Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Eσύ bobbina, φιλάς την μάνα σου με αυτό το στόμα;
Το χρησιμοποιώ έτσι όταν μιλάω σε κλεούσες και λουμπίνες σαν και εσένα και τον μαλλιά. Αν και από λόγια δεν καταλαβαίνετε εσείς ή μάλλον για να το θέσω πιο σωστά, μαγκιές ξέρετε να κάνετε από το πληκτρολόγιο, από κοντά κοκοκο θα κάνατε.

ΥΓ Μην ξαναπιάσεις στο βρωμόστομα σου μάνες παλιοκαραγκιόζη.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
https://www.stewpeters.com/video/2022/10/died-suddenly-coming-november-2022/ συντονιστείτε.

Eσύ bobbina, φιλάς την μάνα σου με αυτό το στόμα;

ΥΣ. Περιμένεις να αρθρώσει σωστό λόγο άνθρωπος που έχει φωτογραφία τον Μαρσέλο; [ο οποίος έχει ήδη αποχωρήσει από την ομάδα του για μη προσφορά (τα κάνω πενηνταράκια γιατί δεν καταλαβαίνουν)].
 

bobby

Well-Known Member
Μίλα για τον εαυτό σου καραγκιοζάκο.
 

Συνημμένα

  • 3FBFB8DA-1AA4-4537-AF98-C01878298C61.jpeg
    3FBFB8DA-1AA4-4537-AF98-C01878298C61.jpeg
    637 KB · Προβολές: 54

KLEOS

Active Member
Το χρησιμοποιώ έτσι όταν μιλάω σε κλεούσες και λουμπίνες σαν και εσένα και τον μαλλιά. Αν και από λόγια δεν καταλαβαίνετε εσείς ή μάλλον για να το θέσω πιο σωστά, μαγκιές ξέρετε να κάνετε από το πληκτρολόγιο, από κοντά κοκοκο θα κάνατε.

ΥΓ Μην ξαναπιάσεις στο βρωμόστομα σου μάνες παλιοκαραγκιόζη.
Από κοντά, φιόγκο θα σε έδενα λούμπεν τζιτζιφιόγκο.
 

aeratos28

Just aeratos
Έλα ρε μην αρπαζεστε..μην ξεφεύγει έτσι ..ας πούμε για καμία hairline να αρπαχτουμε στα φυσιολογικά επίπεδα..μην φτάνουμε για άλλα πράγματα στα άκρα.
 

KLEOS

Active Member
Τόσα θα, ούτε ο Ανδρέας…… καραγκιοζάκο.
Είσαι καθυστερημένος. Συνέχεια λες με το αν εκείνο θα έκανα το άλλο, ντεμεκ θα κάνεις ντα και μιλάς μετά για θα. Και όπλο να είχες μαζί σου αγόρι μου δεν θα σκιαζόμουν διόλου. Πιθανότατα θα αυτοτραυματιζόσουν.
 

bobby

Well-Known Member
Είσαι καθυστερημένος. Συνέχεια λες με το αν εκείνο θα έκανα το άλλο, ντεμεκ θα κάνεις ντα και μιλάς μετά για θα. Και όπλο να είχες μαζί σου αγόρι μου δεν θα σκιαζόμουν διόλου. Πιθανότατα θα αυτοτραυματιζόσουν.
Συνεχίζεις τις ασυναρτησίες βλέπω ……καραγκιοζάκο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Τρεις εμβολιασμένοι στη σπίτι με συνολικά 10 δόσεις εμβολίου αλλά το Bluetooth δεν βρίσκει τίποτα…….. μόνο τα ασύρματα ακουστικά και το smartwatch……. Κάτι δεν πάει καλά με τα …..nanobots…….
Μηπως εχεις iphone;
Απο iphone δεν ανιχνευεστε εσεις που εμβολιαστηκατε!
Επειδη γνωριζω πως λειτουργει το ολο ζητημα, αυτοτσεκαρισου με καποιο xiaomi!
Ο ιδιος εχω poco x3 pro και εντοπιζω παντοτε τους εμβολιασμενους-σφραγισμενους γονεις μου!
Επισης οταν ερχονται μπολιασμενοι στο σπιτι, τους βρισκει και αυτους το μπλε δοντι και οταν φευγουν, χανονται απ την οθονη του κινητου μου!
Δυστυχως σας μαρκαρανε ωσαν τα σκυλακια, απλα ακομα δεν παθατε καποια παρενεργεια οπως παθανε χιλιαδες αλλοι συνανθρωποι μας με/απο τη λεγομενη "ξαφνικιτιδα".
Τωρα εγινε σεισμος, ισως γινουν κι αλλοι σεισμοι στην Αθηνα αισθητοι! Ο Θεος τους κανει μπας και ταρακουνηθειτε!
Ο απο κατω που χασκογελαει ειρωνευομενος ας αυτοτεσταριστει ο ιδιος (οχι με μπαντονετα που του εισαγει μονιμα οξειδιο του αιθυλενιου - καρκινογονα ουσια στα νεφρα), αλλα με ενα κινητο (οχι iphone)..
Εβαλες το σφραγισμα μπομπυ, αποκαλυψη ιδ'-9 οσο κι αν το αρνεισαι!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
https://www.stewpeters.com/video/2022/10/died-suddenly-coming-november-2022/ συντονιστείτε.



ΥΣ. Περιμένεις να αρθρώσει σωστό λόγο άνθρωπος που έχει φωτογραφία τον Μαρσέλο; [ο οποίος έχει ήδη αποχωρήσει από την ομάδα του για μη προσφορά (τα κάνω πενηνταράκια γιατί δεν καταλαβαίνουν)].
Μπορει να εισαι αντιεμβολιαστης (ορθως), συναμα ομως εισαι και αντιΟλυμπιακος (κακο του κεφαλιου σου)!
Ζηλεψες για τη μεταγραφη του Μαρσελο ασχετως αν αυτος δεν επιασε (ως τωρα) και δεν απεβαλε τα περιττα κιλα!
Φυγει-μεινει, στην ουσια ηταν μεταγραφη που ανεβαζει την Ελλαδα οπως και του Χαμες!
Αν ειχε και πλουσιοτερο προεδρο ο Ολυμπιακος θα εφερνε και τον Κριστιανο Ροναλντο στο μεγαλο Λιμανι!
Αλλα αυτα δε γινονται!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μηπως εχεις iphone;
Απο iphone δεν ανιχνευεστε εσεις που εμβολιαστηκατε!
Επειδη γνωριζω πως λειτουργει το ολο ζητημα, αυτοτσεκαρισου με καποιο xiaomi!
Ο ιδιος εχω poco x3 pro και εντοπιζω παντοτε τους εμβολιασμενους-σφραγισμενους γονεις μου!
Επισης οταν ερχονται μπολιασμενοι στο σπιτι, τους βρισκει και αυτους το μπλε δοντι και οταν φευγουν, χανονται απ την οθονη του κινητου μου!
Δυστυχως σας μαρκαρανε ωσαν τα σκυλακια, απλα ακομα δεν παθατε καποια παρενεργεια οπως παθανε χιλιαδες αλλοι συνανθρωποι μας με/απο τη λεγομενη "ξαφνικιτιδα".
Τωρα εγινε σεισμος, ισως γινουν κι αλλοι σεισμοι στην Αθηνα αισθητοι! Ο Θεος τους κανει μπας και ταρακουνηθειτε!
Ο απο κατω που χασκογελαει ειρωνευομενος ας αυτοτεσταριστει ο ιδιος (οχι με μπαντονετα που του εισαγει μονιμα οξειδιο του αιθυλενιου - καρκινογονα ουσια στα νεφρα), αλλα με ενα κινητο (οχι iphone)..
Εβαλες το σφραγισμα μπομπυ, αποκαλυψη ιδ'-9 οσο κι αν το αρνεισαι!
Αυτο που λες δεν ισχυει. Ήταν μπαγκ του M1 αλλά το διόρθωσε η apple και τώρα με τον νέο M2 τουλάχιστον στο iPad pro τους βρίσκεις κανονικά τους εμβολιασμενους. Εμένα τουλάχιστον ενας φίλος με εντοπίζει από απόσταση χιλιομέτρων. Κάποιος θα έλεγε πως φταίει το airtag αλλά θα συμφωνήσεις θαρρω πως είναι το bluetooth.
 

Kostas97

Well-Known Member
1670857809481.png


Ηθικολογος, κατα των τεμπεληδων, υπερ της μεσαιας ταξης... για την κοινωνια η επιτυχημενη!
Τελικα ποιοι κουνανε το δαχτυλο σε αλλους..
Life is a bitch και στο τελος ο καθενας παιρνει ο,τι του αξιζει....

Αν αυτο γινοταν στην Ελλαδα μαλλον θα ειχαμε κουκουλωμα... μπραβο στους Βελγους!!!
 
Μπλουζα