Ενδιαφέρομαι για μμ

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο κόσμος φυσικά και γνωρίζει ποιος είναι ο καθένας και ειδικά εδώ.
Αλλά αυτό με την ατζέντα είναι φοβερό,να σας πω λοιπόν,δουλεύω σε ανταγωνιστή σας και έχω σκοπό της ζωής μου να σας κάνω ζημιά.

Είστε φοβεροί πραγματικά.
Εμένα να δείτε πόσα πράγματα με ενοχλούν πάνω σας.

Δεν μοιράζεστε αυτή τη διαίσθησή μαζί μας εδω παρουσία όλων?
Να δούμε αυτές τις ικανότητες που διαθέτει ο γιατρός θα ήθελα να τις μάθω.

Όχι δεν θα το συνεχισω, δεν ηθελα καν να διαβασω πααααααααλι κατι ασχημο απο σενα.
Απλα σε παρακαλω σταματα να ψαχνεις ευκαιρια να πεταξεις χολή για τον Αναστασακη.
Εχει καταντησει βεντετα και ανανδρο ως ανωνυμος να πετας συνεχεια δηλητηριο επειδη δεν σου καναμε τα γούστα.
Καλύτερα για ολους, get over it!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν έχει εξαφανιστεί καμμια παρουσιαση εκτός και αν ζήτησε να διαγραφει αυτος που την άνοιξε όπως έχει γινει με αρκετές. Αυτή είναι η πολιτική που εφαρμοζεται απαρέγκλιτα. Δεν υπάρχει τίποτα περίεργο σε αυτό.
Θα τους μαζέψεις ; Τι θα γίνει ; Θα πετάγονται σε όλα τα νήματα να βάζουν φιτιλιες; Βλέπεις κάποιοι δεν μπορουν να αφησουν κάτι κάτω κ να τον γράψουν και τσιμπούν...το κάνει επίτηδες για να τους πετάξεις έξω ...θα συνεχιστεί πολύ αυτό ; Σε εκμεταλλεύονται κ δεν το χεις κτλ ; Δεν νομίζω ....εγώ στα λέω επώνυμα και με καλή διάθεση ...κ σε αυτούς τα χω πει επώνυμα και καλοπροαίρετα αλλά οι τύποι δεν κτλ .....έχουν το χαβά τους ...μάζεψε την κλινική κ μην πετάγονται ΣΕ άλλα νήματα..έλεος ....δεν είναι απλά μέλη όπως εμείς ... εκπρόσωπος είναι και κάνει κουτοπόνηριες τώρα ...κ οι άλλοι κάθονται κ ασχολούνται κιόλας ....στα χω πει από το πρώτο δευτερόλεπτο.....βάλε ένα φρένο με αυτόν το "εκπρόσωπο"!
 

Bill 10

Member
Παντως περα απο το ποσο καλος ειναι καποιος στη δουλεια του αν ειναι τελικα,καλο θα ηταν να προσπαθησει να κραταει κ λιγο χαμηλους τονους!!Οσο γινεται κ αυτο!!Το αν καποιος ειναι καλος θα το κρινουν οι συναδελφοι του κ οι πελατες του!!Ο καθενας εχει τη γνωμη του κ τη λεει ελευθερα!
 

vlafo

Well-Known Member
Όχι δεν θα το συνεχισω, δεν ηθελα καν να διαβασω πααααααααλι κατι ασχημο απο σενα.
Απλα σε παρακαλω σταματα να ψαχνεις ευκαιρια να πεταξεις χολή για τον Αναστασακη.
Εχει καταντησει βεντετα και ανανδρο ως ανωνυμος να πετας συνεχεια δηλητηριο επειδη δεν σου καναμε τα γούστα.
Καλύτερα για ολους, get over it!
Άνανδρο είναι να πετάγεστε σε συζητήσεις μεταξύ μας.
Σταματήστε το αυτό.
Πρέπει να τελειώνει.
Κανείς δεν σας θέλει στα νήματα μας.

Μάθετε να σέβεστε επιτέλους και περιοριστείτε στα νήματα σας.

Άλλή δουλειά δεν έχω να ασχολουμαι μαζί σου γιατρέ.Μεγάλο ιδεατισμό έχεις.
Κοίτα να μαθαίνεις από την κριτική και όχι να την θάβεις..
Just accept it....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιώργο δεν μαζεύω κανέναν και σε παρακαλώ σταματά να προσπαθείς να πατρόναρεις την κατάσταση. Οι κανόνες «μαζέματος» είναι δεδομένοι και τους έχω αναλύσει εκτενώς.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Άνανδρο είναι να πετάγεστε σε συζητήσεις μεταξύ μας.
Σταματήστε το αυτό.
Πρέπει να τελειώνει.
Κανείς δεν σας θέλει στα νήματα μας.

Μάθετε να σέβεστε επιτέλους και περιοριστείτε στα νήματα σας.

Άλλή δουλειά δεν έχω να ασχολουμαι μαζί σου γιατρέ.Μεγάλο ιδεατισμό έχεις.
Κοίτα να μαθαίνεις από την κριτική και όχι να την θάβεις..
Just accept it....

Πάλι τα ιδια.....
ναι ειμαι ο ιατρός και σε ντρεπομαι να στο πω!!!!!! χαχαχαχαχαχχα!
Ας σοβαρευτούμε ομως.
Ανανδρο ειναι να εισαι ανωνυμος και να συκοφαντεις εναν επαγγελματια επωνυμο και διεθνως γνωστο (ασε το καταξιωμενο, αυτο θα το κρινεις εσυ που ...ξερεις και το εχεις ψαξει..)
Εμενα μπορει να ερθεις να με γνωρισεις στην κλινική (καθημερινες 15.00-18.00 συνηθως) ΟΠΟΤΕ θες και να δεις και ταυτοτητα και ποιανού ειμαι.
ΕΣΥ, εισαι ανωνυμος και για αυτο πετας χολή και υπονούμενα.
και όλα αυτα για το πόσο καταξιωμενος και μορφωμενος εισαι, ενταξει, με έπεισες, ειδικα με την ευγενεια και την ανωτεροτητα σου....

Στα νηματα ΣΟΥ (λεμε τωρα, μιας και στο παρον νημα πρωτος εγραψα και στην τελική περισσοτερα μπορω εστω και εγω να προσφερω από σενα, φιλε οικονομολόγε) θα μπαινω οποτε βλεπω οτι γραφεις εσυ ή καποιος άλλος καποια συκοφαντια, ανακριβεια ή βλακεία απλα για να κανει τον εξυπνο, να το παιξει γνωστης ή απλα να κανει κακο στην κλινική από μισσαλοδοξια ή κόμπλεξ.
Θα τα βρισκω και θα τα στηλιτευω.
Όταν με το καλο σταματησεις τις υπουλες, αναδρες και ιταμες επιθεσεις, θα ξεχασεις οτι υπάρχω.
get a life bro.....
 

vlafo

Well-Known Member
Πάλι τα ιδια.....
ναι ειμαι ο ιατρός και σε ντρεπομαι να στο πω!!!!!! χαχαχαχαχαχχα!
Ας σοβαρευτούμε ομως.
Ανανδρο ειναι να εισαι ανωνυμος και να συκοφαντεις εναν επαγγελματια επωνυμο και διεθνως γνωστο (ασε το καταξιωμενο, αυτο θα το κρινεις εσυ που ...ξερεις και το εχεις ψαξει..)
Εμενα μπορει να ερθεις να με γνωρισεις στην κλινική (καθημερινες 15.00-18.00 συνηθως) ΟΠΟΤΕ θες και να δεις και ταυτοτητα και ποιανού ειμαι.
ΕΣΥ, εισαι ανωνυμος και για αυτο πετας χολή και υπονούμενα.
και όλα αυτα για το πόσο καταξιωμενος και μορφωμενος εισαι, ενταξει, με έπεισες, ειδικα με την ευγενεια και την ανωτεροτητα σου....

Στα νηματα ΣΟΥ (λεμε τωρα, μιας και στο παρον νημα πρωτος εγραψα και στην τελική περισσοτερα μπορω εστω και εγω να προσφερω από σενα, φιλε οικονομολόγε) θα μπαινω οποτε βλεπω οτι γραφεις εσυ ή καποιος άλλος καποια συκοφαντια, ανακριβεια ή βλακεία απλα για να κανει τον εξυπνο, να το παιξει γνωστης ή απλα να κανει κακο στην κλινική από μισσαλοδοξια ή κόμπλεξ.
Θα τα βρισκω και θα τα στηλιτευω.
Όταν με το καλο σταματησεις τις υπουλες, αναδρες και ιταμες επιθεσεις, θα ξεχασεις οτι υπάρχω.
get a life bro.....
Άνανδρος και δειλός είναι όποιος δε δέχεται αντίθετη άποψη.
Εγώ ήρθα με ονοματεπώνυμο στην κλινική σου και μην μου πουλάτε εμένα ύφος και στυλ.
Ότι έχω να πω το λέω ευθέως.
Και ξέρω με ποιους μιλώ.

Τα περί μόρφωσης και παιδείας εσείς τα έχετε κάνει σημαία μη λέτε αυτά που σας λέμε.
Πρέπει να μάθετε να αρθρώνετε δικό σας λόγο και όχι των άλλων.

Το ύφος μου και το στυλ μου το γνωρίζουν άριστα εδώ μέσα ,αλλά επειδή είμαι και του σαλονιού και του λιμανιού.μπορώ άνετα να προσαρμόζομαι στους εκάστοτε ανθρώπους.

Συνέχισε με αυτούς τους χαρακτηρισμούς και πρόσεξε γιατί ακόμα δεν μου έχει γυρίσει.
Γιατί αν ξεκινήσω και κάνω πράξη όλα αυτά που λες και χαρακτηρίζεις,τότε μάλλον δεν θα θέλεις να ξαναεπέμβεις στα νήματα μας.

Δεν θέλεις να με κάνεις εχθρό σου πίστεψε με.
Ακόμα δεν είμαι..
 

Georgie

Well-Known Member
Άνανδρος και δειλός είναι όποιος δε δέχεται αντίθετη άποψη.
Εγώ ήρθα με ονοματεπώνυμο στην κλινική σου και μην μου πουλάτε εμένα ύφος και στυλ.
Ότι έχω να πω το λέω ευθέως.
Και ξέρω με ποιους μιλώ.

Τα περί μόρφωσης και παιδείας εσείς τα έχετε κάνει σημαία μη λέτε αυτά που σας λέμε.
Πρέπει να μάθετε να αρθρώνετε δικό σας λόγο και όχι των άλλων.

Το ύφος μου και το στυλ μου το γνωρίζουν άριστα εδώ μέσα ,αλλά επειδή είμαι και του σαλονιού και του λιμανιού.μπορώ άνετα να προσαρμόζομαι στους εκάστοτε ανθρώπους.

Συνέχισε με αυτούς τους χαρακτηρισμούς και πρόσεξε γιατί ακόμα δεν μου έχει γυρίσει.
Γιατί αν ξεκινήσω και κάνω πράξη όλα αυτά που λες και χαρακτηρίζεις,τότε μάλλον δεν θα θέλεις να ξαναεπέμβεις στα νήματα μας.

Δεν θέλεις να με κάνεις εχθρό σου πίστεψε με.
Ακόμα δεν είμαι..
Σκληρός!
Πω
Πάλι τα ιδια.....
ναι ειμαι ο ιατρός και σε ντρεπομαι να στο πω!!!!!! χαχαχαχαχαχχα!
Ας σοβαρευτούμε ομως.
Ανανδρο ειναι να εισαι ανωνυμος και να συκοφαντεις εναν επαγγελματια επωνυμο και διεθνως γνωστο (ασε το καταξιωμενο, αυτο θα το κρινεις εσυ που ...ξερεις και το εχεις ψαξει..)
Εμενα μπορει να ερθεις να με γνωρισεις στην κλινική (καθημερινες 15.00-18.00 συνηθως) ΟΠΟΤΕ θες και να δεις και ταυτοτητα και ποιανού ειμαι.
ΕΣΥ, εισαι ανωνυμος και για αυτο πετας χολή και υπονούμενα.
και όλα αυτα για το πόσο καταξιωμενος και μορφωμενος εισαι, ενταξει, με έπεισες, ειδικα με την ευγενεια και την ανωτεροτητα σου....

Στα νηματα ΣΟΥ (λεμε τωρα, μιας και στο παρον νημα πρωτος εγραψα και στην τελική περισσοτερα μπορω εστω και εγω να προσφερω από σενα, φιλε οικονομολόγε) θα μπαινω οποτε βλεπω οτι γραφεις εσυ ή καποιος άλλος καποια συκοφαντια, ανακριβεια ή βλακεία απλα για να κανει τον εξυπνο, να το παιξει γνωστης ή απλα να κανει κακο στην κλινική από μισσαλοδοξια ή κόμπλεξ.
Θα τα βρισκω και θα τα στηλιτευω.
Όταν με το καλο σταματησεις τις υπουλες, αναδρες και ιταμες επιθεσεις, θα ξεχασεις οτι υπάρχω.
get a life bro.....
Εισαι προσβλητικός .
Απολογησου στον @vlafo σε παρακαλώ .
 

tol

Well-Known Member
Δειξε μου που αυτοαποκαλέστηκε ο καλύτερος στην Ελλάδα.
Φυσικά ΠΟΥΘΕΝΑ.

Επειδη κοροϊδευομαστε...
Επειδη καποιοι προσπαθουν να μας βγαλουν τρελους και παραλογους...
Επειδη καποιοι ξεχνουν την αλαζονεια και το υπεροπτικο υφος που τους διακρινει...

Κυριε ευγενεστατε αντιπροσωπε της "κορυφαιας" κλινικης, οχι μονο ειχε αυτοαποκαλεστει ο κ. Αναστασακης ως ο καλυτερος στην Ελλαδα, αλλά και παγκοσμιως...και μαλιστα οχι μονο μια φορα, αλλά παμπολλες...

Επειδη, λοιπον, εκτος απο υπερφιαλοι ειστε και επιλησμονες, θα σας θυμισω καποιες αυτολεξει φρασεις που ο ιδιος ο κ. Αναστασακης ειχε γραψει στο forum...δυστυχως για εσας scripta manent (τα γραπτα μενουν)...και οσο και να προσπαθειτε να μας βγαλετε παραλογους, δε θα το κατορθωσετε:

Σχολια του ιδιου του κ. Αναστασακη απο το νημα "ΣΥΖΗΤΗΣΗ/ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ"

13 Αυγουστου 2020
"Η δουλεια μου μιλαει πιο πολυ απο καθε αλλου στην Ελλαδα"

13 Αυγουστου 2020
"Δε νομιζω να βρεις πουθενα πιο πυκνα αποτελεσματα απο τα δικα μου"

17 Ιουλιου 2020
"Οποιος θελει το καλυτερο αποτελεσμα στην Ελλαδα και εφαμιλλο των καλυτερων παγκοσμιως, ερχεται σε μενα"

13 Αυγουστου 2020
"Εχω εκπαιδευμενες νοσηλευτριες, η Barcelona, οπως τις ονομαζω, που ειναι οι πιο ικανες απο καθε αλλη ομαδα στις πιο διασημες κλινικες του κοσμου"

Αυτα, κυριε επιλησμονα εκπροσωπε, ειναι λιγα απο τα πολλα αυτολεξει υπεροπτικα σχολια του ιδιου του κ. Αναστασακη, ο οποιος, τουλαχιστον 5 φορες, ειχε ποσταρει γεματος επαρση ολοκληρα κατεβατα με τα πτυχια και τις ικανοτητες του θελοντας να μας πεισει οτι ειναι ο κορυφαιος γιατρος.

Και φυσικα να μην ποσταρουμε τα δεκαδες υποτιμητικα και προσβλητικα σχολια για συναδελφους του ειτε Ελληνες ειτε Τουρκους που τους αποκαλουσε "χασαπηδες", "μπακαληδες" και με ενα σωρο άλλα χαριτωμενα γλυκολογα.

Θέλεις να μου δειξει λόγια που εχει πει ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ????????
Έχω ψαξει ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
Δεν υπάρχει τιποτα, μια χαρα υπερ-ταπεινος θα έλεγα για τα προσοντα του.

Μηπως, λοιπον, δεν ειστε καλος στο ψαξιμο; Μηπως ειστε και εσεις και ο κ. Αναστασακης καλοι μονο στην αλαζονεια και την προσβολη;

"Υπερταπεινος"!!! Το καλυτερο ανεκδοτο που εχω ακουσει στη ζωη μου!


Τελος, οσον αφορα την αλλη "καραμελα", το αλλο "αφηγημα" με το οποιο μας εχετε "φλομωσει" χιλιαδες φορες στο Forum...

Απλά τυγχάνει να έχει, οπως εχουμε ΞΑΝΑ-ΜΑΤΑ-ΠΕΙ απειρα βιντεο στο youtube, εκατονταδες περιστατικά στο site, δεκαδες εδω μέσα

Επειδη προσπαθειτε με νυχια και με δοντια να πεισετε τους αδαεις...

Σας εχουμε γραψει πολλες φορες, αλλά κανετε σαν να μην καταλαβαινετε...το κανετε "γαργαρα"...αποφευγετε να απαντησετε...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ VIDEO απο εξωτερικο χωρο...δεν υπαρχει ουτε μια φωτογραφια υπο συνθηκες ηλιοφανειας...

Ουτε ενα ανεξαρτητο περαστατικο που εχει τολμησει να κανει αυτα που εκανε π.χ. ο Γιωργος (μεταμοσχευση στον κ. Τυρκαλα) που ποσταρε δεκαδες φωτογραφιες, υπο διαφορετικες ληψεις, με βρεγμενο μαλιστα μαλλι, με νταλα ηλιο. Δεν υπαρχει ουτε ενα video που να τολμησε να κανει αυτο που εκανε ο Πανος (μεταμοσχευση στον κ. Erdogan) που στο μπανιο του σπιτιου του με φουλ φωτισμο και βρεγμενο μαλλι επι 3 ολοκληρα λεπτα ανακατευε και χτενιζε συνεχως τα μαλλια του αποκαλυπτοντας ολη την πραγματικοτητα.

Σε ποιες φωτογραφιες και ποια video αναφερεστε; Τα στημενα σε ενα στουντιο με τις καταλληλες συνθηκες; Επειδη καποιοι αναφερονται στα video...μα σε ολα τα video ο κ. Αναστασακης φαινεται οτι εχει φουλ μαλλι, περισσσοτερο απο τους πελατες. Και ολοι γνωριζουμε οτι ο κ. Αναστασακης εχει αραιο μαλλι...ειχε ποσταρει ο ιδιος τον εαυτο του και εκει φαινονταν οι πολλες αδυναμιες του μαλλιου του. Πως, λοιπον, ο κ. Αναστασακης με το αραιο μαλλι στα video δειχνει μαλλιας; Πως, λοιπον, τα συγκεκριμενα video αποτελουν κριτηριο αντικειμενικοτητας;

εκατονταδες πραγματικά google reviews

Για ποια εκατονταδες google reviews γραφετε; Αφου τα σχολια σε καθε video που ανεβαζετε, σε καθε υλικο που ανεβαζετε, ειναι ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ!!! Και να ηθελε καποιος να εκφραστει αρνητικα, δεν μπορει. Φιμωση...οπως ακριβως επιχειρειτε να κανετε και στο forum...μονο που εδω δεν ειναι τσιφλικι σας...δεν προκειται να περασει αυτη η φιμωση...εχουμε καθε δικαιωμα να ασκουμε κριτικη και να εκφραζουμε τις προσωπικες, υποκειμενικες αποψεις μας.

ΥΓ Ελπιζω να μην ξανακανετε "γαργαρα" οσα διαβασατε...ελπιζω να μας δωσετε πειστικες απαντησεις σε οσα τεκμηριωμενα σχολια εγραψα...ελπιζω να ανακαλεσετε ολα αυτα περι "ταπεινοτητας" και οτι δηθεν ποτέ ο κ. Αναστασακης δεν αποκαλεσε τον εαυτο του κορυφαιο ή οτι ποτέ δεν προσβαλε συναδελφους του...ελπιζω να βρειτε λιγο χρονο και, εκτος απο ειρωνειες και προσβολες προς σοβαρα μελη του Forum (με πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα την επαισχυντη χθεσινη συμπεριφορα σας απεναντι στο φιλο vlafo), να προσπαθησετε να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα...αναμενουμε τις απαντησεις σας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Επειδη κοροϊδευομαστε...
Επειδη καποιοι προσπαθουν να μας βγαλουν τρελους και παραλογους...
Επειδη καποιοι ξεχνουν την αλαζονεια και το υπεροπτικο υφος που τους διακρινει...

Κυριε ευγενεστατε αντιπροσωπε της "κορυφαιας" κλινικης, οχι μονο ειχε αυτοαποκαλεστει ο κ. Αναστασακης ως ο καλυτερος στην Ελλαδα, αλλά και παγκοσμιως...και μαλιστα οχι μονο μια φορα, αλλά παμπολλες...

Επειδη, λοιπον, εκτος απο υπερφιαλοι ειστε και επιλησμονες, θα σας θυμισω καποιες αυτολεξει φρασεις που ο ιδιος ο κ. Αναστασακης ειχε γραψει στο forum...δυστυχως για εσας scripta manent (τα γραπτα μενουν)...και οσο και να προσπαθειτε να μας βγαλετε παραλογους, δε θα το κατορθωσετε:

Σχολια του ιδιου του κ. Αναστασακη απο το νημα "ΣΥΖΗΤΗΣΗ/ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ"

13 Αυγουστου 2020
"Η δουλεια μου μιλαει πιο πολυ απο καθε αλλου στην Ελλαδα"

13 Αυγουστου 2020
"Δε νομιζω να βρεις πουθενα πιο πυκνα αποτελεσματα απο τα δικα μου"

17 Ιουλιου 2020
"Οποιος θελει το καλυτερο αποτελεσμα στην Ελλαδα και εφαμιλλο των καλυτερων παγκοσμιως, ερχεται σε μενα"

13 Αυγουστου 2020
"Εχω εκπαιδευμενες νοσηλευτριες, η Barcelona, οπως τις ονομαζω, που ειναι οι πιο ικανες απο καθε αλλη ομαδα στις πιο διασημες κλινικες του κοσμου"

Αυτα, κυριε επιλησμονα εκπροσωπε, ειναι λιγα απο τα πολλα αυτολεξει υπεροπτικα σχολια του ιδιου του κ. Αναστασακη, ο οποιος, τουλαχιστον 5 φορες, ειχε ποσταρει γεματος επαρση ολοκληρα κατεβατα με τα πτυχια και τις ικανοτητες του θελοντας να μας πεισει οτι ειναι ο κορυφαιος γιατρος.

Και φυσικα να μην ποσταρουμε τα δεκαδες υποτιμητικα και προσβλητικα σχολια για συναδελφους του ειτε Ελληνες ειτε Τουρκους που τους αποκαλουσε "χασαπηδες", "μπακαληδες" και με ενα σωρο άλλα χαριτωμενα γλυκολογα.




Μηπως, λοιπον, δεν ειστε καλος στο ψαξιμο; Μηπως ειστε και εσεις και ο κ. Αναστασακης καλοι μονο στην αλαζονεια και την προσβολη;

"Υπερταπεινος"!!! Το καλυτερο ανεκδοτο που εχω ακουσει στη ζωη μου!


Τελος, οσον αφορα την αλλη "καραμελα", το αλλο "αφηγημα" με το οποιο μας εχετε "φλομωσει" χιλιαδες φορες στο Forum...



Επειδη προσπαθειτε με νυχια και με δοντια να πεισετε τους αδαεις...

Σας εχουμε γραψει πολλες φορες, αλλά κανετε σαν να μην καταλαβαινετε...το κανετε "γαργαρα"...αποφευγετε να απαντησετε...

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ VIDEO απο εξωτερικο χωρο...δεν υπαρχει ουτε μια φωτογραφια απο συνθηκες ηλιοφανειας...

Ουτε ενα ανεξαρτητο περαστατικο που εχει τολμησει να κανει αυτα που εκανε π.χ. ο Γιωργος (μεταμοσχευση στον κ. Τυρκαλα) που ποσταρε δεκαδες φωτογραφιες, υπο διαφορετικες ληψεις, με βρεγμενο μαλιστα μαλλι, με νταλα ηλιο. Δεν υπαρχει ουτε ενα video που να τολμησε να κανει αυτο που εκανε ο Πανος (μεταμοσχευση στον κ. Erdogan) που στο μπανιο του σπιτιου του με φουλ φωτισμο και βρεγμενο μαλλι επι 3 ολοκληρα λεπτα ανακατευε και χτενιζε συνεχως τα μαλλια του αποκαλυπτοντας ολη την πραγματικοτητα.

Σε ποιες φωτογραφιες και ποια video αναφερεστε; Τα στημενα σε ενα στουντιο με τις καταλληλες συνθηκες; Επειδη καποιοι αναφερονται στα video...μα σε ολα τα video ο κ. Αναστασακης φαινεται οτι εχει φουλ μαλλι, περισσσοτερο απο τους πελατες. Και ολοι γνωριζουμε οτι ο κ. Αναστασακης εχει αραιο μαλλι...ειχε ποσταρει ο ιδιος τον εαυτο του και εκει φαινονταν οι πολλες αδυναμιες του μαλλιου του. Πως, λοιπον, ο κ. Αναστασακης με το αραιο μαλλι στα video δειχνει μαλλιας; Πως, λοιπον, τα συγκεκριμενα video αποτελουν κριτηριο αντικειμενικοτητας;



Για ποια εκατονταδες google reviews γραφετε; Αφου τα σχολια σε καθε video που ανεβαζετε, σε καθε υλικο που ανεβαζετε, ειναι ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ!!! Και να ηθελε καποιος να εκφραστει αρνητικα, δεν μπορει. Φιμωση...οπως ακριβως επιχειρειτε να κανετε και στο forum...μονο που εδω δεν ειναι τσιφλικι σας...δεν προκειται να περασει αυτη η φιμωση...εχουμε καθε δικαιωμα να ασκουμε κριτικη και να εκφραζουμε τις προσωπικες, υποκειμενικες αποψεις μας.

ΥΓ Ελπιζω να μην ξανακανετε "γαργαρα" οσα διαβασατε...ελπιζω να μας δωσετε πειστικες απαντησεις σε οσα τεκμηριωμενα σχολια εγραψα...ελπιζω να ανακαλεσετε ολα αυτα περι "ταπεινοτητας" και οτι δηθεν ποτέ ο κ. Αναστασακης δεν αποκαλεσε τον εαυτο του κορυφαιο ή οτι ποτέ δεν προσβαλε συναδελφους του...ελπιζω να βρειτε λιγο χρονο και, εκτος απο ειρωνειες και προσβολες προς σοβαρα μελη του Forum (με πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα την επαισχυντη χθεσινη συμπεριφορα σας απεναντι στο φιλο vlafo), να προσπαθησετε να δικαιολογησετε τα αδικαιολογητα...αναμενουμε τις απαντησεις σας.
@vaflo @manly_Man @aeratos28 και λοιποί.... Μην τσιμπατε!!! Μην ασχολείστε!!!! Μην απαντάτε!!!!! Είναι φαρφαρας και κάνει ότι δεν κτλ για να βάζει την κασέτα να παίζει και να σας φορτώνει! Άκομα κ αν σας απαντάει προσωπικά προσπέραστε τον!!! χαζοί δεν είναι .....ξέρουν πολύ καλά τι κάνουν και σας εκμεταλευονται κ εσάς που βρίσκουν πάτημα να λένε τα δικά τους και την ανοχή του διαχειριστή για να προπαγανδίζουν. Αφού το έχετε κατανοήσει τι καπνό φουμαρουν κάνετε μια χάρη στον εαυτό σας πρώτα απ' όλα κ μετά στο φόρουμ και βάλτε τον στο περιθώριο και αφήστε να φανεί η γραφικότητα τους!!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Αυτή είναι η καλύτερη απάντηση όταν δεν συμφωνείς με κάποιον και έχεις εκφράσει κατ' επανάληψη την άποψή σου. Γιώργο, η ανοχή του διαχειριστή είναι προς όλες τις κατευθύνσεις και όχι a la cart. Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζεται (με κανόνες) και οι υπόλοιποι να κριτικάρουν τις απόψεις του και την ...προπαγάνδα του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Αυτή είναι η καλύτερη απάντηση όταν δεν συμφωνείς με κάποιον και έχεις εκφράσει κατ' επανάληψη την άποψή σου. Γιώργο, η ανοχή του διαχειριστή είναι προς όλες τις κατευθύνσεις και όχι a la cart. Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζεται (με κανόνες) και οι υπόλοιποι να κριτικάρουν τις απόψεις του και την ...προπαγάνδα του.
Εντάξει συμφωνουμε ότι διαφωνούμε ....τα χούμε πει κ από κοντά ....δεν είναι κάτι καινούργιο....κατανοώ απόλυτα το σκεπτικό την λογική και τον σκοπό σου αλλά για μένα είναι λάθος να συμπεριφέρεσαι και να συμπεριφέρεται ένας επίσημος εκπρόσωπος κλινικής το ίδιο με τα μέλη ...στις κλινικές πρέπει να μπαίνουν κάποιοι περιορισμοί αλλού τύπου απ' ότι των μελών ....οι κλινικές να περιορίζονται στα νηματα τους (εννοώ τις παρουσιάσεις τους όχι τις ανεξάρτητες) κ μόνο χωρίς να πετάγονται από δω κ από κει χωρίς να τους απευθύνει κάνεις τον λόγο και τα μέλη εκτός ότι πρέπει να μιλούν ευπρεπως κτλ κτλ να κάνουν κ κριτική με επιχειρήματα....η τακτική σου δεν τραβάει...υπο άλλες περιπτώσεις ναι....εδώ έχουμε μια ακραία περίπτωση καθώς υπάρχει ένα γαϊτανάκι τώρα με την κλινική να βάζει φιτιλιες και τα μέλη σαν χαπατα να τσιμπούν και να γίνεται όλος αυτός ο μύλος....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εντάξει συμφωνουμε ότι διαφωνούμε ....τα χούμε πει κ από κοντά ....δεν είναι κάτι καινούργιο....κατανοώ απόλυτα το σκεπτικό την λογική και τον σκοπό σου αλλά για μένα είναι λάθος να συμπεριφέρεσαι και να συμπεριφέρεται ένας επίσημος εκπρόσωπος κλινικής το ίδιο με τα μέλη ...στις κλινικές πρέπει να μπαίνουν κάποιοι περιορισμοί αλλού τύπου απ' ότι των μελών ....οι κλινικές να περιορίζονται στα νηματα τους (εννοώ τις παρουσιάσεις τους όχι τις ανεξάρτητες) κ μόνο χωρίς να πετάγονται από δω κ από κει χωρίς να τους απευθύνει κάνεις τον λόγο και τα μέλη εκτός ότι πρέπει να μιλούν ευπρεπως κτλ κτλ να κάνουν κ κριτική με επιχειρήματα....η τακτική σου δεν τραβάει...υπο άλλες περιπτώσεις ναι....εδώ έχουμε μια ακραία περίπτωση καθώς υπάρχει ένα γαϊτανάκι τώρα με την κλινική να βάζει φιτιλιες και τα μέλη σαν χαπατα να τσιμπούν και να γίνεται όλος αυτός ο μύλος....

Η διαχείριση είναι υποχρεωμένη να βλέπει την γενική εικόνα σε αντιδιαστολή με μέλη που υποστηρίζουν κρυφά ή φανερά κλινικές ή και τις κλινικές τις ίδιες και ανάλογα παίρνουν θέση. Προφανώς αν φιμώσεις κάποιον ή κάποιους η τακτική θα "τραβήξει" καλύτερα. Δεν είναι όμως αυτός ο σκοπός. Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του ΠΑΝΤΟΥ χωρίς περιορισμούς αλλά με κανόνες. Αυτή είναι η έννοια της δημοκρατίας και του διαλόγου. Αυτοί που διαβάζουν έχουν μπροστά τους και τις 2 όψεις και αποφασίζουν ποια είναι αυτή που τους κάνει. Ο μονόλογος μπορεί να είναι βολικός για κάποιους όχι για μένα που εκτελώ χρέη διαχειριστή.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παραθέτω το αποτέλεσμα του αξιότιμου μέλους του φόρουμ danceworld.

H επέμβαση έγινε το 2013 και αυτή είναι η τωρινή του κατάσταση.
Έβαλε 3000g στο εμπρόσθιο μισό του κεφαλιού και 500g στο crown.
H επέμβαση έγινε σε έναν από τους καλύτερους γιατρούς στην Κύπρο τον κ.Γεωργίου.

Θέλω να παρατεθεί από την κλινική ένα ανάλογο αποτέλεσμα με 3000g μπροστά μόνο,(άλλωστε κατά δήλωση της έχει κάνει πάρα πολλά τέτοια ανάλογα περιστατικά),το καλύτερο που έχει,γιατί μπορώ εύκολα να διαλέξω από τα αναρτημένα αποτελέσματα της ένα ανάλογο αλλά δεν θέλω να το κάνω.
Ας κρίνει αυτή όποιο θέλει.

Όταν παρουσιάσει ανάλογο περιστατικό σε ανάλογες συνθήκες με τέτοια πυκνότητα,φυσικότητα,σχεδιασμό,εδώ παρουσία του φόρουμ θα ζητήσω ενα μεγάλο συγνώμμη για ότι έχω πει για την κλινική και θα ανασκευάσω.
Θα δω επιτέλους 1 τέτοιο αποτέλεσμα,ένα ζητάω τίποτα παραπάνω.

Γιατί κατηγορήθηκα επίσης ότι συγκρίνω με τους Ισπανούς τα αποτελέσματα του,οπότε ας πάμε σε πιο βατές καταστάσεις και σε πιο συγκρίσιμα μεγέθη εδώ στην Ελλάδα.

Περιμένω να δω ανταπόκριση.

Θεμιτό το ερώτημα. Δεν θα μπορούσε να γίνει σε ένα νέο νήμα με δόκιμο τίτλο αντί να συνεχίζουμε μια συζήτηση σε ένα άσχετο νήμα το οποίο θα χαθεί μετά από λίγο καιρό?
 

Stratos

Well-Known Member
Η διαχείριση είναι υποχρεωμένη να βλέπει την γενική εικόνα σε αντιδιαστολή με μέλη που υποστηρίζουν κρυφά ή φανερά κλινικές ή και τις κλινικές τις ίδιες και ανάλογα παίρνουν θέση. Προφανώς αν φιμώσεις κάποιον ή κάποιους η τακτική θα "τραβήξει" καλύτερα. Δεν είναι όμως αυτός ο σκοπός. Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την άποψή του ΠΑΝΤΟΥ χωρίς περιορισμούς αλλά με κανόνες. Αυτή είναι η έννοια της δημοκρατίας και του διαλόγου. Αυτοί που διαβάζουν έχουν μπροστά τους και τις 2 όψεις και αποφασίζουν ποια είναι αυτή που τους κάνει. Ο μονόλογος μπορεί να είναι βολικός για κάποιους όχι για μένα που εκτελώ χρέη διαχειριστή.
εδώ ρωτάει ένα παιδί για μμ και το νήμα έγινε πεδίο μάχης χωρίς λόγο. καλύτερα να μην επιτρέπονται διενέξεις σε ερωτήσεις παιδιών. ανοίξτε άλλο νήμα για τις συγκρίσεις μεταξύ κλινικών και τις διαφορές τους. μπαίνει κάποιος να διαβάσει πως θα κινηθεί σε αντίστοιχη περίπτωση και διαβάζει σελίδες για το ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιος είναι ο βασιλιάς... διαχειριστή κάνε κάτι να μην χαλάνε τα νήματα...
 

vlafo

Well-Known Member
Θεμιτό το ερώτημα. Δεν θα μπορούσε να γίνει σε ένα νέο νήμα με δόκιμο τίτλο αντί να συνεχίζουμε μια συζήτηση σε ένα άσχετο νήμα το οποίο θα χαθεί μετά από λίγο καιρό?
Ναι θα μπορούσε
Όποτε μπορέσεις μετέφερε το σε παρακαλώ για να μη χαθεί και να μην είναι σε άσχετο νήμα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
εδώ ρωτάει ένα παιδί για μμ και το νήμα έγινε πεδίο μάχης χωρίς λόγο. καλύτερα να μην επιτρέπονται διενέξεις σε ερωτήσεις παιδιών. ανοίξτε άλλο νήμα για τις συγκρίσεις μεταξύ κλινικών και τις διαφορές τους. μπαίνει κάποιος να διαβάσει πως θα κινηθεί σε αντίστοιχη περίπτωση και διαβάζει σελίδες για το ποιος την έχει μεγαλύτερη και ποιος είναι ο βασιλιάς... διαχειριστή κάνε κάτι να μην χαλάνε τα νήματα...

arkas.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Μπα φίλε σκληρός δεν είμαι.
Άμα γίνω σκληρός θα περάσω σε άλλο επίπεδο και δεν το θέλω,αλλά αυτό το ψευτομαγκέ στύλ επικαλυπτόμενο με τη μόρφωση και τα πτυχία και δεν ανέχομαι και πολλά πολλά δεν το σηκώνω.
Είναι το χαρακτηριστικό του νεοέλληνα πολλοί τέτοιοι υπάρχουν.
Υπάρχουν και οι άλλοι όμως που δεν χαμπαριάζουν...
 

kakoslykos

Member
Και αν είσαι τυχερός και μείνεις στο μεγάλο διαμέρισμα με όλα φουλ εξτρά αστοοο πάνω από 100 τετραγωνικά.
Έχει 4 διαμερίσματα και 2 στούντιο.
Στα 4 διαμερίσματα έχω μείνει στις 2 μεταμοσχευσεις μου και στα άλλα 2 με 2 φίλους.
Τα στούντιο τα έχω δει μόνο.
δηλαδη η κλινικη δινει 10 μερες δωματιο δωρεαν? δε νομιζω αφου λενε για 2 η 3 μερες .
 
Μπλουζα