Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

ziggy

Active Member
Εγώ πουλάω τρέλα?? Αμφισβητείς αυτό που λέω?? Η μεταμόσχευση μου είχε κλειστεί περίπου 2 χρόνια πριν..μου ζήτησες τιμές,στις ανέβασα..
Γτ δεν απαντάς σε αυτό που σου λέω και να κάνεις το ίδιο με αυτό που έκανα εγώ..
Ζήτησα από το παιδί να πει τιμή,δεν είπε,μου είπε να σου στείλω p.m και του είπα καλό θα ήταν να λέγονται οι τιμές δημόσια.. για δείξε μου λοιπόν την απάντηση του μέλους..απάντησε για το κόστος.??
Μήπως πίεσα να πει κάτι παραπάνω? Εσύ που ακριβώς ζοριζεσαι με όλο αυτό??


Δεν σου εχω ζητησει ποτε τιμες.Σου ζητησα τον συνδεσμο της σελιδα του Lorenzo με τις τιμες στην οποια παρεπεμψες αλλο μελος
Τελικα ειναι καλο η οχι για το φορουμ να λενε τα μελη ποσο πληρωσαν για την μεταμοσχευση τους;
Τι πιστευεις σημερα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε μεγάλε,αυτός ο πίνακας,υπήρχε εδώ και χρόνια στη σελίδα του λορετζο ανεβασμένος..με τη διαφορά,ότι έγραφε.
Τα πρώτα 1000 grafts 6€ το ένα...
Τα επόμενα 1000 grafts 4€ το ένα..
Και από εκεί και πάνω ότι graft μπει,με 2.50€ το ένα..
Το αν εσύ,δεν το γνώριζες ,αυτό είναι δικό σου πρόβλημα..
ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ...
αν είμαι λάθος σε αυτό ,και δεν ισχύει αυτό που γράφω,ας βγει όποιος θέλει να το διαψεύσει..
Προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα με χαζα επιχειρήματα..το πήρες χαμπάρι.?? Βρες και άλλα νήματα τα οποία συζητούσαμε περί τιμών για λορετζο, χρόνια πίσω για να το διασταυρώσεις..
Δεν σου εχω ζητησει ποτε τιμες.Σου ζητησα τον συνδεσμο της σελιδα του Lorenzo με τις τιμες στην οποια παρεπεμψες αλλο μελος
Τελικα ειναι καλο η οχι για το φορουμ να λενε τα μελη ποσο πληρωσαν για την μεταμοσχευση τους;
Τι πιστευεις σημερα;
 

gregkont13

Verified MM member
δεν ξέρω τι πλήρωσε ο αεράτος, πάντως έχω ακούσει τουλάχιστον από 2 διαφορετικά άτομα ότι οι τιμές του Λορετζό, στα χειρουργεία στην Ελλάδα δεν είναι αυτές που έχει το σαιτ του. Στην Ελλάδα τα χειρουργεία ήταν με χαμηλότερες τιμές. Εκτός αν αυτό ίσχυε για τα δυο άτομα που εγώ ακούσα μόνο.
 

seeker

Verified MM member
δεν ξέρω τι πλήρωσε ο αεράτος, πάντως έχω ακούσει τουλάχιστον από 2 διαφορετικά άτομα ότι οι τιμές του Λορετζό, στα χειρουργεία στην Ελλάδα δεν είναι αυτές που έχει το σαιτ του. Στην Ελλάδα τα χειρουργεία ήταν με χαμηλότερες τιμές. Εκτός αν αυτό ίσχυε για τα δυο άτομα που εγώ ακούσα μόνο.

Mα και σε νηματα εχει γραφτει απο γνωστα μελη που εκαναν οτι οι τιμες ειναι πιο κατω. Το οποιο ειναι και πολυ καλο για ολους.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ο Moderator ανεφερε πως υπαρχουν συγκεκριμενοι λογοι που οι τιμες δεν αναφερονται. Ας μεινουμε σε αυτο, γιατι και να ηθελε ο Αερατος να πει τιμη, νομιζω δε θα χε θεμα, θα ηταν λαθος οταν υπαρχει μια συμφωνια εστω και τυπικα, που ειναι προς όφελος μας να διαρρευσει κατι τετοιο.
 

aeratos28

Just aeratos
Αλλά αν είναι τενεκέδες ορισμένοι και προσπαθούν μανιωδώς να με βγάλουν λάθος ,αυτά γίνονται...φελλοί,όπως λέει και ο Χριστάκης ,κάτι ξερει και το λέει,κοιτώντας τον καθρέφτη του
 

seeker

Verified MM member
Αερατε, ο ziggy σε πηρε κυνηγι γιατι εγραψες ψευδως οτι πληρωσες τις τιμες του site το οποιο ξερουμε οτι δεν ισχυει. Με bold να το καταλαβουν και οι υπολοιποι γιατι οντως το παιζεις τρελα.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι,με πήρε στο κυνήγι γτ θέλει να δει αναρτημένες τις τιμές του λορετζο..αλλά τι να του πεις τώρα..προσπαθούν να συγκρίνουν ανόμοια πράγματα..επειδή φώναζα για να μάθουμε τις τιμές τότε του Αναστασάκη,ο οποίος ΔΕΝ είχε τιμές στο σάιτ του,και δέσμευε τους πελάτες να μην αναφέρουν τιμές στο φόρουμ..γι αυτό το κάνει ,όχι γι αυτο που λες..
Οι τιμές λοιπόν του λορετζο,ήταν πασίγνωστες χρόνια τώρα..
Τις τιμές αυτές ζητούσα τότε και από τον Αναστασάκη..μια βάση τιμών..όχι το τι συμφωνία έκανε με τον καθένα,βλέπε τενεκέ Χρήστο...
Αν υπήρχε τιμή ανά graft εξαρχής και στον Αναστασάκη,δεν θα υπήρχε φασαρία...ούτε θα ρωταγε κάνεις το τι πλήρωσε ο καθένας..τώρα όλα τα άλλα που κάνουν είναι να χαμε να λεγαμε
Αερατε, ο ziggy σε πηρε κυνηγι γιατι εγραψες ψευδως οτι πληρωσες τις τιμες του site το οποιο ξερουμε οτι δεν ισχυει. Με bold να το καταλαβουν και οι υπολοιποι γιατι οντως το παιζεις τρελα.
 

ziggy

Active Member
Αλλά αν είναι τενεκέδες ορισμένοι και προσπαθούν μανιωδώς να με βγάλουν λάθος ,αυτά γίνονται...φελλοί,όπως λέει και ο Χριστάκης ,κάτι ξερει και το λέει,κοιτώντας τον καθρέφτη του

Εξ αρχης σου ειπα οτι ολη αυτη η ανουσια συζητηση δεν θα υπηρχε αν οταν σε ρωτησαν ποσο πληρωσες παραδεχοσουν πως εκανες κωλοτουμπα και πως δεν θες η δεν μπορεις να πεις ποσο πληρωσες ενω παλαιοτερα και ζητουσες απο αλλους να πουν ποσο πληρωσαν και υποστηριζες πως το να δημοσιοποιειται το ποσο πληρωσε καποιος ειναι προς το συμφερον του φορουμ.
Εσυ δυστυχως επελεξες για αλλη μια φορα τον δρομο της πωλησης τρελας.
Αν παντως συνεχισεις στο ιδιο στυλακι ισως ασχοληθω και με το οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου στον Lorenzo πριν δυο χρονια
Γι αυτο αστο να παει στο διαολο.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε τι έκανα κωλοτουμπα ρε?? Ψάχνεις το δέντρο και επίτηδες αγνοείς το δάσος..τιμές ανά graft είναι η δεν είναι γνωστές εδώ και χρόνια για το λορετζο?? Χαζός είσαι η το παίζεις?? Φώναζα τότε γτ δεν υπήρχε το αντίστοιχο στον γνωστό γιατρο..μην τα κάνετε όπως θέλετε για να βγείτε σωστοί..άντε τελειώνετε μελισανιδηδες όλοι..που κοπτεστε για τον Λορέντζο,αλλά τότε συμφωνούσατε που δεν έλεγε τπτ για την τιμη ο γιατρός..το ποιος κάνει κωλοτουμπες φαινεται
Εξ αρχης σου ειπα οτι ολη αυτη η ανουσια συζητηση δεν θα υπηρχε αν οταν σε ρωτησαν ποσο πληρωσες παραδεχοσουν πως εκανες κωλοτουμπα και πως δεν θες η δεν μπορεις να πεις ποσο πληρωσες ενω παλαιοτερα και ζητουσες απο αλλους να πουν ποσο πληρωσαν και υποστηριζες πως το να δημοσιοποιειται το ποσο πληρωσε καποιος ειναι προς το συμφερον του φορουμ.
Εσυ δυστυχως επελεξες για αλλη μια φορα τον δρομο της πωλησης τρελας.
Αν παντως συνεχισεις στο ιδιο στυλακι ισως ασχοληθω και με το οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου στον Lorenzo πριν δυο χρονια
Γι αυτο αστο να παει στο διαολο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ψάξτο...αλλά ψάξε να μου βρεις και τις ίδιες ερωτήσεις που κάνεις σε εμενα αν τις έχεις κάνει και για τον Αναστασάκη... .
Και επειδή το πας αλλού το θέμα...από και ως που μπορείς να μάθεις ποτέ έκλεισα εγώ την επέμβαση?? Μιλάς με λορετζο και cvial? Γτ μόνο αυτοί οι δύο γνώριζαν...ποιος είσαι που έχεις σχέσεις με αυτούς τους δύο και μπορείς να μάθεις τι είχα κλείσει εγώ και πότε με αυτούς τους δύο??
Συνέχισε έτσι,και θα ασχοληθώ και εγώ να μάθω τα περαιτέρω....δεν αφήνω να πάει στο διαολο τπτ εγώ ..δεν κατάλαβες καλά..
Εξ αρχης σου ειπα οτι ολη αυτη η ανουσια συζητηση δεν θα υπηρχε αν οταν σε ρωτησαν ποσο πληρωσες παραδεχοσουν πως εκανες κωλοτουμπα και πως δεν θες η δεν μπορεις να πεις ποσο πληρωσες ενω παλαιοτερα και ζητουσες απο αλλους να πουν ποσο πληρωσαν και υποστηριζες πως το να δημοσιοποιειται το ποσο πληρωσε καποιος ειναι προς το συμφερον του φορουμ.
Εσυ δυστυχως επελεξες για αλλη μια φορα τον δρομο της πωλησης τρελας.
Αν παντως συνεχισεις στο ιδιο στυλακι ισως ασχοληθω και με το οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου στον Lorenzo πριν δυο χρονια
Γι αυτο αστο να παει στο διαολο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Δεν ξερω ουτε ποτε εκλεισες ουτε ποιοι το ηξεραν
Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να σε ρωτησω τι αποψη νομιζεις οτι ειχαν για εσενα οσοι σε διαβαζαν.
Οτι εισαι καποιος που εχει κλεισει πριν δυο χρονια η καποιος που το ψαχνει πολυ και δεν εχει αποφασισει;
 

aeratos28

Just aeratos
Κοντεύω δέκα χρόνια εδώ μέσα και πιστεύεις ότι τώρα το τελευταίο διάστημα ψαχνομουν?? Υπάρχει συζήτηση δημόσια με τον cvial που έχω αναφέρει πως άμα κάτσουν καλά τα οικονομικά μου θα προχωρήσω με λορετζο..μπορεί και να είναι πριν 5-6 χρόνια αυτό...
Τώρα για το τι άποψη έχει κάποιος για μένα σε ένα απρόσωπο φόρουμ ,καραφλοφορουμ κιόλας ..ε να το πω ευγενικά,μου είναι αδιάφορο..
Δεν ξερω ουτε ποτε εκλεισες ουτε ποιοι το ηξεραν
Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να σε ρωτησω τι αποψη νομιζεις οτι ειχαν για εσενα οσοι σε διαβαζαν.
Οτι εισαι καποιος που εχει κλεισει πριν δυο χρονια η καποιος που το ψαχνει πολυ και δεν εχει αποφασισει;
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως νομίζω κάποιος άλλος πάλι μίλησε για κωλοτουμπα του αερατου σχετικά με τις σχέσεις και τον τρόπο γραφής τελευταία του αερατου για τον Αναστασάκη τώρα λέγεται αυτό ...πφφφ μόνο μην γίνει καμία στραβή με την φύτρωση του αερατου μακάρι όχι φυσικά και σας κυνηγάει χαχαχ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aν εχει γινει συμφωνια με cvial προς τους μεταμοσχευμενους να μην αναφερουν τιμη πρεπει να το σεβαστουν διοτι ειναι ο ανθρωπος που καταφερε να τον φερει και να τους κανει καλα ολους... αλλα και παλι δεν καταλαβενω την μυστηκοπαθεια της τιμης αν και εγω την γνωριζω. Που ειναι το προβλημα δηλαδη?
 

ziggy

Active Member
Aν εχει γινει συμφωνια με cvial προς τους μεταμοσχευμενους να μην αναφερουν τιμη πρεπει να το σεβαστουν διοτι ειναι ο ανθρωπος που καταφερε να τον φερει και να τους κανει καλα ολους... αλλα και παλι δεν καταλαβενω την μυστηκοπαθεια της τιμης αν και εγω την γνωριζω. Που ειναι το προβλημα δηλαδη?

Αν ενα μελος εχει συμφωνησει να μην αναφερει την τιμη τοτε οταν καποιο αλλο μελος τον ρωτησει για την τιμη πρεπει να του απαντησει πως εχει συμφωνησει να μην την αναφερει
Βλεπεις εσυ να εγινε εδω κατι τετοιο, και να μην το σεβαστηκαν οι υπολοιποι;
Ο μονος που δεν σεβεται τους συνομιλιτες του ειναι ο aeratos28
Aρνηθηκε ψευδως οτι εχει ζητησει ο ιδιος απο αλλα μελη να δημοσιοποιησουν το κοστος μεταμοσχευσης τους
Παρεπεμψε για τιμες ψευδως στην σελιδα του γιατρου που δεν εχει τιμες
Οταν του ζητηθηκαν οι τιμες απο την σελιδα του γιατρου αρχικα εβαλε τιμες που αναφερονται σε αυτον απο τριτη σελιδα και στην συνεχεια επικαλεστηκε τιμες που υπηρχαν κατα τα λεγομενα του στην σελιδα του γιατρου πριν χρονια,πιθανον πριν δυο χρονια και τις οποιες θα πρεπει τα υπολοιπα μελη να εχουν αποστηθισει για να κανουν με αυτες μαθηματικες πραξεις με τα grafts του aeratos28
Aπο οτι καταλαβαινω εγω πλεον υποστηριζει οτι πληρωσε μια Χ τιμη ενω αλλα μελη χωρις να δημοσιοποιησουν τιμες αφηνουν να υποννοηθει εκπτωση για τα μελη του φορουμ
Εχει στολισει με προσβλητικους χαρακτηρισμους οποιον εχει βρεθει στο διαβα του.
Μιλαμε γαι κρεσεντο ασεβειας απο aerato.Aς σεβαστει επιτελους τα μελη του φορουμ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Aν εχει γινει συμφωνια με cvial προς τους μεταμοσχευμενους να μην αναφερουν τιμη πρεπει να το σεβαστουν διοτι ειναι ο ανθρωπος που καταφερε να τον φερει και να τους κανει καλα ολους... αλλα και παλι δεν καταλαβενω την μυστηκοπαθεια της τιμης αν και εγω την γνωριζω. Που ειναι το προβλημα δηλαδη?

Καλή Χρονιά σε όλους! John_John έχω αναφέρει από το 2018 ποιό είναι το πρόβλημα. Δεν θέλει και πολύ φαντασία για να το καταλάβει κανείς. Ρώτα τους δικούς σου και θα σου πουν τι καραμπόλες μπορεί να δημιουργηθούν.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή Χρονιά σε όλους! John_John έχω αναφέρει από το 2018 ποιό είναι το πρόβλημα. Δεν θέλει και πολύ φαντασία για να το καταλάβει κανείς. Ρώτα τους δικούς σου και θα σου πουν τι καραμπόλες μπορεί να δημιουργηθούν.
Απλά δεν το θυμάμαι τι έχεις πει. Καλή χρονιά!!!
 

ziggy

Active Member
Κοντεύω δέκα χρόνια εδώ μέσα και πιστεύεις ότι τώρα το τελευταίο διάστημα ψαχνομουν?? Υπάρχει συζήτηση δημόσια με τον cvial που έχω αναφέρει πως άμα κάτσουν καλά τα οικονομικά μου θα προχωρήσω με λορετζο..μπορεί και να είναι πριν 5-6 χρόνια αυτό...
Τώρα για το τι άποψη έχει κάποιος για μένα σε ένα απρόσωπο φόρουμ ,καραφλοφορουμ κιόλας ..ε να το πω ευγενικά,μου είναι αδιάφορο..


Αλλο πραγμα σε ρωτησα εγω
Η αποψη που εχουν τα μελη πηγαζει απο αυτα που γραφεις.
Αυτο λοιπον ειναι ενα σχολιο ενος ανθρωπου που ειχε κλεισει μεταμοσχευση στον Lorenzo προν δυο χρονια δηλαδη ειχε κλεισει την μεταμοσχευση του στα τελη του 2020;
Γενικώς είμαι στη φάση των μετρήσεων ..αυτό που με απασχολεί περισσότερο είναι το crown..να μπω εκεί τώρα ? Η όχι.


Αυτο ειναι ενα σχολιο ενος ανθρωπου που ειχε κλεισει μεταμοσχευση στον Lorenzo προν δυο χρονια δηλαδη ειχε κλεισει την μεταμοσχευση του στα τελη του 2020;
  • Jun 27, 2021 aeratos28
  • Για Αναστασακη με κόβω..είμαι είμαι και εγώ fanboy του less is more..θεωρώ χρειάζομαι 3500+- ,αλλά και με 1800 το ίδιο θα ειμαι,μη σου πω και καλύτερα.

Να μην συνεχισω και με αλλες αναρτησεις σου νομιζω οτι το πιασες το point
Σου ειπα οτι δεν θα ασχοληθω με το ποτε εκλεισες την μεταμοσχευση αν σταματησεις να πουλάς τρελα.Αλλα εσυ συνεχιζεις απτοητος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gggali

Member
Αλλο πραγμα σε ρωτησα εγω
Η αποψη που εχουν τα μελη πηγαζει απο αυτα που γραφεις.
Αυτο λοιπον ειναι ενα σχολιο ενος ανθρωπου που ειχε κλεισει μεταμοσχευση στον Lorenzo προν δυο χρονια δηλαδη ειχε κλεισει την μεταμοσχευση του στα τελη του 2020;



Αυτο ειναι ενα σχολιο ενος ανθρωπου που ειχε κλεισει μεταμοσχευση στον Lorenzo προν δυο χρονια δηλαδη ειχε κλεισει την μεταμοσχευση του στα τελη του 2020;


Να μην συνεχισω και με αλλες αναρτησεις σου νομιζω οτι το πιασες το point
Σου ειπα οτι δεν θα ασχοληθω με το ποτε εκλεισες την μεταμοσχευση αν σταματησεις να πουλάς τρελα.Αλλα εσυ συνεχιζεις απτοητος.

@ziggy μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις την ουσια αυτης της αντιπαραθεσης;
Γιατι επιμενεις σε ενα θεμα που δεν εχει καμια χρηστικη αξια και δεν βοηθα πουθενα;
Ειναι εμφανες οτι στοχοποιεις τον @aeratos28 αλλα μπορεις να μας εξηγησεις που αποσκοπει ολο αυτο;
 
Μπλουζα