Η αναζήτηση και πλέον ΜΜ μου...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Peter Pan

Active Member
Κάποιο από τα έμπειρα μέλη να μου πει την γνώμη του για την δότρια μου; Με φόβισε λίγο αυτό με την dupa.
 

Συνημμένα

  • IMG_4356.jpg
    IMG_4356.jpg
    772.5 KB · Προβολές: 83
  • IMG_4355.jpg
    IMG_4355.jpg
    765.9 KB · Προβολές: 78

Hairsick

Active Member
Όχι δεν έχω κάνει αλλά είμαι σε αναζήτηση, επίσης δεν έχω ακολουθήσει ούτε κάποια θεραπεία. Δλδ προτείνεις να ξεκινήσω φίνα;
Θα σου πρότεινα να σε δει κάποιος ειδικός από κοντά πρώτα, πριν πάρεις το οτιδήποτε.
 

Disco

Well-Known Member
Πάλι καλά να λες @Hairsick που πήγες στο consultation με τον Lorenjo και σου ανέφερε ότι έχεις DUPA. Νομίζω αυτή είναι και η ουσία του σωστού consultation με έναν έμπειρο γιατρό του εξωτερικού όπως Lorenjo ή Erdogan.
 

vag25

Well-Known Member
Κάποιο από τα έμπειρα μέλη να μου πει την γνώμη του για την δότρια μου; Με φόβισε λίγο αυτό με την dupa.
Αν δεν σε δει καποιος γιατρος που μπορει να την διαγνωσει δεν μπορουμε να ξερουμε. Σε πρωτη φαση δεν φαινεται οπως δεν φαινοταν και σε μενα. Αλλα εγω τελικα εχω.
 

piros75

Well-Known Member
Η αλήθεαι είναι ότι η δότρια σου (τουλάχιστον από αυτές τις φωτογραφίες) είναι σαν να έχει ήδη κάνει μμ και να έχεις whit dots (και μάλιστα εκτεταμένα). Μπορεί να ξεγελάει η φωτογραφία, αλλά καλό θα ήταν να σε δει δερματολόγος....
 
Μπλουζα