Ερώτηση σχετικά με μεταμόσχευση από μούσια

vagosx

Well-Known Member
Χαχαχα..... Nw -4 είμαι ....

Νομιζω το σωστό Γιωργο είναι ότι η εικόνα σου πλέον συνάδει με NW2+ με αρχή διάχυτης αραίωσης η οποία διάχυτη βέβαια στην περίπτωση σου θα παραμείνει εσαεί στο αρχικό στάδιο και δεν θα εξελίχθει ποτέ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Νομιζω το σωστό Γιωργο είναι ότι η εικόνα σου πλέον συνάδει με NW2+ με αρχή διάχυτης αραίωσης η οποία διάχυτη βέβαια στην περίπτωση σου θα παραμείνει εσαεί στο αρχικό στάδιο και δεν θα εξελίχθει ποτέ!
Ε εγώ θα έλεγα κ 3αρη....μου θύμισε πριν τρία χρόνια στο πρώτο μου νήμα τον Τάσο χαρακτηριστικά αν δεν απατομαι να με κράζει που έλεγα ότι από 6αρης θέλω να πάω 3αρης κ μου έλεγε αυτός κ όχι μόνο δεν γίνεται κ κ κ κ κ.....
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ε εγώ θα έλεγα κ 3αρη....μου θύμισε πριν τρία χρόνια στο πρώτο μου νήμα τον Τάσο χαρακτηριστικά αν δεν απατομαι να με κράζει που έλεγα ότι από 6αρης θέλω να πάω 3αρης κ μου έλεγε αυτός κ όχι μόνο δεν γίνεται κ κ κ κ κ.....
norwood-scale-nw2.png

Ειδατε οτι υπαρχουν και περιπτωσεις κλειστων κροταφων? Ενα καλυτερο σχεδιο απο dr Μπισανγκα εδειχνε στη βαθμιδα 1 ακομα πιο κλειστους κροταφους αλλα πρεπει να ψαξω στο μειλ για να το βρω! Του ειπα του dr Λευτερη να μου τους κλεισει κι αλλο αλλα δεν το εκανε οπως ηθελα! Κατεβασε λιγο τη χερλαιν μεν, δεν εκλεισε τους κροταφους δε! Κι ειναι πολλα ακομα που δεν εκανε! Αλλα στο 8μηνο μου πε οτι ακομα δεν ολοκληρωθηκε η φυτρωση (το πε για να καλυφθει και να δικαιολογησει το αποτελεσμα ή το ειπε επειδη το πιστευε διοτι το εβλεπε?)
Αρα επρεπε να παω Τυρκαλα διοτι τον ειχα στο νου μου, ομως εκανα τη βλακεια να παρασυρθω απ το νημα του ibarumah! Κακη συγκυρια θα ελεγα!
Συμφωνα με αυτην την κλιμακα ο Γιωργος που ακριβως βρισκεται?
Α ρε να βρισκοταν Αθηνα ο δρ Τυρκαλας!
Τελοσπαντων...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ε εγώ θα έλεγα κ 3αρη....μου θύμισε πριν τρία χρόνια στο πρώτο μου νήμα τον Τάσο χαρακτηριστικά αν δεν απατομαι να με κράζει που έλεγα ότι από 6αρης θέλω να πάω 3αρης κ μου έλεγε αυτός κ όχι μόνο δεν γίνεται κ κ κ κ κ.....

Με διάχυτη αραίωση μπορεί να είσαι και NW1. Σημασία έχει η ομογενοποίηση της διάχυτης έτσι ώστε να μην κάνει μπαμ ή να είναι ωραίο αυτό που βλέπεις. Το μόνο αρνητικό που βλέπω είναι η γέφυρα στο δεξί, μακάρι να δώσει και να ομογενοποιηθεί με τα υπόλοιπα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Με διάχυτη αραίωση μπορεί να είσαι και NW1. Σημασία έχει η ομογενοποίηση της διάχυτης έτσι ώστε να μην κάνει μπαμ ή να είναι ωραίο αυτό που βλέπεις. Το μόνο αρνητικό που βλέπω είναι η γέφυρα στο δεξί, μακάρι να δώσει και να ομογενοποιηθεί με τα υπόλοιπα.
Ε είπαμε εκεί δόθηκε έμφαση στην τελευταία μμ...η πυκνότητα δεν παίζει ρόλο στην κλίμακα nw; Ε νομίζω γενικά υπάρχουν αστερίσκοι σχετικά με την κλίμακα nw γιατί αξιολογεί με βάση συγκεκριμένα παρτερν....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η διάχυτη αραίωση είναι κατηγορία μόνη της. Εξάλου όπως είπε και ο εφευρέτης της κλίμακας υπάρχουν άπειρες μορφές ΑΑ, αν το παρακάνεις με τις κατηγορίες στο τέλος χάνεται η χρησιμότητα της κλίμακας.
 

makis25

Well-Known Member
εγω βλεπω τον Γιωργο το 2021 ακομα 500-1000 απο μουσια κατω απο το σαγονι, μοιρασμενα σε ολο το κεφαλι πανω. Γιατι ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
εγω βλεπω τον Γιωργο το 2021 ακομα 500-1000 απο μουσια κατω απο το σαγονι, μοιρασμενα σε ολο το κεφαλι πανω. Γιατι ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο .
Δύσκολο να μπεις σε τέτοια διαδικασία για τόσο μικρό αριθμό ....το λάθος το έκανα που δεν πήρα από μούσια έστω τώρα στην τελευταία μμ....ο προβληματισμός μου είναι το smp ... είμαι σε μεγάλο δίλημμα.... εχω δει τρομερές δουλειες στο εξωτερικό κυρίως στην Νέα Υόρκη όμως ...τρέχα γυρευε....
 
Μπλουζα