Η ζωη με Covid-19

tol

Well-Known Member
Μόνο πότε θα πεθάνω δεν ξέρω (και αυτό το υποψιάζομαι!).


Να μας πεις όμως, να παραγγείλουμε κονιάκ... :p


χαχαχα και βουτήματα.


Ναι...ναι...φιλε Γιωργο....κονιακ και βουτηματα στην υγεια του νεκρου...οχι φυσικα του σωματικα νεκρου...του εγκεφαλικα νεκρου!!! :cool::p

Ο Μακης Τριανταφυλλοπουλος και η "Ζουγκλα" εχουν καψει τα εγκεφαλικα κυτταρα πολλων αναγνωστων...αρνητων της λογικης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ναι, το πάνε για σεξουαλική αρρώστια. Στο Όσλο λένε ότι υποπτεύονται μια σάουνα ερωτικού περιεχομένου για εστία υπερμετάδοσης στην Ε.Ε. Ετοιμάσου για χημικό ευνουχισμό από τον μπουρλά και την παρέα του. Αλλά θα ναι για το καλό μας που λέει και ο vdupa.
Λογικά πρέπει να κάθονται γύρω απο ένα τραπέζι και να στοιχηματίζουν ποιος θα πετάξει την μεγαλύτερη μ....α για δικαιολογία!!!!! Ο vag είναι ηθικό παιδί, δεν συμμετέχω σε τέτοιες κόντρες.
 

ziggy

Active Member
Ναι, το πάνε για σεξουαλική αρρώστια. Στο Όσλο λένε ότι υποπτεύονται μια σάουνα ερωτικού περιεχομένου για εστία υπερμετάδοσης στην Ε.Ε. Ετοιμάσου για χημικό ευνουχισμό από τον μπουρλά και την παρέα του. Αλλά θα ναι για το καλό μας που λέει και ο vdupa.

Σαουνα ερωτικου περιεχομενου ειναι μονο η χαλασμενη σαουνα.Γιατι η σαουνα εχει θερμοκρασιες απο 60C-90C.
Μαλλον ηθελαν να πουν swinger club η FKK club τα τα οποια στις εγκαταστασεις τους εχουν σχεδον παντα σαουνα και πολλες φορες εχουν και την λεξη σαουνα στην πινακιδα τους.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μας βλέπω να μετακομιζουμε σε νέο νημα με τίτλο '' Η ζωή με την ευλογια των πιθήκων ''.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220523_020139_com.android.chrome_edit_1081196378132415.jpg
    Screenshot_20220523_020139_com.android.chrome_edit_1081196378132415.jpg
    351.2 KB · Προβολές: 80

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Λογικά πρέπει να κάθονται γύρω απο ένα τραπέζι και να στοιχηματίζουν ποιος θα πετάξει την μεγαλύτερη μ....α για δικαιολογία!!!!! Ο vag είναι ηθικό παιδί, δεν συμμετέχω σε τέτοιες κόντρες.

https://www.ertnews.gr/eidiseis/die...-oi-dokimes-se-anthropoys-gia-to-emvolio-hiv/ Να ετοιμαζόμαστε τις επόμενες μέρες να μάθουμε ότι βρέθηκε παράλλαξη του HIV που κολλάει από σταγονίδια.

Γνωρίζεις πολύ καλά ότι από τον ανώνυμο δημόσιο λόγο κάποιου μπορείς να καταλάβεις πολλά πράγματα, ένα από αυτά είναι και το ήθος του.

Σαουνα ερωτικου περιεχομενου ειναι μονο η χαλασμενη σαουνα.Γιατι η σαουνα εχει θερμοκρασιες απο 60C-90C.
Μαλλον ηθελαν να πουν swinger club η FKK club τα τα οποια στις εγκαταστασεις τους εχουν σχεδον παντα σαουνα και πολλες φορες εχουν και την λεξη σαουνα στην πινακιδα τους.

Ναι, έχεις δίκιο. Έλεγε από σάουνα ομοφυλόφιλων, μάλιστα αναφέρονται σε αυτή την αρρώστια ως τον ομοφυλόφιλων και των bisexual, δεν το έγραψα όμως γιατί θα έβγαινε ο διδάσκαλος του γένους με την κουστωδία του και θα παρακάλαγε πάλι τον CVIAL να με μπανάρει γιατί είμαι ρατσιστής, τα έχω βάλει με τους ομοφυλόφιλους κλπ, και βαριέμαι να απολογούμαι για κάτι που ο άλλος δεν καταλαβαίνει.
 

tol

Well-Known Member
δεν το έγραψα όμως γιατί θα έβγαινε ο διδάσκαλος του γένους με την κουστωδία του και θα παρακάλαγε πάλι τον CVIAL να με μπανάρει γιατί είμαι ρατσιστής,

Καταρχας, σε ευχαριστω πολυ που με το προσωνυμιο "διδασκαλος του γενους" με εξισωνεις με εναν Αδαμαντιο Κοραη ή εναν Ρηγα Φεραιο. :p:D

Απο την αλλη, ομως, ψευδεσαι...

