) και με μια ουλη απο το ενα αυτι ως το αλλο που κανει μπαμ.Με πετσοκοψαν στην κυριολεξια και η ψυχολογια μου ειναι στο ναδιρ..Αν θες ακου τη συμβουλη μου.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.Οι κλινικες πατανε πανω στην αναγκη που εχεις να λυσεις το προβλημα σου για να κονομησουν.Αν θες να κανεις κατι για τα μαλλια σου,κανε big3 και περιμενε κανα χρονο να δεις τι θα σου δωσει η θεραπεια και περιμενε ωσπου να βγει κατι νεο να σωθουμε..Αυτο κανω και γω.Γνωμη μου οπως σου ειπα ειναι να ΜΗΝ κανεις μεταμοσχευση και να ακους τους big3(Ακη,Παναγιωτη και Σπυρο).Σε ο,τι και αν αποφασιεις να κανεις παντως,απο μενα καλη τυχη να εχεις και σου ευχομαι ο,τι καλυτερο.
 

corkala

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Γενικα βλεπεις την διαφημιση "μαλλια για παντα" και λες τοσο απλο ειναι οταν δεν παει αλλο η κατασταση θα τα σκασω και τελος τα προβληματα! Αμ δε... Δυστυχως διαβαζω πολλα προβληαμτα!
Εχετε ακουσει να ερχεται τιποτε επαναστατικο συντομα ή καποια λυση παρα πολυ καλη?
Παντως εχω δει κανα 2 Ελληνες ηθοποιους και φαινονται μια χαρα! Νομιζω ο Συσσοβιτης(δεν εχω ιδεα πως γραφεται) αλλα και τον Καραφωτη(τραγουδιστης)!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

επαναστατικα ακουγετε κατι

αλλα αν δεν δοκιμαστει σε αρκετο κοσμο και να δουμε τελικα αν ειναι τοσο καλο οσο ακουγετε

οι ηθοποιοι και τραγουδιστες νομιζω κανουν μεταμοσχευσεις
 
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Τον Συσσοβίτη τον είχα πετύχει σε κάποια σειρά και νόμιζα ότι είχε κάνει μεταμόσχευση. Την ίδια χρονιά το καλοκαίρι είμασταν στο ίδιο καράβι και μαλλιά δεν είχε. Επειδή το έχω ξαναδιαβάσει εδώ για τον συγκεκριμένο ηθοποιό και έτυχε να τον δώ από κοντά γι' αυτό σας το λέω. Οι άνθρωποι της τηλεόρασης έχουν ανθρώπους που τους φροντίζουν...
 

magic810

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παναγιωτης είπε:
επαναστατικα ακουγετε κατι

αλλα αν δεν δοκιμαστει σε αρκετο κοσμο και να δουμε τελικα αν ειναι τοσο καλο οσο ακουγετε

οι ηθοποιοι και τραγουδιστες νομιζω κανουν μεταμοσχευσεις

Παναγιωτη ενας πολυ γνωστος τραγουδιστης ειναι φιλος μου...μπορω να σου πω οτι μεχρι να μου πει οτι αντιμετωπιζε προβλημα την εβγαζε με βιταμινουλες.....
Επισης αυτο που λεει η χριστινα εχει απολυτο δικιο μην ξεχνας οτι εχουν ανθρωπους που τους φροντιζουνε.....
Ο συγκεκριμενος ειναι στην ιδια φαση με εμενα αλλα στην τηλεοραση και γενικα ειναι λες και εχει πυκνο μαλλι....κατι που δεν ισχυει απο κοντα οπως προανεφερα
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ναι φιλε
τυχαινει να γνωριζω και εγω καποιον που τραγουδαει και μαλιστα ειχα συγκατοικήσει κοντα στον 1 χρονο
οταν εμενα αθηνα και εβλεπα καταστασεις

επισης σε παλαιοτερο ποστ εχω γραψει οτι αυτοι οι ανθρωποι εχουν πισω του πολλους που τους φροντιζουν

οι περισσοτεροι που του βλεπεις στην τηλεοραση με μαλλια και απο κοντα χωρις ειναι κυριως λογο χρησης toppik και λοιπον ιδιων σκευασματων

αλλα παρα πολλοι κανουν μεταμοσχευσεις

οπως ο λεπα και παρα πολλοι αλλοι
 

kasfam

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,,,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ...ΕΧΟ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ 5 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ ΜΑΛΛΙΩΝ,,,(2 ΣΤΡΙΠ ΚΑΙ 3 ΦΟΥΕ)...ΒΕΒΑΙΑ ΕΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΔΕΙ ΙΔΙΟΙΣ ΟΜΑΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ,,,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΟΣΕΙ ΕΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,,,ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ,,,ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ,,ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΘΑΡΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ,,,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,,,ΣΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ ΦΟΥΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΛΥΠΗΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,,,ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΜΕΘΟΔΟΥ ΕΠΑΡΚΩΣ,,,ΑΚΗ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΣ ΤΙΘΕΣΑΙ ΕΠΙ ΚΕΦΑΛΗΣ ΣΤΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ,,,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΝΒΟΥΛΕΨΕΙΣ ΠΡΟΤΙΝΩΝΤΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΜΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΚΟΝΙΚΗ,,,,ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΡΟΓΚΑΙΝΕ 5,,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,,ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,,
 

geofish

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Πες μας σε παρακαλώ αν δεν σε κάνει κόπος τι ηλικία έχεις και πόσα χρήματα έχεις δώσει συνολικά.
Επίσης σε ποια σε κλινική έχεις κάνει μεταμόσχευση (γράψε μονό το αρχικό γράμμα τα άλλα με αστερίσκο)
Όταν λες δεν είσαι ευχαριστημένος σε τι αναφέρεσαι στην πυκνότητα (αριθμό τριχών) ή στην φυσικότητα της εμφάνισης.
 

kasfam

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΟΝ,,,ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΠΕΜΕΜΒΑΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ 19 ΣΤΟ Π.. ΣΕΝΤΕΡ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΙ ΗΤΑΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,,(ΜΙΑ ΟΥΛΗ ΤΕΡΑΣΤΙΑ),ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΝΤΟΝΑΤΙ ΣΤΟ ΜΕΝΤΙ ΖΕΝ....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗΝ ΟΥΛΗ,,ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,,,ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΤΕΛΕΦΤΑΙΕΣ ΣΤΗΝ ΝΤΙ,,,,ΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΦΟΥΕ,,,,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΤΡΙΧΩΝ ΠΟΥ ΦΥΤΡΩΣΑΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ,,ΕΙΔΙΟΣ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ ΑΦΟΥ ΟΥΔΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ,,,ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΕΛΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΗ ΜΠΟΣΤΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΥΠΤΩ ΜΟΝΟ,,,ΚΡΟΤΑΦΟΥΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ,,,ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ Η ΦΥΤΡΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ,,ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΡΜΑΤΙΚΟ Η ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ Η ΕΛΛΙΠΗΣ ΦΥΤΡΩΣΗ ΙΔΙΩΣ ΣΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ,,ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟ,,ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΩ,,,,ΔΕ ΘΕΩΡΟΥΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΑΝΑΡΧΗ ΦΥΤΡΩΣΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΜΑΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΡΑΝΤΕΒΟΥ,,ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΠΕΡΟΥΚΕΣ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ,,ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ,,
 
Μπλουζα