Η εμπειρία μου στο HDC

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Michel

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

aleksandros είπε:
Σοβαρα μιλας?
Ο πανος και ο comb καθε μηνα ποσταρουν φωτο με την προοδο τους.
Πεντακαθαρες.
Eσυ και οι υπολοιποι που πηγατε στην Kυπρο βαριεστε να βαλετε φωτο ειναι τυχαιο αυτο?
Και οσοι πηγαν και εκαναν μετα εξαφανιστηκαν
Συγνωμη δεν σε πιστευω εσενα και πολλους αλλους μεσα εδω και δεν ειναι ο μονος ειναι και αλλοι πολλοι

Αν πληρωνόμουνα ίσως να το έκανα και εγώ αυτό. Να έβγαζα όλη μέρα φωτογραφίες και να τις έκανα ποστ. Δυστυχώς όμως πρέπει να δουλέψουμε. :(
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Συγνωμη και παλι.
Ειναι τοσο δυσκολο καποια μερα που να εχεις καποιο κενο να βγαλεις λιγες φωτο.
Και τα αλλα παιδια δουλευουνε ολοι δουλευουμε.
 

comb

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Δεν θα ήθελα να συμμετέχω σ'αυτή τη συζήτηση αλλά αφού αναφέρθηκε η κλινική Hasson & Wong, νομίζω οτι πρέπει να ξεκαθαρίσω οτι ο μόνος στο φόρουμ που έχει καποιο οικονομικό όφελος από τη συγκεκριμένη κλινική είμαι εγώ, κάτι που ξεκαθάρισα από την πρώτη στιγμή, και η σχέση μου αυτή πραγματοποιήθηκε μήνες αφότου είχα παρουσιάσει το αποτέλεσμά μου.

Από εκεί και πέρα, άλλα παιδιά που έχουν κανει εκεί μεταμόσχευση μπορεί να "υποστηρίζουν" την κλινική, όχι γιατί έχουν κάποιο όφελος αλλά επειδή είχαν μια καλή εμπειρία. Το ίδιο μπορεί να κάνει κάποιος που έχει πάει σε μια άλλη κλινική ή κάποιον άλλο γιατρό και για μένα είναι απόλυτα αποδεκτό.

Πάντως γνώμη μου είναι οτι πρέπει να φιλτράρουμε τις πληροφορίες με καλοπροαίρετη λογική και να μην είμαστε υπερβολικά καχύποπτοι.
 
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

comb είπε:
Πάντως γνώμη μου είναι οτι πρέπει να φιλτράρουμε τις πληροφορίες με καλοπροαίρετη λογική και να μην είμαστε υπερβολικά καχύποπτοι.

Μπράβο comb, συμφωνώ απόλυτα!

Η αβάσιμη εχθρική συμπεριφορά απέναντι σε users που δείχνουν φωτογραφίες από την επέμβαση τους είναι κατά τη γνώμη μου αντιπαραγωγική για το forum.
 

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Προσπαθω να κανω διαλογο αλλα δεν κανει κανεις.
Λοιπον ο χρηστης Dinos_CY μπηκε μεσα πριν 2 μερες και ειπε οτι θα προχωρησει σε επεμβαση στην κλινικη Η.. την ιδια μερα μετα απο τοσο καιρο μπηκε ταυτοχρονα και ο χρηστης louisiana.
Τυχαιο δεν ειναι.....
Παρακολουθω το φορουμ συνεχως αρκετες ωρες.
Τα συμπερασματα ειναι δικα σας παιδια τιποτα αλλο γιατι αρχιζω να γινομε κουραστικος
 

vrm

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

aleksandros είπε:
Προσπαθω να κανω διαλογο αλλα δεν κανει κανεις.
Λοιπον ο χρηστης Dinos_CY μπηκε μεσα πριν 2 μερες και ειπε οτι θα προχωρησει σε επεμβαση στην κλινικη Η.. την ιδια μερα μετα απο τοσο καιρο μπηκε ταυτοχρονα και ο χρηστης louisiana.
Τυχαιο δεν ειναι.....
Παρακολουθω το φορουμ συνεχως αρκετες ωρες.
Τα συμπερασματα ειναι δικα σας παιδια τιποτα αλλο γιατι αρχιζω να γινομε κουραστικος

:chinscratch :chinscratch
 

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Εννοω οτι ειναι ατομα μεσα απο την κλινικη vrm.

2 ποστς το πρωτο εχει ως τιτλο << η εμπειρια μου στην HDC>>
το δευτερο εχει ως τιτλο << γνωριμια με την ΗDC>>
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

ειναι μπερδεμα η κατασταση...απο τη μια πρεπει να ειμαστε καχυποπτοι αλλα απο την αλλη μηπως κανουμε λαθος??????δεν ξερω..... ::)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

aleksandros είπε:
Εννοω οτι ειναι ατομα μεσα απο την κλινικη vrm.

2 ποστς το πρωτο εχει ως τιτλο << η εμπειρια μου στην HDC>>
το δευτερο εχει ως τιτλο << γνωριμια με την ΗDC>>

Θελω να πιστευω αλεξανδρε οτι δεν συμβαίνει αυτο που αναφερεις :-[
Γιατι αμα βγεις αληθινός τοτε γ@μησετ@ ???
 

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Eιναι λογικο με τοσους χρηστες μεσα εδω να υπαρξουν τετοια φαινομενα.
Ειμαστε διπλα βλεπεις η αποσταση ειναι μικρη.
 

Michel

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Γιατί δεν έρχεστε ρε παιδιά να με γνωρίσετε? Ας έρθει κάποιος από το φορουμ να με δει. Μικρή είναι η αποσταση Αλέξανδρε όπως λες....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Το ιδιο ευκολο και ποιο ευκολο ειναι να παμε στην αθηνα και να δουμε τον pano1982 comb ΝGL και τα υπολοιπα παιδια που πηγαν στον hasson&wong.
Ατομα τα οποια γνωριζουν αρκετα πανω στην μεταμοσχευση μαλλιων και δεν εκαναν μια τυχαια επιλογη.
Οταν εσυ μπαινεις κανεις ενα ποστ και μετα φευγεις αυτο δεν λεει τιποτα καλυτερα να μην το κανεις που λεει ο λογος.
Αυτοι που πηγαν στον hasson ηταν χρηστες εδω και 1 χρονο και στην πορεια αποφασισαν να πανε στον hasson και βγηκαν κερδισμενοι.
Ειναι ατομα τα οποια εχουν κανει πολλα ποστς και εχουν πει την γνωμη τους και την διαδικασια που εκαναν με το Ν και με το Σ.
 

NGL

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

giannis13 είπε:
ειναι μπερδεμα η κατασταση...απο τη μια πρεπει να ειμαστε καχυποπτοι αλλα απο την αλλη μηπως κανουμε λαθος??????δεν ξερω..... ::)

καλυτερα να εισαι καχυποπτος στην αρχη ,παρα να νομιζεις οτι ολοι πηγαινουν με τον σταυρο στο χερι.
αν ο comb εμπαινε χθες και μας αραδιαζε δεκα φωτογραφιες τα ιδια θα λεγαμε.
και κατι ακομα.ο comb θα μπορουσε να μην ελεγε σε κανεναν οτι παιρνει αμοιβη απ την h&w και κανεις να μην το επαιρνε ειδηση.παρολα αυτα η σταση του ειναι απολυτως τιμια..κι οχι μισολογα..
προτεινω σ ολους τους φιλους να δουνε και τον φιλο λουιζιανα και αλλα παιδια απο ξενες και ελληνικες κλινικες...
και μια ακομα προταση...οσοι εχετε κανει μεταμοσχευση και διατηρειτε καλες επαφες με τις κλινικες -καθαρα φιλικες-για να μην παρεξηγηθω,πειτε στους γιατρους ν ανεβασουν βιντεακια στο youtube με αποτλεσματα,για να διαφημισουν ακομα καλυτερα την δουλεια τους...
 

