Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

KLEOS

Active Member
Να κανονίσουμε κάνα fight night να κονομησουμε και τίποτα σαν φόρουμ να τελειώνουμε ρε μάγκες; Δεν το κατάλαβα, εξυπνότερα είναι τα αδέρφια Paul ; Προτείνω tag teams Konelo - Kleos εναντίον Georgie - Bobby με main event TOL vs Tamalliamoupiso να χεστουμε στο ppv's!
Υ. Γ. Παίζει δυνατά και το Pan vs Aeratos.
Δεν είναι δίκαιο. Την ιερή τριάδα Georgie, Bobby και Tol την έχω μόνος μου. Και για να μην έχουν και πάλι μειονέκτημα θα έχω το ένα μου χέρι δεμένο.
 

aeratos28

Just aeratos
Ησύχασε εσύ μωρη γάτα καψαλή...Ζαμπίδης μας βγήκες και εσύ μέσα από το πληκτρολόγιο..κάτσε εκεί καημενε και άσε τα πολλα
Δεν είναι δίκαιο. Την ιερή τριάδα Georgie, Bobby και Tol την έχω μόνος μου. Και για να μην έχουν και πάλι μειονέκτημα θα έχω το ένα μου χέρι δεμένο.
 
  • Like
Reactions: tol

bobby

Well-Known Member
Γεια σου ρε Αλέφα! Ρε καλώς τα τα παιδιά 3-0….
Ρε εσυ @aeratos28 μου θυμίζει τον άλλο τον φίλο σου τον φοβίτσα…λες;;
 

aeratos28

Just aeratos
Μεταξύ μας,μπορούμε να βριστ
Ξέρεις κάτι, μου άρεσε πολύ αυτό που μόλις είπες. Μακάρι όλοι εξαρχής να το έβλεπαν έτσι.

ουμε όσο θέλουμε ..μέχρι τελικής πτώσεως..μην μπλέκουμε κανένα άλλον..ούτε οικογένειες,γυναίκες παιδιά μανάδες η ΑΜΕΑ..το θεωρώ λάθος..
 

konelos

Active Member
Αν θέλει να έχει επιλογή για το ίδιο του το σώμα (όταν το σώμα του επηρεάζει την υγεία των άλλων),

Αρνείται ότι ανήκει σε ένα σύνολο, οτι δεν είναι μόνος του.
Μήπως να χρησιμοποιήσετε καμία άλλη καραμέλα, ο εμβολιασμός δεν προστάτευσε κανέναν στη μετάδοση, αντίθετα κολλήσατε όλο τον κόσμο γιατί όλοι κυκλοφορούσατε χύμα.
Μήπως οι εμβολιασμένοι ενώ νοσείτε βγαίνετε αρνητικοί στα τέστ και μετά από λίγες μέρες βγαίνετε θετικοί ακόμα και μετά από 2 βδομάδες, το παίζετε εδω προσγειωμένοι και υπεύθυνοι ενώ έξω δεν σας καίγεται καρφί.

Όλοι έξω είστε με θετικά τεστ και με συμπτώματα, λίγοι μ@λακς σαν και εμένα έχουν πληρώσει τόσα πολλά μοριακά για όλη μου την οικογένεια γιατί προσπαθούσα να προστατεύσω όσο μπορούσα τους γύρω μου.
Ότι εμβολιάστηκες δεν προσέφερες τίποτα εκτός από την προστασία σε εσένα, που και αυτό υπό έρευνα είναι, θα σου πω όταν την ολοκληρώσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

KLEOS

Active Member
Παρεπιπτόντως, δεν είμαι Ζαμπίδης. Ανάμεσα στα άλλα είμαι πλέον και Si Fu. Με έχει δείξει και το Al Jazeera. Το πετάω και αυτό εδώ στην χοάνη της αμφισβήτησης.
 

aeratos28

Just aeratos
Ο ένας μας δείχνει ότι δουλεύει σε τυροκομείο(( ο τολ που είναι φέτες)),,ο άλλος μας δείχνει φωτό ότι είναι σι φου,σου μου,θου βου,και ότι τον έδειξε το Αλ τσαντίρι νιουζ..
Ρε ποζεραδες ,χαλαρώστε λίγο..
Λες να βρεξαμε το βρακάκι μας τώρα επειδή είδαμε τη φωτό ? Ποιος είσαι?ο μαύρος πάουερ Ρέιντζερ η ο άσπρος?
Για να ξέρω ποια αντίδραση να εχω
Παρεπιπτόντως, δεν είμαι Ζαμπίδης. Ανάμεσα στα άλλα είμαι πλέον και Si Fu. Με έχει δείξει και το Al Jazeera. Το πετάω και αυτό εδώ στην χοάνη της αμφισβήτησης.
 

KLEOS

Active Member
Ο ένας μας δείχνει ότι δουλεύει σε τυροκομείο(( ο τολ που είναι φέτες)),,ο άλλος μας δείχνει φωτό ότι είναι σι φου,σου μου,θου βου,και ότι τον έδειξε το Αλ τσαντίρι νιουζ..
Ρε ποζεραδες ,χαλαρώστε λίγο..
Λες να βρεξαμε το βρακάκι μας τώρα επειδή είδαμε τη φωτό ? Ποιος είσαι?ο μαύρος πάουερ Ρέιντζερ η ο άσπρος?
Για να ξέρω ποια αντίδραση να εχω
Έχε ότι αντίδραση θες. Όταν όμως λέω κάτι ποτέ δεν το λέω εντελώς αίολα. Επειδή εδώ μέσα κάποιοι λένε ότι θα κάνουν ντα.
 

tol

Well-Known Member
Ότι εμβολιάστηκες δεν προσέφερες τίποτα εκτός από την προστασία σε εσένα, που και αυτό υπό έρευνα είναι, θα σου πω όταν την ολοκληρώσω.

Σε ποιο σημειο της διδακτορικης σου διατριβης, της επιστημονικης σου ερευνας, βρισκεσαι, φιλε konelo;

Σιγουρα οι χιλιαδες επιστημονες, οι αμετρητες επιστημονικες ερευνες θα ωχριουν μπροστα στη δικη σου.

Ειλικρινα, φιλε μου, τα πιστευεις αυτα που γραφεις;

Εχεις επαναλαβει ηδη δεκαδες φορες οτι ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΡΕΥΝΑΣ, οτι εσυ ο ιδιος κρινεις επιστημονικες μελετες, οτι εσυ ο ιδιος εισαι σε θεση να αμφισβητεις το συνολο της επιστημονικης κοινοτητας της ανθρωποτητας!!!

Ποιος εισαι, επιτελους;

Ο Στιβεν Χονκινς; Η μετενσαρκωση του Ιπποκρατη;

Κατεβα λιγο απο το συννεφακι σου.

Με τι γνωσεις κρινεις και αμφισβητεις θεματα που δεν τα εχεις σπουδασει;
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ωραια θηκη κινητου εχει ο Τολ.
Έχε ότι αντίδραση θες. Όταν όμως λέω κάτι ποτέ δεν το λέω εντελώς αίολα. Επειδή εδώ μέσα κάποιοι λένε ότι θα κάνουν ντα.
Συμφωνω μαζι σου οτι η δοξα και το κλεος των εμβολιαστων εχαθη απο τη στιγμη που αρχισαν παγκοσμιως να πεφτουν σαν τα κοτοπουλα πολλοι εκ των εκαρφωμενων..αλλα διαφωνω με την τακτικη σου να επιδεικνυεις τις καρατεριστικες σου ικανοτητες προκειμενου να απειλησεις μελη του φορουμ. Καπως ετσι με απειλουσε και ο φρουτοαπασχολουμενος κατα το παρελθον αλλα δεν ενεδωσα στις προκλησεις του, διοτι επελεξα να ενεργησω διπλωματικα.

Δεν κανουν τα μπρατσα το μαγκα, ουτε η επιδειξιομανια του.
Να προβεις σε επιστημονικες κουβεντες οπως αλλωστε εκανε ο μποντιμπιλντερας Αναστασακης.
Οσον αφορα τωρα τη διαφορα Αναστασακη-Τυρκαλα, σε αποτελεσματα δεν ειναι μεγαλη!
Σε κοστολογηση ομως ειναι και αυτο δικαιολογειται απο την πραγματικοτητα οτι ο ενας χρησιμοποιει καμια δεκαρια βοηθους ενω ο αλλος ουτε τη μια που ανηκει στο προσωπικο του.
Οποτε μη σκαμε.
Κλεος και Κονελος και τα μαλλια πισω ειστε στο σωστο στρατοπεδο.
Και ο ιδιος εχω κανει τα εμβολια ολα σε παιδικη ηλικια και στρατο αλλα το συγκεκριμενο που περιεχει ΝΑΝΟτεχνολογια δεν προκειται να το κανω ΠΟΤΕ.
 
Μπλουζα