Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφίες)

Hairboost

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

ApofasismenePsyxakia στο crown εκανε τιποτα ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Crown δεν έχω -ακόμα Παναγιά μου- πρόβλημα, οπότε δεν μπορώ να σου πω κάτι! Παραμένει γερό και πυκνό όσο ποτέ!
 

sanet

New Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Ειναι η πρωτη φορα που γραφω, οποτε χαιρετω!!Να ρωτησω κατι,μπορεις να το παιρνεις σε συνδιασμο με πολυβιταμινες και Regain?Η απλα λειτουργει μονο του..?Επισης για να παρεις την 3μηνη συνδρομη, υποχρεουσαι αναγκαστικα να στην ανανεωνουν αυτοματα ?
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Με βιταμίνες και regain άνετα το παίρνεις και οι ίδιοι ισχυρίζονται ότι ενισχύει την αποτελεσμάτικοτητα του Regain κιόλας. Εγώ το προτίμησα γιατί μου φάνηκε η λιγότερη μπελαλίδικη λύση. Και αν παραγγείλεις με πιστωτική και όχι PayPal, ΔΕΝ έχει αυτόματη ανανέωση. Μπορείς να παραγγείλεις κι ένα σκέτο μπουκαλάκι τη φορά, αλλά δεν πολυέχει νόημα. Στη χειρότερη είναι 3 κατοστάρικα φούντο. Στην καλύτερη, 50 το μήνα για να χεις μαλλί, τσάμπα πράμα :D
 

BLuEArMy

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Μπήκα στο site και είδα τα συστατικά του. Δε βλέπω να έχει κάτι ιδιαίτερο. ΤRX2 είναι μόνο αυτές οι "βιταμίνες" ή μου διαφεύγει κάτι; Τί λετε να κάνει την δουλειά ΑΝ την κάνει όντως; Επειδή απλά περιέχει 3-4 αμινοξέα και 2-3 βιταμίνες! Πάντως όντως το Baldtruth έχει τεράστιο thread γι'αυτό!

TRX2_label_22_november.jpg
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Η επικρατέστερη θεωρία συνομωσίας -πέρα απο το προφανές περί snake oil- θέλει ένα συστατικό-κλειδί το οποίο δεν αναφέρεται στην ετικέτα και προκύπτει απο το συνδυασμό των αναφερόμενων. Κάτι σαν την φόρμουλα της κόκα-κόλα ένα πράγμα. Γράφουν τα συστατικά στο μπουκάλι αλλά όχι το συνδυασμό/κόλπο/μαγκιά/φόρμουλά τους. Τέσπα, ο χρόνος θα δείξει. Πάντως στους 4 μήνες το shedding είναι ανύπαρκτο. Επιφυλάσσομαι μήπως αυτή ήταν ούτως ή άλλως η πορεία των μαλλιών μου και απλά συνέπεσε αυτή η ηρεμία με την αρχή λήψης του TRX2. Για το τρελό regrowth που τάζουν είμαι πραγματικά περίεργος απο δω και πέρα...
 

geo.

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

έχουμε κανα ευχάριστο νέο απο την πορεία της θεραπείας σου;
 

dimos18

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

ρε αποφασισμενε πως πάει η κατάσταση ?ανέβασε και καμιά φώτο ;D
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Παιδιά στάσιμα τα πράγματα και όπως έγραφα και στο Αμερικάνικο φόρουμ απογοητεύομαι σιγά σιγά, παρ'όλο που είναι σχετικά νωρίς. Aν στους 5 μήνες υποτίθεται ότι θα πρέπει να 'χω ορατά και σαφή αποτελέσματα, απλά δεν βλέπω πως σε 20 μέρες θ'αλλάξει δραστικά η κατάσταση σε σχέση με το τελευταίο σετ φωτογραφιών που δημοσίευσα.