Ποτέ δε ζητησα το μπαναρισμα σου.

Αντιθετως, ειμαι απο αυτους που διακαως επιθυμω την παρουσια σου στο forum

Εισαι μια καρικατουρα...ενας ρατσιστης, σοβινιστης, ιδεολογος της συνωμοσιας και της αερολογιας που προσφερεις πολλα στο forum.

Το καλο και η αληθεια αναδεικνυονται εναργεστερα μεσα απο τη συγκριση με το κακο και το ψεμα.

Οσο υπαρχουν αποψεις σαν τις δικες σου (παραλογες, αστηρικτες, εμμονικες, προκατειλημμενες), τοσο θα διαφαινεται η αξια των αντιθετων λογικων και εμπεριστατωμενων αποψεων.

Οσο θα εκτιθεσαι με τις παραδοξολογιες και τις μπουρδολογιες σου, τοσο θα γινεται ξεκαθαρο οτι οι Τριανταφυλλοπουλοι, οι Βελοπουλοι, οι Τραγκες και ολοι οι υπολοιποι που ασκουν πλυση εγκεφαλου με τις ψευδοπληροφοριες τους πρεπει, επιτελους, να τεθουν στο περιθωριο της κοινωνικης ζωης, γιατι ειναι ακρως επικινδυνοι.
 

oreo

Well-Known Member
Σαουνα ερωτικου περιεχομενου ειναι μονο η χαλασμενη σαουνα.Γιατι η σαουνα εχει θερμοκρασιες απο 60C-90C.
Μαλλον ηθελαν να πουν swinger club η FKK club τα τα οποια στις εγκαταστασεις τους εχουν σχεδον παντα σαουνα και πολλες φορες εχουν και την λεξη σαουνα στην πινακιδα τους.
Μερακλή σε βρίσκω....
 

oreo

Well-Known Member
https://www.ertnews.gr/eidiseis/die...-oi-dokimes-se-anthropoys-gia-to-emvolio-hiv/ Να ετοιμαζόμαστε τις επόμενες μέρες να μάθουμε ότι βρέθηκε παράλλαξη του HIV που κολλάει από σταγονίδια.

Γνωρίζεις πολύ καλά ότι από τον ανώνυμο δημόσιο λόγο κάποιου μπορείς να καταλάβεις πολλά πράγματα, ένα από αυτά είναι και το ήθος του.



Ναι, έχεις δίκιο. Έλεγε από σάουνα ομοφυλόφιλων, μάλιστα αναφέρονται σε αυτή την αρρώστια ως τον ομοφυλόφιλων και των bisexual, δεν το έγραψα όμως γιατί θα έβγαινε ο διδάσκαλος του γένους με την κουστωδία του και θα παρακάλαγε πάλι τον CVIAL να με μπανάρει γιατί είμαι ρατσιστής, τα έχω βάλει με τους ομοφυλόφιλους κλπ, και βαριέμαι να απολογούμαι για κάτι που ο άλλος δεν καταλαβαίνει.
Δηλαδή για να καταλάβουμε και εμείς οι αδαείς, κάποιος φυστίκωσε έναν μπαμπουίνο ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων και εκεί άρχισαν όλα ? :D :D :D :D :p
 

konelos

Active Member
Πόσο πωρωμένοι είστε κάποιοι, ούτε μεροκάματο να βγάζατε, οι ψέκες είναι ποιο low.
Από εμένα τα εμβόλια covid έχουν φάει ένα μεγάλο Χ για τον υγιή κόσμο.
Κανένα δεδομένο δεν με έχει πείσει ότι υγιής στα 40 πρέπει να εμβολιαστώ, τη μούφα ότι προστατεύω το κοινωνικό σύνολο σταματήστε να την χρησιμοποιείτε, εμβολιαστήκατε, το παίξατε ελεύθεροι και στείλατε κόσμο.

Οι περισσότεροι από εσάς νοσείτε, κυκλοφορείτε χύμα και δεν το δηλώνετε καν, το παίζετε ηθικολόγοι και υπεύθυνοι στα γραπτά, με ειρωνεία περί μόρφωσης και καλά εγώ είμαι και ξέρω, αφήστε το ψόφια αλλού, ο τρόπος που μιλάτε δείχνει και πως συμπεριφέρεστε έξω με την πανδημία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

konelos

Active Member
Φυσικά
Δήλωση Σουηδίας
Η Σουηδία αποφάσισε να μην συστήσει τον εμβολιασμό κατά του νέου κορονοϊού για παιδιά ηλικίας 5-11 ετών, ανακοίνωσε σήμερα η Υπηρεσία Υγείας, υποστηρίζοντας ότι τα οφέλη δεν υπερτερούν των κινδύνων.

