ΙΟΥΛΙΟΣ,dr. jose Lorenzo, fue 2401 grafts + 700 beard grafts 22-23/06/2022(2nd operation)

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Αγαπητέ Ιούλιε είσαι στο σωστό δρόμο! Έχεις πάει πολύ καλά (έως τέλεια) και με την 3η ΜΜ δεν θα γνωρίζεις τον εαυτό σου! (Ήδη είσαι αγνώριστος και 15 χρόνια νεότερος!) Αφου έχεις τη τύχη να έχεις δότρια γίγας να την εκμεταλλευτείς μέχρι το τελευταίο γκραφτ! Άλλος άνθρωπος!
Ευχαριστώ Bobby για τα καλά σου λόγια και για το κολάζ!
Εννοείται ότι θα την εκμεταλλευτώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Παρεμπιπτόντως είσαι υπαίτιος για την αίτηση διαζυγίου που πρόκειται να υποβάλλω ε...
Όχι για αυτό που νομίζεις!
Της έδειξα μια από τις τελευταίες φωτογραφίες σου και της λέω, να μια τέτοια hairline θα προτιμούσα.
Και τι γυρίζει και μου λέει;
Πήραν τα μυαλά σου αέρα δε ντρέπεσαι λίγο, δεν σου είπα να μη συγκρίνεσαι με νεαρούς;:eek::eek::eek:
 

Kostas97

Well-Known Member
Εξαιρετικη αλλαγη και προβλεπεται ακομα μεγαλυτερη βελτιωση.
Εντυπωσιακο!!

Να το χαιρεσαι Ιουλιε, η αποφαση σου σε δικαιωνει ΗΔΗ 100%!!!
 

Aldo

Well-Known Member
Ε αφού το είπε και η φίλη
τότε εντάξει;)
Παρεμπιπτόντως είσαι υπαίτιος για την αίτηση διαζυγίου που πρόκειται να υποβάλλω ε...
Τι σας έχουνε κάνει μωρε οι γυναίκες και θέλετε διαζύγια ..
Από άλλου τις περιμένε το φόρουμ τις μηνύσεις από άλλου θα έρθουν, κάνε καλό σου λέει μετά χαχαχ

Ιουλιε, πολύ καλός να το χερεσαι φίλε .

Το ρεζουμε εδώ είναι πως με ένα σωστό πλάνο, ΥΠΟΜΟΝΗ και τα σωστά χέρια γίνονται όλα και ειδικά σε πολύ δύσκολες περιπτώσεις.
 

tasos33

Well-Known Member
Όλα πάνε καλά Ιουλιε, μετά την τρίτη μμ θα δέσει όλο αυτό που βλέπουμε και θα το απογειώσεις , στην τέταρτη μμ δε...δεν θα έχεις κεφάλι, Rafale θα έχεις..
 

tolis7

New Member
Καλησπέρα σας, το αποτέλεσμα φαίνεται εξαιρετικό. Όσον αφορά τη δότρια από τα beard, μετά την εξαγωγή των 700 μοσχευμάτων σε τι φάση βρίσκεται; Καταλαβαίνετε κάποια διαφορά; Εχουν χάσει σε πυκνότητα;
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλησπέρα σας, το αποτέλεσμα φαίνεται εξαιρετικό. Όσον αφορά τη δότρια από τα beard, μετά την εξαγωγή των 700 μοσχευμάτων σε τι φάση βρίσκεται; Καταλαβαίνετε κάποια διαφορά; Εχουν χάσει σε πυκνότητα;
Ούτως ή άλλως μέχρι στιγμής έχουν αφαιρεθεί από τα σημεία που τα "καθαρίζω"(όταν ασχοληθώ). Δηλαδή τα χαμηλότερα στο λαιμό, που και όλα να τα έπαιρνε δεν είχα πρόβλημα.
Ωστόσο στην αριστερή πλευρά εκεί που έχω σημειώσει έχει ξεφύγει λιγάκι.
Με ένα έξυπνο ψαλίδισμα όμως
IMG_20230304_181953.jpg
δε φαίνεται τίποτα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20230304_182107~3.jpg
    IMG_20230304_182107~3.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 102

vagosx

Well-Known Member
Ιουλιε πιο καλά δε θα μπορούσε να έχει πάει.
Η φυτρωση και η φυσικότητα είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο.
Μάλιστα τα μμ θυλάκια έχουν βγει και ψιλομαυρα, φαντάζομαι θα κοιτάς τον εαυτό σου και δε θα τον γνωρίζεις.
Η τριτη μμ θα κλείσει όλα τα weak spots.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιουλιε πιο καλά δε θα μπορούσε να έχει πάει.
Η φυτρωση και η φυσικότητα είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο.
Μάλιστα τα μμ θυλάκια έχουν βγει και ψιλομαυρα, φαντάζομαι θα κοιτάς τον εαυτό σου και δε θα τον γνωρίζεις.
Η τριτη μμ θα κλείσει όλα τα weak spots.
Όντως Vago είναι αρκετά πιο σκουρόχρωμα από τα υπόλοιπα. Ο Alex7 θα λέει τώρα σας τα 'λεγα εγώ... Και δεν θα έχει κι άδικο!
Όσο για το άλλο το αντίθετο συμβαίνει τώρα γνωρίζω τον εαυτό μου!
Εντάξει καταλαβαίνω τι εννοείς και πράγματι μου φαίνεται απίστευτο!!!
Ο γλόμπος που μάλλιασε :)
 

g_pal

Member
Πολύ ομορφο αποτέλεσμα ΙΟΥΛΙΕ μέχρι στιγμής και έχει να βελτιωθεί πολύ ακόμα. Έχει πολύ ωραία φυσικότητα και έχεις πιάσει υψηλή φύτρωση και νομίζω η περίπτωση σου ειναι μια ρεαλιστική προσέγγιση το τι να περιμένει ενα norwood 6. Μαζί με την τριτη επέμβαση, θα κάνεις ολικη επαναφορά. Ελπίζω να πάρω και εγώ ενα όμορφο αποτέλεσμα σαν το δικό σου....
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Πολύ ομορφο αποτέλεσμα ΙΟΥΛΙΕ μέχρι στιγμής και έχει να βελτιωθεί πολύ ακόμα. Έχει πολύ ωραία φυσικότητα και έχεις πιάσει υψηλή φύτρωση και νομίζω η περίπτωση σου ειναι μια ρεαλιστική προσέγγιση το τι να περιμένει ενα norwood 6. Μαζί με την τριτη επέμβαση, θα κάνεις ολικη επαναφορά. Ελπίζω να πάρω και εγώ ενα όμορφο αποτέλεσμα σαν το δικό σου....
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!
Αν αν δεν είσαι έτοιμος να κάνεις νήμα δικό σου, μπορείς αν θέλεις να ανεβάσεις καμιά φωτογραφία και εδώ ακόμα σε αυτό το νήμα δεν υπάρχει πρόβλημα, να σε δούμε και λίγο!


Ενθυμού το γιατρό τον θέλουμε να έχει "α****ια" και όχι να είναι καλό παιδί!
 

g_pal

Member
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!
Αν αν δεν είσαι έτοιμος να κάνεις νήμα δικό σου, μπορείς αν θέλεις να ανεβάσεις καμιά φωτογραφία και εδώ ακόμα σε αυτό το νήμα δεν υπάρχει πρόβλημα, να σε δούμε και λίγο!
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα ανοίξω λογικά δικό μου νήμα το επόμενο διάστημα αφού αφήσω να μακρύνουν τα μαλλιά, γιατί τα έχω ξυρισμένα αυτή τη στιγμή σε λήπτρια και δότρια λόγω της μεγάλης αραίωσης οπότε δεν θα βγαίνει συμπέρασμα έτσι. Θα στείλω και σε κάποιες κλινικές τότε να μου δώσουν κάποιες εκτιμήσεις για το τι μπορεί να γίνει και θα πράξω αναλόγως. Αλλιώς θα κάνω κάποιο smp.
Καλή συνέχεια σου εύχομαι και να χαίρεσαι τη νέα σου εικόνα..:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ποιος καλός άνθρωπος μπορεί να μου πει; Έχουμε πληροφορίες περί ψωρίασης τριχωτού κεφαλής και μ.μ.;
 

Kostas97

Well-Known Member
Ειναι πιθανο το σεναριο να εχεις καποια εξαρση λογω τραυματος, αλλα απο οσο ξερω δεν ειναι παραγοντας αποτρεπτικος για ΜΕΤ. Αλλωστε τα μαλλια επιστρεφουν στην ψωριαση(non-scarring condition), ή τουλαχιστον στη συντρηπτικη πλειοψηφια. Εφοσον ειναι υπο ελεγχο ισως αν μιλουσες με το δερματολογο, την περιοδο της ΜΕΤ, εκανες και καποια αγωγη παραλληλα για παν ενδεχομενο.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ Κωστή!
Και κάποια σχετικά άρθρα που διάβασα επιβεβαιώνουν τα όσα λες.
Πρόκειται για συγγενικό μου πρόσωπο, που μόλις με είδε (είχαμε καιρό να ιδωθούμε) τρελάθηκε!
Κάνει εδώ και λίγα χρόνια μια ενέσιμη θεραπεία και είναι μονίμως σε ύφεση.
Ψήνεται πάντως...για να δούμε θα τον πείσω;
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Καλησπέρα συνοδοιπόροι!
11 μήνες και μία ανάσα πριν την τρίτη επέμβαση, ανεβάζω τις τελευταίες φωτογραφίες για τούτο το νήμα.
Άνευ σημασίας βέβαια μιας και δεν υπάρχει καμία αλλαγή, αλλά για το τυπικό του θέματος!
IMG_20230528_160956~3.jpg
IMG_20230528_161144~3.jpg
IMG_20230528_160827~3.jpg
IMG_20230528_160830~3.jpg
IMG_20230528_162034~3.jpg
IMG_20230528_161421~3.jpg
IMG_20230528_160838~2.jpg
IMG_20230528_160841~2.jpg
IMG_20230528_160824~3.jpg
IMG_20230528_161638~3.jpg
 

Georgie

Well-Known Member
Ιούλιε πέρα ότι είσαι εξαιρετικά συμπαθής σε όλο το φόρουμ,χαίρομαι για αυτή τη τεράστια αλλαγή που πραγματοποιησες.
Άλλοι στη θέση σου δε θα έμπαιναν καν στη διαδικασία αυτή.
Και πάλι μπράβο στον γιατρό για το εξαιρετικό αποτέλεσμα αλλά και σε εσένα για την επιμονή σου.
Καλή επιτυχία και στη τρίτη επέμβαση εύχομαι φίλε.
 
Μπλουζα