Δεν έχω καμία τριχόπτωση ή shedding τρελό και έχει χοντρύνει η τρίχα κάπως μπροστά, αλλά σε καμία περίπτωση δε βλέπω τα όσα έταζε ο Whitfield. Μιλάμε δηλαδή ως τώρα για πολύ μικρές βελτιώσεις που θα μπορούσαν να ναι κάλλιστα και το φυσικό cycling της τρίχας μου. Τέσπα, συνεχίζω μέχρι και τον 6ο μήνα και αν δω τίποτα αληθινά αξιομνημόνευτο, ποστάρω φωτό. Όπως είναι τώρα, μάλλον για φίδια το πάμε.
 

Hairboost

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

κριμα και παλι κριμα
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Κατά 70% δηλώνω απογοητευμένος και θεωρώ dark horse τη θεραπεία. Είμαι καλύτερα απ'όταν ξεκίνησα πριν 4 και κάτι μήνες απο θέμα μαλλί αλλά οριακά, τίποτε που δεν θα μπορούσε να οφείλεται σε φυσικό cycling.

Ήθελα να ρωτήσω συναγωνιστές, αφού υποτίθεται ότι η δράση του TRX2 είναι παρόμοια με της μινοξ, όσοι κάνατε θεραπεία με μίνοξ, στον πόσο καιρό είδατε ουσιαστικό "Ώπα, βγήκε μαλλί" regrowth μπροστά -αν είδατε; Έχω γεμίσει χνουδάκια τα οποία φαίνεται να μεγαλώνουν αλλά με ρυθμούς χελώνας και δεν μπορώ να τα θεωρήσω "honest results" που λέει ο τσίφτης ο Γουίτφιλντ.

Ίσως θέλει κι άλλο χρόνο και όντως δείξει τους μήνες 5-6 αλλά μένω πολύ επιφυλακτικός...τουλάχιστον το shedding έχει σταματήσει και το μαλλί μου είναι σταθερό, κάτι που μου δίνει μια μικρή ικανοποίηση και μαχητικότητα επι του θέματος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mojo

New Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Σαν ριγκέιν σε μορφή κάψουλας ακούγεται. Κάτι που δεν είναι απαραίτητα κακό. Κι εγώ όταν προ αμνημονεύτων χρόνων είχα ξεκινήσει την μίνοξ παρόμοια πορεία είχα.
Κανένας στο ξένο φόρουμ με μεγαλύτερο πάτερν αραίωσης που να είδε αποτέλεσμα υπάρχει? Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

To concept αυτό είναι.

Εσύ δηλαδή με το regain είδες αποτέλεσμα στους 6-7 μήνες πχ ή ακόμα πιο μετά; Νομίζω μέχρι NW4 καθαρό το δοκιμάζουν στο αμερκάνικο αλλά κανείς δεν αναφέρει κάτι, ούτε θετικό, ούτε αρνητικό. Είναι limbo η κατάσταση και εντάξει, όχι ότι έχω επιλογή, αλλά είναι σπαστικό να παίρνεις τα χάπια και να μην ξέρεις αν στο τέλος θα γελάει μαζί σου ο πούστης Άγγλος :D
 

mojo

New Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Ήδη στο εξάμηνο είχα δει αποτελέσματα, πότε ακριβώς δεν θυμάμαι, έχει περάσει και μια δεκαετία...Αλλά ήταν παρόμοια, δηλαδή εμφάνιση χνουδιού και πάχυνση των τριχών, με αποτέλεσμα να φαίνομαι πιο γεμάτος.
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Όλο συναγωνιστή και συναγώνιστη ακούω..Είσαι κομμουνιστής;;;Χαίρομαι πολύ για σένα...!!!

:D
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Ολόκληρη η 3η Διεθνής είμαι...στη γαμημένη μάχη για τις τρίχες :grandpa: :D
 

badday

New Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

ApofasismenosPsyxakias είπε:
Κατά 70% δηλώνω απογοητευμένος και θεωρώ dark horse τη θεραπεία. Είμαι καλύτερα απ'όταν ξεκίνησα πριν 4 και κάτι μήνες απο θέμα μαλλί αλλά οριακά, τίποτε που δεν θα μπορούσε να οφείλεται σε φυσικό cycling.

