ΕΝΤΟΝΟ SHEDDING 3 ΜΗΝΕΣ ΦΙΝΑΣΤΕΡΙΔΗ

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Υπάρχει ΠΛΗΡΗΣ ανανεωση τωνν γαμετών (έτσι λεγονται!) στους ορχεις στους 6 μηνες!
Οπότε, ΑΝ κανεις έχει λογους να ανησυχει, σε 6 μηνες, ολοι οι γαμετες ιενι καινουργιοι χωρις καμια επίδραση από Φινα.
Προσωπικα, πολυ περισσοτερο ανησυχω από την επίδραση του αλκοολ και καθόλου από την Φινα.
Εντούτοις, αν ήταν τοσο ευαίσθητοι οι γαμετες του ειδους μας, θα ειχε εκλειψει πριν εκατονταδες χιλιαδες χρονια.!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Υπάρχει ΠΛΗΡΗΣ ανανεωση τωνν γαμετών (έτσι λεγονται!) στους ορχεις στους 6 μηνες!
Οπότε, ΑΝ κανεις έχει λογους να ανησυχει, σε 6 μηνες, ολοι οι γαμετες ιενι καινουργιοι χωρις καμια επίδραση από Φινα.
Προσωπικα, πολυ περισσοτερο ανησυχω από την επίδραση του αλκοολ και καθόλου από την Φινα.
Εντούτοις, αν ήταν τοσο ευαίσθητοι οι γαμετες του ειδους μας, θα ειχε εκλειψει πριν εκατονταδες χιλιαδες χρονια.!
Thanks dr σημαντικό ζήτημα για ολους
 

Gianney

Well-Known Member
Άρα @IoannisG για σένα που το έφερες στο προσκήνιο μιας και είσαι σε φάση για παιδάκι,αν φοβάσαι κάνε μια διακοπή 6 μήνες πριν την φίνα ώστε να σάι πλήρως τζετ, βέβαια θα μου πεις με τι θα την παλεύεις;εδώ δεν ξέρω τι να σου πω.
 

fasda

Active Member
καπου ειχα διαβασει οτι πολλοι που παιρνουν φινα κανουν μονο κοριτσια ,ισχυει? χωρις βεβαια να ειναι κακο αυτο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καπου ειχα διαβασει οτι πολλοι που παιρνουν φινα κανουν μονο κοριτσια ,ισχυει? χωρις βεβαια να ειναι κακο αυτο

Αν παντρευομουν θα ήθελα να κάνω κορίτσι που είναι και πιο υσηχα πάντα με απασχολούσε αυτό... οπότε ξεκινάω φινα ξανά ας έχω και σπαζοφτερικο πουλί
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γεια σας,

εδώ και 3 μήνες παίρνω φιναστερίδη 1.25mg και το τελευταίο διάστημα έχω πολύ έντονο shedding σε σημείο που να μην πιστεύω πια ότι θα βοηθήσει.Έχω δει πως στους περισσότερους στον 3ο μήνα υπάρχει μια σταθεροποιήση ή ακόμα και regrowth. Μήπως πρέπει να ξεκινήσω ντουταστερίδη;

Ευχαριστώ

Και μένα μετά από περίπου 40 χάπια propecia άρχισε να μου κλωτσάει πολύ τις τρίχες που μου βγάζει η Μινοξ ( ξέρω ότι είναι από αυτή γιατί ενώ το κανονικό μαλλί μου είναι καστανόξανθο και ίσιο αυτές που βγάζω λόγω Μινοξ είναι μελαχρινές και σπαστές) . Σε φάση όμως να χάνω σε κάθε χτένισμα καμιά 20αρια τρίχες εκεί που έχανα 2-3, μπορεί και καμία. Ίσως να ναι το πρώτο στάδιο που το φάρμακο αρχίζει σιγά σιγά να δρα. Θα φανεί σε λίγους μήνες και ελπίζω και εσύ να μη σταμάτησες τη φινα.
 
Μπλουζα