Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ D*I ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Προσφατως εκανα και εγω μια βολτα στην κλινικη της d*i για να συζητησω καποια πραγματα αλλα και για μια μελλοντικη μεταμοσχευση.Η αληθεια ειναι οτι λογω του site ειμαι παρα πολυ ενημερωμενος και δεν μπορω να πω οτι εμαθα κατι καινουργιο πανω στην συζητηση με τον διευθυντη αλλα κ καποιο γιατρο της κλινικης.Αυτο που εμαθα ομως ειναι οτι εχω καλη δοτρια γενικα περιοχη που με ενα προχειρο υπολογισμο μπορει να δωσει περιπου 10000 μοσχευματα(αχρειαστα να ειναι).Σαν πρωτη φαση μου προτειναν μια μεταμοσχευση με 1400 τριχες η περιπου 700 grafts.Βασικα με μπερδεψαν με αυτο που μου ειπαν και την μια μιλουσαν για grafts την αλλη για τριχες.Η τιμη που μου ειπαν ειναι 2000 ευρο,δηλ 3 ευρω το graft.Ειμαι σε σκεψη βεβαια και εννοειται οτι για να παρω την τελειωτικη αποφαση θα ζητησω τουλαχιστον 2-3 ζωντανα παραδειγματα και μια ακομα επισκεψη με τον συγκεκριμενο γιατρο που θα μου προταθει για να μου κανει μεταμοσχευση.Εχω ερθει κ με αλλους 2 γιατρους σε επαφη αλλα το κακο ειναι οτι κανουν μονο strip.H ερευνα συνεχιζεται και θα ερθω και με Κυπρο σε επαφη για να δω τι παιζει κ εκει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

απο τα λιγα που ξερω φιλε απο μ/μ νομιζω οτι graft ειναι οταν μιλανε για ποσους θυλακες θα βγαλεις απο πισω ομως ενα θυλακας μπορει να εχει απο 2 μεχρι 5 τριχες οποτε με τον νυστερι τις ξεχωριζουν αναλογα με το πως θελουν και μπορει δηλαδη 1 γκραφτ να σου δωσει2 η και περισσοτερες τριχες..αρα με απλη λογικη 800 γκραφτ μπορει να ειναι 1600 τριχες..περιμενε ομως και τα παιδια απο γνωριζουν σαφως καλυτερα απο τις δικες μου γνωσεις στην μ/μ. το θετικο ειναι οτι σιγα σιγα γινονται βηματα προοδου και εδωμε τις μ/μθεωρω οτι σε μια 5ετια ισως λεω ισως να μην εχουμε σαν κλινικες να ζηλεψουμε πολλα απο την κυπρο και εννοω για την dhi γι αυτην ακουω θετικα σχολια απο ελλαδα διοτι χασαπηδες υπαρχουν αρκετοι...
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Ξερω πολυ καλα φιλε μου την διαφορα.Ρωτησα και αυτο που αναφερεις και μου ειπαν οτι δεν το κανουν και οτι ειναι εγκληματικο,δηλ να χωριζουν ενα γκραφτ πχ διπλο η τριπλο σε μονα.Σιγουρα εχουν γινει καποια βηματα προοδου κ γιαυτο πηγα απο εκει.Η αληθεια ειναι οτι με αυτα που εχω δει γενικα ειμαι λιγο επιφυλακτικος γενικα με τις μεταμοσχευσεις αν κ ξερω οτι οσες θεραπειες κ να κανει καποιος με τα σημερινα δεδομενα η μεταμοσχευση καποια στιγμη ειναι η καλυτερη λυση.Τυχαινει να εχω κ φιλο κολλητο που εχει κανει μεταμοσχευση (οχι στην dhi)και εχω δει και καποιες απο κοντα αλλα δυστυχως ολες ηταν strip.Ξερω οτι οι μεταμοσχευσεις εχουν βελτιωθει τα τελευταια χρονια αρκετα,πχ εχω δει τομη απο strip προ 5ετιας και εχω δει και σημερινη τομη....μερα με την νυχτα.Του φιλου μου συγκεκριμενα η τομη δεν φαινεται καθολου ακομα κ με πολυ κοντο μαλλι.εΓΩ προσωπικα περιμενω την επομενη 5ετια μεγαλυτερη εξελιξη τοσο στον τομεα μεταμοσχευσης οσο κ στον τομεα θεραπειες.Θα δουμε.
 
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

ερώτηση:στη fue ογιατρος μπορει να διαλέξει τριχοθυλάκια? Δηλαδη πριν την εξαγωγή να καταλάβει ποια είναι μονοτριχα, διτριχα κοκ και να διαλέξει κατα το δοκουν. ή αφου τα εξάγει διαπιστωνει ποια ειναι μονοτριχα, διτριχα και απλως διαλεγει που θα τοποθετήσει τι?
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Απο αυτα που μου ειπαν,καταλαβα οτι βλεπει ποιο ειναι δυτριχο η μονοτριχο και αναλογως βγαζει.Συνηθως στην μπροστα βαζουν τα μονοτριχα και ποιο πισω τα δυτριχα κτλ.
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Πραγματικά δε μπορω να καταλάβω πως μπορεί κάποιος να επιλέξει να αγοράσει zastava όταν μπορεί με λιγότερα χρήματα ( !!! ) να αγοράσει τουλάχιστον Opel (για να μη γίνω υπερβολικός) ...
 

horhitto4

Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

tropheus είπε:
Πραγματικά δε μπορω να καταλάβω πως μπορεί κάποιος να επιλέξει να αγοράσει zastava όταν μπορεί με λιγότερα χρήματα ( !!! ) να αγοράσει τουλάχιστον Opel (για να μη γίνω υπερβολικός) ...
τι ενοεις τροφεα πανω κατω για να καταλαβω και εγω??αντιπαραθεση κυπρου ελλαδας μηπως??αν ναι συμφωνω
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Ακριβώς αυτό εννοώ φίλε horhitto4 ...
Υπάρχουν τουλάχιστον 2 κλινικές στην Κύπρο με αποδεδειγμένα καλά αποτελέσματα και με τιμές (πλέον) πολύ καλύτερες από παλαιότερα και αρκετά διαπραγματεύσιμες ;)
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Είναι το θέμα της τιμής tropheus.Για αυτό πολλοί σκέφτονται την DHI.Αν ρίξει τις τιμές η Κύπρος,ε όλοι Opel θα πάρουν!!!(Για να το συνδέσω με το σχολιό σου).
 

meandros

Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

ειναι ηδη ιδιες οι τιμες adriano.απλα οι κλινικες του εξωτερικου σου λενε κατευθειαν τον αριθμο των grafts που χρειαζεσαι και γιαυτο βγαινει πολυ το τελικο ποσο.ενω εδω οι μαγκες σου λενε οτι με μια τριχιλιαρου σε εκανα τζετ.το θεμα δεν ειναι ελλαδα η εξωτερικο.αυτο ειναι λυμενο.αλλο ειναι το θεμα.το κατα ποσο η μεταμοσχευση ειναι η λυση ασχετως αν θα γινει ελλαδα η στον καλυτερο στο εξωτερικο.
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Ε η μεταμόσχευση σε μία καλή κλινική είναι λύση.Αν δεν θες να πάρεις και πολλά φάρμακα.Από εκεί και πέρα το μέλλον θα δείξει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

meandros είπε:
ειναι ηδη ιδιες οι τιμες adriano.απλα οι κλινικες του εξωτερικου σου λενε κατευθειαν τον αριθμο των grafts που χρειαζεσαι και γιαυτο βγαινει πολυ το τελικο ποσο.ενω εδω οι μαγκες σου λενε οτι με μια τριχιλιαρου σε εκανα τζετ.το θεμα δεν ειναι ελλαδα η εξωτερικο.αυτο ειναι λυμενο.αλλο ειναι το θεμα.το κατα ποσο η μεταμοσχευση ειναι η λυση ασχετως αν θα γινει ελλαδα η στον καλυτερο στο εξωτερικο.

Η μεταμοσχευση ειναι λυση αν εχεις αργο ρυθμο τριχοπτωσης και μπορεις κατα καποιο τροπο να την κουμανταρεις.Αν χανεις απο 18 χρονων τα μαλλια σου με γρηγορο ρυθμο,τοτε δεν ειναι λυση γιατι καθε 2 χρονια θα χρειαζεσαι κ καινουργια μεταμοσχευση.Οσο αφορα τις τιμες γινεται χαμος.Η αποψη μου ειναι οτι ο καθενας ζηταει οτι θελει.Πηγε φιλος στον Γκουρα και πληρωσε 4000 ευρω πριν 6 μηνες και τωρα ενας αλλος γνωστος με το ιδιο προβλημα,του ζητησε 2500.Ειναι οπου σε πιασουν.
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

ΜΙΚΕΣ είπε:
....Η τιμη που μου ειπαν ειναι 2000 ευρο,δηλ 3 ευρω το graft....

Adriano είπε:
Είναι το θέμα της τιμής tropheus.Για αυτό πολλοί σκέφτονται την DHI.Αν ρίξει τις τιμές η Κύπρος,ε όλοι Opel θα πάρουν!!!(Για να το συνδέσω με το σχολιό σου).

Στην Κύπρο μπορείς να βρεις με λιγότερο από 3€ το graft για FUE ...

meandros είπε:
ειναι ηδη ιδιες οι τιμες adriano.απλα οι κλινικες του εξωτερικου σου λενε κατευθειαν τον αριθμο των grafts που χρειαζεσαι και γιαυτο βγαινει πολυ το τελικο ποσο.ενω εδω οι μαγκες σου λενε οτι με μια τριχιλιαρου σε εκανα τζετ.το θεμα δεν ειναι ελλαδα η εξωτερικο.αυτο ειναι λυμενο.αλλο ειναι το θεμα.το κατα ποσο η μεταμοσχευση ειναι η λυση ασχετως αν θα γινει ελλαδα η στον καλυτερο στο εξωτερικο.

Έτσι είναι φίλε meandros... Σου λέει ο άλλος "ας τον βάλω εγώ στο τρυπάκι με τη μεταμοσχεύσεις λέγοντας 3 χιλιαρικάκια και σιγά σιγά θα του αδειάσω τις τσέπες"

ΜΙΚΕΣ είπε:
Η μεταμοσχευση ειναι λυση αν εχεις αργο ρυθμο τριχοπτωσης και μπορεις κατα καποιο τροπο να την κουμανταρεις.Αν χανεις απο 18 χρονων τα μαλλια σου με γρηγορο ρυθμο,τοτε δεν ειναι λυση γιατι καθε 2 χρονια θα χρειαζεσαι κ καινουργια μεταμοσχευση.Οσο αφορα τις τιμες γινεται χαμος.Η αποψη μου ειναι οτι ο καθενας ζηταει οτι θελει.Πηγε φιλος στον Γκουρα και πληρωσε 4000 ευρω πριν 6 μηνες και τωρα ενας αλλος γνωστος με το ιδιο προβλημα,του ζητησε 2500.Ειναι οπου σε πιασουν.

Έτσι είναι φίλε MIKEΣ. Αν είσαι σε μικρή ηλικία και χάνεις μαλάκια με πολύ γρήγορους ρυθμούς δυστυχώς ούτε τα φάρμακα αλλά ούτε και η μεταμόσχευση μπορούν να λύσουν οριστικά το πρόβλημα.

Για τα χρήματα πάντως τα πράγματα πλεον είναι πολύ πολύ καλύτερα από ότι πριν 2-3 χρόνια ... Η Κύπρος είναι σαφέστατα πλεον πιο προσιτή ...
 

horhitto4

Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

tropheus είπε:
ΜΙΚΕΣ είπε:
....Η τιμη που μου ειπαν ειναι 2000 ευρο,δηλ 3 ευρω το graft....

Adriano είπε:
Είναι το θέμα της τιμής tropheus.Για αυτό πολλοί σκέφτονται την DHI.Αν ρίξει τις τιμές η Κύπρος,ε όλοι Opel θα πάρουν!!!(Για να το συνδέσω με το σχολιό σου).

Στην Κύπρο μπορείς να βρεις με λιγότερο από 3€ το graft για FUE ...

meandros είπε:
ειναι ηδη ιδιες οι τιμες adriano.απλα οι κλινικες του εξωτερικου σου λενε κατευθειαν τον αριθμο των grafts που χρειαζεσαι και γιαυτο βγαινει πολυ το τελικο ποσο.ενω εδω οι μαγκες σου λενε οτι με μια τριχιλιαρου σε εκανα τζετ.το θεμα δεν ειναι ελλαδα η εξωτερικο.αυτο ειναι λυμενο.αλλο ειναι το θεμα.το κατα ποσο η μεταμοσχευση ειναι η λυση ασχετως αν θα γινει ελλαδα η στον καλυτερο στο εξωτερικο.

Έτσι είναι φίλε meandros... Σου λέει ο άλλος "ας τον βάλω εγώ στο τρυπάκι με τη μεταμοσχεύσεις λέγοντας 3 χιλιαρικάκια και σιγά σιγά θα του αδειάσω τις τσέπες"

ΜΙΚΕΣ είπε:
Η μεταμοσχευση ειναι λυση αν εχεις αργο ρυθμο τριχοπτωσης και μπορεις κατα καποιο τροπο να την κουμανταρεις.Αν χανεις απο 18 χρονων τα μαλλια σου με γρηγορο ρυθμο,τοτε δεν ειναι λυση γιατι καθε 2 χρονια θα χρειαζεσαι κ καινουργια μεταμοσχευση.Οσο αφορα τις τιμες γινεται χαμος.Η αποψη μου ειναι οτι ο καθενας ζηταει οτι θελει.Πηγε φιλος στον Γκουρα και πληρωσε 4000 ευρω πριν 6 μηνες και τωρα ενας αλλος γνωστος με το ιδιο προβλημα,του ζητησε 2500.Ειναι οπου σε πιασουν.

Έτσι είναι φίλε MIKEΣ. Αν είσαι σε μικρή ηλικία και χάνεις μαλάκια με πολύ γρήγορους ρυθμούς δυστυχώς ούτε τα φάρμακα αλλά ούτε και η μεταμόσχευση μπορούν να λύσουν οριστικά το πρόβλημα.

Για τα χρήματα πάντως τα πράγματα πλεον είναι πολύ πολύ καλύτερα από ότι πριν 2-3 χρόνια ... Η Κύπρος είναι σαφέστατα πλεον πιο προσιτή ...

μπορεις να αναφερεις εστω σε pm καπου στη κυπρο με λιγοτερο απο 3 το graft??
 

Viel

New Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

καλησπερα φιλε μου, ειναι 15 μερες απο την μεταμοσχευση που εκανα σε dhi! εχω ανοιξει και σχετικο thread με την περιπτωση μου, οτι θες ρωτα με! εκανα direct ο γιατρος που μου την εκανε λεγετε Ευαγγελοπουλος (αριστος). μπορουν απο την δοτρεια να διαλεξουν τριχοθυλακια φυσικα, εμενα που ειχα πολυ καλη δοτρεια μου επερνε 3πλα κ 4πλα οταν τα εβρισκε! και στην τοποθετηση εβαζε αυτος τι ηθελε! γενικα ρωτα με να σου πω
 

n094

Active Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Το θέμα με τις τιμές είναι κάτι το οποίο από ότι κατάλαβα τελικά σηκώνει αρκετό παζάρι. Εδώ μέσα κάποιοι έχουν πληρώσει 2 ευρώ/μόσχευμα και κάποιοι 3 ευρώ/μόσχευμα στην DHI (η οποία παρεμπιπτόντως δεν χρεώνει ούτε με το μόσχευμα ούτε με την τρίχα αλλά με τη συνεδρία). Τώρα όσον αφορά τα opel και τα zastava, εγώ αγόρασα zastava (σύμφωνα με τα λεγόμενά σας) και όσοι με ήξεραν πριν και με βλέπουν τώρα με το zastava θα ήθελαν πολύ να το "οδηγήσουν" χαχαχαχαχα.
 

no_hair

New Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

tropheus είπε:
ΜΙΚΕΣ είπε:
....Η τιμη που μου ειπαν ειναι 2000 ευρο,δηλ 3 ευρω το graft....

Adriano είπε:
Είναι το θέμα της τιμής tropheus.Για αυτό πολλοί σκέφτονται την DHI.Αν ρίξει τις τιμές η Κύπρος,ε όλοι Opel θα πάρουν!!!(Για να το συνδέσω με το σχολιό σου).

Στην Κύπρο μπορείς να βρεις με λιγότερο από 3€ το graft για FUE ...

meandros είπε:
ειναι ηδη ιδιες οι τιμες adriano.απλα οι κλινικες του εξωτερικου σου λενε κατευθειαν τον αριθμο των grafts που χρειαζεσαι και γιαυτο βγαινει πολυ το τελικο ποσο.ενω εδω οι μαγκες σου λενε οτι με μια τριχιλιαρου σε εκανα τζετ.το θεμα δεν ειναι ελλαδα η εξωτερικο.αυτο ειναι λυμενο.αλλο ειναι το θεμα.το κατα ποσο η μεταμοσχευση ειναι η λυση ασχετως αν θα γινει ελλαδα η στον καλυτερο στο εξωτερικο.

