Η εμπειρία μου στο HDC

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

πολυ σωστο μυνημα τσε......ετσι πρεπει να σκεφτονται ολοι.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

giannis13 είπε:
ψιλοασχετο αλλα τωρα τελευταια εγγραφονται πολλα μελη......

:eek:fft: 0χα0χα0χα0αχ0χα0χα0χα0χα..........ελεος......
εκτος τοπου και χρονου........ :D :D :D :D.......αλλα μου θυμιζεις τοσο πολυ τον εαυτο μου ωρες ωρες......ειλικρινα ομως......πρεπει να εχουμε καποια συγγενεια...δε παιζει.....!!!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1374.msg29492#msg29492 date=1268933044]
ψιλοασχετο αλλα τωρα τελευταια εγγραφονται πολλα μελη......

:eek:fft: 0χα0χα0χα0αχ0χα0χα0χα0χα..........ελεος......
εκτος τοπου και χρονου........ :D :D :D :D.......αλλα μου θυμιζεις τοσο πολυ τον εαυτο μου ωρες ωρες......ειλικρινα ομως......πρεπει να εχουμε καποια συγγενεια...δε παιζει.....!!!!
[/quote]

εγω στο ειχα πει...απο τοτε που εγινα μελος και αρχιζα να διαβαζω και να καταλαβαινω τους χαρακτηρες των παιδιων με σενα ειδα πολλα κοινα στοιχεια(σε χιουμορ κτλπ)

ΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ????? :D :D :D
 

comb

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Louisiana, συγχαρητήρια και από εμένα, το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

ρε παιδια ας σοβαρευτουμε λιγο ειναι ποτε δυνατον
ειτε στο you tube ειτε στις επισημες σελιδες των κλινικων να δειξουν Μαπα αποτελεσμα
αν ειναι ποτε δυνατον

και τα βιντεακια στο tube και λοιπα ειναι πολυ λιγα σε σχεση με τις επεμβασεις που καναν

φυσικα και δεν υπαρχει 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ
αλλα η οποιαδηποτε κλινικη λετε να ειναι χαζη
να εβγαζε ενα μετριο αποτελεσμα
η νομιζετε δεν υπαρχουν μετρια αποτελεσματα

επισης υπαρχουν και περιπτωσεις τραγικης αποτυχιας
αλλα κανενας δεν ποσταρει τα τραγικα μονο τα καλα

τελος παντων
στου λυκου το μαντρι δεν ρωταν που ειναι ο λυκος

και δεν μιλω για την συγκεκριμενη κλινικη μιλαω γενικως για τις περισσοτερες κλινικες
και το θεμα μαρκετινγ

επισης θα θελα ολοι εσεις που κανατε μεταμοσχευση
να μου πειτε τι χαρτια υπογραψατε..
το λεω αυτο διοτι πιο παλια εχει αναφερθει οτι καποιοι υπεγραψαν κατι χαρτια
που καλυπτουν τις κλινικες

αλλου και αλλου ειμαστε πονηροι εκει που πρεπει ευκολοπιστοι

επαναλαμβανω δεν μιλαω συγκεκριμενα ουτε για τον lousiana ουτε για την κλινικη - εταιρια αυτη που υπαρχει σαν τιτλος

η πιστευετε οτι ειναι τυχαιο οτι τελευταια μονο καλα αποτελεσματα διαβαζουμε για καθε κλινικη

και σαφως ο καθενας μπορει να υποθεσει πως η καθε κλινικη εχει συμφερον να ποσταρει καλα αποτελεσματα

ενω κανενας φουκαριαρης που την πατησε και βγαινει να ποσταρει το προβλημα του τι συμφερον εχει
θα μου πεις το βαζουν αντιπαλες κλινικες

χαχχαα θα πω δεν μου δειχνει το ολο σκηνικο οτι υπαρχει καποιος πολεμος μεταξυ αυτων
για αυτο και παλι δεν υπαρχει ανταγωνισμος μεγαλος στις τιμες

το παρον φορουμ για καθε κλινικη ειναι τζαμπε διαφημιση μανγκες
παρτε το χαμπαρι και στο μελλον θα δειτε πολλα περισσοτερα απο διαφορες κλινικες

και γενικα για οσους ασχολουνται με το φορουμ συχνα ολο και κατι θα εχετε πετυχει
και εχετε πετυχει πολυ λιγα σε σχεση με αυτα που υπαρχουν

κατι ξερει ο ακης παραπανω πιστεψτε με γιατι ολα αυτος τα ακουει

ο καθενας λοιπον εχει τον χαρακτηρα του αλλοι απειλουν αλλοι στελνουν δηθεν ευχαριστημενους πελατες γενικα γινετε ενας χαμος
οχι μονο απο κλινικες αλλα και απο εταιριες που πουλαν προιοντα λοσιον τριχοπτωσης

γενικως να ξερετε οτι κανενας δεν θελει το καλο σας ετσι γιατι σας αγαπαει η του ειστε συμπαθεις ολο γινονται για το χρημα

εγω δεν θα σας πω τι να κανετε μεγαλα παιδια ειστε και πολλοι απο εσας μεγαλυτεροι μου
θα σας πω ομως να σκεφτεστε περισσοτερο και να το ψαχνετε βαθυτερα

να μην υπογραφετε κατι τοσο ευκολα αν δεν ειναι ενημερος ο δικηγορος σας

αυτα απο μενα


ΥΓ διαβαζα πριν σε ενα θεμα του ακη που εχει μαζεψει απο καποιες πηγες τι γραφουν για αρκετους γιατρους που τα παιρνουν , , ε ρε κοιμομαστε τον υπνο του αδικου
 

sovagg

New Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Παναγιωτης είπε:
ρε παιδια ας σοβαρευτουμε λιγο ειναι ποτε δυνατον
ειτε στο you tube ειτε στις επισημες σελιδες των κλινικων να δειξουν Μαπα αποτελεσμα
αν ειναι ποτε δυνατον

και τα βιντεακια στο tube και λοιπα ειναι πολυ λιγα σε σχεση με τις επεμβασεις που καναν

φυσικα και δεν υπαρχει 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ
αλλα η οποιαδηποτε κλινικη λετε να ειναι χαζη
να εβγαζε ενα μετριο αποτελεσμα
η νομιζετε δεν υπαρχουν μετρια αποτελεσματα

επισης υπαρχουν και περιπτωσεις τραγικης αποτυχιας
αλλα κανενας δεν ποσταρει τα τραγικα μονο τα καλα

τελος παντων
στου λυκου το μαντρι δεν ρωταν που ειναι ο λυκος

και δεν μιλω για την συγκεκριμενη κλινικη μιλαω γενικως για τις περισσοτερες κλινικες
και το θεμα μαρκετινγ

επισης θα θελα ολοι εσεις που κανατε μεταμοσχευση
να μου πειτε τι χαρτια υπογραψατε..
το λεω αυτο διοτι πιο παλια εχει αναφερθει οτι καποιοι υπεγραψαν κατι χαρτια
που καλυπτουν τις κλινικες

αλλου και αλλου ειμαστε πονηροι εκει που πρεπει ευκολοπιστοι

επαναλαμβανω δεν μιλαω συγκεκριμενα ουτε για τον lousiana ουτε για την κλινικη - εταιρια αυτη που υπαρχει σαν τιτλος

η πιστευετε οτι ειναι τυχαιο οτι τελευταια μονο καλα αποτελεσματα διαβαζουμε για καθε κλινικη

και σαφως ο καθενας μπορει να υποθεσει πως η καθε κλινικη εχει συμφερον να ποσταρει καλα αποτελεσματα

ενω κανενας φουκαριαρης που την πατησε και βγαινει να ποσταρει το προβλημα του τι συμφερον εχει
θα μου πεις το βαζουν αντιπαλες κλινικες

χαχχαα θα πω δεν μου δειχνει το ολο σκηνικο οτι υπαρχει καποιος πολεμος μεταξυ αυτων
για αυτο και παλι δεν υπαρχει ανταγωνισμος μεγαλος στις τιμες

το παρον φορουμ για καθε κλινικη ειναι τζαμπε διαφημιση μανγκες
παρτε το χαμπαρι και στο μελλον θα δειτε πολλα περισσοτερα απο διαφορες κλινικες

και γενικα για οσους ασχολουνται με το φορουμ συχνα ολο και κατι θα εχετε πετυχει
και εχετε πετυχει πολυ λιγα σε σχεση με αυτα που υπαρχουν

κατι ξερει ο ακης παραπανω πιστεψτε με γιατι ολα αυτος τα ακουει

ο καθενας λοιπον εχει τον χαρακτηρα του αλλοι απειλουν αλλοι στελνουν δηθεν ευχαριστημενους πελατες γενικα γινετε ενας χαμος
οχι μονο απο κλινικες αλλα και απο εταιριες που πουλαν προιοντα λοσιον τριχοπτωσης

γενικως να ξερετε οτι κανενας δεν θελει το καλο σας ετσι γιατι σας αγαπαει η του ειστε συμπαθεις ολο γινονται για το χρημα

εγω δεν θα σας πω τι να κανετε μεγαλα παιδια ειστε και πολλοι απο εσας μεγαλυτεροι μου
θα σας πω ομως να σκεφτεστε περισσοτερο και να το ψαχνετε βαθυτερα

να μην υπογραφετε κατι τοσο ευκολα αν δεν ειναι ενημερος ο δικηγορος σας

αυτα απο μενα


ΥΓ διαβαζα πριν σε ενα θεμα του ακη που εχει μαζεψει απο καποιες πηγες τι γραφουν για αρκετους γιατρους που τα παιρνουν , , ε ρε κοιμομαστε τον υπνο του αδικου

+1000
Συμφωνω απολυτα μαζι σου Παναγιωτη.Πολυ καλο το ποστ σου
 

kabamarou

Member
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

To forum δεν είναι απλά διαφήμιση για τις κλινικές αλλά από τις καλύτερες διαφημίσεις που υπάρχουν.Το θεωρώ οπότε σχεδόν αδύνατον οι κλινικές να μην έχουν γραφτεί στο παρόν forum χρησιμοποιώντας έναν λογαριασμό και ανεβάζοντας φωτογραφίες από τα καλά τους αποτελέσματα χωρίς την συναίνεση αυτών που έχουν κάνει την επέμβαση ίσως η με την συναίνεση αυτών αποζημιώνοντας τους.

Βέβαια δεν μπορούμε να αποδείξουμε τίποτα αλλά είναι σχεδόν αυτονόητο για εμένα ότι έχει συμβεί κάτι τέτοιο.

Μην ξεχνάτε ότι άτομο μιας κλινικής που γράφτηκε πρόσφατα στο forum έδειξε ότι έχει πολύ καλή γνώση των πληροφοριών που υπάρχουν σε αυτό λέγοντας ότι "μόνο εμείς δημοσιεύουμε στο forum φωτογραφίες σε αντίθεση με άλλες κλινικές που βρίσκονται κοντά μας"
Για να γράψεις κάτι τέτοιο χρειάζεται να μελετήσεις για πολύ χρόνο το forum και εφόσον κάνεις αυτό το πράγμα θα σε εμποδίσει άραγε στην συνήδειση σου να κάνεις και έναν fake λογαριασμό την στιγμή που η συνήδειση σου δεν σε ενοχλεί και για το ότι αισχροκερδείς κυριολεκτικά πατώντας πάνω στα ψυχολογικά προβλήματα των άλλων;

Ασχετο...
Πάντως έγινε 3 φορές στον lousiana η ερώτηση γιατί δεν ανέβασε φωτογραφίες από την πρώτη στιγμή εφόσον ήξερε το forum και περίμενε να περάσουν τόσοι μήνες φτάνοντας το αποτέλεσμα ταυτόχρονα σε σημείο που θα έδειχνε αν θα είναι πετυχημένο η όχι και την 1 πρώτη φορά δεν απάντησε την 2η απάντησε κάτι άσχετο ενώ την 3η φορά που το επισήμανα πάλι δεν απάντησε καθόλου...
 
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

Παναγιωτης είπε:
[...]
επισης θα θελα ολοι εσεις που κανατε μεταμοσχευση
να μου πειτε τι χαρτια υπογραψατε..
το λεω αυτο διοτι πιο παλια εχει αναφερθει οτι καποιοι υπεγραψαν κατι χαρτια
που καλυπτουν τις κλινικες
[...]
να μην υπογραφετε κατι τοσο ευκολα αν δεν ειναι ενημερος ο δικηγορος σας
[...]

Εμενα δε μου δώσαν να υπογράψω τίποτα. Aλλες κλινικές (Ευρώπη, Αμερική) δεν κάνουν επέμβαση αν δεν υπογράψει πρώτα ο πελάτης ένα συμβόλαιο που "σε δένει χειροπόδαρα". Πάντως είτε υπογράψεις συμβόλαιο είτε όχι δυστυχώς δεν αλλάζει σε περίπτωση κακού αποτελέσματος τίποτα απολύτως. Υπάρχουν χιλιάδες απαράδεκτα αποτελέσματα, κατάφερε ποτε κάποιος να αποζημιωθεί καταφεύγοντας στα δικαστήρια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Η εμπειρία μου στο HDC

δεν εχω ακουσει κανεναν να αποζημιωνετε
αλλα δεν ειναι το ιδιο φιλε
αν υπογραψεις δεν μπορεις να κανεις τιποτα χαμενος απο χερι εισαι (που λενε)

αν δεν υπογραψεις τοτες εχεις ελπιδες για πολλα
δεν νομιζω οι κλινικες να ειναι τρελες που σε βαζουν να υπογραψεις λογικα το ψαξαν
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα