ΙΟΥΛΙΟΣ,dr. jose Lorenzo, fue 2401 grafts + 700 beard grafts 22-23/06/2022(2nd operation)

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
IMG_20230528_105448~3.jpg
αν
IMG_20230528_104548~3.jpg
IMG_20230528_105441~3.jpg
IMG_20230528_153636~2.jpg
IMG_20230528_153236~3.jpg
IMG_20230528_153636~2.jpg
IMG_20230528_153448~2.jpg
IMG_20230528_105444~3.jpg
IMG_20230528_161234~4.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιούλιε πέρα ότι είσαι εξαιρετικά συμπαθής σε όλο το φόρουμ,χαίρομαι για αυτή τη τεράστια αλλαγή που πραγματοποιησες.
Άλλοι στη θέση σου δε θα έμπαιναν καν στη διαδικασία αυτή.
Και πάλι μπράβο στον γιατρό για το εξαιρετικό αποτέλεσμα αλλά και σε εσένα για την επιμονή σου.
Καλή επιτυχία και στη τρίτη επέμβαση εύχομαι φίλε.
Thank you crazy boy!!!
 

bobby

Well-Known Member
Με την τρίτη θα είσαι σούπερ! Ακόμα και τώρα που δεν έχεις ολοκληρώσει το πλάνο σε σχέση με την αρχική κατάσταση είσαι -20 χρόνια νεότερος!!!!
 

vagosx

Well-Known Member
Ιουλιε φαντάζομαι άνθρωποι που θα έχουν να σε δουν πάνω από 3 χρόνια τι σοκ θα πάθουν, παίζει να μη σε γνωρίσουν.
 

gkms

Member
Καλησπέρα.
Ωραίο αποτέλεσμα Ιούλιε. Τώρα κλείνω και εγώ 1 χρόνο από τη δεύτερη μεταμόσχευση στην ίδια κλινική αλλά με διαφορετικό γιατρό:). Και τις δυο τις είχαμε κάνει στο ίδιο χρονικό διάστημα. Ίδιος αριθμός τριχοθυλακίων ίδια καράφλα (πιθανώς εγώ σε χειρότερη κατάσταση)
που τώρα πλέον είναι παρελθόν και στους δυο μας. Η μόνη διαφορά ότι μου ρίχνεις 10 χρόνια αλλά προς τα πίσω.
Σε μένα η φύτρωση δεν έχει ακόμα ολοκληρωθεί κυρίως στις δυο κορυφές και προς τα πίσω.
Καθώς ψηλαφίζω πιάνω αρκετά τριχάκια σαν γένια μιας εβδομάδας που μου δίνουν την εντύπωση ότι δεν μπορούν να μεγαλώσουν. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό.
Επίσης από Απρίλιο έχω τριχόπτωση περίπου 30 τρίχες ανα ημέρα και ανησυχώ.
Έχεις διαπιστώσει κάτι αντίστοιχο εσύ?
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιουλιε φαντάζομαι άνθρωποι που θα έχουν να σε δουν πάνω από 3 χρόνια τι σοκ θα πάθουν, παίζει να μη σε γνωρίσουν.
Όντως έχει συμβεί με κάποιους πελάτες!
_Κύριε...Ιούλιε εσείς είστε;
Έναν άλλο κύριο θυμάμαι μάλλον μεγαλύτερο!
Το απολαμβάνω αυτό!!!

Οι υπόλοιποι πλην των στενών συγγενών και φίλων, δεν καταλαβαίνουν καν.
Πολλοί βλέπουν κάποια αλλαγή πάντα προς το καλύτερο, και όλοι μου λένε πως μου πάει το μούσι... o_O o_Oo_O
Το σπουδαιότερο είναι ότι δεν έχω αντιληφθεί ούτε μία στιγμή κλεφτές ματιές πάνω από τα μάτια μου... καταλαβαίνεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλησπέρα.
Ωραίο αποτέλεσμα Ιούλιε. Τώρα κλείνω και εγώ 1 χρόνο από τη δεύτερη μεταμόσχευση στην ίδια κλινική αλλά με διαφορετικό γιατρό:). Και τις δυο τις είχαμε κάνει στο ίδιο χρονικό διάστημα. Ίδιος αριθμός τριχοθυλακίων ίδια καράφλα (πιθανώς εγώ σε χειρότερη κατάσταση)
που τώρα πλέον είναι παρελθόν και στους δυο μας. Η μόνη διαφορά ότι μου ρίχνεις 10 χρόνια αλλά προς τα πίσω.
Σε μένα η φύτρωση δεν έχει ακόμα ολοκληρωθεί κυρίως στις δυο κορυφές και προς τα πίσω.
Καθώς ψηλαφίζω πιάνω αρκετά τριχάκια σαν γένια μιας εβδομάδας που μου δίνουν την εντύπωση ότι δεν μπορούν να μεγαλώσουν. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό.
Επίσης από Απρίλιο έχω τριχόπτωση περίπου 30 τρίχες ανα ημέρα και ανησυχώ.
Έχεις διαπιστώσει κάτι αντίστοιχο εσύ?
Καλησπέρα!
Όχι φίλε μου δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο και για να είμαι ειλικρινής δεν κοιτάω ποτέ αν πέφτουν τρίχες ή όχι.

Εν τω μεταξύ περιμένουμε και κάποιες καλύτερες φωτογραφίες από σένα ε!!! ;)
 

JimKan1

Well-Known Member
Ωραίο αποτέλεσμα Ιούλιε. Τώρα κλείνω και εγώ 1 χρόνο από τη δεύτερη μεταμόσχευση στην ίδια κλινική αλλά με διαφορετικό γιατρό:). Και τις δυο τις είχαμε κάνει στο ίδιο χρονικό διάστημα. Ίδιος αριθμός τριχοθυλακίων ίδια καράφλα (πιθανώς εγώ σε χειρότερη κατάσταση)
που τώρα πλέον είναι παρελθόν και στους δυο μας. Η μόνη διαφορά ότι μου ρίχνεις 10 χρόνια αλλά προς τα πίσω.
Σε μένα η φύτρωση δεν έχει ακόμα ολοκληρωθεί κυρίως στις δυο κορυφές και προς τα πίσω.
Καθώς ψηλαφίζω πιάνω αρκετά τριχάκια σαν γένια μιας εβδομάδας που μου δίνουν την εντύπωση ότι δεν μπορούν να μεγαλώσουν. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό.
Επίσης από Απρίλιο έχω τριχόπτωση περίπου 30 τρίχες ανα ημέρα και ανησυχώ.
Έχεις διαπιστώσει κάτι αντίστοιχο εσύ?
Με την Villa εκανες; Εχεις κανει παρουσιαση;
 
Μπλουζα