kabamarou

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Αγαπητέ Τσε και Αλέξανδρε, γιατί δεν έρχεστε να με δείτε και να διαπιστώσετε και οι ίδιοι ότι η ενασχόληση μου δεν έχει να κάνει με τα μαλλιά?
Γιατί δεν έχω τα χρήματα ούτε για το αεροπλάνο ;D αλλά και τα χρήματα να τα είχα είναι δυνατόν να πάω μέχρι την Λευκωσία από την Θεσσαλονίκη για να διαπιστώσω αν κάποιος είναι βαλτός η όχι;Και άντε και ερχόμουν,το ότι θα σε έβλεπα να ασχολείσαι με μια συγκεκριμένη εργασία θα σήμαινε ότι δεν ασχολείσαι και με την κλινική;
Ευχαριστώ για τις ερωτήσεις που απάντησες πάντως Lousiana αλλά δεν απάντησες σε όλες και στο είχα επισημάνει αυτό.Τις ξαναγράφω λοιπόν τις ερωτήσεις και πάλι μαζί με μια καινούρια .

1ον)Γιατί δεν δημοσίευσες φωτογραφίες από την αρχή να δούμε βήμα βήμα με τον καιρό την εξέλιξη και δημοσίευσες μόνο αφού έφτασε στο τελικό αποτέλεσμα η μεταμόσχευση;

2ον)Γιατί δεν δημοσίευσες φωτογραφία με πιο κοντό μήκος μαλλιού από πίσω για να δούμε κατά πόσο φαίνεται η ουλή;

3ον)Δεν έχεις ούτε το παραμικρό παράπονο από την κλινική;


4ον)Πως εξηγήται το γεγονός ότι είσουν εξαφανισμένος ενάμιση μήνα από το forum και εμφανίστηκες
ακριβώς την ημέρα που κάποιος έκανε post για την συγκεκριμένη κλινική;



Για άλλη μια φορά το ξανατονίζω ότι αν μπεις στην διαδικασία να απαντήσεις στις ερωτήσεις να απαντήσεις σε παρακαλώ σε όλες γιατί οτιδήποτε άλλο προσωπικά θα το θεωρήσω υπεκφυγή την στιγμή που έχει συμβεί ήδη 2 φορές και θα πάμε στην 3ή.
Φιλικά όλα τα παραπάνω βέβαια και χωρίς ίχνος κακίας αλλά απλά με προβληματίζουν κάποια πράγματα και προσπαθώ να βγάλω μια άκρη.
Α και σίγουρα σε καμιά περίπτωση δεν λέω ότι είσαι βαλτός γιατί για να πεις κάτι τέτοιο πρέπει να έχεις και αποδήξεις και ίσως με την καχυποψία να το έχουμε παρακάνει όπως γράφτηκε και παραπάνω αλλά φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά λέει η παροιμία.
 

comb

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

προτεινω σ ολους τους φιλους να δουνε και τον φιλο λουιζιανα και αλλα παιδια απο ξενες και ελληνικες κλινικες...

Όσους περισσότερους δει κανείς, τόσο το καλύτερο.

πειτε στους γιατρους ν ανεβασουν βιντεακια στο youtube με αποτλεσματα,για να διαφημισουν ακομα καλυτερα την δουλεια τους...

http://www.youtube.com/user/tomzilla1#p/a Εδώ υπάρχουν περίπου 100 βιντεο αποτελεσμάτων και διάφορα άλλα βιντεάκια απο Ηasson & Wong.
 

kabamarou

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

10 ημέρες περάσαν και απόλυτη σιωπή και πάλι από τον lousiana :chinscratch

Θα ήθελα λίγο την προσοχή σας

Για να τα πάρουμε τα πράγματα και πάλι από την αρχή :chinscratch.