Έτσι είναι φίλε meandros... Σου λέει ο άλλος "ας τον βάλω εγώ στο τρυπάκι με τη μεταμοσχεύσεις λέγοντας 3 χιλιαρικάκια και σιγά σιγά θα του αδειάσω τις τσέπες"

ΜΙΚΕΣ είπε:
Η μεταμοσχευση ειναι λυση αν εχεις αργο ρυθμο τριχοπτωσης και μπορεις κατα καποιο τροπο να την κουμανταρεις.Αν χανεις απο 18 χρονων τα μαλλια σου με γρηγορο ρυθμο,τοτε δεν ειναι λυση γιατι καθε 2 χρονια θα χρειαζεσαι κ καινουργια μεταμοσχευση.Οσο αφορα τις τιμες γινεται χαμος.Η αποψη μου ειναι οτι ο καθενας ζηταει οτι θελει.Πηγε φιλος στον Γκουρα και πληρωσε 4000 ευρω πριν 6 μηνες και τωρα ενας αλλος γνωστος με το ιδιο προβλημα,του ζητησε 2500.Ειναι οπου σε πιασουν.

Έτσι είναι φίλε MIKEΣ. Αν είσαι σε μικρή ηλικία και χάνεις μαλάκια με πολύ γρήγορους ρυθμούς δυστυχώς ούτε τα φάρμακα αλλά ούτε και η μεταμόσχευση μπορούν να λύσουν οριστικά το πρόβλημα.

Για τα χρήματα πάντως τα πράγματα πλεον είναι πολύ πολύ καλύτερα από ότι πριν 2-3 χρόνια ... Η Κύπρος είναι σαφέστατα πλεον πιο προσιτή ...

Tropheus λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά κάτω από 3€ δεν βρίσκεις Κύπρο τώρα που μιλάμε. Πρόσφατα ζήτησα κι εγω κόστος για FUE και όσο και αν το παζάρεψα δεν πέσανε κάτω από 3€. Και βάλε και τα μεταφορικά.
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

no_hair είπε:
Tropheus λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά κάτω από 3€ δεν βρίσκεις Κύπρο τώρα που μιλάμε. Πρόσφατα ζήτησα κι εγω κόστος για FUE και όσο και αν το παζάρεψα δεν πέσανε κάτω από 3€. Και βάλε και τα μεταφορικά.

Μάλλον δεν έψαξες εκεί που πρέπει φίλε no_hair ...
Αν πας για τουλάχιστον 3000 grafts με FUE στην Κύπρο θα κλείσεις κατω από 3€/graft με μεταφορικά και διαμονή πληρωμένα ...

Απλά δεν είμαι dealer και δε θέλω να κατηγορηθώ ότι "τα παίρνω" γι' αυτό και δεν αναφέρω λεπτομέρειες ...
 

horhitto4

Member
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

tropheus είπε:
no_hair είπε:
Tropheus λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά κάτω από 3€ δεν βρίσκεις Κύπρο τώρα που μιλάμε. Πρόσφατα ζήτησα κι εγω κόστος για FUE και όσο και αν το παζάρεψα δεν πέσανε κάτω από 3€. Και βάλε και τα μεταφορικά.

Μάλλον δεν έψαξες εκεί που πρέπει φίλε no_hair ...
Αν πας για τουλάχιστον 3000 grafts με FUE στην Κύπρο θα κλείσεις κατω από 3€/graft με μεταφορικά και διαμονή πληρωμένα ...

Απλά δεν είμαι dealer και δε θέλω να κατηγορηθώ ότι "τα παίρνω" γι' αυτό και δεν αναφέρω λεπτομέρειες ...

σε pm γιατι δε λες ρε φιλε...αυτο δεν ειναι ωραιο γιατι υπαρχουν παιδια που δεν εχουν την δυνατοτητα με αυτες τις τιμες..ειναι σαν να τους λες υπαρχει λυση αλλα δε τη λεω...βγαινει ασχημα προς τα εξω...αν θες στειλε στο ειπα και χθες δε νομιζω να κατηγορηθεις για κατι...αλλωστε με το να πεις μια εταιρεια εστω και σε προσωπικο μυνημα σε σημαινει οτι με στελνεισ και εκει...αν δε το ψαξει ο καθενας με αποτελεσματα και τα σχετικα δε νομιζω να παει κουτουρου
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
RE: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ DHI ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.

Ως προσωπική μου άποψη, να πω ότι η πληροφορίες και οι γνώσεις του tropheus είναι σαν ευαγγέλιο για κάποιον που ενδιαφέρετε. Και αυτό όχι απαραίτητα λόγο γνώσεων και εμπειρίας, αλλά στο ότι είναι ειλικρινέστατος και από τις λίγες περιπτώσεις μεταμόσχευσης εδώ μέσα που είναι 100 % αληθινές απο μεριά πληροφόρηση / κρίσης αποτελέσματος χωρίς φρου φρου και αρώματα.
Δείτε το thread του για περισσότερες πληροφορίες και θα καταλάβετε τι εννοώ.
 
Μπλουζα