Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

panos27

Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ρε συ σπυρο, 1 ευχαριστω δεν ειναι τιποτα! να σαι καλα φιλε μου. καλα αποτελεσματα σε ολους μας. ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

baybars

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ : ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ REVIVOGEN+FUNGORAL ΜΑΖΙ ΜΕ REGAINE, ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΛΥΜΑ...ΣΩΣΤΑ?
 

Άκης

Administrator
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Bay, αν εννοείς τα καψάκια avodart αν πρέπει να βάλεις ή όχι, να πω ότι αν περνάει στο αίμα όπως υποψιάζομαι από δοκιμές μου, τότε η καλύτερη δουλειά που έχεις να κάνεις.
 

tfony

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Γεια σας παιδία!
Εγω παίρνω ηδη μινοξιδίλη,proscar,spiro και fungoral.Γίνεται να προσθέσω Avodart στην μινοξιδίλη παίρνωντας proscar;Αν οχι θα ήταν καλυτερο να σταματήσω την χρήση του proscar και κάνω την νεα εφαρμογή μινοξιδίλη+Avodart?
Σας ευχαριστω πολυ παιδιά και καλή συνέχεια σε όλους μας!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

εγώ κάνω 8 μήνες proscar/minox/fung,και τους τελευταίους 2 κάνω proscar/avodart+minox/double A/spiro παράλληλα - no problem ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

baybars είπε:
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ : ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ REVIVOGEN+FUNGORAL ΜΑΖΙ ΜΕ REGAINE, ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΛΥΜΑ...ΣΩΣΤΑ?

οχι δεν παει ετσι μπορεις να δυναμωσεις τα υπαρχοντα σου διαλλυματα
συστατικα υπαρχουν πολλα
κανε τις σκεψεις σου και ειμαι εδω για να σε βοηθησω
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

πάντως,
είμαι πολύ αισιόδοξος για το δ/μα μινοξ+5 καψ. Avodart+4 καψ. saw palm/pygeum/sitosterol που έφτιαξα... ::)

βάζω βέβαια με droper,γιατί μπούκωνε ο ψεκαστήρας.. ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

βαλε λιγο νερακι να αραιωσει λιγο και σε μενα η προχειρη που εφτιαξα το ιδιο μου κανει ειναι λιγο παχυρευστη
αλλα τωρα ειναι οκ ελαφρως πιο παχυρευστη απο το revivo και στο χρωμα μοιαζει αν και η δικη καφετιζει λιγο

σπυρο καλο ακουγεται το διαλυμα σου με την μινοξ να ξερεις οτι παει πολυ και το αποσταγμα πρασινου τσαγιου εκει μεσα
το οποιο δεν αλληλεπεδρα με κατι απο αυτα που εχεις μεσα
μπορεις να βρεις ετοιμο σε υγρη μορφη και απο φαρμακια προσεξε να μην περιεχουν μεσα αλατι και λοιπα

ριξε 6ml απο αυτο θα ηταν μια καλη προσθηκη
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

"κάτι" ξέρεις εσύ βεζίρη - θα το πετάξω και αυτό μέσα :eek:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Teri

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Παναγιωτης είπε:
βαλε λιγο νερακι να αραιωσει λιγο και σε μενα η προχειρη που εφτιαξα το ιδιο μου κανει ειναι λιγο παχυρευστη
αλλα τωρα ειναι οκ ελαφρως πιο παχυρευστη απο το revivo και στο χρωμα μοιαζει αν και η δικη καφετιζει λιγο

σπυρο καλο ακουγεται το διαλυμα σου με την μινοξ να ξερεις οτι παει πολυ και το αποσταγμα πρασινου τσαγιου εκει μεσα
το οποιο δεν αλληλεπεδρα με κατι απο αυτα που εχεις μεσα
μπορεις να βρεις ετοιμο σε υγρη μορφη και απο φαρμακια προσεξε να μην περιεχουν μεσα αλατι και λοιπα

ριξε 6ml απο αυτο θα ηταν μια καλη προσθηκη

Aυτο με ενδιαφέρει και μένα. Αν και δεν είμαι του στυλ να φτιάχνω ιδιοκατασκευές, αυτό μου φαίνεται πολύ εύκολο και απλό. Δηλαδή πάω στο φαρμακείο και ζητάω απόσταγμα πράσινου τσαγιού και με το δοσομετρητή βάζω 6ml μέσα στο υπολειπόμενο regaine μου σωστά?
 

Teri

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Σπύρος είπε:

Δεν πάμε καλά. Ρώτησα στο Φαρμακείο για το απόσταγμα και μου είπανε 25 Ευρώ. Συγνώμη αλλά λίγο έως πολύ τσιμπημένο μου φαίνεται. Αξίζει η προσθήκη τουλάχιστον?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ναι,
σε σχέση με άλλα είναι ακριβό,
αλλά σκέψου ότι βάζεις 6 ml ανά μπουκάλι μινοξ. =>1 χρόνο θα σε πάει :eek:

ο Παναγιώτης είναι πολύ θερμός στην προσθήκη του στην μινοξ.,και γενικά ψαγμένος στις προσθήκες... :-\

Λευτέρη,
κεφάλι σου είναι - κάνε ό,τι νομίζεις ;)
 

Teri

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Σπύρος είπε:
ναι,
σε σχέση με άλλα είναι ακριβό,
αλλά σκέψου ότι βάζεις 6 ml ανά μπουκάλι μινοξ. =>1 χρόνο θα σε πάει :eek:

ο Παναγιώτης είναι πολύ θερμός στην προσθήκη του στην μινοξ.,και γενικά ψαγμένος στις προσθήκες... :-\

Λευτέρη,
κεφάλι σου είναι - κάνε ό,τι νομίζεις ;)

Αν είναι για καλό να το πάρω μωρέ δεν υπάρχει θέμα. Απλά να τσεκάρω είπαμε να μην έχει αλάτι έτσι? Να τσεκάρω και για τίποτε άλλο?

Σπύρο,

Με την θεραπεία μου πάει ταμάμ ε?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

στην θεραπεία σου χωράνε τα χίλια-μύρια ... :-\ ;D

π.χ θα μπορούσες να έβαζες 5 καψάκια Avodart(ντουταστερίδη)στο μπουκάλι μινοξ. και να'χεις 24ωρη κάλυψη τοπικού dht blocker(ντουτα πρωί-revivo βράδυ) και 22ωρη κάλυψη growth stimulant(μινοξ.) :eek:

πολλά χωράνε.. ;D
 

Teri

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Απλά υπάρχει και ένα θεματάκι με το συκώτι μου. Στις τελευταίες αναλύσεις που έκανα μου βρίσκουν διπλάσια σχεδόν ανεβασμένη την GT -είναι μία βαθμίδα που αφορά το συκώτι- και μου έχουν πει να προσέχω και τα ποτά και γενικά τα φάρμακα που παίρνω. Ολα βέβαια ξεκινήσανε απο μία χαζομάρα που έπαιρνα στο γυμναστήριο.. Τέλοςπάντων.

Σπύρο, αν προσθέσω μαζί και με το πράσινο τσάι και αυτό που είπες -avodart-, ασχέτως αν είναι τοπικά, θα έχω πρόβλημα?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

καλά, το πράσινο τσάι είναι γενικά καλό ;)

τώρα,
το Avodart(ντουταστερίδη) τοπικά-double A-έχει φέρει ενθουσιασμό σε πολλούς - http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,197.0.html,
γιατί κάνει δουλειά, και ιδιαίτερα στους κροτάφους - http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,383.0.html,
άσε που η απορρόφησή του στο αίμα(συστηματική κυκλοφορία)είναι ασήμαντη - όσον αφορά το ήπαρ δλδ... ;)

μετά την αρχική εβδομάδα που είχαμε ένα "βαρύ κεφάλι",θεωρώ ότι αρχίζει να δίνει "κάτι" πάνω στον μήνα :eek:
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Teri είπε:
Απλά υπάρχει και ένα θεματάκι με το συκώτι μου. Στις τελευταίες αναλύσεις που έκανα μου βρίσκουν διπλάσια σχεδόν ανεβασμένη την GT -είναι μία βαθμίδα που αφορά το συκώτι- και μου έχουν πει να προσέχω και τα ποτά και γενικά τα φάρμακα που παίρνω. Ολα βέβαια ξεκινήσανε απο μία χαζομάρα που έπαιρνα στο γυμναστήριο.. Τέλοςπάντων.

τι επαιρνες γιατι εχω παρει και εγω τον αμπακο απο εκει μεσα

για το συκωτι σου αυτο θα σε βοηθησει πολυ http://www.discount-supplements.co.uk/shopexd.asp?id=7186
η γενικα οτι μαρκα θες εχει πολλες με Milk Thistle
παλια επαιρνα το legalon αλλα τωρα δεν ξερω τι εγινε δεν το βρισκω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα