Επιτυχημενη θεραπεια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: Επιτυχημενη θεραπεια

tropheus είπε:
[quote author=azyx link=topic=1176.msg19757#msg19757 date=1257065966]

Δεν εχω προσωπική πείρα εμπειρία μονο αυτα που διαυαζω σε ερευνες που εννοείτε πως ειναι υπερ εταιριών αλλα και καπου εκει αναμεσα να ειναι η αληθεια παλι μετα απο 5 χρονια θα εχουμε πολι περισσοτερο μαλι απ οτι χωρις θεραπεια!

Τα διαγραμματα που παρουσιάζεις δείχνουν τα μαλλάκια μετά από 5 χρόνια ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ του κεφαλιού ... δηλαδή στην πιο αποδοτική περιοχή των φαρμάκων ...
Οι εταιρίες είναι πονηρές ... και αρκετά ανειλικρηνείς ...

Φίλε azyx μιας που το ψάχνεις ... αναζήτησε να βρεις άτομα ανά τον κόσμο που έβγαλαν μαλλάκια και μετά από 5 χρόνια τα διατήρησαν ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ...
Όλα τα success stories αναφέρονται στα πρώτα χρόνια χρήσης .... μετά το χάος !!!

Απλά μετά τα 5 χρόνια θα βρεις άτομα που δεν έχασαν πολλά μαλλιά (και δεν αναφέρομαι μόνο στην κορυφή του κεφαλιού) γιατί ούτως η άλλως δε θα τα χάνανε αυτά τα μαλλιά ...

Μιλάω πάντα φιλικά και χωρίς παρεξήγηση ...
[/quote]
Εγω ομως που εχω βρει τετοια ατομα? Βεβαια ομολογω δεν ειδα φοτο, αλλα σε ενα πολυ γνωστο ξενο φορουμ και μετα απο πολυ ψαξιμο ολοι ειπανε οτι μετα απο 10-11 χρονια η φινα σταματα να δουλεβει, και οχι σε 5 που λες εσυ. Βεβαια δεν ειναι η φινα που σταματαει αλλα η αλωπεκια που γινετε ολοι και χειροτερη....και τα ατομα αυτα μετα τα 11 χρονια το εριξαν στην ντουτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Rhesus619

New Member
Απ: Επιτυχημενη θεραπεια

Επισης , θεωρω οτι πολλοι λιγοι ειναι αυτοι που μετα απο 3,4 χρονια κρατανε με ιδια ευλαβια την θεραπεια τους οσο στην αρχη .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα