Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφίες)

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Η ομορφιά είναι πως ΔΕΝ είμαι φρεσκολουσμένος. Είναι και οι δυο φωτό μιάμιση μέρα μετά το λούσιμο. Έχει μειωθεί πάρα πολύ και η λιπαρότητα του μαλλιού μου, αλλά γι'αυτό προφανώς ευθύνεται η εναλλαγή Fungoral/Η & S Anti HairLoss. Παλιά και μια μέρα μετά το λούσιμο, το μαλλί λάδωνε και γινόταν χάλια. Τώρα είναι κομπλέ, φυσιολογικό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gus210

Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Psyxakia η διαφορά είναι εντυπωσιακή. Έστω και αν στις πρώτες φωτογραφίες τα μαλλιά σου ήταν λιγότερο στεγνά προς το βρεγμένο. Πάρα πολύ καλά :)
Εύχομαι τα καλύτερα :)
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Μου στειλανε αυτο το μαιλ χθες
We have recently published further photo documentation about long-term results achieved with TRX2:
http://www.trx2.com/store/hair-loss-treatment/?awt_l=FyogB&awt_m=3Z6qbyLHXctPmiV
Δε ξερω παρα τη τελευταία αναφορα του ψυχακια γαι θεαματικα αποτελεσματα εμενα αυτες οι φωτος συν το γεγονος οτι ειναι πανακριβο αυτο το προιον δε με πειθει..!!! :-\
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Georgex6 είπε:
Μου στειλανε αυτο το μαιλ χθες
We have recently published further photo documentation about long-term results achieved with TRX2:
http://www.trx2.com/store/hair-loss-treatment/?awt_l=FyogB&awt_m=3Z6qbyLHXctPmiV
Δε ξερω παρα τη τελευταία αναφορα του ψυχακια γαι θεαματικα αποτελεσματα εμενα αυτες οι φωτος συν το γεγονος οτι ειναι πανακριβο αυτο το προιον δε με πειθει..!!! :-\

Ως έμπειρος στο ρετους, μπορω να δω οτι μερικές φωτογραφίες είναι εμφανώς επεξεργασμένες.
Μόνο και μόνο γι' αυτό δεν παίρνουν cent απο εμένα.
 

basileus

New Member
Απ: Η θεραπεία μου με TRX2: Φίδια ή Μπούκλες; (Με Φωτογραφί

Η γνώμη μου: Είμαι εμπειρία στη φωτογραφία και ρετους. Φωτισμός σε ορισμένες εικόνες είναι κακή, αλλά γενικά θα έλεγα ότι οι εικόνες φαίνονται αυθεντικά.
 

Mh2012

Member
Psyhakia κανένα νεο με το trx2 ? συνεχίζει να σε εκπληςει ?το έχει ως must στο hairloss research ! Κανένας άλλος που να εχει γνώμη για αυτό το χάπι που αντικαθιστά την μινοξυδιλη ?
 
Μπλουζα