Η εμπειρία μου στο HDC

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Γιατι δεν περνανε τοσο καιρο ενα βιντεο στο youtube να δουμε την δουλεια που κανουν?
Ισα ισα αν φαινεται καλη θα προσελκυσουν αρκετο κοσμο,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Pano φυσιολογικό είναι να είσαι δύσπιστος και καλά κάνεις. (το καλά με την έννοια του "σωστά" ή του "έτσι θα έπρεπε να κανεις") . Πίσω από την οθόνη του υπολογιστή δεν μπορείς να ξέρεις ποιος είναι ο άλλος και πόσο μάλλον αν είναι αλήθεια ή όχι αυτά που γράφει.
Κρίνεις, και από εκεί και πέρα εκτιμάς πόσο τοις εκατο (%) θα πιστευεις αυτά που γράφει ή όχι.
Δυστυχώς όσο το συζητάμε τοσο διαφήμιση κάνουμε!
Αν θέλουμε να βγάλουμε αυμπεράσματα εκ του ασφαλούς μπορούμε να κατέβουμε στο Νησί (κύπρο) - Εισιτηρια μπορούμε να προμηθευτούμε φθηνα με αξιοπιστότατες εταιρίες 100-120,00€ πάνε - έλα . Προσωπικά εμένα μια επίσκεψη θα μου αρκούσε να βγάλω συμπεράσματα.

Μάχος
 

Michel

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Ευχαριστώ για τις ερωτήσεις που απάντησες πάντως Lousiana αλλά δεν απάντησες σε όλες και στο είχα επισημάνει αυτό.Τις ξαναγράφω λοιπόν τις ερωτήσεις και πάλι μαζί με μια καινούρια .

1ον)Γιατί δεν δημοσίευσες φωτογραφίες από την αρχή να δούμε βήμα βήμα με τον καιρό την εξέλιξη και δημοσίευσες μόνο αφού έφτασε στο τελικό αποτέλεσμα η μεταμόσχευση;

2ον)Γιατί δεν δημοσίευσες φωτογραφία με πιο κοντό μήκος μαλλιού από πίσω για να δούμε κατά πόσο φαίνεται η ουλή;

3ον)Δεν έχεις ούτε το παραμικρό παράπονο από την κλινική;


4ον)Πως εξηγήται το γεγονός ότι είσουν εξαφανισμένος ενάμιση μήνα από το forum και εμφανίστηκες
ακριβώς την ημέρα που κάποιος έκανε post για την συγκεκριμένη κλινική;



Για άλλη μια φορά το ξανατονίζω ότι αν μπεις στην διαδικασία να απαντήσεις στις ερωτήσεις να απαντήσεις σε παρακαλώ σε όλες γιατί οτιδήποτε άλλο προσωπικά θα το θεωρήσω υπεκφυγή την στιγμή που έχει συμβεί ήδη 2 φορές και θα πάμε στην 3ή.

Απ'οτι βλέπω πάλι αρχίσατε την επίθεση. Σκοπός μου ήταν και είναι να δείξω το αποτέλεσμα μου και όχι να καβγαδίζω μέσα στο φόρουμ.
Απαντάω όμως στα πιο πάνω ερωτήματα που μου τέθηκαν.

1. Διότι ήμουν ευχαριστημένος με τη μεταμόσχευση και ήθελα να δείξω μια επιπρόσθετη εναλλακτική λύση για τους Έλληνες που είναι κοντά στην Κύπρο.

2. Διότι δεν έχω κόψει τα μαλλιά μου κοντά όπως εσύ θέλεις. Η επιλογή του πως κόβω τα μαλλιά μου είναι δική μου. Φωτογραφίες της ουλής έχω ήδη βάλει (δες σελίδα 3)

3. Δεν είναι το θέμα αν έχω παράπονο ή όχι το θέμα είναι το αποτέλεσμα και στο τέλος αυτό μένει και αυτό βλέπεις. Τα λεφτά μπορεί να είναι αρκετά για κάποιον που δεν έιναι τόσο εύπορος όσο εγώ.

4. Ο κυριότερος λόγος που δεν έκανα ποστ είναι ότι έλεγα πέντε πράγματα και εσείς μου κάνατε επίθεση ομαδικά. Είτε θα έπρεπε να αρχίσω μια έμτονη αντιπαράθεση μαζι σας που θα μου έπερνε πάρα πολύ χρόνο χωρίς η συζήτηση να είναι δημιουργική και όπως είπα καιι πρίν σκοπός μου δεν είναι να κάνω αντιπαράθεση με τα παιδιά εδώ.

Αν ήμουνα άτομο της κλινικής θα απαιτούσε μάλλον το αφεντικό μου να σπαταλώ αρκετό χρόνο στο να κάνω συνέχεια ποστ.

Φυσικά δικαίωμα σας είναι και να συνεχίσετε να πιστεύετε ότι είμαι άτομο της κλινικής!

Επι ευκαιρίας σας βάζω και κάποιες καινούργιες φωτογραφίες που έβγαλα.
 

Συνημμένα

  • P1000212.JPG
    P1000212.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 53

best1210

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

εκπληκτικο αποτελεσμα πραγματικα..συγχαρητηρια..
πραγματικα η hdc παιζει μεγαλη μπαλα... :worshipper
 
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Συγχαρητήρια και από εμενα Lousiana! Πολύ καλο αποτέλεσμα, άλλος άνθρωπος έγινες :)
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

ρε παιδια εχετε φάει κώλυμα εαν ειναι της κλινικης η οχι
http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=2374
εδω καθημερινα ατομα της κλινικης ανεβαζουν φωτο ασθενων τους
εγω περιμενω και τις ελληνικες να πραξουν το ιδιο...
παντως το αποτελεσμα μαρεσει
 
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Georgex6 είπε:
ρε παιδια εχετε φάει κώλυμα εαν ειναι της κλινικης η οχι
http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=2374
εδω καθημερινα ατομα της κλινικης ανεβαζουν φωτο ασθενων τους
εγω περιμενω και τις ελληνικες να πραξουν το ιδιο...
παντως το αποτελεσμα μαρεσει

Έτσι ακριβώς! Μακάρι να παρουσίαζαν όλες οι κλινικές τα αποτελέσματα τους...
 
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

geofish είπε:
Από τα καλύτερα αποτελέσματα από άποψη φυσικότητας.

http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=434

Όντως, πολύ καλο/φυσικό αποτέλεσμα...αλλα που κολλάει? Το thread το άνοιξε ο Lousiana για να μας παρουσιάσει το αποτέλεσμα του k εμείς με τη σειρά μας να το σχολιάσουμε. Ας ανοίξει κάποιος (αν θέλεις εσύ geofish) ένα thread όπου θα παρουσιάζονται π.χ. μονο περιστατικά του Hasson. Έτσι και διευκολύνεται η εύρεση τους k δεν κάνουμε spam τα thread με άλλο θέμα.
 

Hairboost

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Lousiana είπε:
3. Δεν είναι το θέμα αν έχω παράπονο ή όχι το θέμα είναι το αποτέλεσμα και στο τέλος αυτό μένει και αυτό βλέπεις. Τα λεφτά μπορεί να είναι αρκετά για κάποιον που δεν έιναι τόσο εύπορος όσο εγώ.

Μπορεις να πεις ποσα λεφτα εαν θελεις σε παρακαλω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

ειτε εισαι της κλινικης ειτε οχι......το αποτελεσμα φαινεται πολυ δυνατο......
αλλα ειναι μονο ενα.......θελω να δω πολλα απ την συγκεκριμενη κλινικη για να σχηματισω αποψη.....
και οπως πολυ σωστα λεει και ο αλεξανδρος τα βιντεο ειναι αυτα που κανουν την διαφορα....
αν θα μπορουσαμε να δουμε βιντεο της κλινικης θα ηταν ακομα καλυτερα.....
Αν εχετε επικοινωνια μαζι τους πειτε τους να το κανουν.....να αρχισουν να ανεβαζουν βιντεο.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Panos1982 είπε:
ειτε εισαι της κλινικης ειτε οχι......το αποτελεσμα φαινεται πολυ δυνατο......
αλλα ειναι μονο ενα.......θελω να δω πολλα απ την συγκεκριμενη κλινικη για να σχηματισω αποψη.....
και οπως πολυ σωστα λεει και ο αλεξανδρος τα βιντεο ειναι αυτα που κανουν την διαφορα....
αν θα μπορουσαμε να δουμε βιντεο της κλινικης θα ηταν ακομα καλυτερα.....
Αν εχετε επικοινωνια μαζι τους πειτε τους να το κανουν.....να αρχισουν να ανεβαζουν βιντεο.....

σωστα...παντως αυτο σα δειγμα ειναι πολυ καλο....
ασχετο...πανο εκοψες το fungoral?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

ναι το εχω κοψει απ οταν πηγα καναδα....αλλα ειχα ξεχασει να το σβησω απ την υπογραφη....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

γιατι μου ειχε πει ο χασσον να τo σταματησω πριν το χειρουργειο....και μετα επαθα τη μολυνση και μου ειπε να μην το παρω για κανα δυο μηνες....και δε το αρχισα ποτε τελικα.....
Τωρα λουζομαi με ενα της frenzyderm για σμηγματορυθμιση 2 φορες/week και τις υπολοιπες με aloe vera sampoo.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Lousiana μου αρεσει πολυ το αποτελεσμα σου μπραβο ;)
 

kabamarou

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Lousiana καταρχάς θα συμφωνήσω και εγώ με τους υπόλοιπους ότι το αποτέλεσμα που βλέπουμε στις φωτογραφίες είναι άψογο και θα σε ευχαριστήσω που μπήκες στην διαδικασία να απαντήσεις.
Συγνώμη κιόλας αλλά η απάντηση σου στην πρώτη ερώτηση μου είναι άσχετη με αυτό που ρώτησα.Δεν ρώτησα γιατί ανέβασες φωτογραφίες αλλά γιατί εφόσον ήξερες τόσο καιρό το site περίμενες να περάσουν τόσοι μήνες για να ανεβάσεις φωτογραφίες.

Θα συμφωνήσω επίσης σε αυτό που λες ότι τα χρήματα είναι αρκετά για κάποιον που δεν έχει και πολλά.Μιλάμε για μια διαδικασία λίγων ωρών και αν κάποιος βγάζει 700 ευρώ τον μήνα πρέπει να δουλεύει έναν ολόκληρο χρόνο για κάτι που θα γίνει σε λίγες ώρες.Αυτό για εμένα είναι καθαρή εκμετάλλευση προς ανθρώπους που αντιμετωπίζουν ανασφάλειες με την εμφάνιση τους η εν πάσει περιπτώσει θέλουν να διορθώσουν ένα πρόβλημα τουςάσχετα που θα πούνε κάποιοι ότι το αποτέλεσμα θα μήνη για πάντα η ότι αξίζει τα χρήματα.:(

Όσον αφορά για την επίθεση που λες ότι δέχθηκες δεν ξέρω τι ακριβώς εξέλαβες σαν επίθεση αλλά κατά την γνώμη μου οι ερωτήσεις είναι ερωτήσεις και δεν πρέπει να τις συμπεριλαμβάνουμε στα πλαίσια μιας επίθεσης.

Το ότι γράφει κάποιος αραιά και που μηνύματα δεν αποδεικνύει τίποτα για εμένα.Χωρίς να θέλω να συκοφαντήσω η να υπονοήσω κάτι υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο μια κλινική να δώσει κάποια χρήματα σε κάποιον απλά για να παρουσιάσει ένα αποτέλεσμα με φωτογραφίες χωρίς να του ζητήσει περαιτέρω πράγματα και εκεί είναι που μπορεί να υπάρξει και το κόλλημα με τα λίγα μηνύματα ενδεχομένως.

Και επηδεί έχει λεχθεί πολλές φορές το "έφοσον βλέπεις το αποτέλεσμα τι σε νοιάζει αν είναι βαλτός ο άλλος" και μπορεί να ξαναλεχθεί θα απαντήσω πως μια κλινική μπορεί να παρουσιάζει τα καλύτερα της αποτελέσματα σαν δήθεν τυχαία και εκεί είναι που μπορεί να υπάρξει παραπλάνηση για τον ενδιαφερόμενο καθώς θα δημιουργηθεί μια παρανόηση στο μυαλό του σχετικά με τα πραγματικά ποσοστά επιτυχίας.
Φιλικά όλα τα παραπάνω βέβαια ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα