ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΗΣ DHI ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lab_rat

Member
Και ο comb υπαρχει ως εκπροσωπος των hasson & wong και αποτι θυμαμαι και ο trixofilos ηταν εκπροσωπος του kesser!
 

Every1lies

New Member
DHI είπε:
Αγαπητά μέλη του Hairlossgr.com,

Ονομάζομαι Πέγκυ Σταυριανού και εκπροσωπώ την DHI Medical Group. Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από σήμερα η DHI Medical Group θα μπορεί να συνδιαλέγεται μαζί σας και να απαντάει σε οποιαδήποτε θέματα ή προβλήματα σχετικά με την τριχόπτωση και τις επεμβάσεις για την μεταμόσχευση τριχοθυλακίων.

Θα σας παρακαλούσαμε οποιοδήποτε αρνητικό ή θετικό σχόλιο προς εμάς να συνοδεύεται με απτά στοιχεία και φωτογραφίες καθώς και με προσωπικό μήνυμα με το ονοματεπώνυμο του ασθενή, την χρονολογία που έκανε την επέμβαση σε εμάς κλπ, ώστε να μπορούμε να κάνουμε κι εμείς τις διασταυρώσεις στα αρχεία μας και να διαπιστώνουμε αν όντως κάτι δεν πήγε καλά με τη συγκεκριμένη υπόθεση. Με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσουμε να χειριστούμε το κάθε θέμα ξεχωριστά με τον ασθενή και έτσι θα μπορέσουμε να δούμε τι δεν πήγε καλά με τη διαδικασία και να βοηθήσουμε ή να επανορθώσουμε, για κάθε τέτοια περίπτωση, μιλώντας μαζί του, τόσο μέσω του φόρουμ, όσο και απ' ευθείας.
Διαφορετικά, τα αρνητικά σχόλια που δεν θα έχουν κανένα απτό στοιχείο, όπως προαναφέραμε, θα ζητάμε να διαγραφθούν ώστε να αποκλείσουμε κακόβουλες πράξεις και δυσφήμιση της εταιρίας από τον οποιοδήποτε και για οποιοδήποτε λόγο.

Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι να υπάρχει από εδώ και στο εξής ένας ειλικρινής και ουσιαστικός διάλογος.

Πεγκυ λεγαν και την υπευθυνη σε ενα απο τα μαγαζια σας,[...]
 

Flosk

Well-Known Member
dim74 εσυ τελικα εκανες στην dhi μεταμοσχευση? διαβαζα πως για εκει ησουν.. το αποτελεσμα σου ? ρωταω χωρις καμια δοση ειρωνιας απλα επειδη φαινεται να μην εχεις προβλημα με την εκπροσωπηση αυτης της εταιρειας και επειδη θα πηγαινες εκει αναρωτιεμαι για το κατα ποσο τελικα εκανες τη μεταμοσχευση και ποσο ευχαριστημενος εισαι?
ευχαριστω


Και μια ερωτηση προς την κυρια Πεγκυ.. Πως κρινεις το αποτελεσμα του mm05035 που εχει κανει 2 επεμβασεις στην εταιρεια σας ? ολοι στο forum νομιζω θα συμφωνησουμε πως θεωρουνται αποτυχημενες. ποια ειναι η θεση της εταιρειας πανω σε αυτο ?
Καλημερα σε ολους, παω για δουλεια
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Μουφοθεραπείες ε? Και ψευτοσαμπουαν? Μάλλιστα.. Κονομάνε τώρα.. γιατί κάποια μέρα των ημερών το μόνο που θα τους μείνει να κάνουν είναι να πουλάνε περούκες για alopecia totalis..

ερε jambo που σας χρειάζεται..

Α! και κάτι ακόμα.. πάρτε χαμπάρι ότι οι καιροί αλλάξαν πολύ... ο κόσμος όσο και να κοιμόταν αρχίζει και ξυπνάει.. (εξαιρούνται οι τα των συμφερόντων από τις εταιρίες)

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά και καλή δουλειά!
 

dim74

Member
Floskara ναι εκανα μεταμοσχευση στην dhi και μπορεις στο θεμα που εχω ανοιξει να βρεις τα παντα.
Δεν εχω προβλημα με την εκπροσωπηση καμιας εταιρειας,το αντιθετο τις θελω εδω,να μας λυνουν οσες τυχον αποριες,να μας κανουν προσφορες και να τους τα χωνουμε με αποδειξεις και ονοματα και να τους κανουμε ρομπα,οταν κατι δεν εχουν κανει καλα.
Γιατι τοσο καιρο να κραζουμε την dhi οτι σφαζει κοσμο και να μην εχουμε και την δικη τους απαντηση?Γιατι οποιος εχει παει εκει κι εχει ασχημο αποτελεσμα να μην μπορει να τους κανει με αποδειξεις παντα να το παραδεχτουν,να αναλαβουν τις ευθυνες τους και γιατι οχι να επανορθωσουν?
Οποιος εχει αντιθετη γνωμη σεβαστη και μπορει απλα να μην συμμετεχει στα θεματα αυτα,αλλωστε ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε,δεν νομιζω να περιμενουμε η καθε Πεγκυ,ειδικα εδω μεσα που διαβαζει τοσος και τοσος κοσμος,να μας παραπλανησει και σαν προβατα να κανουμε ουρα στην dhi.
 

MANKAR

Active Member
τεληκα εκτος απο εναν τον dim74 ολοι οι αλλοι ειμαστε κατα αυτης της εκπροσωπισης(ολο το φορουμ ουσιαστικα).Μπορουμαι να δουμαι καπου αναλυτικα τους ψηφους απο ποιον ψηφιστηκε τι??ειμαι περιεργος να δω ποιοι χρηστες ψηφισαν υπερ της εκπροσωπισης εταιρειων !!!!!!
 

Typhoon

Member
MANKAR εγώ είμαι επίσης ένας από αυτούς που είναι υπέρ...Γιατί θεωρώ ότι όλοι έχουμε τη νοημοσύνη να καταλάβουμε πότε προσπαθούν να μας εμπαίξουν και δεν με απασχολεί ότι και αν ειπωθεί. Απλώς έχοντας παρακολουθήσει και άλλα αντίστοιχα forum του εξωτερικού έχω δει δύο βασικά πράγματα όσον αφορά την παρουσία εταιρειών.

1. Σε μαζικούς χώρους συγκέντρωσης όπως είναι ένα forum, είναι σύνηθες φαινόμενο να προβαίνουν οι εταιρείες μεταμοσχέυσεων σε προσφορές για τα μέλη. Άρα θεωρητικά κάποιος μπορεί να βγει κερδισμένος απλώς και μόνο επειδή παρακολουθούσε το forum.

2. Όσοι κάνουν τη μεταμόσχευση σε κάποια εκ των εταιρειών που εκπροσωπούνται έχουν τη δυνατότητα να δείχνουν την πρόοδό τους και σε περίπτωση όχι καλού αποτελέσματος να απευθύνονται στην εταιρεία για βελτίωση. Και πίστεψέ με είναι μεγάλη η δύναμη των μελών που ουσιαστικά αποτελούν μάρτυρα μιας κατάστασης. Και έχω δει αρκετές φορές σε forum του εξωτερικού εταιρείες εγνωσμένες του χώρου που είχαν κάποια σχετικά αποτυχημένα αποτελέσματα, λόγω της δημοσιότητας (θεωρώ εγώ) να προτείνουν αποκατάσταση δωρεάν στον ασθενή που υπέστη το αποτέλεσμα.

Αν από εκεί και πέρα κάποιος εκπρόσωπος δείξει συμπεριφορές που και στο παρελθόν έχουν ανάλογα κατακριθεί τότε δεν έχει χώρο εδώ και οι διαχειριστές θα αναλάβουν δράση. Γιατί στην τελική το forum είμαστε εμείς οι ίδιοι τα μέλη του.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
dim74 είπε:
Γιατι τοσο καιρο να κραζουμε την dhi οτι σφαζει κοσμο και να μην εχουμε και την δικη τους απαντηση?Γιατι οποιος εχει παει εκει κι εχει ασχημο αποτελεσμα να μην μπορει να τους κανει με αποδειξεις παντα να το παραδεχτουν,να αναλαβουν τις ευθυνες τους και γιατι οχι να επανορθωσουν?

dim74 καλύτερα να μην παραπληροφορούμε τον κόσμο, η D*I ΕΙΧΕ παλιότερα εκπρόσωπο εδώ όπως είπα, και τώρα ξαναέχει. Δεν βλέπω καμία αδικία προς κανέναν, το φόρουμ απλά έκανε μεγάλη υποχώρηση επειδεί η πλειοψηφεία των μελών ήθελαν εκπροσώπους εδώ.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Mankar εδώ... http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4067.html είναι το δημοψήφισμα, άστο μας τρώνε οι "Ναι"
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Chs είπε:
Mankar εδώ... http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4067.html είναι το δημοψήφισμα, άστο μας τρώνε οι "Ναι"

ναι βρε το ειδα Δοκτορα Chs, απλα εγω θελω στο τελος της ψηφοφοριας να δω αναλυτικα η ψηφος του καθενος που πηγε γινεται αυτο??για την αξιοποιστια του φορουμ !!!
 

Flosk

Well-Known Member
dim74 είπε:
Floskara ναι εκανα μεταμοσχευση στην dhi και μπορεις στο θεμα που εχω ανοιξει να βρεις τα παντα.
Δεν εχω προβλημα με την εκπροσωπηση καμιας εταιρειας,το αντιθετο τις θελω εδω,να μας λυνουν οσες τυχον αποριες,να μας κανουν προσφορες και να τους τα χωνουμε με αποδειξεις και ονοματα και να τους κανουμε ρομπα,οταν κατι δεν εχουν κανει καλα.
Γιατι τοσο καιρο να κραζουμε την dhi οτι σφαζει κοσμο και να μην εχουμε και την δικη τους απαντηση?Γιατι οποιος εχει παει εκει κι εχει ασχημο αποτελεσμα να μην μπορει να τους κανει με αποδειξεις παντα να το παραδεχτουν,να αναλαβουν τις ευθυνες τους και γιατι οχι να επανορθωσουν?
Οποιος εχει αντιθετη γνωμη σεβαστη και μπορει απλα να μην συμμετεχει στα θεματα αυτα,αλλωστε ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε,δεν νομιζω να περιμενουμε η καθε Πεγκυ,ειδικα εδω μεσα που διαβαζει τοσος και τοσος κοσμος,να μας παραπλανησει και σαν προβατα να κανουμε ουρα στην dhi.

Dim74 μονο το πριν βλεπω οχι το μετα.μαλλον κοιταω λαθος, προσανατολισε με αν θες
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
MANKAR είπε:
Chs είπε:
Mankar εδώ... http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4067.html είναι το δημοψήφισμα, άστο μας τρώνε οι "Ναι"

ναι βρε το ειδα Δοκτορα Chs, απλα εγω θελω στο τελος της ψηφοφοριας να δω αναλυτικα η ψηφος του καθενος που πηγε γινεται αυτο??για την αξιοποιστια του φορουμ !!!

Πάτερ Μανκαριε μπορείς μόνο το σύνολο των ψήφων να δεις όχι τι ψήφισε ο κάθε ένας.. είναι σαν τις εκλογές.. δεν γίνεται να ξέρεις τι κάνει στο παραβαν ο άλλος.. :p Εκτός και αν το πει από μόνος του τι ψήφισε και γιατί.. εγώ ψήφισα δεν θέλω κανέναν, για εμένα τα μέλη είναι η απόδειξη.. αν και πλεον αντιστρέφεται αυτό μέσα μου.. δεν έχω εμπιστοσύνη πουθενα.. λέμε τώρα ;)
 

Flosk

Well-Known Member
ενταξει το βρηκα οκ αλλα εισαι πολυ φρεσκος ακομα και δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα στο πριν και στο μετα..Γενικα εγω συμφωνω με αυτο που λες αλλα θα ηθελα να ενεργοποιηθουν ολοι οσοι εχουν παραπονα και να ξεκινησουμε απο εκει και οχι απτο αποτελεσμα του Ν094 αγνοωντας το παρελθον. δεν μπορουμε να τα καταπινουμε ολα ετσι απλα και να προχωραμε..


and justice for all..
 

