Η αναζήτηση και πλέον ΜΜ μου...

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν διαβάσεις από την αρχή το νημα θα δεις ότι έχω πάρει κι από Κύπρο προσφορά. Δεν έβγαινε κάτω από 2 ευρώ (για την δική μου περίπτωση...) και ακόμη κι αν τα έξοδα συμπεριλαμβάνονται πάλι το τελικό ποσό για τον πελάτη παραμένει το ίδιο...
Προφανώς και με κέρδισε ο γιατρός, αλλιώς δεν θα προχωρούσα. Ακόμη και τώρα να έπαιρνα την απόφαση πάλι το ίδιο θα έκανα.
Σε κάθε περίπτωση, η επέμβαση έγινε και ελπίζω σε καλή φυτρωση, έστω και με αυτό τον περιορισμένο αριθμό.
Αυτό είναι το πιο σημαντικό που λες ...αν πήγαινες το χρόνο πίσω πάλι το ίδιο θα έκανες τότε όλα καλά .....

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν διαβάσεις από την αρχή το νημα θα δεις ότι έχω πάρει κι από Κύπρο προσφορά. Δεν έβγαινε κάτω από 2 ευρώ (για την δική μου περίπτωση...) και ακόμη κι αν τα έξοδα συμπεριλαμβάνονται πάλι το τελικό ποσό για τον πελάτη παραμένει το ίδιο...
Προφανώς και με κέρδισε ο γιατρός, αλλιώς δεν θα προχωρούσα. Ακόμη και τώρα να έπαιρνα την απόφαση πάλι το ίδιο θα έκανα.
Σε κάθε περίπτωση, η επέμβαση έγινε και ελπίζω σε καλή φυτρωση, έστω και με αυτό τον περιορισμένο αριθμό.
Αυτό είναι το πιο σημαντικό που λες ...αν πήγαινες το χρόνο πίσω πάλι το ίδιο θα έκανες τότε όλα καλά .....

Xristoforaz

Active Member
Eμενα ο γιατρος, μου πηρε σιγουρα αρκετα πανω απο 2 ευρω το γκραφτ και ολοκληρωμενο αποτελεσμα δεν ειδα! Μηπως επρεπε να παω Κυπρο? Ή Μπισανγκα (εννοω στους Ελληνες γιατρους του) που θα μου καναν σιγουρα δυο συνεδριες εστω κι ακριβες?
Οπως και να χει! Καλη φυτρωση φιλε που επελεξες κι εσυ Παπανικολαου σαν εμενα!
Κι ελπιζω ο ιδιος ο γιατρος να προβει σε ολοκληρωση του αποτελεσματος με τοποθετηση ακομα 1000 και βαλε, grafts και σε εσενα και στο γραφοντα(Χριστοφορο)
Βεβαια θα ζητησει παλι πολλα λεφτα, οποτε θα ειναι λογος να μην προβω σε δευτερη συνεδρια μαζι του!

manly_Man

Active Member
Συμφορουμιτες, η επέμβαση ολοκληρωθηκε, βγήκαν 1.200 grafts με λόγο 2,26 που μπήκαν hairline και Α ζώνη. Punch 1-1,1. Ώρες 6 από 9:30-15:30. Παρακάτω φωτό
επειδη ειδα γινεται καποια συζητηση για το μεγεθος του punch σε αλλα νηματα, ειδα εδω οτι εδω χρησιμοποιηθηκε punch 1 με 1.1... θεωρειτε οτι θα εχει αυξημενο transection και θα φαινονται περισσοτερο τα σημαδια στη δοτρια λογω του μεγαλου μεγεθους punch;;

Hairsick

Member
επειδη ειδα γινεται καποια συζητηση για το μεγεθος του punch σε αλλα νηματα, ειδα εδω οτι εδω χρησιμοποιηθηκε punch 1 με 1.1... θεωρειτε οτι θα εχει αυξημενο transection και θα φαινονται περισσοτερο τα σημαδια στη δοτρια λογω του μεγαλου μεγεθους punch;;
Αν θυμάμαι καλά σε μια γραμμή έγραφε 1 και 1.1, ενώ στην από κάτω έγραφε 1. Θα ρωτήσω τον γιατρό όμως για επαλήθευση και θα επανέλθω.

Hairsick

Member
ρωτα τον και για το μεγεθος του implanter αν θελεις
Πάντως εξαγωγή και τοποθέτηση έκανε μόνος του και implanter χρησιμοποιεί choi. Το πλεονέκτημα τους, μου είπε, είναι ότι αποφεύγεται το μεγάλο οίδημα και πράγματι είχα λίγο.

Μπλουζα