Ήθελα να ρωτήσω συναγωνιστές, αφού υποτίθεται ότι η δράση του TRX2 είναι παρόμοια με της μινοξ, όσοι κάνατε θεραπεία με μίνοξ, στον πόσο καιρό είδατε ουσιαστικό "Ώπα, βγήκε μαλλί" regrowth μπροστά -αν είδατε; Έχω γεμίσει χνουδάκια τα οποία φαίνεται να μεγαλώνουν αλλά με ρυθμούς χελώνας και δεν μπορώ να τα θεωρήσω "honest results" που λέει ο τσίφτης ο Γουίτφιλντ.

Ίσως θέλει κι άλλο χρόνο και όντως δείξει τους μήνες 5-6 αλλά μένω πολύ επιφυλακτικός...τουλάχιστον το shedding έχει σταματήσει και το μαλλί μου είναι σταθερό, κάτι που μου δίνει μια μικρή ικανοποίηση και μαχητικότητα επι του θέματος.

τι να πω ..δυο χρονια και ποτε δεν ειδα regrow η κατι αλλο
 

kakashi

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

καλα ψυχακια μην νομιζεις οτι εχουν δει αρκετοι με τη μινοξ καλυτερα αποτελεσματα απο οτι εχεις δει εσυ απο το τρχ2 μεχρι τωρα....δε λεω μερικοι με μινοξ ειδαν εκρηξη μαλλιων στο κεφαλι τους πολυ γρηγορα αλλα οι περισσοτεροι οχι τιποτα τρελο....οποτε δωστου λιγο χρονο ακομα
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Είναι αποκαρδιωτικό ρε γαμώτο. Φαντάζομαι εγώ τον άλλο να παλεύει με λοσιόν να πασαλείβεται όλη την ώρα και να μη δει και αποτέλεσμα μετά απο ένα χρόνο αφοσίωσης...μετά άντε να ξαναπιάσεις θεραπεία.

Και η φίνα δεν είναι λύση ούτε οι ΜΜ όπως είναι τώρα. Τελικά μάλλον support group είναι το forum παρά οτιδήποτε άλλο :)
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Λοιπόν παίδες, μικρό update απο τη Ζώνη του Λυκόφωτος.

Φωτό θα βάλω στις 17 του μήνα πάλι, που κλείνω 5 μήνες στο χάπι. Αν και όπως έγραφα και στο αμερκάνικο το φόρουμ είχα απογοητευτεί σε πολύ μεγάλο ποσοστό -τα τελευταία παπατζιλίκια στο site του TRX2 με το αστείο "Ongoing Customer Study" δε βοηθάνε- τελευταία, εκτός απο το ανύπαρκτο shedding (Μόνο στο λούσιμο και κει λίγα πράγματα) είμαι σίγουρος πως έχει χοντρύνει το μαλλί μου αρκετά. Κάποια απο τα χνούδια μπορεί να γίναν και μαλλί, αλλά τίποτε θεαματικό.

Πάντως χωρίς να υπάρχει νέο μαλλί, το υπάρχον είναι σίγουρα πιο δυνατό και καλυπτικό. Αν αυτό οφείλεται σε φυσικό cycling ή την επίδραση του TRX2, μένει να φανεί. Έχω άλλο ένα μπουκαλάκι καβάτζα, αν μετά τον έκτο μήνα δεν έχω δει τίποτε εντυπωσιακό, ΙΣΩΣ κάνω μια τελευταία παραγγελία, έτσι να το χω παλαίψει ένα χρόνο σχεδόν.

Η μεγαλύτερη μαλακία μ'αυτή τη "θεραπεία" πάντως είναι ότι δεν υπάρχει το παραμικρό στοιχείο. Κάποιοι εμφανίζονται στο φόρουμ το άλλο και δηλώνουν παρόμοια αποτελέσματα με μένα -χωρίς φωτό πάντα, οπότε τί να πιστέψεις...- άλλοι λένε ότι ούτε το shedding τους μείωσε, ούτε τίποτα. Σκατά να ουμ.

Στέι τιούντ, φωτό σε μια βδομάδα.
 
Μπλουζα