Εμφανίζεται κάποιος από το πουθενά και λέει ότι έχει κάνει επέμβαση κάπου και έχει μήνη ευχαριστημένος και ποστάρει φωτογραφίες.
Αυτός ο κάποιος
δεν έχει δημοσιεύσει καθόλου φωτογραφίες όλο το διάστημα που βρισκόταν σε εξέλιξη τα αποτελέσματα
,δεν δημοσιεύει φωτογραφίες με κοντό μαλλί που θα φαινόταν κάποιες ατέλειες,
και λέει μόνο καλά λόγια για την κλινική χωρίς να έχει να πει και το ελάχιστο αρνητικό.

Στην συνέχεια του υποβάλω κάποιες ερωτήσεις και εξαφανίζεται για ενάμιση μήνα χωρίς να απαντήσει.Μέτα από ενάμιση μήνα εμφανίζεται και πάλι για να κάνει θετικό σχόλιο για την κλινική και συμπεριφέρεται σαν να μην του γίνανε ποτέ οι ερωτήσεις ???.

Όταν του το επισημαίνω αυτό αναφέρει πως θα απαντήσει στις ερωτήσεις μου και απαντάει μόνο στην μία από τις 4 που έχουν γίνει λες και οι υπόλοιπες 3 ήταν αόρατες. ??? ??? ???

Του ξανακάνω πάλι τις ερωτήσεις και εξαφανίζεται και πάλι ???.
Τι συμπέρασμα βγάζετε εσείς από όλα αυτά;
 

aleksandros

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

tse με προλαβες ηθελα να ποσταρω πρωτοσ ;)
Πολυ απλα θα πω οτι ειναι καποιος μεσα απο την κλινικη.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

δυστηχως εχετε δικιο......(λεω δυστηχως γιατι θα προτιμουσα να μην ηταν ατομο της κλινικης)
αλλα οπως και να χει....μην κολλατε σε ενα ατομο παιδια......
ο λουισιανα πειτε οτι δεν εβαλε ποτε φωτογραφειες....και μην λαβεται καθολου υπ οψιν το αποτελεσμα του για να κρινεται την δουλεια της hdc αν ειναι καλη η κακη....απλα πραγματα ειναι....
Υπαρχει αλλος που εχει παει απ την hdc ο μαχος....ο οποιος πιστευω οτι δεν ειναι ατομο της κλινικης και ειναι απλος user οποτε μπορειται να παρετε απ αυτον ενα δειγμα για το τι δουλεια κανει η hdc.....
 

max_os

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Σαφέστατα και δεν είμαι της "κλινικής" όπως και σίγουρα έχετε δίκαιο, και τεράστιο μάλιστα, όταν κάποιος βγαίνει σαν κομήτης "πετάει" κάποιες φώτο , μάλιστα εκ του ασφαλούς -αφού έχει δει το αποτέλεσμα, και μετά εξαφανίζεται.
Δεν απαντά σε ερωτήσεις και μας αφήνει όλους με απορίες και ερωτηματικά. Στιγμές, στιγμές το δικαιολογώ γιατί από όσο ξέρω (πιστεψτε με είναι σίγουρο) ο Λουσιάνα δεν είναι της κλινικής. Έλεγα ότι το δικαιολογώ μόνο γιατί γνωρίζω καλά πως οι Κύπριοι είναι "λιγάκι" πολύ- άσxολοι και μάλλον λόγω φόρτου εργασίας δεν μας απαντάνε ΤΟΣΟ άμεσα ΟΣΟ θα θέλαμε.
Μάχος
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Μάχος είπε:
Στιγμές, στιγμές το δικαιολογώ γιατί από όσο ξέρω (πιστεψτε με είναι σίγουρο) ο Λουσιάνα δεν είναι της κλινικής.

ωραια....και πες οτι εχεις δικιο και ειναι ετσι οπως τα λες....
εμεις ομως δε γινεται να σε πιστεψουμε.....
μαλλον ας μη μιλαω για αλλους.....εγω τουλαχιστον μιας που ειμαι και εξαιρετικα δυσπιστος....
λεω οτι ειναι πολυ υποπτος και δε θα τον λαβαινα υπ οψιν μου σαν αποτελεσμα τον λουισιανα αν ηθελα να δω τι δουλεια κανουν στην hdc......
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα