Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ελπίζω να έχεις κάνει χαλάουα ώστε οι τρίχες από το τσουτσούριασμα να μην σου κάνουν κανένα πόντο στο καλσόν.
 

Georgie

Well-Known Member
Έλα ρε μη χαλάτε το κλίμα .
Το περίφημο θεώρημα μη πληρότητας του Γκέντελ σου λέει για τα ίδια της τα όρια. Επίσης αν κανείς ρίξει μια ματιά στην κβαντομηχανική θα του φύγουν οι εναπομείναντες τρίχες στην κεφαλή του
Έχουμε να μάθουμε πραγματακια εδώ από τον άρχοντα

Βάλε και ένα ταψί καταιφι για το άλλο ban
 

Georgie

Well-Known Member
Ή άνοιξε ένα βιβλίο αστροφυσικής και δες ότι αναφέρει την ηλικία του σύμπαντος με κάποιο αριθμό. Ξέρουμε πραγματικά την ηλικία του σύμπαντος; Περίτρανα όχι. Γιατί υπάρχει ο αριθμός τότε; Γιατί τα πάντα πρέπει να τα ποσοτικοποιούμε αριθμητικά σύμφωνα με το δόγμα που έχει επικρατήσει στην επιστήμη. Άρα που καταλήγουμε; Η επιστήμη προφανώς πέφτει σε σφάλματα και αυταπάτες. Η επιστήμη εξελίσσεται. Η επιστήμη έχει όρια.
Τι να πει κάποιος μετά από αυτό το επικό σχόλιο στο φόρουμ !
Μαζί σου!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Η μη εκτίμηση σου αποτελεί παράσημο.

Φάε τώρα κανα σαραγλι να ηρεμήσεις και να σκεφτείς καμμία καινούργια θεωρία να μας αναπτύξεις.

Αδημονούμε να σε ακούσουμε. Δεν έχει και καμία κωμωδία η τηλεόραση να γελάσουνε οπότε είσαι η καλύτερη εναλλακτική.
 

bobby

Well-Known Member

Συνημμένα

  • F6C0D4C5-4E2F-4C2C-A843-A509B4DACDDA.jpeg
    F6C0D4C5-4E2F-4C2C-A843-A509B4DACDDA.jpeg
    997.8 KB · Προβολές: 34

KLEOS

Active Member
Τι να πει κάποιος μετά από αυτό το επικό σχόλιο στο φόρουμ !
Μαζί σου!
. Υπάρχει κάτι που το λένε κοσμικό ορίζοντα γεγονότων στο σύμπαν στούρνε. Τι σου λέω τώρα, δεν έχει νόημα. Δεν έχεις ιδέα αλλά εκφέρεις και άποψη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
. Υπάρχει κάτι που το λένε κοσμικό ορίζοντα γεγονότων στο σύμπαν στούρνε. Τι σου λέω τώρα, δεν έχει νόημα. Δεν έχεις ιδέα αλλά εκφέρεις και άποψη.
Με το καλό να χωθείς , αφού είναι η μόνη τρύπα που μπορεί να σε δεχτεί
Κοπρο
 

KLEOS

Active Member
Η μη εκτίμηση σου αποτελεί παράσημο.

Φάε τώρα κανα σαραγλι να ηρεμήσεις και να σκεφτείς καμμία καινούργια θεωρία να μας αναπτύξεις.

Αδημονούμε να σε ακούσουμε. Δεν έχει και καμία κωμωδία η τηλεόραση να γελάσουνε οπότε είσαι η καλύτερη εναλλακτική.
Καλά για σένα Bobby, να σκίσω τα πτυχία μου.
Με το καλό να χωθείς , αφού είναι η μόνη τρύπα που μπορεί να σε δεχτεί
Κοπρο
Δεν είναι τρύπα, στουρνάρι μου. Πωπωπω, με τι άτομα μιλάω.
 

Kostas97

Well-Known Member
Οφειλω να πω πως αυτο ειναι υποδειγμα "καβγα" για το φορουμ. Δεν υπαρχει :D
Καποιος το διαβαζει απιστευτα ευχαριστα :O
 

konelos

Active Member
Mα έχει ξεσκιστεί όλο το νήμα δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε και να αναλύσουμε.
Υπάρχει μια μειοψηφία που αμφισβητεί τα αποτελέσματα της επιστήμης όπως συμβαίνει σε όλα τα πράγματα και τις καταστάσεις της ζωής.
Αυτοί θεωρούν τους εαυτούς τους μάγκες και έξυπνους και εμείς είμαστε τα πρόβατα που τρώμε σανό και επειδή έχουν και σχέση με την επιστήμη έχουν γνώση και αμφισβητούν την πλειοψηφία.
Δικαίωμα τους.
Εγώ να δεις γραφικούς στη δουλειά μου που έχω.

Κάποια πράγματα είναι θέσφατα πρέπει να τα αποδέχεσαι σαν τα αξιώματα,δικαίωμα σου να αμφισβητείς και να σκέφτεσαι πονηρά,αλλά κάπου πρέπει να καταλήγεις και να τα αποδέχεσαι. αν όχι εξ ολοκλήρου τουλάχιστον εν μέρει.
Δεν υπάρχει ούτε ένα σημείο επαφής?

Έλεος.
Έχει ξεσκιστεί όντως.
Δεν είναι μειοψηφία αυτοί που δεν συμφωνούν με το μαζικό εξαναγκαστικό εμβολιασμό, μάλλον πλειοψηφία είναι.
Το μεγαλύτερο ποσοστό δεν είχε επιλογή για το ίδιο του το σώμα, οι μπάμιες να μην σου αρέσουν και να στις βάλει κάποιος με το ζόρι στο στόμα είναι μηνύσιμο, τραγικό αλλά τόσο εύκολο να επικρατήσει.
 
Μπλουζα