Εφτασε η ωρα για αμερικη μερια!!!τη γνωμη σας!!!

Leone

Active Member
Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Ρε παιδια δε μου ειπε ο Umar εγω του το ειπα.Αν εκανα BHT σε αυτον θα πηγαινα.Αν ομως παρω απο τη δοτρια Shapiro.Εχω καταληξει.Μπα μανια με τη δοτρια τωρα γιορτες που θα μαι Αθηνα ελα να με δεις και να μου πεις αν φτανουν.Τη φινα τη παιρνω πιο πολυ για ψυλογικους λογους.Οτι κατι παιρνω και πολεμαω και εγω.Με αυτη τη δοσολογια συνηλθα και απο παρενεργειες που εμφανιστηκαν μετα απο 1,5 χρονο χρησης.Για Bissanga δε ξερω και πολλα.Σου εχει πει αν αφηνει σημαδια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GeoPower

New Member
Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Leone είπε:
Ρε παιδια δε μου ειπε ο Umar εγω του το ειπα.Αν εκανα BHT σε αυτον θα πηγαινα.Αν ομως παρω απο τη δοτρια Shapiro.Εχω καταληξει.Μπα μανια με τη δοτρια τωρα γιορτες που θα μαι Αθηνα ελα να με δεις και να μου πεις αν φτανουν.Τη φινα τη παιρνω πιο πολυ για ψυλογικους λογους.Οτι κατι παιρνω και πολεμαω και εγω.Με αυτη τη δοσολογια συνηλθα και απο παρενεργειες που εμφανιστηκαν μετα απο 1,5 χρονο χρησης.Για Bissanga δε ξερω και πολλα.Σου εχει πει αν αφηνει σημαδια?
Και κατι αλλο αν βαλω απο το σβερκο που μου ειπε ο umar και λιγο απο τα γενια θα αφησει σημαδια μετεπειτα γνωριζει κανενας?
αν δεν τα γραφεις σωστά δεν φταίμε εμείς
 

Leone

Active Member
Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Εχεις δικιο ενταξει βγαινει λαθος νοημα!!!
 

mindtrapper

Member
Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Πάντως από σβέρκο μην βάλεις ή αν βάλεις να είσαι σίγουρος ότι το αποτέλεσμα θα είναι καλό ακόμα και αν πέσουν αυτά. Επειδή είναι λεπτές τρίχες προσδίδουν φυσικότητα στην hairline αλλά αν θυμάμαι καλά οι τρίχες στον σβέρκο πέφτουν με τον καιρό ακόμα και σε ανθρώπους που δεν έχουν τριχόπτωση. Μην τα πληρώσεις τσάμπα τα θυλάκια.
 
Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

MHN KAΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΛΛΙΑ
ενα shock loss ειναι σιγουρο. κι αν οχι θα ατονησεις πολυ
οχι τιποτα αλλο, θα πρεπε να προοριζεις τη δοτρια σου για μεγαλυτερα πραματα απτη στιγμη που εχεις αυτο το διαολο
δεδομενης της ηλικιας σου παντα
δεν ειμαι πολυ μεγαλυτερος σου κι εχω κανει 3 επεμβασεις,
η μια για να σωσει την αλλη
 

Leone

Active Member
Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Φίλε μου δε θελω να μπω μεσα σε υγιη μαλλια...Το προβλημα μου ειναι στη hairline που για να δειξει πιο φυσικη θελει 600 με 1000 grafts για μια καλη πυκνωση...Και ακομα το ψαχνω και περιμενω μηπως βγει τιποτα καλυτερο...Ειμαι πολυ μπερδεμενος με την ολη ιστορια και δε ξερω τι να κανω.Παντως κατι θελω να κανω γιατι αυτο που βλεπω μπροστα με ενοχλει.
 

Flosk

Well-Known Member
RE: Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Leone είπε:
Αυτες τις φωτογραφιες εστειλα!!!

Γιατι ρε παιδια δειχνει φωτο της εταιρειας απτην Κυπρο ο Λεονε αφου τις εχει κανει και τις 4 δουλειες Ελλαδα? sorry,λιγο ακυρη χρονικα η ερωτηση μου αλλα τωρα ειδα το συγκεκριμενο post?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
RE: Απ: Εφτασε η ωρα για Αμερικη μερια!!!Τη γνωμη σας!!!

Floskara είπε:
Γιατι ρε παιδια δειχνει φωτο της εταιρειας απτην Κυπρο ο Λεονε αφου τις εχει κανει και τις 4 δουλειες Ελλαδα? sorry,λιγο ακυρη χρονικα η ερωτηση μου αλλα τωρα ειδα το συγκεκριμενο post?

Δεν είναι δικές του οι φωτο, έχουν μπερδευτεί από τότε με τις αναβαθμίσεις που είχαν ανακατωθεί όλα τα συνημένα μεταξύ τους και το πρόβλημα δεν είχε λυθεί 100%
 

Flosk

Well-Known Member
Ααα,οκ ! Thanks Fenimore ,τελικα το παιδι τι έκανε; Την έκανε την μεταμόσχευση; Εξαφανίστηκε ;
 

Leone

Active Member
Ετοιμαζομαι για Καναδα τελη Νοεμβρη φιλε μου...Βλεπεις οι καιροι ειναι οικονομικα δυσκολοι...
 
Μπλουζα