Η ζωη με Covid-19

KLEOS

Active Member
Εγώ θέλω να ακούσω για τον Θεό του Tol. Του αρέσει η τσικουδιά; Ποια είναι η γνώμη του για τον Tolkin; Διαθέτει κρυπτονίτη και είναι ανώτερος Θεός; Ο Tol είναι ο μόνος προφήτης του; Πολλά ερωτήματα έχω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

KLEOS

Active Member
Δηλαδή εκεί στο Pride που πήγατε με το Φώτη , ένα ωραίο αγόρι να σου κάνει ματάκια δε βρέθηκε?
Ένα χαμόγελο κρυφό , τίποτε πεταλουδιτσες στο στομάχι σου δε φτερούγισαν?
Love is Love ρε τρελέ,
Το ψάρι πρέπει να ψήνεται και από τις δύο πλευρές.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δηλαδή εκεί στο Pride που πήγατε με το Φώτη , ένα ωραίο αγόρι να σου κάνει ματάκια δε βρέθηκε?
Ένα χαμόγελο κρυφό , τίποτε πεταλουδιτσες στο στομάχι σου δε φτερούγισαν?
Love is Love ρε τρελέ,
Αυτα κανεις εσυ? Δε νομιζω!
Οι γυναικες σου αρεσουν και εισαι νορμαλ οχι γκει!
Δεν προλαβαμε να ψαλλουμε υμνους..10 λεπτα μας αφησαν στο Συνταγμα!
Μετα 4 ωρες τμημα!
Οταν ελευθερωθηκαμε περασα απο Μοναστηρακι και Συνταγμα και ηταν γεματο βλασφημους...
Τα κοριτσια τα ομορφα κοιτουσα (τα φυσιολογικα κοριτσια), διοτι ειμαι κανονικος ανδρας!

Ο Πλαπουτας ο Ηλιας παντως σε στενο στου Ψυρρη εσπασε τα δοντια δυο τρανσεξουαλ και τους εστειλε στο νοσοκομειο (δεν ειμαι υπερ της βιας, απλα καταγραφω το γεγονος)
 

KLEOS

Active Member
Αυτα κανεις εσυ? Δε νομιζω!
Οι γυναικες σου αρεσουν και εισαι νορμαλ οχι γκει!
Δεν προλαβαμε να ψαλλουμε υμνους..10 λεπτα μας αφησαν στο Συνταγμα!
Μετα 4 ωρες τμημα!
Οταν ελευθερωθηκαμε περασα απο Μοναστηρακι και Συνταγμα και ηταν γεματο βλασφημους...
Τα κοριτσια τα ομορφα κοιτουσα (τα φυσιολογικα κοριτσια), διοτι ειμαι κανονικος ανδρας!

Ο Πλαπουτας ο Ηλιας παντως σε στενο στου Ψυρρη εσπασε τα δοντια δυο τρανσεξουαλ και τους εστειλε στο νοσοκομειο (δεν ειμαι υπερ της βιας, απλα καταγραφω το γεγονος)
Εγώ πιστεύω Xristoforaz πως είσαι πανηδονιστής.
 

tol

Well-Known Member
Ο Πλαπουτας παντως σε στενο στου Ψυρρη εσπασε τα δοντια δυο τρανσεξουαλ και τους εστειλε στο νοσοκομειο

Ποιος; Ο Πλαπουτας;

Plapoutas2.jpg



Τι λες, ρε Χριστοφορε!!!

Ο γνωστος ηρως της επαναστασης;

Ο στρατηγος στην αλωση της Τριπολιτσας, στα Δερβενακια, στο Βαλτετσι;

Αφησε τους τουρκους και τα εβαλε με τους τρανσεξουαλ;

Πως αλλαζουν οι καιροι, βρε παιδακι μου!!! :p:cool:
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ποιος; Ο Πλαπουτας;

Προβολή συνημμένου 50457


Τι λες, ρε Χριστοφορε!!!

Ο γνωστος ηρως της επαναστασης;

Ο στρατηγος στην αλωση της Τριπολιτσας, στα Δερβενακια, στο Βαλτετσι;

Αφησε τους τουρκους και τα εβαλε με τους τρανσεξουαλ;

Πως αλλαζουν οι καιροι, βρε παιδακι μου!!! :p:cool:
Ο απογονος του, ο Ηλιας Πλαπουτας...!
Ενας που παιζει ξυλο στα πεζοδρομια μαχιμος. Ειναι πνευματικο παιδι του δοκιμου μοναχου Φωτιου!
Βεβαια δε συμφωνω με τις πολιτικες του ιδεες, ουτε ο Φωτιος συμφωνει μαζι του..
Διοτι ο πλαπουτας βαζει πρωτα την Ελλαδα επειτα την Ορθοδοξια ενω για εμενα και τον καλογερο Φωτιο, πανω απ ολα ειναι ο Χριστος, η Ορθοδοξη Πιστη μας και επειτα αγωνιζεσαι υπερ πατριδος..οπως ακριβως οι επαναστατες προγονοι μας..πρωτα υπερ Πιστεως..επειτα εναντια στον φτερουδισμο και τις εκτρωσεις-δολοφονιες!
Τα εμβολια ειναι διπλο ζητημα..και θρησκευτικο (χαραγμα αποκαλυψης σε "δεξι χερι") και πατριωτικο (γενοκτονια λογω δρασης των θανατηφορων μπολιων)
 

bobby

Well-Known Member
Ειρήνη υμιν! Ο Χριστιανισμός είναι η θρησκεία της αγάπης, άρα γιατί τόσο μίσος για τους διαφορετικούς από εμάς; Αν δεν σε ενοχλεί ο άλλος γιατί να τον μισείς; Επειδή του αρέσει κάτι άλλο από εσένα; Να τα λένε αυτά τον μεσαίωνα θα έλεγα είναι το current trend, αλλά τον 21ο αιώνα; Από Χριστιανούς κιόλας (αγάπα τον πλησίον σου ως εαυτόν…);;;

Εγώ είμαι της παλαιάς διαθήκης… «οφθαλμού αντί οφθαλμού», για την ακρίβεια όχι ακριβώς λίγο χειρότερα ….(μου πείραξες το δάκτυλο θα σου κόψω το χέρι….). Είμαι καλός και ευγενικός με όλους (ανεξαρτήτως φύλλου ή φυλής ή θρησκείας ή οτιδήποτε) αλλά μην μου πατήσεις τον κάλο ή πας να με κοροϊδέψεις ή εκμεταλλευτείς καθ´ οποιοδήποτε τρόπο…. Τότε σε γ@μησα…..

Και για τα περί θρησκείας όλοι μας ανατραφήκαμε ως Χ.Ο. και εγώ το ίδιο και πιστεύω και πάω στην εκκλησία και The whole Nine yards… αλλά άμα αρχίσουμε να το φιλοσοφούμε όπως οι αρχαίοι Έλληνες πιστεύω θα καταλήξουμε ότι οι θρησκείες είναι η μεγαλύτερη «εφεύρεση» του ανθρώπου (λίγων) για την χειραγώγηση των μαζών, και μεγαλύτερο παράδειγμα για αυτό από κάποιους σχολιαστές στο παρόν νήμα δεν υπάρχει….

Αναφορικά με ένα σχόλιο πιο πάνω:
«Ο φιλος εδω που εχει παθει προβληματα υγειας το ξερεις οτι τα εχει παθει απο τα εμβολια???»
Αν αναφέρεσαι σε εμένα φίλτατε, δυστυχώς έχω κληρονομικότητα από την μεριά του πατέρα μου αλλά αν έχεις ακράδαντες αποδείξεις για το αντίθετο, πες μου τι να κάνω μήπως διεκδικήσω τίποτα εκατομμύρια από την Moderna…..

Και κάτι άλλο, στην στεφανιογραφία ο γιατρός δεν είδε τσιπάκια, κρυστάλλους ή ότι άλλο φαιδρό αναφέρατε από την αξιόπιστη πηγή σας (τον ταριχευτή…….) παρά μόνο τις κλασικές αποθέσεις λίπους που δημιουργούν αθηροσκλήρωση και φράζουν τις αρτηρίες….
 

Georgie

Well-Known Member
Αυτα κανεις εσυ? Δε νομιζω!
Οι γυναικες σου αρεσουν και εισαι νορμαλ οχι γκει!
Δεν προλαβαμε να ψαλλουμε υμνους..10 λεπτα μας αφησαν στο Συνταγμα!
Μετα 4 ωρες τμημα!
Οταν ελευθερωθηκαμε περασα απο Μοναστηρακι και Συνταγμα και ηταν γεματο βλασφημους...
Τα κοριτσια τα ομορφα κοιτουσα (τα φυσιολογικα κοριτσια), διοτι ειμαι κανονικος ανδρας!

Ο Πλαπουτας ο Ηλιας παντως σε στενο στου Ψυρρη εσπασε τα δοντια δυο τρανσεξουαλ και τους εστειλε στο νοσοκομειο (δεν ειμαι υπερ της βιας, απλα καταγραφω το γεγονος)
Αβελεις τα ετρουσκα?
Ο απογονος του, ο Ηλιας Πλαπουτας...!
Ενας που παιζει ξυλο στα πεζοδρομια μαχιμος. Ειναι πνευματικο παιδι του δοκιμου μοναχου Φωτιου!
Βεβαια δε συμφωνω με τις πολιτικες του ιδεες, ουτε ο Φωτιος συμφωνει μαζι του..
Εγώ πάλι επειδή έχω άκρες , έχω μάθει ότι ο Ηλίας τον έχει πολύ μικρό ( Φιφα), και τον προσέβαλε παλιά μια Trans που την είχε ερωτευτεί, και του έμεινε απωθημένο.
Το λυπάμαι το παλικάρι,.θα μπορούσε να πάει για μια επιμήκυνση, κάθεται και τις παίζει μεγάλος Άνθρωπος.
Αλλά δυστυχώς του γύρισε.
 

oreo

Well-Known Member
Δεν ξέρω αν υπάρχει ανώτερο ον, αλλά όταν είχαν τουρλώσει τα αλογίσια οπίσθια της Ιζαμπέλ και σχημάτιζαν μια φουσκωτή καρδιά..................................................................................................θεός αισθάνθηκα !!!! :cool:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Cthulhu

New Member
Ποιος; Ο Πλαπουτας;

Προβολή συνημμένου 50457


Τι λες, ρε Χριστοφορε!!!

Ο γνωστος ηρως της επαναστασης;

Ο στρατηγος στην αλωση της Τριπολιτσας, στα Δερβενακια, στο Βαλτετσι;

Αφησε τους τουρκους και τα εβαλε με τους τρανσεξουαλ;

Πως αλλαζουν οι καιροι, βρε παιδακι μου!!! :p:cool:
Αδερφέ, σύμφωνα με όσο σε γνωρίζω απο τα γραπτά σου στο φόρουμ και το level της λεκτικής "επιθετικότητας" σου στο παράλογο, αυτο δε σηκώνει καμία πλάκα. Το πρωτοζωο που αναφέρεται είναι ενας κοινός εγκληματίας ψυχασθενής, οπως και αυτός που τον αναφέρει γράφοντας με περηφάνεια ότι άσκησε ακραία βία σε 2 συνανθρώπους μας. Μπορείς να δεις και την απάντηση του για το ποιος είναι ή απλα να googlαρεις το όνομά του.
Απορώ που κάθεσαι και ασχολείσαι και απαντάς σε αυτό το άζωο ψυχασθενικό κατακάθι, που αντί να λαμβάνει ψυχιατρική περίθαλψη βρήκε καταφύγιο σε μια θρησκεία και εκτός απο τη δική του κατεστραμμένη ζωή θέλει με μισος να καταστρέψει τα πάντα και τους πάντες γύρω του...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν ξέρω αν υπάρχει ανώτερο ον, αλλά όταν είχαν τουρλώσει τα αλογίσια οπίσθια της Ιζαμπέλ και σχημάτιζαν μια φουσκωτή καρδιά..................................................................................................θεός αισθάνθηκα !!!! :cool:
Οπως ειχε πει και μια ψυχη προ 3 ετων, ΄΄ αυτη η ..λαρα ειναι σαν καρδια, ΟΥ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΝΑ '' !!!!!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ειρήνη υμιν! Ο Χριστιανισμός είναι η θρησκεία της αγάπης, άρα γιατί τόσο μίσος για τους διαφορετικούς από εμάς; Αν δεν σε ενοχλεί ο άλλος γιατί να τον μισείς; Επειδή του αρέσει κάτι άλλο από εσένα; Να τα λένε αυτά τον μεσαίωνα θα έλεγα είναι το current trend, αλλά τον 21ο αιώνα; Από Χριστιανούς κιόλας (αγάπα τον πλησίον σου ως εαυτόν…);;;

Εγώ είμαι της παλαιάς διαθήκης… «οφθαλμού αντί οφθαλμού», για την ακρίβεια όχι ακριβώς λίγο χειρότερα ….(μου πείραξες το δάκτυλο θα σου κόψω το χέρι….). Είμαι καλός και ευγενικός με όλους (ανεξαρτήτως φύλλου ή φυλής ή θρησκείας ή οτιδήποτε) αλλά μην μου πατήσεις τον κάλο ή πας να με κοροϊδέψεις ή εκμεταλλευτείς καθ´ οποιοδήποτε τρόπο…. Τότε σε γ@μησα…..

Και για τα περί θρησκείας όλοι μας ανατραφήκαμε ως Χ.Ο. και εγώ το ίδιο και πιστεύω και πάω στην εκκλησία και The whole Nine yards… αλλά άμα αρχίσουμε να το φιλοσοφούμε όπως οι αρχαίοι Έλληνες πιστεύω θα καταλήξουμε ότι οι θρησκείες είναι η μεγαλύτερη «εφεύρεση» του ανθρώπου (λίγων) για την χειραγώγηση των μαζών, και μεγαλύτερο παράδειγμα για αυτό από κάποιους σχολιαστές στο παρόν νήμα δεν υπάρχει….

Αναφορικά με ένα σχόλιο πιο πάνω:
«Ο φιλος εδω που εχει παθει προβληματα υγειας το ξερεις οτι τα εχει παθει απο τα εμβολια???»
Αν αναφέρεσαι σε εμένα φίλτατε, δυστυχώς έχω κληρονομικότητα από την μεριά του πατέρα μου αλλά αν έχεις ακράδαντες αποδείξεις για το αντίθετο, πες μου τι να κάνω μήπως διεκδικήσω τίποτα εκατομμύρια από την Moderna…..

Και κάτι άλλο, στην στεφανιογραφία ο γιατρός δεν είδε τσιπάκια, κρυστάλλους ή ότι άλλο φαιδρό αναφέρατε από την αξιόπιστη πηγή σας (τον ταριχευτή…….) παρά μόνο τις κλασικές αποθέσεις λίπους που δημιουργούν αθηροσκλήρωση και φράζουν τις αρτηρίες….
Καλα ποιος μιλησε για μισος?
Το μισος ειναι δικο τους και προς τον Χριστο!
Ο Χριστος οταν πηρε το μαστιγιο εξεφρασε μισος προς οσους ειχαν μετατρεψει τον οικο του Πατρος Του, σε σπηλαιο ληστων?
Εμεις οι χριστιανοι πηγαμε (οχι ο πλαπουτας) στο Συνταγμα με εικονες και σταυρους και ψαλλαμε υμνους της Ορθοδοξιας κι αμεσως μας συνελαβαν!
Κανενα μισος δεν εκφρασαμε!
Μπερδευτηκες.
Ο πλαπουτας το εκανε αυτο μεμονωμενα..μην τα συγχεεις τα πραματα και τις καταστασεις!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Αβελεις τα ετρουσκα?

Εγώ πάλι επειδή έχω άκρες , έχω μάθει ότι ο Ηλίας τον έχει πολύ μικρό ( Φιφα), και τον προσέβαλε παλιά μια Trans που την είχε ερωτευτεί, και του έμεινε απωθημένο.
Το λυπάμαι το παλικάρι,.θα μπορούσε να πάει για μια επιμήκυνση, κάθεται και τις παίζει μεγάλος Άνθρωπος.
Αλλά δυστυχώς του γύρισε.
Ο Ηλιας εχει κοπελα και ειναι ανεμβολιαστος...η πρωην γυναικα του εμβολιαστηκε και εμβολιαστηκαν και τα τρια παιδια της! Τι βλακειες γραφεις ακριβως?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Αδερφέ, σύμφωνα με όσο σε γνωρίζω απο τα γραπτά σου στο φόρουμ και το level της λεκτικής "επιθετικότητας" σου στο παράλογο, αυτο δε σηκώνει καμία πλάκα. Το πρωτοζωο που αναφέρεται είναι ενας κοινός εγκληματίας ψυχασθενής, οπως και αυτός που τον αναφέρει γράφοντας με περηφάνεια ότι άσκησε ακραία βία σε 2 συνανθρώπους μας. Μπορείς να δεις και την απάντηση του για το ποιος είναι ή απλα να googlαρεις το όνομά του.
Απορώ που κάθεσαι και ασχολείσαι και απαντάς σε αυτό το άζωο ψυχασθενικό κατακάθι, που αντί να λαμβάνει ψυχιατρική περίθαλψη βρήκε καταφύγιο σε μια θρησκεία και εκτός απο τη δική του κατεστραμμένη ζωή θέλει με μισος να καταστρέψει τα πάντα και τους πάντες γύρω του...
Δε βρηκα καταφυγιο σε καποια θρησκεια..η Ορθοδοξια δεν ειναι θρησκεια, ειναι Θεοσεβεια, Ευλαβεια, και Αληθεια εξ Αποκαλυψεως!
Δεν προσσπαθω να καταστρεψω κανενος τη ζωη ουτε θα γινοταν αυτο γραφοντας στο φορουμ καποια σχολια...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Αδερφέ, σύμφωνα με όσο σε γνωρίζω απο τα γραπτά σου στο φόρουμ και το level της λεκτικής "επιθετικότητας" σου στο παράλογο, αυτο δε σηκώνει καμία πλάκα. Το πρωτοζωο που αναφέρεται είναι ενας κοινός εγκληματίας ψυχασθενής, οπως και αυτός που τον αναφέρει γράφοντας με περηφάνεια ότι άσκησε ακραία βία σε 2 συνανθρώπους μας. Μπορείς να δεις και την απάντηση του για το ποιος είναι ή απλα να googlαρεις το όνομά του.
Απορώ που κάθεσαι και ασχολείσαι και απαντάς σε αυτό το άζωο ψυχασθενικό κατακάθι, που αντί να λαμβάνει ψυχιατρική περίθαλψη βρήκε καταφύγιο σε μια θρησκεία και εκτός απο τη δική του κατεστραμμένη ζωή θέλει με μισος να καταστρέψει τα πάντα και τους πάντες γύρω του...
Ψυχασθενικα κατακαθια και προς αυστηρη κριση ειναι οι γυναικες, "συνανθρωποι" υπερμαχοι των εκτρωσεων (δολοφονιων) που δε φτανει που αποτελουν την ντροπη της κοινωνιας ως ΦΟΝΙΣΣΕΣ που ειναι, τις βαλαν κιολας οι σαταναδες που κυβερνανε, να ερθουν εξω απο το τμημα που αδικα μας ειχαν χωσει, επειδη ΨΕΛΝΑΜΕ υμνους της Ορθοδοξιας!
Αυτες ειναι τα κατακαθια και θα μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους ωστε να μη λες ΠΕΛΛΑΡΕΣ!!!
 

Bigk

Well-Known Member
Ψυχασθενικα κατακαθια και προς αυστηρη κριση ειναι οι γυναικες, "συνανθρωποι" υπερμαχοι των εκτρωσεων (δολοφονιων) που δε φτανει που αποτελουν την ντροπη της κοινωνιας ως ΦΟΝΙΣΣΕΣ που ειναι, τις βαλαν κιολας οι σαταναδες που κυβερνανε, να ερθουν εξω απο το τμημα που αδικα μας ειχαν χωσει, επειδη ΨΕΛΝΑΜΕ υμνους της Ορθοδοξιας!
Αυτες ειναι τα κατακαθια και θα μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους ωστε να μη λες ΠΕΛΛΑΡΕΣ!!!
Σε παραδέχομαι.... από το πιο δυνατά troll του forum ... έδωσες νόημα στο νήμα... πες την αλήθεια πόσα σου εδωσε ο cvial ???
 
Μπλουζα