Ερώτηση σχετικά με μεταμόσχευση από μούσια

giwrgos athina

Active Member
Μη ρωτας τον αφανα νοτ! Προφανως και δεν εχει κανει μεταμοσχευση απο γενια ο αφανας νοτ!
Δεν πρεπει να φοβασαι...η BHT δεν αφηνει σημαδια!
Ποιοι γιατροι σου προτειναν μεταμοσχευση 1200 grafts απ τα γενια?
Πες τις κλινικες σε παρακαλω διοτι ακουγεται ενδιαφερον!
Νομιζω μονο ο δρ Αναστασακης προβαινει σε BHT απο Αθηνα (απο Ελληνες για να προλαβω οσους σκεφτουν τον δρ Μπισανγκα).....ισως κι αυτοι απο hair clinic athens αλλα χρησιμοποιουν το robot artas !
Για γραψε φιλε τα ονοματα των κλινικων που σου προτειναν μεταμοσχευση λαμβανοντας τριχοθυλακια απ τη γενειαδα!
Μια από τις 2 κλινικές τις Κύπρου μου έχει προτείνει από γενιά αλλά νομίζω ότι όλες οι κλινικές του εξωτερικού κάνουν από γενιά αν δεν υπάρχει δοτρια πλέον.Σε εννα άνθρωπο με πυκνό.μουσι ίσως μπορούν να βγουν 2000 grafts ίσως και παραπανο.Εγω πάντως δεν προχώρησα ακόμα σε bht λόγω ότι φοβομουν για σημάδια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Θα σου πω εγώ που έχω κάνει αλλά έχω πάρει μόνο 500 με μια φωτό μου ριάλ που μόλις εχθές το βράδυ ξυριστικα κιόλας....το απόλυτο τίποτα δεν φαίνεται ...κ από αίσθηση την ώρα της επέμβασης δεν κτλ τίποτα ...βέβαια τα 1200 μόσχευματα είναι κάμποσα κ έχω επιφυλάξεις στο αν φανεί κάτι η όχι ....έχει σχέση το χέρι του γιατρού το πάχος της τρίχας σου κ η πυκνότητα για κάλυψη.
Σε ποια κλινική την έκανες την επέμβαση από τα γένια?Στην φωτό δεν φαίνεται το παραμικρό όντως από σημάδια.Απο φυτρωση και υφή τρίχας είσαι ευχαριστημένος?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σε ποια κλινική την έκανες την επέμβαση από τα γένια?Στην φωτό δεν φαίνεται το παραμικρό όντως από σημάδια.Απο φυτρωση και υφή τρίχας είσαι ευχαριστημένος?
Στον τιρκαλα στην Θεσσαλονίκη.....η τρίχα από γενιά είναι ταμάμ για Κράουν κ γνκ η αίσθηση είναι η ίδια με τις άλλες τρίχες ...δεν αισθάνομαι ούτε βλέπω κάποια διαφορά ....
 

afanas#not

Active Member
Να ρωτήσω εγώ κάτι άσχετο με το αυτό που ρωτάς στο νήμα?ΑπόΤο σημείο του προσώπου σου το οποίο σου πήραν τα μοσχεύματα παρατήρησες το παραμικρό σημάδι?Γιατί και.μενα δυστηχως έχει εξαντληθεί η δοτρια και μου έχουν προτείνει κάποιοι γιατροί να πάρω 1200 μοσχεύματα από μούσι αλλά κολλάω μήπως μου αφήσει σημάδια στο πρόσωπο η επέμβαση.
Από τα μάγουλα τα βγάλαμε, προς τις φαβορίτες. Δε φαίνεται το παραμικρό, μόνο έχουν ελαφρώς αραιώσει σε πυκνότητα τα μούσια στις περιοχές αυτές!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Πολύ σίγουρος είσαι. Ψάξε παλιότερες δημοσιεύσεις μου και δες αν έχω κάνει. Έχω κάνει 3 μεταμοσχευσεις, εκ των οποίων η 3η είχε και από μούσια. Και όχι, δε σκοπεύω να ανεβάσω φωτογραφίες προς το παρόν τουλάχιστον.

Και το αστείο ότι είμαι ο LP κράτησε αρκετά, βρες κάτι άλλο να γελάσουμε. :)
Κανενα αστειο δεν εκανα..απλη υποθεση εκανα με ευγενικο τροπο..δημοκρατια εχουμε..απαγορευεται να υποθετουμε? Δεν ειπα ποτε ευθεως οτι εισαι ο ιδιος ο Lp..οποτε γιατι παρεξηγηθηκες? Υποπτο!
Παντως θα ηταν τραγικη ειρωνεια να ησουν ο ιδιος ο γιατρος ο οποιος δεν προβαινει σε bht!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Από τα μάγουλα τα βγάλαμε, προς τις φαβορίτες. Δε φαίνεται το παραμικρό, μόνο έχουν ελαφρώς αραιώσει σε πυκνότητα τα μούσια στις περιοχές αυτές!
Σε ποιο γιατρο κανατε την επεμβαση?
Ανεβαστε φωτογραφιες να μας πεισετε! Δεν το γραφω ειρωνικα!
Ο γιατρος LP παντως δεν ηταν θετικος οταν του ειπα για μεταμοσχευση απ τα γενια! Αντι να συμφωνησει, μου προτεινε smp!
Τωρα το ποιος ειναι ο γιατρος και ποιος ειστε εσεις δεν εχει και πολυ σημασια!
Η ουσια ειναι οτι περιμενω ολοκληρωση της μεταμοσχευσης στην lp με μια καλη μπαζια απο γενια!
Βεβαια στο pm, μου γραψατε οτι πηγα μια φορα Παπανικολαου και να στραφω αλλου τωρα....!
Αλλα το θεμα δεν ειναι που θα στραφω, το θεμα ειναι να υπαρχουν και να γινονται ξηγημενα κι ολοκληρωμενα πραγματα...ακομα και ο γιατρος να μην ειστε που υπεθεσε ο γραφων οτι ειστε, ο γιατρος ο ιδιος εξακολουθει να διαβαζει το φορ(ι)ουμ οποτε το νοημα δεν αλλαζει :)
Φιλικα, Χριστοφορος!
 

giwrgos athina

Active Member
Στον τιρκαλα στην Θεσσαλονίκη.....η τρίχα από γενιά είναι ταμάμ για Κράουν κ γνκ η αίσθηση είναι η ίδια με τις άλλες τρίχες ...δεν αισθάνομαι ούτε βλέπω κάποια διαφορά ....
Και εγώ για Κράουν θέλω τα μοσχεύματα..χρειάζομαι γύρω στα 2200με 2400 grafts και τα 1200 θα είναι από γενιά και άλλα τόσα από κεφάλι.Στην Ελλάδα είναι κάποιος γιατρός καλός στα γένια?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Και εγώ για Κράουν θέλω τα μοσχεύματα..χρειάζομαι γύρω στα 2200με 2400 grafts και τα 1200 θα είναι από γενιά και άλλα τόσα από κεφάλι.Στην Ελλάδα είναι κάποιος γιατρός καλός στα γένια?
Τυρκαλας, Μπισανγκα, Αναστασακης κανουν σιγουρα BHT , απο Ελλαδα (και μαλλον και ενας ιατρος της αεροποριας στη Γλυφαδα)..ισως και στην Hair Clinic Athens που χρησιμοποιουν το ρομποτ artas αλλα ο CVIAL μου εδωσε συμβουλη να μην προβω σε μεταμοσχευση που γινεται με το συγκεκριμενο μηχανημα (μπορει βεβαια να εμπιστευεται αλλο οπως ενα που τελειοποιει ο ερντογαν)

Στην LP λογικα δε λαμβανουν μοσχευματα απ το σωμα...εκτος αν το προσθεσουν απο εδω και στο εξης στις υπηρεσιες τους!
Στην advanced μου ειχαν πει πως θα παρουνε μοσχευματα απ τα γενια αλλα τελικα αποφασισαν να μην παρουν! (Αλλα λεγαν στο consultation και αλλα υλοποιησαν...οπως και στην lp...αλλα κανονισαμε αλλα εγιναν...δεν πειραζει ομως..για καλο θα ηταν! Δοξα Σοι ο Θεος!)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Και εγώ για Κράουν θέλω τα μοσχεύματα..χρειάζομαι γύρω στα 2200με 2400 grafts και τα 1200 θα είναι από γενιά και άλλα τόσα από κεφάλι.Στην Ελλάδα είναι κάποιος γιατρός καλός στα γένια?
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό τόσο μεγάλο νούμερο από τα γένια ....σου είπα εξαρτάται κ από κάποιους παράγοντες ....μην έχεις ένα νούμερο Φιξ στο μυαλό σου ...το θέμα είναι να γίνεται χωρίς να φανεί κάτι ...γιατί για έμενα άλλο σποτσ στην δοτρια του κεφαλιού κ άλλο στο πρόσωπο ....προτιμώ δλδ να πάρω λιγότερα χωρίς να αλλοιωθεί το πρόσωπο μου για το κεφάλι παρά να πάρω τόσα όσα για να κάνω την δουλειά στο κεφάλι μου ....
 

giwrgos athina

Active Member
Τυρκαλας, Μπισανγκα, Αναστασακης κανουν σιγουρα BHT , απο Ελλαδα (και μαλλον και ενας ιατρος της αεροποριας στη Γλυφαδα)..ισως και στην Hair Clinic Athens που χρησιμοποιουν το ρομποτ artas αλλα ο CVIAL μου εδωσε συμβουλη να μην προβω σε μεταμοσχευση που γινεται με το συγκεκριμενο μηχανημα (μπορει βεβαια να εμπιστευεται αλλο οπως ενα που τελειοποιει ο ερντογαν)

Στην LP λογικα δε λαμβανουν μοσχευματα απ το σωμα...εκτος αν το προσθεσουν απο εδω και στο εξης στις υπηρεσιες τους!
Στην advanced μου ειχαν πει πως θα παρουνε μοσχευματα απ τα γενια αλλα τελικα αποφασισαν να μην παρουν! (Αλλα λεγαν στο consultation και αλλα υλοποιησαν...οπως και στην lp...αλλα κανονισαμε αλλα εγιναν...δεν πειραζει ομως..για καλο θα ηταν! Δοξα Σοι ο Θεος!)
Τυρκαλας, Μπισανγκα, Αναστασακης κανουν σιγουρα BHT , απο Ελλαδα (και μαλλον και ενας ιατρος της αεροποριας στη Γλυφαδα)..ισως και στην Hair Clinic Athens που χρησιμοποιουν το ρομποτ artas αλλα ο CVIAL μου εδωσε συμβουλη να μην προβω σε μεταμοσχευση που γινεται με το συγκεκριμενο μηχανημα (μπορει βεβαια να εμπιστευεται αλλο οπως ενα που τελειοποιει ο ερντογαν)

Στην LP λογικα δε λαμβανουν μοσχευματα απ το σωμα...εκτος αν το προσθεσουν απο εδω και στο εξης στις υπηρεσιες τους!
Στην advanced μου ειχαν πει πως θα παρουνε μοσχευματα απ τα γενια αλλα τελικα αποφασισαν να μην παρουν! (Αλλα λεγαν στο consultation και αλλα υλοποιησαν...οπως και στην lp...αλλα κανονισαμε αλλα εγιναν...δεν πειραζει ομως..για καλο θα ηταν! Δοξα Σοι ο Θεος!)
Ο Mπισανγκα φαντάζομαι θα είναι ο καλύτερος από αυτούς που χειρουργούν Ελλάδα για γενιά σωστά?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ο Mπισανγκα φαντάζομαι θα είναι ο καλύτερος από αυτούς που χειρουργούν Ελλάδα για γενιά σωστά?
Αυτο δε μπορω να το γνωριζω! Επειδη ειναι ξενος με ονομα? Κι ο Αναστασακης μπορει να σου κανει σπουδαια δουλεια! Ο ιδιος ψαχνω καποιον φτηνο απο Αθηνα που να προβαινει σε bht διοτι η δοτρια μου δεν επαρκει για πολλες αυτοκαταστροφες της ακομα...αλλα βρισκω σε τοιχο! Ο LP προτεινει smp, αλλοι ειναι ακριβοι, αλλος ειναι Σαλονικα....χαχαχα δε μπορει να βγει ακρη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member

Θα σας συνιστουσα ανεπιφυλακτα να πατε για Bht στον αξιαγαπητο δρ Αναστασακη!

Εχει ανακαλυψει ενα συστημα δηλαδη χρησιμοποιει ενα βοηθητικο μηχανημα με το οποιο αποφευγεται ή μειωνεται ο πονος κατα την εξαγωγη γενιων που ειναι πιο δυσκολη απ την εξαγωγη τριχωτου κεφαλης.

Αν παραδειγματος χαρη ημουν πλουσιος σαν τον Βασιλειο Σπανουλη, εκει θα πηγαινα για μεταμοσχευση!

Παρεχει την υπηρεσια BHT κι αυτο ειναι εκτιμησιμο οπως και να το κανουμε!
Μπορει να ειναι ακριβοτερος απο δρ Τυρκαλα αλλα δεν πειραζει..αξιζει το καθε ευρω...τουλαχιστον για οσους μπορουν να διαθεσουν ενα αξιολογο ποσο προκειμενου να αποκαταστησουν το προβλημα της ανδρικης καραφλας που τους εχει χτυπησει!

Η επιλογη βεβαια ειναι προσωπικη του καθενος...δοξα τω Θεω δεν ειμαι κανενος τσιρακι και φροντιζω να τα λεω παντα εξω απ τα δοντια αδιαφορωντας για το ποιοι θα ενοχληθουνε και ποιοι οχι!
 

Giorgos-3

Well-Known Member

Θα σας συνιστουσα ανεπιφυλακτα να πατε για Bht στον αξιαγαπητο δρ Αναστασακη!

Εχει ανακαλυψει ενα συστημα δηλαδη χρησιμοποιει ενα βοηθητικο μηχανημα με το οποιο αποφευγεται ή μειωνεται ο πονος κατα την εξαγωγη γενιων που ειναι πιο δυσκολη απ την εξαγωγη τριχωτου κεφαλης.

Αν παραδειγματος χαρη ημουν πλουσιος σαν τον Βασιλειο Σπανουλη, εκει θα πηγαινα για μεταμοσχευση!

Παρεχει την υπηρεσια BHT κι αυτο ειναι εκτιμησιμο οπως και να το κανουμε!
Μπορει να ειναι ακριβοτερος απο δρ Τυρκαλα αλλα δεν πειραζει..αξιζει το καθε ευρω...τουλαχιστον για οσους μπορουν να διαθεσουν ενα αξιολογο ποσο προκειμενου να αποκαταστησουν το προβλημα της ανδρικης καραφλας που τους εχει χτυπησει!

Η επιλογη βεβαια ειναι προσωπικη του καθενος...δοξα τω Θεω δεν ειμαι κανενος τσιρακι και φροντιζω να τα λεω παντα εξω απ τα δοντια αδιαφορωντας για το ποιοι θα ενοχληθουνε και ποιοι οχι!
Γιατί έχεις κολλήσει ότι η εξαγωγή από τα γένια πονάει ;άσε να πουν αυτοί που έχουν κανει η έστω ρωτά ....
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Γιατί έχεις κολλήσει ότι η εξαγωγή από τα γένια πονάει ;άσε να πουν αυτοί που έχουν κανει η έστω ρωτά ....
Οταν σου εξηγαγε γενια ο δρ Τυρκαλας πως αισθανοσουν εκεινες τις στιγμες? ενιωθες καθολου πονο η απλως κατι ανεπαισθητα τσιμπηματακια? Χρησιμοποιουσε το ιδιο εργαλειο οπως βλεπουμε να χρησιμοποιει ο δρ Αναστασακης στο βιντεο(οχι αυτο της εξαγωγης, εννοω το αλλο)?
Ποσο σου χρεωσε το καθε γενειαδας θυλακιο?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οταν σου εξηγαγε γενια ο δρ Τυρκαλας πως αισθανοσουν εκεινες τις στιγμες? ενιωθες καθολου πονο η απλως κατι ανεπαισθητα τσιμπηματακια? Χρησιμοποιουσε το ιδιο εργαλειο οπως βλεπουμε να χρησιμοποιει ο δρ Αναστασακης στο βιντεο(οχι αυτο της εξαγωγης, εννοω το αλλο)?
Ποσο σου χρεωσε το καθε γενειαδας θυλακιο?
Μην με ρωτάς για εργαλεία ...δεν έχω ιδέα ...θα σου πω απλά ότι στην εξαγωγή από το κεφάλι μπορεί κ καμιά φορά να ένιωθα κάτι ...ε από τα γένια το παραμικρό όμως η όλη διαδικασία ....δεν κτλ καν τι έγινε ....ούτε μετεγχειρητικά ένιωσα κάτι όπως φαγούρα απίστευτη που είχα στην δοτρια στο κεφάλι...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Μην με ρωτάς για εργαλεία ...δεν έχω ιδέα ...θα σου πω απλά ότι στην εξαγωγή από το κεφάλι μπορεί κ καμιά φορά να ένιωθα κάτι ...ε από τα γένια το παραμικρό όμως η όλη διαδικασία ....δεν κτλ καν τι έγινε ....ούτε μετεγχειρητικά ένιωσα κάτι όπως φαγούρα απίστευτη που είχα στην δοτρια στο κεφάλι...
Σε ποια περιοχη του κεφαλιου, σου τοποθετηθηκαν τα grafts τα προερχομενα απ τη γενειαδα?
Παρατηρησες να σου πεσουν τα γενεια μετα απο 1 ετος ή ακολουθουν τον κυκλο των κανονικων τριχων του κεφαλιου που πεφτουν μετα απο παρελευση πενταετιας?
Δεν υπεπεσε στην αντιληψη σου, το αν χρησιμοποιουσε δυο ή ενα εργαλεια κατα την εξαγωγη? Το ενα που χρησιμοποιει ο δρ Αναστασακης οπως λεει και στο κινηματομηνυμα ειναι για την αποφυγη πιθανου μικροπονου!
Πιστευεις οτι το ρομποτικο μηχανημα artas, μπορει να πετυχει το ιδιο αποτελεσμα επεμβασης BHT οπως η χειρωνακτικη πρακτικη (εννοω η εξαγωγη-τοποθετηση απο το γιατρο αποκλειστικα) ?
Δηλαδη απο Ελλαδα εχουμε εναν Ελληνα που δεν του τα σκας χοντρα για BHT...εννοω δρ Τυρκαλα..εναν Ελληνα ακριβο (δρ Αναστασακη) και εναν μη Ελληνα ακομα πιο ακριβο (δρ Μπισανγκα) ?
Κατεβαινει ποτε Αθηνα για μεταμοσχευσεις ο δρ Τυρκαλας?
Θα ανοιξει κλινικη και στην Αθηνα? Σου εχει αποκαλυψει κατι απ τα μελλοντικα του σχεδια?
Απαντα σε οσα θες ή σε οσα μπορεις ή ακομα και οσα επιθυμεις και δυνασαι!
Ερευνητικα, Χριστοφορος!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Σε ποια περιοχη του κεφαλιου, σου τοποθετηθηκαν τα grafts τα προερχομενα απ τη γενειαδα?
Παρατηρησες να σου πεσουν τα γενεια μετα απο 1 ετος ή ακολουθουν τον κυκλο των κανονικων τριχων του κεφαλιου που πεφτουν μετα απο παρελευση πενταετιας?
Δεν ειδες αν χρησιμοποιουσε δυο ή ενα εργαλεια κατα την εξαγωγη? Το ενα που χρησιμοποιει ο δρ Αναστασακης οπως λεει και στο κινηματομηνυμα ειναι για την αποφυγη πιθανου μικροπονου!
Πιστευεις οτι το ρομποτικο μηχανημα artas, μπορει να πετυχει το ιδιο αποτελεσμα επεμβασης BHT οπως η χειρωνακτικη πρακτικη (εννοω η εξαγωγη-τοποθετηση απο το γιατρο αποκλειστικα) ?
Δηλαδη απο Ελλαδα εχουμε εναν Ελληνα που δεν του τα σκας χοντρα για BHT...εννοω δρ Τυρκαλα..εναν Ελληνα ακριβο (δρ Αναστασακη) και εναν μη Ελληνα ακομα πιο ακριβο (δρ Μπισανγκα) ?
Κατεβαινει ποτε Αθηνα για μεταμοσχευσεις ο δρ Τυρκαλας?
Θα ανοιξει κλινικη και στην Αθηνα? Σου εχει αποκαλυψει κατι απ τα μελλοντικα του σχεδια?
Απαντα σε οσα θες ή σε οσα μπορεις ή ακομα και οσα επιθυμεις και δυνασαι!
Ερευνητικα, Χριστοφορος!
Χριστόφορε έφυγε από Αθήνα κ πήγε στα μέρη του να κάνει ουσιαστικά κάτι δικό του χωρίς κανέναν πάνω από το κεφάλι του έστω κ αν αυτό γίνεται κάτω από την ομπρέλα της Σταρκς...από κει κ πέρα οποίος ενδιαφέρεται πάει κ τον βρίσκει ...δεν θα σου κανει την χαρη να κτβ Αθήνα ..δεν είναι κ στην Μαδαγασκάρη.... τα δικά μου γενιά μπήκαν Κράουν τα 300 κ το αλλά 200 έκανε κάτι δικά του ...έβαλε κ μεσαία ζώνη νομίζω ....τώρα τι με ρωτάς για ρομπότ ....είμαι εναντιας των ρομπότ ειδικά για μια αισθητική επέμβαση γιατί δεν έχουν κρίση .... Πάνω απ' όλα ο άνθρωπος....κ έχω βάλει αρκετές φορές φωτος από το σημείο στα γένια κ δεν έχω χάσει ούτε σε πυκνότητα ούτε υπάρχουν σημάδια ... έγινε εξαιρετική δουλειά κ κρίμα που δεν έβγαλα άλλα τόσα ...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Χριστόφορε έφυγε από Αθήνα κ πήγε στα μέρη του να κάνει ουσιαστικά κάτι δικό του χωρίς κανέναν πάνω από το κεφάλι του έστω κ αν αυτό γίνεται κάτω από την ομπρέλα της Σταρκς...από κει κ πέρα οποίος ενδιαφέρεται πάει κ τον βρίσκει ...δεν θα σου κανει την χαρη να κτβ Αθήνα ..δεν είναι κ στην Μαδαγασκάρη.... τα δικά μου γενιά μπήκαν Κράουν τα 300 κ το αλλά 200 έκανε κάτι δικά του ...έβαλε κ μεσαία ζώνη νομίζω ....τώρα τι με ρωτάς για ρομπότ ....είμαι εναντιας των ρομπότ ειδικά για μια αισθητική επέμβαση γιατί δεν έχουν κρίση .... Πάνω απ' όλα ο άνθρωπος....κ έχω βάλει αρκετές φορές φωτος από το σημείο στα γένια κ δεν έχω χάσει ούτε σε πυκνότητα ούτε υπάρχουν σημάδια ... έγινε εξαιρετική δουλειά κ κρίμα που δεν έβγαλα άλλα τόσα ...
Αφου εχεις γεμισει ολο το κεφαλι σου και εισαι σχεδον norwood 0 πια! Που θα ηθελες να σου τοποθετησει ακομα 500 γενιομοσχευματα..πισω περιπου στο κραουν η στο πλαι για να δεσουν με την ασφαλη ζωνη?
Θα πηγαινες για μεταμοσχευση εκ νεου?
δεν εχεις ολοκληρωσει με τις επεμβασεις?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αφου εχεις γεμισει ολο το κεφαλι σου και εισαι σχεδον norwood 0 πια! Που θα ηθελες να σου τοποθετησει ακομα 500 γενιομοσχευματα..πισω περιπου στο κραουν η στο πλαι για να δεσουν με την ασφαλη ζωνη?
Θα πηγαινες για μεταμοσχευση εκ νεου?
δεν εχεις ολοκληρωσει με τις επεμβασεις?
Χαχαχα..... Nw -4 είμαι ....
 
Μπλουζα