Ενδιαφέρομαι για μμ

Barca35

Member
Καλησπέρα !! Ενδιαφέρομαι για 2 μμ στην Τουρκία έχετε να προτείνετε κλινικές ! Έχω μιλήσει Cinik!
Ευχαριστώ?!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Barca35

Member
Ανεβασε καμια φωτο σου...

Yaman, Aygin, Karadeniz, Demirsoy, Doganay, Erdogan....Υπαρχουν και αλλες 2 κλινικες που εκαναν προσφατα 2 μελη παρουσιαση, ριξε μια ματια
Ευχαριστώ φίλε Μ απο ερδογαν και Aygin έφαγα άκυρο λόγο δοτριας προφανώς. Ο cinik είναι στο ίδιο επίπεδο με τους παραπάνω π αναφέρεις και αξίζει να δώσω κάτι παραπάνω για dhi? Ευχαριστώ??
 

manly_Man

Well-Known Member
Ευχαριστώ φίλε Μ απο ερδογαν και Aygin έφαγα άκυρο λόγο δοτριας προφανώς. Ο cinik είναι στο ίδιο επίπεδο με τους παραπάνω π αναφέρεις και αξίζει να δώσω κάτι παραπάνω για dhi? Ευχαριστώ??
Οχι δεν αξιζει, καλυτερα να επιλεξεις το πακετο που κανει τις τομες ο γιατρος και να σου προσεξουν την δοτρια να γινει απο μεγαλο ευρος η εξαγωγη.
 

Barca35

Member
Με την DHI υπάρχει μεγαλύτερο ποσοστό επιβίωσης των μοσχευμάτων ισχύει κάτι τέτοιο ;ένα άλλο π με ενδιαφέρει ειναι ότι η DHI δεν αφήνει σημάδια όπως με την FUE γενικά απ'ότι έχω διαβάσει τα ποσοστά επιτυχίας της DHI είναι υψηλότερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Με την DHI υπάρχει μεγαλύτερο ποσοστό επιβίωσης των μοσχευμάτων ισχύει κάτι τέτοιο ;ένα άλλο π με ενδιαφέρει ειναι ότι η DHI δεν αφήνει σημάδια όπως με την FUE γενικά απ'ότι έχω διαβάσει τα ποσοστά επιτυχίας της DHI είναι υψηλότερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!!

Και γιατί να μην κάνεις την τεχνική DHI στην DHI στην Ελλάδα και να τρέχεις στην Τουρκία; Υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή ή θεωρείς πως ο Cinik είναι καλύτερος από τους γιατρούς στην DHI; Από ότι βλέπω χρεώνει περίπου 1 ευρώ/μόσχευμα, ξέρει κανείς ποια είναι η τιμή που δίνει η DHI στην Ελλάδα; (Απλά ρωτάω, μην βαράτε)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Barca35

Member
Καλημέρα !!!πρόσφατα ένας φίλος έκανε στην DHI Αθήνα το αποτέλεσμα στον 5 μηνα αν και νωρίς ακόμη φαίνεται καλό !τώρα η περίπτωση μου είναι δύσκολη λόγου τ ότι η δοτρια είναι πολύ περιορισμένη και υπάρχει περίπτωση να πάρουν κάποια grafts από στήθος,γενια. Τουρκία για πιο σίγουρα !!! Τιμή για DHI Αθήνα δεν γνωρίζω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Και γιατί να μην κάνεις την τεχνική DHI στην DHI στην Ελλάδα και να τρέχεις στην Τουρκία; Υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή ή θεωρείς πως ο Cinik είναι καλύτερος από τους γιατρούς στην DHI; Από ότι βλέπω χρεώνει περίπου 1 ευρώ/μόσχευμα, ξέρει κανείς ποια είναι η τιμή που δίνει η DHI στην Ελλάδα; (Απλά ρωτάω, μην βαράτε)
Περίπου 2,5€ το καλοκαίρι προσφορά των 2€ αλλά καμιά φορά για να πείσουν τον πελάτη κάνουν ανατολίτικα παζάρια όταν νιώθουν ότι τον χάνουν και μπορεί να σου κάνουν με 1.70-80€....πως δουλεύουν οι συνδρομές που αν τους πάρεις τηλ κ τους λες φεύγω από σας πάω αλλού και μετά σε παρακαλάνε να μείνεις με προσφορές απανωτές μέχρι να πεις το ναι...; Ένα τέτοιο πράγμα
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού

Νομίζω ότι σου σφιγγει και το χέρι και βγαζει και φωτογραφία....
Άρα, ολα τα steps γίνονται από άλλους, σωστα?
Εχεις ρωτησει αν καποιος ειναι ιατρός τουλάχιστον?
BTW ελπίζω να γνωρίζεις ότι η εγγυηση που σου λενε δεν έχει καποια άξια και απορώ που οι κάποιοι παλαιότεροι του φορουμ δεν σου
το είπαν ηδη.
Αν ειναι να στο κανουν μη-ιατροι, θα σου προτεινα προσωπικά να στο κανουν μη ιατροί στην Ελλάδα.
Αποδεδειγμένα κανουν μικρότερες καταστροφες στην δότρια (επειδη βγαζουν λιγότερα μοσχευματα) και
υπάρχει σωτηρία στο μέλλον αν χρειαστεί.
 

manly_Man

Well-Known Member
φιλε μου, αμα μπεις στο site της κλινικης, υπαρχει ενα πακετο στα 2590 ευρω, για οσα μοσχευματα χρειαζεσαι. Κανεις το consultation με τον γιατρο, σου κανει τις τομες ο γιατρος, επιβλεπει την διαδικασια ο γιατρος και σου σχεδιαζει την hairline ο Cinik... Αν επιλεξεις αυτη την κλινικη θα σου προτεινα αυτο το πακετο.
 

Aris81

Well-Known Member
BTW ελπίζω να γνωρίζεις ότι η εγγυηση που σου λενε δεν έχει καποια άξια και απορώ που οι κάποιοι παλαιότεροι του φορουμ δεν σου
το είπαν ηδη.

Έχετε διαβάσει τους όρους και τις προϋποθέσεις τέτοιων εγγυήσεων;
Έχω στην κατοχή μου τέτοιο έγγραφο,οι όροι της εγγύησης είναι σαφέστατοι και φυσικά έχει η εγγύηση αξία.

Υ.Γ. Εύχομαι σύντομα να εναρμονιστείτε με τα διεθνή πρότυπα και να κάνετε και εσείς τις προσφορές σας εγγράφως
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Έχετε διαβάσει τους όρους και τις προϋποθέσεις τέτοιων εγγυήσεων;
Έχω στην κατοχή μου τέτοιο έγγραφο,οι όροι της εγγύησης είναι σαφέστατοι και φυσικά έχει η εγγύηση αξία.

Υ.Γ. Εύχομαι σύντομα να εναρμονιστείτε με τα διεθνή πρότυπα και να κάνετε και εσείς τις προσφορές σας εγγράφως

Όλες οι προσφορες μας ειναι εγγραφως, προφανως.
Όσον αφορα το έγγραφο που αναφερεται αν θελετε ανεβαστε το να το δει και το κοινο του φορουν να σας πει την γνωμη του
μιας και σας βλεπω κατευθειαν στην ...επίθεση.
Η σαφηνεια όρων με την ισχυ των όρων αλλα και με το μαχητο της πιθανης μελλοντικής αξίωσης ειναι εντελώς διαφορετικά πραγματα.
Παρόμοιες εγγυησεις δινουν εδω και δεκαετίες "κλινικές" και στην Ελλάδα.

 

aeratos28

Just aeratos
Εντ μεταξύ στις φωτό που έχει ανεβάσει η medijeunesse παίζει να μην είναι καμία δικιά της.χαχαχαχαα η τελευταία που βλέπω που δείχνει έναν τύπο είναι και πολύ παλιά κιόλας και αν δεν κάνω λάθος είναι η από τον hasson η από τον rahal..ρε τους απίστευτους.χαχααχ
 
Μπλουζα