Ποιοι είναι οι κίνδυνοι εσείς που τα γνωρίζεται όλα;
Όλες οι έρευνες με τις αρνητικές παρενέργειες στα ψιλά και κουκούλα;
Ζυγίζω και αποφασίζω για τη ζωή μου, όσο κρύβουν πράγματα δεν θα εμπιστευτώ κανέναν.
 

tol

Well-Known Member
Πόσο πωρωμένοι είστε κάποιοι, ούτε μεροκάματο να βγάζατε, οι ψέκες είναι ποιο low


με ειρωνεία περί μόρφωσης και καλά εγώ είμαι

Φιλε μου, επειδη ειρωνευεσαι τη μορφωση...

Να σε ρωτησω κατι;

Γνωριζεις τι σημαινει η λεξη "πορωση" που χρησιμοποιησες;


Οι περισσότεροι από εσάς νοσείτε, κυκλοφορείτε χύμα και δεν το δηλώνετε καν, το παίζετε ηθικολόγοι και υπεύθυνοι στα γραπτά, με ειρωνεία περί μόρφωσης και καλά εγώ είμαι και ξέρω, αφήστε το ψόφια αλλού,

Αν αυτος ο τροπος που γραφεις, δε δειχνει ακραια πορωση, τοτε μαλλον αντιλαμβανεσαι λανθασμενα τη νεοελληνικη γλωσσα.

Και φυσικα οχι μονο πορωση δειχνει, αλλά και τυφλωση του νου. Παιζεις το ρολο του κηνσορα, ενω ξεκαθαρα οι αντιληψεις σου ειναι εσφαλμενες. Κατηγορεις και χλευαζεις οσους συναισθανονται την εννοια της ατομικης και κοινωνικης ευθυνης!!!

Μηπως, οταν ανεφερες τον χαρακτηρισμο "ψεκες" για τους αλλους, κοιταζοσουν στον καθρεπτη;
 

tol

Well-Known Member
Η Σουηδία αποφάσισε να μην συστήσει τον εμβολιασμό κατά του νέου κορονοϊού για παιδιά ηλικίας 5-11 ετών

Ποσο χρονων εισαι, φιλε konelo, αν επιτρεπεται;

Προσωπικα δε σε "κοβω" για 5χρονο. Επικαλεισαι μια συσταση που αφορα τα 5χρονα, ενω εισαι 40 χρονων.

Σε αυτη στηριζεσαι και δεν εμβολιαζεσαι;


όσο κρύβουν πράγματα δεν θα εμπιστευτώ κανέναν


Αφου τα κρυβουν, πως τα "ξετρυπωνετε" εσεις οι "αετοματηδες";

Φιλε, συνεχισε αλλου το κυνηγι των μαγισων. Βρες κανενα αλλο forum συνωμοσιολογων και "ανοιχτοματηδων" που βρηκαν την ευκαιρια να αμφισβητησουν την επιστημονικη γνωση και να αποδειξουν οτι ξερουν πραγματα που ολοι οι αλλοι ειναι "χαζοι" και δεν τα αντιλαμβανονται.
 

konelos

Active Member
Ποσο χρονων εισαι, φιλε konelo, αν επιτρεπεται;

Προσωπικα δε σε "κοβω" για 5χρονο. Επικαλεισαι μια συσταση που αφορα τα 5χρονα, ενω εισαι 40 χρονων.

Σε αυτη στηριζεσαι και δεν εμβολιαζεσαι;





Αφου τα κρυβουν, πως τα "ξετρυπωνετε" εσεις οι "αετοματηδες";

Φιλε, συνεχισε αλλου το κυνηγι των μαγισων. Βρες κανενα αλλο forum συνωμοσιολογων και "ανοιχτοματηδων" που βρηκαν την ευκαιρια να αμφισβητησουν την επιστημονικη γνωση και να αποδειξουν οτι ξερουν πραγματα που ολοι οι αλλοι ειναι "χαζοι" και δεν τα αντιλαμβανονται.
Δες τα post ποιο πίσω για να καταλάβεις ποιοί ειρωνεύονται και γιατί ήταν έτσι ο τόνος μου.
Εγώ απλά ψάχνομαι και ειδικά για τα παιδιά μου, ψάχνω τα οφέλη και τα αρνητικά του εμβολιασμού σε άτομα που δεν έχουν πρόβλημα υγείας και αποδεδειγμένα είναι μηδαμινές οι πιθανότητες να πάθουν κάτι ειδικά τα παιδιά.
Δέχομαι όλες τις απόψεις, έχω μάθει αρκετά και με έχουν διορθώσει σε πολλά παιδιά εδώ μέσα, υπάρχουν και γεγονότα όμως γύρω μου, υπάρχουν παραδείγματα, δεν ζω σε γυάλα.

Δυστυχώς οι περισσότεροι που έχετε εμβολιαστεί είστε πορωμένοι ( δεν ξέρω τι σημαίνει, απόφοιτος νηπιαγωγείου) , δεν μπορείτε να είστε αντικειμενικοί, δεν μπορείτε να δείτε γεγονότα που συμβαίνουν γύρω σας και τα θεωρείτε όλα fake , είστε το ίδιο πράγμα ακριβώς με τους ψεκασμένους.
Καθίστε να λέτε ποια δόση ήταν η ποιο τούμπανο και να κάνετε παλαμάκια, δεν χωράει εδώ ούτε η αντίθετη άποψη ούτε καν μπορεί κάποιος να αμφιβάλει, δεν αφήνετε χώρο να σας πει ακόμα και ο περίγυρός σας τις εμπειρίες του.
Μιλάω με άπαντες, με εμβολιασμένους, με ανεμβολίαστους, με ψεκασμένους, με αψέκαστους... δεν έχω τσακωθεί ποτέ και ούτε πρόκειται, με τη μαγκιά του πληκτρολογίου έχω μια αλλεργία.
 

bobby

Well-Known Member
Φυσικά
Δήλωση Σουηδίας
Η Σουηδία αποφάσισε να μην συστήσει τον εμβολιασμό κατά του νέου κορονοϊού για παιδιά ηλικίας 5-11 ετών, ανακοίνωσε σήμερα η Υπηρεσία Υγείας, υποστηρίζοντας ότι τα οφέλη δεν υπερτερούν των κινδύνων.

Ποιοι είναι οι κίνδυνοι εσείς που τα γνωρίζεται όλα;
Όλες οι έρευνες με τις αρνητικές παρενέργειες στα ψιλά και κουκούλα;
Ζυγίζω και αποφασίζω για τη ζωή μου, όσο κρύβουν πράγματα δεν θα εμπιστευτώ κανέναν.
Φίλε εννοειται είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θέλεις.

Ελεύθερη βούληση έχεις τα θετικά και τα αρνητικά τα ξέρεις αλλά μην παραπονιέσαι για τις συνέπειες των πράξεων σου μετά. Εγώ σίγουρα δεν θα το κάνω αυτό, Εσύ?

Πρέπει όμως να ξέρεις ότι η διάδοση ψευδών ειδήσεων (ψεκιών δηλαδή από ψεκασμένους και οπαδούς τους σαν και εσένα) έχει ποινικές ευθύνες.
 

konelos

Active Member
Φίλε εννοειται είσαι ελεύθερος να κάνεις ότι θέλεις.

Ελεύθερη βούληση έχεις τα θετικά και τα αρνητικά τα ξέρεις αλλά μην παραπονιέσαι για τις συνέπειες των πράξεων σου μετά. Εγώ σίγουρα δεν θα το κάνω αυτό, Εσύ?

Πρέπει όμως να ξέρεις ότι η διάδοση ψευδών ειδήσεων (ψεκιών δηλαδή από ψεκασμένους και οπαδούς τους σαν και εσένα) έχει ποινικές ευθύνες.
Ποια είναι η ψευδή είδηση;
Δεν ξέρω ούτε τις συνέπειες του εμβολιασμού ούτε του ανεμβολίαστου που είναι υγιής.
Εσύ είσαι σίγουρος ότι τις ξέρεις;

Έχεις μπερδευτεί, δεν είμαι σε κανένα στρατόπεδο. Στο κέντρο είμαι και στην αρχή έντονα υπέρ του εμβολιασμού, αυτά που βλέπω και μου λένε με έχουν κάνει να αμφιβάλλω για πολλά και δεν μιλάω για social και ψεκασμούς.

Δεν μιλάς.σε κανένα μωράκι να μου λες για ποινικές ευθύνες, ηρέμησε, μακάρι να υπήρχαν.
 

Vdupa

Well-Known Member
Πραγματικά, εκπλήσσομαι όταν κάποιοι άνθρωποι δεν αντιλαμβάνονται ποσό άγνοια στην πραγματικότητα έχουν. Δεν το χωράει ο νους μου όταν πιστεύουν ότι έχουν την ικανότητα να κρίνουν για το αν χρειάζεται να εμβολιαστούν ή όχι κτλ.
 
Μπλουζα