Adriano

Well-Known Member
Με μαθηματική ακρίβεια θα γίνουμε σαν τα ξένα forum που μπαίνουν μόνο οι εκπρόσωποι και συζητούν μεταξύ τους....Βασικά διαφημίζονται και μόνο.
Κρίμα,κρίμα,κρίμα.
Αυτοbanαρίζομαι για κανα 5άρι μέρες...
 

MANKAR

Active Member
Adriano είπε:
Με μαθηματική ακρίβεια θα γίνουμε σαν τα ξένα forum που μπαίνουν μόνο οι εκπρόσωποι και συζητούν μεταξύ τους....Βασικά διαφημίζονται και μόνο.
Κρίμα,κρίμα,κρίμα.
Αυτοbanαρίζομαι για κανα 5άρι μέρες...

πεςτα βρε adriano και εγω το ιδιο πηστευω γιαυτο εχω ξενερωσει , ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ εκει θα ημουν τωρα και πηστευω θα ακολουθουσαν αρκετοι!!!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
MANKAR είπε:
Adriano είπε:
Με μαθηματική ακρίβεια θα γίνουμε σαν τα ξένα forum που μπαίνουν μόνο οι εκπρόσωποι και συζητούν μεταξύ τους....Βασικά διαφημίζονται και μόνο.
Κρίμα,κρίμα,κρίμα.
Αυτοbanαρίζομαι για κανα 5άρι μέρες...

πεςτα βρε adriano και εγω το ιδιο πηστευω γιαυτο εχω ξενερωσει , ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ εκει θα ημουν τωρα και πηστευω θα ακολουθουσαν αρκετοι!!!!

:m02: :m02: :m02: :m02: :m02: :m02:
 

thimios72

Member
dim74 είπε:
Floskara ναι εκανα μεταμοσχευση στην dhi και μπορεις στο θεμα που εχω ανοιξει να βρεις τα παντα.
Δεν εχω προβλημα με την εκπροσωπηση καμιας εταιρειας,το αντιθετο τις θελω εδω,να μας λυνουν οσες τυχον αποριες,να μας κανουν προσφορες και να τους τα χωνουμε με αποδειξεις και ονοματα και να τους κανουμε ρομπα,οταν κατι δεν εχουν κανει καλα.
Γιατι τοσο καιρο να κραζουμε την dhi οτι σφαζει κοσμο και να μην εχουμε και την δικη τους απαντηση?Γιατι οποιος εχει παει εκει κι εχει ασχημο αποτελεσμα να μην μπορει να τους κανει με αποδειξεις παντα να το παραδεχτουν,να αναλαβουν τις ευθυνες τους και γιατι οχι να επανορθωσουν?
Οποιος εχει αντιθετη γνωμη σεβαστη και μπορει απλα να μην συμμετεχει στα θεματα αυτα,αλλωστε ολοι μεγαλα παιδια ειμαστε,δεν νομιζω να περιμενουμε η καθε Πεγκυ,ειδικα εδω μεσα που διαβαζει τοσος και τοσος κοσμος,να μας παραπλανησει και σαν προβατα να κανουμε ουρα στην dhi.
συνφωνω με τον dim74 και στην τελικη εαν μετα απο ενα αλφα χρονικο διαστημα μας φανουν αχρειαστοι τους στελνουμε απο εκει που ηρθαν!!
 

rafahl

Member
το να υπαρχουν εκπροσωπη της dhi στο forum ειναι καλο και σιμφονω με τον dim74 ,σταματιστε να σκευτεστε παντου σινομοσιες ,υπαρχουν πανο απο 1000 ενεργα μελη καθε μερα , αυτο το forum ειναι διναμη και μποριτε να την εκμεταλευτικε για το καλο σας ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα