Θεραπεία prp (με αυξητικούς παράγοντες αιμοπεταλίων)

zotrix

Active Member
εμένα με ενοχλεί που κάτι τέτοιοι τύποι, σαν τον panoslydios (aka γιωργοςbioherbal) δεν σέβονται το ότι υπάρχουν νέα παιδιά εδώ μέσα που πονάνε ψυχολογικά από την τριχόπτωση (όπως έχω υπάρξει και εγώ όντας nw3 στα 20 μου) και τους προτείνουν ότι να 'ναι, από σταφυλέλαια, καστορέλαια και λοιπές μπούρδες και μάλιστα τους υπόσχονται και επανέκφυση (όπως στο μήνυμα του πιο πάνω)! Αν δεν ήταν η ψυχολογική φόρτιση θα έλεγα ότι, εντάξει, είναι ''πλακίτσα''. Αλλά αυτό έτσι δεν το δέχομαι. Και όντως ο GiannisTak τώρα που το βλέπω είχε δομημένη σκέψη, λόγο και (αντ)επιχειρήματα. Τι να πεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
gomi συχαρητηρια για τη νεα θεση..καιρος ηταν!!!!!

Εσυ ποσειδωνα μας ελεγες να μην επιτιθομαστε στον bioherbal και αλλα παιδια που προσπαθουν να βοηθησουν πριν 1-2 μηνες. Χαιρομαι που αλλαξες γνωμη οπως και να χει
 

poseidonas77

Well-Known Member
εγω δεν αλαξα γνωμη...και οποιος τον ξαναπροσβαλει παλι θα τον κραξω...
το οτι δεν αποδεχομαι τις θεραπειες που προτεινει δεν σημαινει οτι θα το λοιδορισω σαν προσωπικοτητα
εδω μεσα εχει δοκιμαστει στο κρανιο οτι μπορεις να φανταστεις..το σταφυλελαιο μας πειραξε???
 

FreeThinker

Well-Known Member
εμένα με ενοχλεί που κάτι τέτοιοι τύποι, σαν τον panoslydios (aka γιωργοςbioherbal) δεν σέβονται το ότι υπάρχουν νέα παιδιά εδώ μέσα που πονάνε ψυχολογικά από την τριχόπτωση (όπως έχω υπάρξει και εγώ όντας nw3 στα 20 μου) και τους προτείνουν ότι να 'ναι, από σταφυλέλαια, καστορέλαια και λοιπές μπούρδες και μάλιστα τους υπόσχονται και επανέκφυση (όπως στο μήνυμα του πιο πάνω)! Αν δεν ήταν η ψυχολογική φόρτιση θα έλεγα ότι, εντάξει, είναι ''πλακίτσα''. Αλλά αυτό έτσι δεν το δέχομαι. Και όντως ο GiannisTak τώρα που το βλέπω είχε δομημένη σκέψη, λόγο και (αντ)επιχειρήματα. Τι να πεις...

Ο λυδιος εγραψε τελευταια φορα τον Απριλιο που περασε στο φορουμ σ αυτο το νημα:

http://www.hairlossgr.com/threads/Νεα-διατροφη-και-πολυ-καλη-προοδος.10046/

Το προφιλ του ειναι ακομα ενεργοποιημενο αν και δεν το χει χρησιμοποιησει απο τοτε. Δε νομιζω οτι ειναι ο bioherbal. Καποιος (ή καποιοι) καινουριος τρελος πρεπει να ειναι
 
Τελευταία επεξεργασία:

FreeThinker

Well-Known Member
εγω δεν αλαξα γνωμη...και οποιος τον ξαναπροσβαλει παλι θα τον κραξω...
το οτι δεν αποδεχομαι τις θεραπειες που προτεινει δεν σημαινει οτι θα το λοιδορισω σαν προσωπικοτητα
εδω μεσα εχει δοκιμαστει στο κρανιο οτι μπορεις να φανταστεις..το σταφυλελαιο μας πειραξε???

Εγω θα κραζω, οποιον νομιζει οτι τρωω κουτοχορτο. Αν βγει καποιος και πει οτι τα σκατα ή το υδροκυανιο ειναι pgd2 ή pgif ή ξερω γω pg-13 blockers να τα βαζετε στο κεφαλι σας, θα τον αφησουμε να ποσταρει ανενοχλητος στο φορουμ? Το εχουμε χτισει με βαση καποια επιστημονικη γνωση. Οποιος ερχεται και γραφει το μακρυ του και το κοντο του θα πρεπει να περιοριζεται.
 

poseidonas77

Well-Known Member
ναι αλλα κραζετε εκει που σας παιρνει..αλλου κανετε τουμπεκι ψιλοκομενο...
ασε μη μου ανοιγεις το στομα απογευματινιατικα....
και αμα σε χαλαει τοσο πολυ ο bioherbal απλα καντον ignored...
 

FreeThinker

Well-Known Member
Κατάλαβα. Μπορεί να μη βγάζεις μαλλιά, αλλά σταματάει η τριχόπτωση των ήδη υπαρχόντων τουλάχιστον?

Τιποτα δεν καταλαβες οπως φαινεται. Σου λεμε δεν κανει τιποτα απολυτως. Δεν υπαρχει σοβαρο επιστημονικο υποβαθρο πισω απο τη θεραπεια ΟΥΤΕ ΚΑΝ αποτελεσματα μεσω της απλης παρατηρησης. Αν θες να πληρωσεις δυχιλιαρα και τριχιλιαρα για αποτελεσματα φτωχοτερα της μινοξιδιλης ( παντα σε σχεση με το χρονο της θεραπειας ) τοτε καντο και πες μας αν θα εχεις βγαλει κανα χνουδι σε κανα 3αρι χρονια. Και μετα πες μας και ποσα εσκασες σ αυτο το χρονικο διαστημα για να δουμε ποσο αξιζει
 

FreeThinker

Well-Known Member
ναι αλλα κραζετε εκει που σας παιρνει..αλλου κανετε τουμπεκι ψιλοκομενο...
ασε μη μου ανοιγεις το στομα απογευματινιατικα....
και αμα σε χαλαει τοσο πολυ ο bioherbal απλα καντον ignored...

Για πες μας που το κανουμε τουμπεκι να μαθω και γω. Ανοιξε το το στοματακι.
 

poseidonas77

Well-Known Member
τωρα τι θες απογευματινιατικα??να ανοιξουμε ιστοριες??
ξερεις πολυ καλα τι λεω και ασε σε μενα τις τρελιτσες...
δεν ειμαι χτεσινος....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Τι εχει η ωρα της μερας που ειναι απογευματιατικα? Ριχνεις μπιχτη προσωπικη σε μενα για αν καταλαβω?
 

poseidonas77

Well-Known Member
δεν εχω τιποτα προσωπικα μαζι σου ουτε με κανεναν!!!στο ειπα και την αλλη φορα!!!!
και κανε μου τη χαρη και μην ασχολεισαι μαζι μου...
μονο ενας χαζος δεν καταλαβαινει αυτα που εγραψα...ποιον πριν...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
καλο ειναι να μην ασχολουμαστε με το ποιος μενει ποιος φευγει.
και επισης καλο ειναι παλι να σκεφτομαστε πριν γραψουμε κατι,οπως δεν θα θελαμε να μας μιλανε με ασχημο τροπο ετσι δεν πρεπει να μιλαμε με ασχημο τροπο.
τωρα για το ποιος εφυγε ειναι κατι που αποφασισα εγω,δεν με νοιαζουν οι γνωσεις του καθε ενος.
θελω να σταθω καπου
Εμενα μ ενοχλει περισσοτερο που οι mods, αφηνουν κατι τυπους σαν αυτον ελευθερους να γραφουν τις βλακειες τους, επειδη εχει ''καλες προθεσεις'' ή αυτα που προτεινει ειναι ακακα, και μπαναρουν πραγματικα διαβασμενα μυαλα, οπως πχ GiannisTak, επειδη ειναι ας πουμε πνευματα αντιλογιας (με επιχειρηματα). Δε λεω οτι ο παραπανω ηταν σωστος σε ο,τι ελεγε, αλλα τουλαχιστον ειχε δομημενη σκεψη και παρεθετε πηγες.
εχουμε παρεξηγησει την λεξη διαβασμενα μυαλα με την λεξη κλειστα μυαλα.
http://www.hairlossgr.com/threads/Το-λάδι-μέντας-καλύτερο-από-την-μινοξιδίλη-χωρίς-παρενέργειες.10240/page-2#post-152060
εγω τον εδιωξα και ειναι η δευτερη φορα που το κανω γιατι το εχω ξανα κανει με τον προηγουμενο λογαριασμο του,και οπως θα το ξανα κανω με τον επομενο λογαριασμο του.
ο καθε ενας που γραφει κατι,αφηνει ενα κομματι του χαρακτηρα του στο μηνυμα.
ηταν ενα τρολ,με θεωριες δηθεν οτι γνωριζει προσπαθουσε να πεισει ολους οτι εχει δικιο.
εγω θα ηθελα για λιγο να ηταν εδω και να μας απαντουσε εναν εναν και τους 7 που εχουμε επανεκφυση το σκεπτικο του.
δεν ειναι μονο αυτο το θεμα,σε ολα τα νηματα το εκανε.
γι αυτο ξοδευτικαν τοσα εκατομμυρια ευρω σε ερευνες,για να βγαινει ο καθε κλαριτσης να λεει οτι του κατεβει?
 
Μπλουζα