Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

αντε ρε παιδι μου σιγα σιγα να γινονται βηματα.......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

μέχρι να υπάρξει επίσημη πληροφόρηση,
και κάποιος 'μας να επισκεφθεί ένα εξειδικευμένο γιατρό,
όλα θα είναι ... ράδιο αρβύλα :-[

μην ξεχνάτε πως όλα έχουν σχέση με το αποτέλεσμα(χρονική διάρκεια,φυσικότητα) & την τιμή..:chinscratch
 

kwstakos

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

παιδια αθτην τη βδομαδα εχει κλισει κανεις ραντεβου? αν ναι παρακαλω να μας κρατισει ενιμερους γιατι ο συγγεκριμενος γιατρος φενεται αρκετα καταξιωμενος..
 

M.M

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Εγω μενω στα Δωδεκανησα, ομως εχουν ηδη κλεισει ραντεβου καποια παιδια απο εδω μεσα, οποτε ας περιμενουμε να μας ενημερωσουν. Μιλησα με το ιατρειο, το συντομοτερο ραντεβου κλεινετε αυτη τη στιγμη, για μετα τις 14 Απριλιου (να τονιστει πως η επισκεψη πραγματοποιειται ΔΩΡΕΑΝ, αλλοι χρεωνουν 80 ευρω). Περιμενω δε, γραπτη ενημερωση απο τον ιατρο Βουκιδη (μαλλον το Σαββατοκυριακο, συμφωνα με τη γραμματεα του). Τοσες και τοσες ανοησιες εχουμε δει και εχουμε διαβασει (ακομη και εδω μεσα), ας δουμε λοιπον και αυτη τη μεθοδο. Το συγκεκριμενο θεμα, για να αναδειχθει απο επιφανεις γιατρους, μοιαζει αρκετα σοβαρο. Μπορει να ειναι ημιμετρο, μπορει παραμυθι, οσο και τα πειραματα που γινονται σε Ελλαδα και στο εξωτερικο, που κατα καιρους διαβαζουμε. Τα χρηματα που τζογαρονται στη βιομηχανια της ελπιδας ειναι αμετρητα..
 

dk

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

To πιο σημαντικο
Σωζει οτι εχει μεινει ή βγαζεις καινουρια μαλλια?
Το 2ο μοιαζει γραφικο αλλα ειδικα για τα βλαστοκυτταρα, επειδη εχω διαβασει για αλλους λογους, ειμαι λιγο αισιοδοξος(θεωρητικα και πολυ χοντροειδος τα βλαστοκυτταρα μπορουν να καταληξουν σε οποιοδηποτε αλλο κυτταρο, πχ συκωτι, και ειναι το μελλον στις μεταμοσχευσεις μελων και οργανων που δεν ειναι δυνατες αυτη τη στιγμη με πληρες μοσχευμα)
 

dino

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

αντε να δουμε ......περιμενουμε νεα
 

kwstakos

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ SUN ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ Ο ΟΠΟΙΟς ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΥΒΕΡΝΙΣΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΔΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙς ΘΕΡΑΠΕΙΕς ΜΕ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΟΣΤΙΡΑΖΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟΜΕΤΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΕΠΕΙΧΙΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΘΑ ΠΣΑΚΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΝΑ ΘΙΜΙΘΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟ POST.ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΑΛΙΘΕΥΕΙ ΔΕΝ ΚΣΕΡΩ....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

μας εβγαλες τα ματια ρε φιλε με τα κεφαλαια
για ποιο γιατρο λες τωρα εσυ?
 

kwstakos

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

μιλαω για τον βασιλη πασπαλιαρη....sorry για τα κεφαλαια....
 

M.M

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Αγαπητε "Κωστακο", αναφερεσαι σε διαφορετικο, ασχετο γιατρο.
Κατα τα αλλα, εγω δεν ειχα νεα (e-mail) απο τον Βουκιδη (με οτι αυτο μπορει να σημαινει ή και να μη). Οποτε περιμενω, οπως και αλλοι/αλλες, ενημερωση απο αυτους που θα τον επισκεφθουν. Ομως δεν εχω καταλαβει τελικα (ξαναδιαβαζοντας τα μηνυματα του topic), ποιοι εχουν κλεισει ραντεβου με το γιατρο και ποια ημερομηνια? Μπορειτε σας παρακαλω να ειστε σαφεις, ποιοι και ποτε?? Και αν κατι αλλαξε, αν δεν ενδιαφερεστε πλεον, ενημερωστε τουλαχιστον τους υπολοιπους, να παει καποιος αλλος. Εστω κι εγω απο την αλλη ακρη της Ελλαδας. Ευχαριστω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

scarface

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

παιδια εχω κλεισει εγω ραντεβου 15/04.μονο τοτε μπορουσε..θα παω και ενημερωνω.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ωραιος....αντε να δουμε αν και δεν ελπιζω και πολλα...εμανα λιγο μουφα μου φαινεται ή εστω σε πολυ πρωιμο σταδιο....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

scarface είπε:
παιδια εχω κλεισει εγω ραντεβου 15/04.μονο τοτε μπορουσε..θα παω και ενημερωνω.

Περιμενουμε νεα σου με ανυπομονησία ;)
 

dk

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Δυο σημεια, ενα καλο και ενα κακο

Το κακο πρωτα. Στο αρθρο λεει οτι "αν εχει εστω και λιγη τριχοφυια..." που σημαινει οτι σε οποια περιοχη εχουν πεσει τελειως τα μαλλια, τελος ετσι? :(

Το καλο ειναι οτι ο ιδιος λεει οτι μεγαλωνει και το παχος του πεους :D :D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

NoMoreLoss είπε:
[quote author=dk link=topic=1653.msg30276#msg30276 date=1269884934]
Το καλο ειναι οτι ο ιδιος λεει οτι μεγαλωνει και το παχος του πεους :D :D

εδώ μάλιστα. να πάμε ρε παιδιά λίγο μεγαλύτερο δεν βλάπτει!!!
[/quote]

οχι ρε φιλε δε με παιρνει αλλο.... :D :D :D
 

M.M

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Vrm πολυ καλο το αρθρο που βρηκες στα "Νεα", thanks dearest!! Scarface περιμενουμε νεα σου, με ανυπομονησια! Να προετοιμαστεις καλα, λαμβανοντας -εαν θελεις- υποψιν σου και τυχον ερωτησεις απο ολους! Αλλα μη μας παρασυρθεις απο τα..ατακτα αγορακια και ρωτησεις αντι των μαλλιων για..αλλα πραγματα, οκ?! :) ;) :angel:
 
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ρε παιδια σε αυτο το τοπικ γινεται μια ερωτηση αλλα κανεις βλεπω δεν απανταει πεντακαθαρα!ΟΧΙ δεν υπαρχει μεθοδος με βλαστοκυτταρα πουθενα ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που να εχει ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!οκ στα σκαρια ειναι απειρες μεθοδοι....αλλα μην τσιμπαμε με την λεξη βλαστοκυτταρα που εχει αρχισει να χρησιμοποιειται για εμπορικουσ σκοπους χωρις να εχουμε καποια επισημη κλινικη μελετη για το τι καλο κανουν!μην ξεχναμε οτι η τριχοπτωση ειναι απο τις τελευταιες ασθενειες που εχουν ως στοχο να θεραπευσουν....!ο δρομος ειναι πολυ μακρυς!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ 2010 ΔΙΕΘΝΩΣ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟ Η' ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ ΚΑΙ Η ΜΙΝΟΞΙΔΙΛΗ !!!ΤΕΛΟΣ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα