Ηρθε η ωρα του ομορφου παιδιου του φορουμ

Flag17

Well-Known Member
Screenshot_20220405-164227_Gallery.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ δυνατή πυκνότητα το 70 στη χερλαιν.
Μακάρι να φυτρώσει και το τελευταίο graft φίλε.
Θα είναι πολύ ενδιαφέρουσα η παρουσίαση σου και η εξέλιξη της.
 

witcher

Well-Known Member
Τελειώσαμε παίδες τελικά βγάλαμε 2575 και μειώσαμε λίγο την έκταση που μπήκαν τα μοσχεύματα. Ο λόγος περίπου στο 1.95 μου έκανε πυνκομετρηση ο γιατρός σε 3 σημεία στην hairline είχε 70 στα μονοτριχα και προς τα πίσω 55 σε γυμνή περιοχή στους κροτάφους. Απόθεμα δοτριας 2200 με ασφάλεια μου είπε ο γιατρός οπότε μια μια μελλοντική δεύτερη ανάλογος τι θα δώσει και η φιναστεριδη νομίζω θα είναι ολικό comeback
Καλή επιτυχία. Πως και τελικά βγάλατε 2575 και όχι 3000 που λέγατε αρχικά ; Πιστεύω θα μπορούσατε να βγάζατε λίγα ακόμα και να τα βάζατε στο forelock που δεν φαίνεται να αγγίξατε σε αυτή την επέμβαση. Στις περιοχές που μπήκατε πάντως τοποθετήσατε υψηλή πυκνότητα και θα έχεις ωραίο αποτέλεσμα.
 

Flag17

Well-Known Member
Καλή επιτυχία. Πως και τελικά βγάλατε 2575 και όχι 3000 που λέγατε αρχικά ; Πιστεύω θα μπορούσατε να βγάζατε λίγα ακόμα και να τα βάζατε στο forelock που δεν φαίνεται να αγγίξατε σε αυτή την επέμβαση. Στις περιοχές που μπήκατε πάντως τοποθετήσατε υψηλή πυκνότητα και θα έχεις ωραίο αποτέλεσμα.
Προτίμησε ο γιατρός να μην ζορίσουμε την δοτρια και να δούμε σε συνδυασμό με την φίνα τι θα χρειαστεί μετά. Πιστεύω με ένα 2000 πέρασμα έχουμε τελειώσει αν η φιναστεριδη βοηθήσει μπορεί και 1000 ακόμα να αρκούν
 

giannis1991

Well-Known Member
Από την φίνα μην περιμενεις πολλα... Σχεδόν τίποτα βασικά... Εννοώ από επανεκφυση...
Χθες όταν είδα ότι από όλη την occipital σου έβγαλε 1500 κατάλαβα ότι σήμερα δεν θα έπαιρνε παραπανω απο 1000...
Ήθελα να πω κιόλας απλά δεν ήθελα να σε αγχωσω ότι με διαθέσιμη 4500 θα ήταν λάθος να σου βγάλει 3000...Αριστα έκανε ο Μιχάλης και σε πηγε πιο νορμαλ...
Σου ευχομαι όλα τα καλά... Με αλλά 2000 σε φορλοκ, μιντ και λίγο πιο πισω θα είναι καλά αλλά θα δεις μετά αν φτάνουν... Πάντως μπροστά θα είσαι μπετό... Μετά μην ξεχνάς υπάρχει και η στριπ... Αν θες έξτρα αλλά 3000 ....
Όλα τα καλά σου ευχομαι και να φυτρώσει και το τελευταίο μονοτριχο!!!
 

Flag17

Well-Known Member
Από την φίνα μην περιμενεις πολλα... Σχεδόν τίποτα βασικά... Εννοώ από επανεκφυση...
Χθες όταν είδα ότι από όλη την occipital σου έβγαλε 1500 κατάλαβα ότι σήμερα δεν θα έπαιρνε παραπανω απο 1000...
Ήθελα να πω κιόλας απλά δεν ήθελα να σε αγχωσω ότι με διαθέσιμη 4500 θα ήταν λάθος να σου βγάλει 3000...Αριστα έκανε ο Μιχάλης και σε πηγε πιο νορμαλ...
Σου ευχομαι όλα τα καλά... Με αλλά 2000 σε φορλοκ, μιντ και λίγο πιο πισω θα είναι καλά αλλά θα δεις μετά αν φτάνουν... Πάντως μπροστά θα είσαι μπετό... Μετά μην ξεχνάς υπάρχει και η στριπ... Αν θες έξτρα αλλά 3000 ....
Όλα τα καλά σου ευχομαι και να φυτρώσει και το τελευταίο μονοτριχο!!!
Γιάννη δεν περιμένω επανέκφυση αλλά έχω β ζώνη και crown πυκνότητα 40-50 αλλά λόγο ότι κάποιες τρίχες είναι αδύναμες δεν δίνει την εικόνα που πρέπει.. οπότε αν μου δυναμώσει αυτές δεν θέλω κάτι άλλο
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γιάννη δεν περιμένω επανέκφυση αλλά έχω β ζώνη και crown πυκνότητα 40-50 αλλά λόγο ότι κάποιες τρίχες είναι αδύναμες δεν δίνει την εικόνα που πρέπει.. οπότε αν μου δυναμώσει αυτές δεν θέλω κάτι άλλο
Μακάρι Φλαγκ να συμβεί αυτό που θέλεις. Λίγο πολύ αυτό θέλουμε όλοι μας. Στην ληπτρια εγώ σε ορισμένα σημεία π.χ. εχω πυκνότητα 65-70 g και φαίνεται το μαλλί πιο αραιό λόγω του ότι η τρίχα έχει γίνει σαν ξεθωριασμενης περούκας. Εχε κατά νου όμως ότι αυτό μπορεί να αργήσει να γίνει. Υπάρχουν έρευνες από Ιαπωνία μεριά ότι η φινα μπορεί να δίνει πράγματα ως και το 5ο έτος. Επίσης, το μεγαλύτερο μπουστ δίνεται μετά τον 1ο χρόνο καθώς τότε εναρμονιζεται πλήρως το φάρμακο με τους κύκλους της τρίχας. Να σαι αισιόδοξος και όλα θα κάνε καλά big fella. Το σκεπτικό σου μου αρέσει φουλ προσωπικά.
 

vlafo

Well-Known Member
Flag
Θα μου επιτρέψεις να σου πω,πως στο crown πυκνότητα 40-50 που λες δεν έχεις.
 

Flag17

Well-Known Member
Flag
Θα μου επιτρέψεις να σου πω,πως στο crown πυκνότητα 40-50 που λες δεν έχεις.
Vlafo ο αργυρίου όταν μου έκανες μετρήσεις τόσο μου το βρήκε περίπου 40. Απλά είχα πολλές αδύναμες τρίχες. Δες το crown σε φουλ κοντό που φαίνεται επιμενεις πως δεν είναι 40;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220405-202946_Gallery.jpg
    Screenshot_20220405-202946_Gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 153

Flag17

Well-Known Member
Μακάρι Φλαγκ να συμβεί αυτό που θέλεις. Λίγο πολύ αυτό θέλουμε όλοι μας. Στην ληπτρια εγώ σε ορισμένα σημεία π.χ. εχω πυκνότητα 65-70 g και φαίνεται το μαλλί πιο αραιό λόγω του ότι η τρίχα έχει γίνει σαν ξεθωριασμενης περούκας. Εχε κατά νου όμως ότι αυτό μπορεί να αργήσει να γίνει. Υπάρχουν έρευνες από Ιαπωνία μεριά ότι η φινα μπορεί να δίνει πράγματα ως και το 5ο έτος. Επίσης, το μεγαλύτερο μπουστ δίνεται μετά τον 1ο χρόνο καθώς τότε εναρμονιζεται πλήρως το φάρμακο με τους κύκλους της τρίχας. Να σαι αισιόδοξος και όλα θα κάνε καλά big fella. Το σκεπτικό σου μου αρέσει φουλ προσωπικά.
Legwg εσύ κοιμάσαι και η τύχη σου δουλεύει κάνουμε κανονισματα με @MaleCyprus για σένα χωρίς να το ξέρεις :p ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Vlafo ο αργυρίου όταν μου έκανες μετρήσεις τόσο μου το βρήκε περίπου 40. Απλά είχα πολλές αδύναμες τρίχες. Δες το crown σε φουλ κοντό που φαίνεται επιμενεις πως δεν είναι 40;
Εγώ είδα την αρχική σου εικόνα που σε καμία των περιπτώσεων έστω και με αδυνατισμένες τρίχες,είναι εικόνα για 40.
Για middle δε μίλησα εκεί έχεις.
 

giannis1991

Well-Known Member
Παίζει και να έχεις αλλά ας μην κολλάμε εκεί όλα είναι οπτικά... Όταν είχα πει στον Λορέντζο να μου πει στη Ληπτρια τι πυκνοτητα έχω στο κονς μου είπε παιζει και να έχεις 70 σε κάποια σημεία.... Αλλά πιστεψε με εγώ θα έλεγα 20-30 γιατί όταν λεπταινει η τρίχα και αρρωσταίνει φαίνεται σαν μισή και ουτε...
Απλα με φίνα ακόμα δεν έχω δει κάτι ουτε κροουν ουτε mid... Ίσως μόνο η μινοξ να χοντραίνει την τρίχα αλλά πραγματικα δεν αξίζει για μένα αυτό το σκευάσμα...
Πάντως αν έχεις καλή φυτρώση θα χτίσεις καλό τείχος μπροστά, θα σου φτιάξει όλη η μοστρα!!!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ είδα την αρχική σου εικόνα που σε καμία των περιπτώσεων έστω και με αδυνατισμένες τρίχες,είναι εικόνα για 40.
Για middle δε μίλησα εκεί έχεις.
Αν έχεις χαμηλό λόγο και λεπτή τρίχα μια χαρά έχεις στα χαρτιά αλλά δεν φαίνεται οπτικά ...
 

Chris34

Active Member
Καλή φυτρωση φίλε. Καλός αριθμός graft και ωραία τοποθέτηση με τα μονοτριχα μπροστά.
Πιο πίσω θα χρειαστεί μάλλον άλλο ένα πέρασμα. Επίσης και η τιμή στο 1,5 καλή.
 

vlafo

Well-Known Member
Αν έχεις χαμηλό λόγο και λεπτή τρίχα μια χαρά έχεις στα χαρτιά αλλά δεν φαίνεται οπτικά ...
Δεν έχει λεπτή τρίχα κανονική,οπότε και με χαμηλό λόγο που έχει πάλι δε θα έπρεπε να φαίνεται έτσι.
Η λεπτή τρίχα είναι το καίριο και αυτό που αλλάζει οπτικά την εικόνα.
 

witcher

Well-Known Member
Παίζει και να έχεις αλλά ας μην κολλάμε εκεί όλα είναι οπτικά... Όταν είχα πει στον Λορέντζο να μου πει στη Ληπτρια τι πυκνοτητα έχω στο κονς μου είπε παιζει και να έχεις 70 σε κάποια σημεία.... Αλλά πιστεψε με εγώ θα έλεγα 20-30 γιατί όταν λεπταινει η τρίχα και αρρωσταίνει φαίνεται σαν μισή και ουτε...
Απλα με φίνα ακόμα δεν έχω δει κάτι ουτε κροουν ουτε mid... Ίσως μόνο η μινοξ να χοντραίνει την τρίχα αλλά πραγματικα δεν αξίζει για μένα αυτό το σκευάσμα...
Πάντως αν έχεις καλή φυτρώση θα χτίσεις καλό τείχος μπροστά, θα σου φτιάξει όλη η μοστρα!!!
Αυτό ισχύει οτι μη περιμένετε πολλά από τη φίνα πέρα από τη σταθεροποίηση. Αν σας δώσει επανέκφυση και δυναμώσουν οι τρίχες, θα είστε από τους τυχερούς...Οπότε μη βασίζετε το πλάνο σας στη φίνα οτι θα σας δυναμώσει τις τρίχες σε άλλες περιοχές και κοιτάξτε να φτάνει η δότρια για την αποκατάσταση του προβλήματος.
 

dlazaros

Well-Known Member
Λεγε σε τι πάτε να με μπλέξετε με τον τρελοκυπριο :p
Δεν θέλω σχόλια για την ψυχική κατάσταση του Έλλην άνδρα απο τσην Κύπρο γιατί θα σφαγούμε...
@Flag17 φαίνεται οτι έχεις κάνει οτι καλύτερο και με τον καλύτερο τρόπο και με την καλύτερη διάθεση. Δεν βλέπω γιατί να μην έχεις και το αποτέλεσμα που θα σε ευχαριστήσει και να μπορέσεις να συνεχίσεις το υπόλοιπο της ζωή σου χωρίς ένα επιπλέον άγχος.
 

Flag17

Well-Known Member
Δεν θέλω σχόλια για την ψυχική κατάσταση του Έλλην άνδρα απο τσην Κύπρο γιατί θα σφαγούμε...
@Flag17 φαίνεται οτι έχεις κάνει οτι καλύτερο και με τον καλύτερο τρόπο και με την καλύτερη διάθεση. Δεν βλέπω γιατί να μην έχεις και το αποτέλεσμα που θα σε ευχαριστήσει και να μπορέσεις να συνεχίσεις το υπόλοιπο της ζωή σου χωρίς ένα επιπλέον άγχος.
Ευχαριστώ πολύ φίλε Λάζαρε μακάρι να πάνε όλα κατ ευχήν!
 
Μπλουζα