Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

ziggy

Active Member
@ziggy μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις την ουσια αυτης της αντιπαραθεσης;
Γιατι επιμενεις σε ενα θεμα που δεν εχει καμια χρηστικη αξια και δεν βοηθα πουθενα;
Ειναι εμφανες οτι στοχοποιεις τον @aeratos28 αλλα μπορεις να μας εξηγησεις που αποσκοπει ολο αυτο;

Αδυνατω να σου απαντησω για τον απλουστατο λογο οτι το συμπερασμα σου οτι τον στοχοποιω δεν στεκει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gggali

Member
Αδυνατω να σου απαντησω για τον απλουστατο λογο οτι το συμπερασμα σου οτι τον στοχοποιω δεν στεκει.

Το αν στεκει ή όχι είναι εμφανες, του κάνεις προσωπικές επιθέσεις ενω έψαξες να βρεις τι έλεγε το 2015 σε συγκριση με τώρα.

Παμε όμως στην ουσία της ερώτησης μου πριν αναφέρω την στοχοποίηση που δεν συμφωνείς.

Και ξαναρωτάω:

...μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις την ουσια αυτης της αντιπαραθεσης;
Γιατι επιμενεις σε ενα θεμα που δεν εχει καμια χρηστικη αξια και δεν βοηθα πουθενα;
 

ziggy

Active Member
Καλα ας δουμε τωρα κατι πραγματικα εμφανες
gggali said:
Επίσης έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι οι τιμες χρέωσης του Lorenzo για τις επεμβάσεις του στην Ελλάδα δεν θα κοινοποιηθούν απο κανέναν, γι' αυτό και δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι επιμένετε να ρωτάτε για την τιμή.

aeratos28 said:
Ρε λακαμά,πλήρωσα το ποσό που είναι δημοσιευμένο στο σάιτ του..τι δεν καταλαβαίνεις??οι τιμές είναι εύκολο να τις δει κάποιος.κατι κρυφό δεν υπάρχει
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Πάντως νομίζω κάποιος άλλος πάλι μίλησε για κωλοτουμπα του αερατου σχετικά με τις σχέσεις και τον τρόπο γραφής τελευταία του αερατου για τον Αναστασάκη τώρα λέγεται αυτό ...πφφφ μόνο μην γίνει καμία στραβή με την φύτρωση του αερατου μακάρι όχι φυσικά και σας κυνηγάει χαχαχ


https://www.hairlossgr.com/forum/th...ς-3301-grafts-28-10-2022-1o-βήμα.14195/page-4

Ήταν εμφανές ότι κάτι συμβαίνει στα τελευταία του ποστ στις περιπτώσεις του Αναστασάκη, αλλά δεν ήξερα την αιτία. Μόλις είδα το νήμα αυτό κατάλαβα. Από την άλλη βέβαια είναι μακράν καλύτερη η παρουσία του αυτή από αυτή που μαζί με κανα δυο ακόμα, νομίζω τον διδάσκαλο και τον Μάνλυ , είχανε πέσει για χρόνια πιο κάτω από το επίπεδο του εκπροσώπου του Αναστασάκη. Σε ό,τι αφορά τις παρατηρήσεις του ziggy έχει δίκιο, καθώς η στάση του αφορά σε δύο μέτρα και δύο σταθμά. Καλό θα είναι βέβαια να καταγραφούν οι παρατηρήσεις ως έχουν και να πάμε παρακάτω αφού προέχει πάντοτε και αποκλειστικά η επιτυχία της μεταμόσχευσης.
 

witcher

Well-Known Member
Γενικά οι τιμες των μεταμοσχεύσεων πρέπει να αναφέρονται και να μην αποκρύπτονται από όλες τις κλινικές.

Τώρα αυτή με τον λορενζο είναι μια ειδική περίπτωση που ούτε καν έχει κλινική εδώ και έρχεται μια στο τόσο όποτε εξαιρείται κατά κάποιο τρόπο και δεν μπορεί να συγκριθεί με τις υπόλοιπες περιπτώσεις κάποιων κλινικών που δεν είχαν δημοσιεύσει πουθενά τις τιμες τους και απέτρεπαν τα μέλη που έκαναν επέμβαση εκεί να ενημερώσουν το φόρουμ για το πόσο πλήρωσαν ή για τις τιμές της γενικά...

Πάντως ο λορενζο έχει τιμοκατάλογο με τις τιμές του στο best-hair-clinics.com, και είναι σταθερές κ γνωστές οι τιμες του για όποιον πάει Ισπανία.

Αλλά και οι τιμες του Lorenzo στην Ελλάδα είναι γνωστές σε πολλά μέλη που δεν συμμετείχαν καν στα consultations , αφού έχουν διαρρεύσει από αυτούς που συμμετείχαν στα consaltations ή που έκαναν επέμβαση εκεί, και είναι αρκετά πιο οικονομικές από αυτές που ειναι δημοσιευμένες για την Ισπανία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ziggy

Active Member
Σε αυτά που σε ρώτησα θα απαντήσεις ή θα συνεχίσεις να πετάς την μπάλα στην εξέδρα;
Αγαπητε φιλε.Καλεσα 4 φορες το συγκεκριμενο μελος να σταματησει την πωληση τρελας και να σεβαστει τους συνομιλητες του και το φορουμ ωστε να μην μπουμε σε ανουσια συζητηση.
Δεν εισακουστηκα και μπηκαμε.Καλο θα ειναι να διαβαζεις πριν παρεμβεις

Αληθεια το οτι σε διαψευδει κατηγορηματικα στο θεμα χρεωσης δεν σε απασχολησε καθολου;
Σε απασχολησα εγω;Εντυπωσιακο.


Οταν καποιος υποστηριζει οτι δεν εχει ρωτησει αλλο μελος για το ποσο πληρωσε την μεταμοσχευση του και εγω ανεβαζω το σχολιο του στο οποιο εχει κανει αυτο που εχει αρνηθει ,εσυ η παρατηρηση που εχεις να κανεις ειναι οτι ανεσυρα παλιο του σχολιο;
Ακομη πιο εντυπωσιακο

Ε τωρα θα σου απαντησω επακριβως με τον τροπο που σου αρμοζει αφου δεν φαινεται να σε ενοχλει.
Η απαντηση μου στην ερωτηση σου ειναι αναρτημενη στην επισημη σελιδα της Microsoft οπως ακριβως ειναι αναρτημενο το κοστος της μεταμοσχευσης του aeratos28 στην επισημη σελιδα του Lorenzo
Τρεχα να την βρεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Ρε καραγκιόζη ziggy,πότε αρνήθηκα εγώ ότι έχω ζητήσει τιμές?ψάχνεις να βρεις μανιωδώς όλα τα άλλα εκτός από τον Αναστασάκη..και έχεις βρει τα αρχιδια μου..χαίρω πολύ ,σου είπα εγώ ότι δεν ρωταγα για τιμές?? Ρωταγα ,ΑΛΛΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΟΜΩΣ ..ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΑ ,ΓΤ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΕΡΙΧΝΑΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ..Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΜΕΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΑΙ ΈΚΡΥΒΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΟΝ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ..γι αυτό νομίζεις ότι (μου τη λές κιόλας...ψάξε λοιπόν και βρες να ανεβάσεις τα δικά σου μνμ που συμφωνούσες μαζί μου τότε που ρωταγα για τιμές ..
 

aeratos28

Just aeratos
Δείξε μου νήμα εκτός Αναστασάκη που επέμεινα τόσο όσο εσύ εδώ,για να μάθω τιμές...είσαι τόσο εμφανεστατα στημένος από τον γιατρό ,που θα μου ανάψουν τα λαμπάκια και θα έρθω Αθήνα να δούμε ποιος είναι ποιος...γτ εγώ ,είμαι υπαρκτό πρόσωπο με γνωρίζουν ποιος είμαι και τι,ενώ για σένα είναι μπέρδεμενα τα πράγματα..κανόνισε και είσαι αυτό που νομίζω...
 

ziggy

Active Member
Ρε καραγκιόζη ziggy,πότε αρνήθηκα εγώ ότι έχω ζητήσει τιμές?ψάχνεις να βρεις μανιωδώς όλα τα άλλα εκτός από τον Αναστασάκη..και έχεις βρει τα αρχιδια μου..χαίρω πολύ ,σου είπα εγώ ότι δεν ρωταγα για τιμές?? Ρωταγα ,ΑΛΛΑ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΟΜΩΣ ..ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΑ ,ΓΤ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΕΡΙΧΝΑΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ..Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΜΕΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΑΙ ΈΚΡΥΒΕ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΟΝ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ..γι αυτό νομίζεις ότι (μου τη λές κιόλας...ψάξε λοιπόν και βρες να ανεβάσεις τα δικά σου μνμ που συμφωνούσες μαζί μου τότε που ρωταγα για τιμές ..
Στην σελιδα 15,χτες αρνηθηκες οτι ρωταγες ποσο πλήρωσε καποιος που εκανε μεταμοσχευση
Και αναρτησα σχολιο σου στο οποιο ζητας απο μελος να δημοσιοποιησει το ποσο πληρωσε γιατι ειναι καλο για το φορουμ
Παλι τα ιδια θα λεμε;
 

ziggy

Active Member
Δείξε μου νήμα εκτός Αναστασάκη που επέμεινα τόσο όσο εσύ εδώ,για να μάθω τιμές...είσαι τόσο εμφανεστατα στημένος από τον γιατρό ,που θα μου ανάψουν τα λαμπάκια και θα έρθω Αθήνα να δούμε ποιος είναι ποιος...γτ εγώ ,είμαι υπαρκτό πρόσωπο με γνωρίζουν ποιος είμαι και τι,ενώ για σένα είναι μπέρδεμενα τα πράγματα..κανόνισε και είσαι αυτό που νομίζω...


Δεν εχω μιλησει ποτε για επιμονη
Δεν σου εχω ζητησει σε κανενα σημειο να μαθω το τι πληρωσες
Μηπως εχεις καποιο προβλημα κατανοησης;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τι αρνήθηκα ρε βλάκα?? Χαζός το παίζεις τώρα?? Πάντα ρωταγα τιμές,σε όλους,αλλά δεν πίεζα σου είπα..όπως στο παράδειγμα που ανέβασες με dhi..γτ σου λέω ξέραμε τις τιμές..πάνω κάτω..στον μόνο που έκανα φασαρία ήταν στον τασακη γτ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΙΜΕΣ..πλάκα μου κάνεις?? Γι αυτο χωνεσαι τωρα
 

aeratos28

Just aeratos
Και τι κάνεις ρε ρεμπεσκε τόσες σελίδες?? Σου είπα ότι γράφει ο τιμοκατάλογος πλήρωσα και συνεχίζεις με λάσπη και παπαριές..δεν το δέχεσαι..αν έχεις εσύ πρόβλημα κατανόησης και δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά εδώ,ότι υπάρχει τιμοκατάλογος δημοσιοποιημενος,με κάποιον άλλον που δεν έχει ,τότε εσύ έχεις το πρόβλημα.
Στην σελιδα 15,χτες αρνηθηκες οτι ρωταγες ποσο πλήρωσε καποιος που εκανε μεταμοσχευση
Και αναρτησα σχολιο σου στο οποιο ζητας απο μελος να δημοσιοποιησει το ποσο πληρωσε γιατι ειναι καλο για το φορουμ
Παλι τα ιδια θα λεμε;

Δεν εχω μιλησει ποτε για επιμονη
Δεν σου εχω ζητησει σε κανενα σημειο να μαθω το τι πληρωσες
Μηπως εχεις καποιο προβλημα κατανοησης;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν φιμώνω κανέναν ούτε κάνω τον ντετέκτιβ. Μπορείς να αντιπαρατεθείς όσο θες απλά μην κάνεις χαρακτηρισμούς.
 
Αερατε θα σε παρακαλούσα εντελώς φιλικά να ρίξεις τους τόνους και τους χαρακτηρισμούς γιατί θα σε πετύχει κανείς έξω στην κανονική ζωή και θα σε κάνει άχρηστο
Όσο για το μέλος ziggy λίγο που ψαχτηκα είναι μέλος από το 2011 οπότε τα βαλτος του γιατρού κτλ δεν στέκουν
Καλή χρονιά καλή φυτρωση με υγεία πανω απ' όλα
 

gggali

Member
Αγαπητε φιλε.Καλεσα 4 φορες το συγκεκριμενο μελος να σταματησει την πωληση τρελας και να σεβαστει τους συνομιλητες του και το φορουμ ωστε να μην μπουμε σε ανουσια συζητηση.
Δεν εισακουστηκα και μπηκαμε.Καλο θα ειναι να διαβαζεις πριν παρεμβεις

Αληθεια το οτι σε διαψευδει κατηγορηματικα στο θεμα χρεωσης δεν σε απασχολησε καθολου;
Σε απασχολησα εγω;Εντυπωσιακο.


Οταν καποιος υποστηριζει οτι δεν εχει ρωτησει αλλο μελος για το ποσο πληρωσε την μεταμοσχευση του και εγω ανεβαζω το σχολιο του στο οποιο εχει κανει αυτο που εχει αρνηθει ,εσυ η παρατηρηση που εχεις να κανεις ειναι οτι ανεσυρα παλιο του σχολιο;
Ακομη πιο εντυπωσιακο

Ε τωρα θα σου απαντησω επακριβως με τον τροπο που σου αρμοζει αφου δεν φαινεται να σε ενοχλει.
Η απαντηση μου στην ερωτηση σου ειναι αναρτημενη στην επισημη σελιδα της Microsoft οπως ακριβως ειναι αναρτημενο το κοστος της μεταμοσχευσης του aeratos28 στην επισημη σελιδα του Lorenzo
Τρεχα να την βρεις


Δεν καταλαβαινω γιατί μου επιτίθεσαι και απαντάς με αυτό το ύφος του τιμωρού που θα με βάλει στην θέση μου όπως μου αρμόζει.
Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω με ποιο τρόπο με διαψεύδει κατηγορηματικά, ο @CVIAL το έχει ξεκαθαρίσει το θέμα από την αρχή και έιναι γνωστό τι ισχύει και τι όχι.
Εσύ μπορεί να τον κάλεσες 84 φορές, αυτό δεν σημαινει ότι ο άλλος πρέπει να σε υπακούσει, εξάλλου θα κριθεί απο τα γραφόμενά του.
Το ότι σου έκανα ερώτηση -στην οποία συνεχίζεις να μην απαντάς- δεν σημαίνει ότι παίρνω το μέρος του.
Πάντως απο τον τρόπο που γράφεις φαίνεσαι για ανθρωπος που έχει ένα επιπεδο τουλάχιστον εκπαιδευτικό, γι αυτό δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που συνεχίζεις αυτή την αντιπαράθεση.
 

ziggy

Active Member
Όσο για το μέλος ziggy λίγο που ψαχτηκα είναι μέλος από το 2011 οπότε τα βαλτος του γιατρού κτλ δεν στέκουν
Καλή χρονιά καλή φυτρωση με υγεία πανω απ' όλα


Κοιτα εχει ενα δικιο εδω
Μπορει εγω να εγινα μελος το 2011,ο aeratos28 το 2014 και ο Αναστασακης το 2020 αλλα το πρωτο του ιατρειο το ανοιξε το 2010 οποτε ολα μπορει να εχουν σχεδιαστει απο τοτε.
Ταιριαζει η ημερομηνια
 
Μπλουζα