Η ζωη με Covid-19

vlafo

Well-Known Member
Φυσικα και δε θα τον παρουν τηλεφωνο φιλε μου..αφου δε θελουν να ακουστει αλλη αποψη!! Μονο οτι πει η παγωνα και ο πορτο-ψαλτε-σαλαται!!
Μην κανεις αλλη δοση! Τουλαχιστον ξυπνησες εστω και αργα!
Φίλε
Εγώ δεν κοιμόμουν ποτέ εσύ κοιμάσαι και το παίζεις πονηρός και ξύπνιος.
Μάθε να διαβάζεις τι γράφω πρώτα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ανθρωποι πεθαινουν ξαφνικα και πριν απο τα εμβολια για κοβιντ. Παντα πεθαιναν. Καμια διαφορα με τωρα.
Η μονη διαφορα ειναι με το εμβολιο προστατευεσαι απο εναν ακομα κινδυνο.

Αφου δεν κτλβες τιποτα απο οτι εγραψα γιατι με κανεις quote;
Εντω μεταξύ άλλα παραθέτω εγώ και παραποιούνται όπως τα θέλει για να αισθάνεται και καλά δικαιωμένος.
Ανέφερα εγώ ότι πέθανε κανείς από το εμβόλιο?
Ήμαρτον...
 

tol

Well-Known Member
Η εκτρωση ειναι δολοφονια

Δολοφονια...δολοφονια εγκεφαλου ειναι αυτο που εχεις υποστη εσυ, φιλτατε Χριστοφορε, απο τις "ηλιθιοτητες" των τραγοπαπων, των ρασοφορων αγραμματων που σου εχουν αχρειστευσει το νου.

Εχεις χασει πλεον καθε ιχνος λογικης σκεψης.

Θα επρεπε να ζεις στον μεσαιωνα, οπου κυριαρχουσαν τετοιου ειδους αντιληψεις, οπου κυριαρχουσε ο σκοταδισμος. Ετσι και το μυαλο σου...το απολυτο σκοταδι. Ερεβος!

Μεσαιωνας, οπου οι ουτιδανοι, ποταποι ρασοφοροι εριχναν στην πυρα καθε αντιφρονουντα.

Εχεις ιχνος σοβαροτητας, οταν ισχυριζεσαι οτι η εκτρωση ειναι δολοφονια;

Δολοφονια, φιλε μου, ειναι να γεννιεται ενα παιδι ειτε απο αμελεια, ειτε απο τυχαιο γεγονος, ειτε απρογραμματιστα, ειτε ανευθυνα.

Οταν οι γονεις δεν ειναι απολυτα κατασταλαγμενοι, οταν δεν εχουν προγραμματισει με υπευθυνοτητα τη γεννηση ενος νεου μελους, οταν απροσδοκητα γινεται μια ανεπιθυμητη συλληψη, τοτε ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ να αφησουν να εξελιχθει μια τετοια κυηση και να φερουν στη ζωη ενα ανεπιθυμητο βρεφος.

Αλλά τα σκατομυαλα των δηθεν πεφωτισμενων πατερων θελουν με το ζορι να μας πεισουν οτι ειναι θρησκευτικα ανηθικο να διακοπει μια κυηση.

Ειναι ηθικα δικαιο, ρε ξεφτιλισμενοι, να ζησει ενα παιδι χωρις την απολυτη ενσυναισθηση του σημαντικου ρολου που αναλαμβανουν οι νεοι γονεις;

Δηλαδη, ρε ελαφρομυαλε Χριστοφορε, οταν εσυ...οταν ενας νεαρος ερχεται σε επαφη με μια νεαρη και κατα λαθος γινεται μια συλληψη, τι πρεπει να γινει;

Να ακουσουμε τους ανεγκεφαλους πεφωτισμενους ιερεις και να αναγκασουμε δυο νεαρα ανευθυνα ατομα να επωμιστουν την τεραστια ευθυνη να γινουν σωστοι γονεις;

Τι ειναι, ρε σκουπιδοκεφαλοι, το νεογεννητο παιδακι; Μπαλακι με του οποιου τη ζωη παιζετε χωρις αιδω και ντροπη;

Επιτελους, πότε θα καταλαβετε, θρησκοληπτοι κουραδοκεφαλοι, οτι ολα οσα πρεσβευετε, ειναι τοσο αναχρονιστικα, τοσο μεσαιωνικα, τοσο φασιστικα και ανελευθερα;
 

oreo

Well-Known Member
Δολοφονια...δολοφονια εγκεφαλου ειναι αυτο που εχεις υποστη εσυ, φιλτατε Χριστοφορε, απο τις "ηλιθιοτητες" των τραγοπαπων, των ρασοφορων αγραμματων που σου εχουν αχρειστευσει το νου.

Εχεις χασει πλεον καθε ιχνος λογικης σκεψης.

Θα επρεπε να ζεις στον μεσαιωνα, οπου κυριαρχουσαν τετοιου ειδους αντιληψεις, οπου κυριαρχουσε ο σκοταδισμος. Ετσι και το μυαλο σου...το απολυτο σκοταδι. Ερεβος!

Μεσαιωνας, οπου οι ουτιδανοι, ποταποι ρασοφοροι εριχναν στην πυρα καθε αντιφρονουντα.

Εχεις ιχνος σοβαροτητας, οταν ισχυριζεσαι οτι η εκτρωση ειναι δολοφονια;

Δολοφονια, φιλε μου, ειναι να γεννιεται ενα παιδι ειτε απο αμελεια, ειτε απο τυχαιο γεγονος, ειτε απρογραμματιστα, ειτε ανευθυνα.

Οταν οι γονεις δεν ειναι απολυτα κατασταλαγμενοι, οταν δεν εχουν προγραμματισει με υπευθυνοτητα τη γεννηση ενος νεου μελους, οταν απροσδοκητα γινεται μια ανεπιθυμητη συλληψη, τοτε ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ να αφησουν να εξελιχθει μια τετοια κυηση και να φερουν στη ζωη ενα ανεπιθυμητο βρεφος.

Αλλά τα σκατομυαλα των δηθεν πεφωτισμενων πατερων θελουν με το ζορι να μας πεισουν οτι ειναι θρησκευτικα ανηθικο να διακοπει μια κυηση.

Ειναι ηθικα δικαιο, ρε ξεφτιλισμενοι, να ζησει ενα παιδι χωρις την απολυτη ενσυναισθηση του σημαντικου ρολου που αναλαμβανουν οι νεοι γονεις;

Δηλαδη, ρε ελαφρομυαλε Χριστοφορε, οταν εσυ...οταν ενας νεαρος ερχεται σε επαφη με μια νεαρη και κατα λαθος γινεται μια συλληψη, τι πρεπει να γινει;

Να ακουσουμε τους ανεγκεφαλους πεφωτισμενους ιερεις και να αναγκασουμε δυο νεαρα ανευθυνα ατομα να επωμιστουν την τεραστια ευθυνη να γινουν σωστοι γονεις;

Τι ειναι, ρε σκουπιδοκεφαλοι, το νεογεννητο παιδακι; Μπαλακι με του οποιου τη ζωη παιζετε χωρις αιδω και ντροπη;

Επιτελους, πότε θα καταλαβετε, θρησκοληπτοι κουραδοκεφαλοι, οτι ολα οσα πρεσβευετε, ειναι τοσο αναχρονιστικα, τοσο μεσαιωνικα, τοσο φασιστικα και ανελευθερα;
Δάσκαλε aside απο το κήρυγμα στον Χριστόφοραζ, έχεις απόλυτο δίκιο.
 
  • Like
Reactions: tol

Georgie

Well-Known Member
Η μητέρα μου Χριστόφορε δεν είναι πια στη ζωή.
Δε ξέρω τι επιλογές είχε στην εποχή που με κυοφορούσε και ούτε πρόκειται να μάθω ποτέ, ούτε που με ενδιαφέρει.

Το μόνο που ξέρω καλά είναι ότι με μεγάλωσε με αξιοπρέπεια και με έμαθε να σέβομαι όλους τους Ανθρώπους ανεξαρτήτως χρώματος, φύλου, θρησκείας και να είμαι ανεκτικός στη διαφορετικότητα.
Επίσης με βοήθησε να γίνω δυνατός Άνθρωπος και να μπορώ να αντιμετωπίζω τις δυσκολίες της ζωής χωρίς να στηρίζομαι σε αυτή για πάντα. Κάτι που κάνω και εγώ για το παιδί μου .
Επίσης υποστήριξε όλες τις αποφάσεις μου .
Ακόμα και αυτές που τη πλήγωσαν, όταν έφυγα σε μικρή ηλικία από τη χώρα για να ανοίξω τα φτερά μου .

Όταν έφυγε, έφυγε γεμάτη από αγάπη και υπερηφάνεια για το γιο της .
Και αυτό με κάνει να έχω μικρότερο πόνο.
Δε τον μάζεψε ποτέ από τμήματα, ούτε τον είδε να κάνει bullying σε συνανθρώπους του.
Γιατί
My life my rules, κοπριτη που τόλμησες να τη πιάσεις στο στόμα σου.
 

KLEOS

Active Member
Η μητέρα μου Χριστόφορε δεν είναι πια στη ζωή.
Δε ξέρω τι επιλογές είχε στην εποχή που με κυοφορούσε και ούτε πρόκειται να μάθω ποτέ, ούτε που με ενδιαφέρει.

Το μόνο που ξέρω καλά είναι ότι με μεγάλωσε με αξιοπρέπεια και με έμαθε να σέβομαι όλους τους Ανθρώπους ανεξαρτήτως χρώματος, φύλου, θρησκείας και να είμαι ανεκτικός στη διαφορετικότητα.
Επίσης με βοήθησε να γίνω δυνατός Άνθρωπος και να μπορώ να αντιμετωπίζω τις δυσκολίες της ζωής χωρίς να στηρίζομαι σε αυτή για πάντα. Κάτι που κάνω και εγώ για το παιδί μου .
Επίσης υποστήριξε όλες τις αποφάσεις μου .
Ακόμα και αυτές που τη πλήγωσαν, όταν έφυγα σε μικρή ηλικία από τη χώρα για να ανοίξω τα φτερά μου .

Όταν έφυγε, έφυγε γεμάτη από αγάπη και υπερηφάνεια για το γιο της .
Και αυτό με κάνει να έχω μικρότερο πόνο.
Δε τον μάζεψε ποτέ από τμήματα, ούτε τον είδε να κάνει bullying σε συνανθρώπους του.
Γιατί
My life my rules, κοπριτη που τόλμησες να τη πιάσεις στο στόμα σου.
Αλήθεια Γιωργή; Μου κύλησε ένα δάκρυ. Με τον Ξανθόπουλο συνταξίδευες στο εξωτερικό?
 

KLEOS

Active Member
Αφού δε γλυτώνεις μωρη σουπια .
Τι τη χωνεσαι, αφού σε έχω για πρωινό .
Εκνευρίζεσαι και δε κοιμάσαι.
Και μετά αρχίζεις τις μπούρδες .
Άστο .
Χαχαχαχα, ανάλογα με την ηλικία σου καλή και η λαλακία σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

KLEOS

Active Member
Με σκότωσες τώρα !!
Βάλε λίγο έμπνευση ρε πειραγμενε σε καμία ατάκα να γελάσω .
Ολόκληρο Dada έχεις κληρονομιά .
Με α μπε μπα μπλομ θα με πας?
Δεν θα σε σκότωνα ποτέ, το ξέρεις ότι σε έχω στην καρδιά μου. Άλλωστε είσαι ιδέα και οι ιδέες είναι αλεξίσφαιρες

 

tol

Well-Known Member
Η μητέρα μου Χριστόφορε δεν είναι πια στη ζωή.
Δε ξέρω τι επιλογές είχε στην εποχή που με κυοφορούσε και ούτε πρόκειται να μάθω ποτέ, ούτε που με ενδιαφέρει.

Το μόνο που ξέρω καλά είναι ότι με μεγάλωσε με αξιοπρέπεια και με έμαθε να σέβομαι όλους τους Ανθρώπους ανεξαρτήτως χρώματος, φύλου, θρησκείας και να είμαι ανεκτικός στη διαφορετικότητα.
Επίσης με βοήθησε να γίνω δυνατός Άνθρωπος και να μπορώ να αντιμετωπίζω τις δυσκολίες της ζωής χωρίς να στηρίζομαι σε αυτή για πάντα. Κάτι που κάνω και εγώ για το παιδί μου .
Επίσης υποστήριξε όλες τις αποφάσεις μου .
Ακόμα και αυτές που τη πλήγωσαν, όταν έφυγα σε μικρή ηλικία από τη χώρα για να ανοίξω τα φτερά μου .

Όταν έφυγε, έφυγε γεμάτη από αγάπη και υπερηφάνεια για το γιο της .
Και αυτό με κάνει να έχω μικρότερο πόνο.
Δε τον μάζεψε ποτέ από τμήματα, ούτε τον είδε να κάνει bullying σε συνανθρώπους του.
Γιατί
My life my rules, κοπριτη που τόλμησες να τη πιάσεις στο στόμα σου.

Αλήθεια Γιωργή; Μου κύλησε ένα δάκρυ. Με τον Ξανθόπουλο συνταξίδευες στο εξωτερικό?

Κι ομως, ειναι τοσο ωραιο και συγκινητικο να μιλα καποιος 50αρης με τοση αγαπη και τρυφεροτητα για τη μητερα του.

Φιλε Γιωργο, μακαρι ολες οι μητερες, οπως η δικη σου, ολοι οι γονεις να ανετρεφαν τα παιδια τους με τοση κατανοηση και μεταλαμπαδευοντας τους αξιες και ιδανικα, οπως η ανεκτικοτητα, η αγαπη για το διαφορετικο, ο σεβασμος των ατομικων δικαιωματων...

Και οχι να υπαρχουν γονεις, να υπαρχουν δηθεν φωτισμενοι θρησκοληπτοι ιεραρχες που εμφυσουν στις ψυχες των παιδιων το μισος, την απεχθεια για τον συνανθρωπο.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Κι ομως, ειναι τοσο ωραιο και συγκινητικο να μιλα καποιος 50αρης με τοση αγαπη και τρυφεροτητα για τη μητερα του.

Φιλε Γιωργο, μακαρι ολες οι μητερες, οπως η δικη σου, ολοι οι γονεις να ανετρεφαν τα παιδια τους με τοση κατανοηση και μεταλαμπαδευοντας τους αξιες και ιδανικα, οπως η ανεκτικοτητα, η αγαπη για το διαφορετικο, ο σεβασμος των ατομικων δικαιωματων...

Και οχι να υπαρχουν γονεις, να υπαρχουν δηθεν φωτισμενοι θρησκοληπτοι ιεραρχες που εμφυσουν στις ψυχες των παιδιων το μισος, την απεχθεια για τον συνανθρωπο.
Μα ποιος ιεραρχης κατεβηκε στο Συνταγμα για να διαμαρτυρηθει εναντια στο βλασφημο πραιντ? Κανενας!
Αρα για ποιο μισος απο ιεραρχη κανουμε λογο?
Ισα ισα που πολλοι σημερινοι μητροπολιτες ειναι τριτοφυλιτες (αληθεια ειναι και οχι συκοφαντια)...!
Επισης ξαναλεμε, το μισος προς τον Χριστο το εδειξαν οι αστυνομικοι για μια ακομη φορα που χωρις να πειραξουμε κανεναν και μονο με την παρουσια μας στο Συνταγμα, υπακουσαν στις διαταγες των εντολοδοχων τους και αμεσως μας προσηγαγαν!
Αν θες πραγματικα να δεις ποιος εχει μισος, τοτε δες το βιντεο απο την πιτσιρικαρια της συμπρωτευουσης που εκαψε τις κιναιδοσημαιες και θα καταλαβεις ποιοι κινηθηκαν με μισος!
Πηγαν και σπρωχναν μικρα παιδια οι υπερμαχοι της διαφορετικοτητας...
Αντι να επιδεικνυεται η κανονικοτητα, κανει παρτι η αποκλιση απο την κανονικοτητα!
Το να ψαλλεις υμνους της Ορθοδοξιας, δημοσια ενωπιον των ανθρωπων αποτελει βια ή λογος για προσαγωγη???
Κανεναν ομοφυλοφιλο δεν ειχαμε σκοπο να βρισουμε! Τη βλασφημια κατακεραυνωσαμε και ειδε ο Ουρανος αντισταση εστω και για λιγο...!
Ο Μοναχος Φωτιος, εδωσε εντολη να μην ξαναπαμε Προφητη Ηλια και καλα εκανε μιας και στοχος του ειναι να επικεντρωθει στο εργο του!
Ο Μοναχος Φωτιος καμια σχεση δεν εχει με την ακροδεξια και ειναι πραγματικος ζηλωτης γνησιος χριστιανος ορθοδοξος!
Ο ιδιος τα βαζω με ολους..τα εβαλα ακομα και με τον μοναχο Φωτιο..στα ισα του τα χωνω και με βιντεο διοτι εχω εγωισμο και διακατεχομαι απο εγωκεντρικα παθη!
Αλλο αυτο ομως και αλλο η βια προς τους επιδεικνυοντες την αμαρτια (τους επιδεικνυοντες το ΚΟΥΣΟΥΡΙ τους) !
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δολοφονια...δολοφονια εγκεφαλου ειναι αυτο που εχεις υποστη εσυ, φιλτατε Χριστοφορε, απο τις "ηλιθιοτητες" των τραγοπαπων, των ρασοφορων αγραμματων που σου εχουν αχρειστευσει το νου.

Εχεις χασει πλεον καθε ιχνος λογικης σκεψης.

Θα επρεπε να ζεις στον μεσαιωνα, οπου κυριαρχουσαν τετοιου ειδους αντιληψεις, οπου κυριαρχουσε ο σκοταδισμος. Ετσι και το μυαλο σου...το απολυτο σκοταδι. Ερεβος!

Μεσαιωνας, οπου οι ουτιδανοι, ποταποι ρασοφοροι εριχναν στην πυρα καθε αντιφρονουντα.

Εχεις ιχνος σοβαροτητας, οταν ισχυριζεσαι οτι η εκτρωση ειναι δολοφονια;

Δολοφονια, φιλε μου, ειναι να γεννιεται ενα παιδι ειτε απο αμελεια, ειτε απο τυχαιο γεγονος, ειτε απρογραμματιστα, ειτε ανευθυνα.

Οταν οι γονεις δεν ειναι απολυτα κατασταλαγμενοι, οταν δεν εχουν προγραμματισει με υπευθυνοτητα τη γεννηση ενος νεου μελους, οταν απροσδοκητα γινεται μια ανεπιθυμητη συλληψη, τοτε ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ να αφησουν να εξελιχθει μια τετοια κυηση και να φερουν στη ζωη ενα ανεπιθυμητο βρεφος.

Αλλά τα σκατομυαλα των δηθεν πεφωτισμενων πατερων θελουν με το ζορι να μας πεισουν οτι ειναι θρησκευτικα ανηθικο να διακοπει μια κυηση.

Ειναι ηθικα δικαιο, ρε ξεφτιλισμενοι, να ζησει ενα παιδι χωρις την απολυτη ενσυναισθηση του σημαντικου ρολου που αναλαμβανουν οι νεοι γονεις;

Δηλαδη, ρε ελαφρομυαλε Χριστοφορε, οταν εσυ...οταν ενας νεαρος ερχεται σε επαφη με μια νεαρη και κατα λαθος γινεται μια συλληψη, τι πρεπει να γινει;

Να ακουσουμε τους ανεγκεφαλους πεφωτισμενους ιερεις και να αναγκασουμε δυο νεαρα ανευθυνα ατομα να επωμιστουν την τεραστια ευθυνη να γινουν σωστοι γονεις;

Τι ειναι, ρε σκουπιδοκεφαλοι, το νεογεννητο παιδακι; Μπαλακι με του οποιου τη ζωη παιζετε χωρις αιδω και ντροπη;

Επιτελους, πότε θα καταλαβετε, θρησκοληπτοι κουραδοκεφαλοι, οτι ολα οσα πρεσβευετε, ειναι τοσο αναχρονιστικα, τοσο μεσαιωνικα, τοσο φασιστικα και ανελευθερα;
Μη δικαιολογεις τις εκτρωσεις!
Οι εκτρωσεις ειναι δολοφονιες και καθε μερα ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΝΤΑΙ με αυτον τον τροπο χιλιαδες παιδια!
Υποκριτες νεοελληνες (δε λεω για εσενα τολ, γενικα μιλαω) που τα βαζουν με την πισπιριγκου αλλα ξεχναν οτι σκοτωνονται και παιδια που βρισκονται σε κοιλιες μαναδων επι καθημερινης βασεως!!!
Και η γενοκτονια τωρα επεκτεινεται με τον εμβολιασμο
Το εμβολιο ως ΝΑΝΟΣΥΣΚΕΥΗ στο αιμα δινει 12ψηφιο αριθμο που εντοπιζεται απο μπλουτουθ και γι αυτο αποτελει το ΧΑΡΑΓΜΑ-ΧΑΚΑΡΙΣΜΑ-ΧΑΡΑΚΩΜΑ γραμμενο μεσα στην ιερα αποκαλυψη..
Χωρις αυτο δε θα μπορεις να πουλας και να αγοραζεις! Ξεκαθαρα πραγματα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Εντω μεταξύ άλλα παραθέτω εγώ και παραποιούνται όπως τα θέλει για να αισθάνεται και καλά δικαιωμένος.
Ανέφερα εγώ ότι πέθανε κανείς από το εμβόλιο?
Ήμαρτον...
Ωραια, αφου δεν πεθανανε αυτοι οι δυο γνωστοι σου τοτε πηγαινε και ξαναεμβολιασου! Δικαιωμα σου!
Δεν απαιτω καμια δικαιωση!
Το τριπτυχο ειναι ενα: Πιστη, Αγωνας, Ενημερωση...!
Ισα ισα, εσεις αδικειτε τους εαυτους σας που πατε και καρφωνεστε! Εμενα τι με ενδιαφερει? Ενημερωσα και οποιος ακουσε, ακουσε!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ανθρωποι πεθαινουν ξαφνικα και πριν απο τα εμβολια για κοβιντ. Παντα πεθαιναν. Καμια διαφορα με τωρα.
Η μονη διαφορα ειναι με το εμβολιο προστατευεσαι απο εναν ακομα κινδυνο.

Αφου δεν κτλβες τιποτα απο οτι εγραψα γιατι με κανεις quote;
Καταλαβαινω πολλα περισσοτερα απο οσα νομιζει ο καθε φορουμιτης!
Καμια σχεση οι ξαφνικοι θανατοι πριν απ τους εμβολιασμους για κοβιντ με τους ξαφνικους θανατους ΑΜΕΣΩΣ μετα τον εμβολιασμο! Τα νουμερα ειναι συντριπτικα μεγαλυτερα αυτην την περιοδο!
Ηδη γνωριζω τρια περιστατικα απο την κοπελα μου (που τα ξερει απο κοντα) και χιλιαδες περιστατικα απο το ιντερνετ απο μπολιασμενους ή αμπολιαστους που ΞΑΦΝΙΚΑ χασαν και χανουν καθε μερα εμβολιασμενους συγγενεις ή φιλους τους!
Ακομα και τον καρκινο επιταχυνει ο συγκεκριμενος εμβολιασμος σε πολλες εκ των περιπτωσεων!!!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δάσκαλε aside απο το κήρυγμα στον Χριστόφοραζ, έχεις απόλυτο δίκιο.
Φιλε δεν παιρνω χαμπαρι απο κηρυγματα...οταν διαφωνω ειμαι ευθυς και χωνομαι!
Οταν ο Τζορτζι παιρνει υφακι και μιλαει αγενως, μην περιμενεις να απαντησω με κομψοτητα!
Τουλαχιστον ο Τολ αν και γιγαντωδης, γραφει παντοτε και προς ολους με ΕΥΓΕΝΕΙΑ!
 

Vdupa

Well-Known Member
Καταλαβαινω πολλα περισσοτερα απο οσα νομιζει ο καθε φορουμιτης!
Καμια σχεση οι ξαφνικοι θανατοι πριν απ τους εμβολιασμους για κοβιντ με τους ξαφνικους θανατους ΑΜΕΣΩΣ μετα τον εμβολιασμο! Τα νουμερα ειναι συντριπτικα μεγαλυτερα αυτην την περιοδο!
Ηδη γνωριζω τρια περιστατικα απο την κοπελα μου (που τα ξερει απο κοντα) και χιλιαδες περιστατικα απο το ιντερνετ απο μπολιασμενους ή αμπολιαστους που ΞΑΦΝΙΚΑ χασαν και χανουν καθε μερα εμβολιασμενους συγγενεις ή φιλους τους!
Ακομα και τον καρκινο επιταχυνει ο συγκεκριμενος εμβολιασμος σε πολλες εκ των περιπτωσεων!!!
Καλά φίλε μου εσύ το έχεις τερματίσει. Μου αρέσει που κάθισα να απαντήσω και σοβαρά... Δεν ξέρω τι περίμενα. Είσαι σε άλλα λεβελ ψεκιας. Είσαι στο λεβελ που ο άλλος ξέρει ότι δεν υπάρχει η παραμικρή ελπίδα και απλά το διασκεδάζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα