Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dimp

Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

αντε ρε φιλε παναγιωτη παρε καμοια αδεια να μας πεις...
πες μας το τηλ της δουλεια σου να παρακαλεσουμε το αφεντικο μας και δουμε καμοια ασπρη μερα
:worshipper
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ρε παιδια αξιζει να αρχισει καποιος μινοξ?????υπαρχει καποιος που να εχει κρατησει το αποτελεσμα για το λιγοτερο 2-3 χρονια???????
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

giannis13 είπε:
ρε παιδια αξιζει να αρχισει καποιος μινοξ?????υπαρχει καποιος που να εχει κρατησει το αποτελεσμα για το λιγοτερο 2-3 χρονια???????

Εγω μεχρι τα δυο χρονια ειχα κρατήσει το αποτελεσμα που μου ειχε δώσει η μινοξιδιλη ( δεν εβαζα τιποτα αλλο)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=463.msg35351#msg35351 date=1276777703]
ρε παιδια αξιζει να αρχισει καποιος μινοξ?????υπαρχει καποιος που να εχει κρατησει το αποτελεσμα για το λιγοτερο 2-3 χρονια???????

Εγω μεχρι τα δυο χρονια ειχα κρατήσει το αποτελεσμα που μου ειχε δώσει η μινοξιδιλη ( δεν εβαζα τιποτα αλλο)
[/quote]

τωρα τι γινεται????εχεις χασει αρκετο απο το αποτελεσμα???
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=463.msg35361#msg35361 date=1276790445]
[quote author=giannis13 link=topic=463.msg35351#msg35351 date=1276777703]
ρε παιδια αξιζει να αρχισει καποιος μινοξ?????υπαρχει καποιος που να εχει κρατησει το αποτελεσμα για το λιγοτερο 2-3 χρονια???????

Εγω μεχρι τα δυο χρονια ειχα κρατήσει το αποτελεσμα που μου ειχε δώσει η μινοξιδιλη ( δεν εβαζα τιποτα αλλο)
[/quote]

τωρα τι γινεται????εχεις χασει αρκετο απο το αποτελεσμα???
[/quote]

Σταθερός ειμαι Γιαννη αλλα τωρα χρησιμοποιώ και αλλα προιοντα
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

αυτα που γραφεις στην υπογραφη?????
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

giannis13 είπε:
αυτα που γραφεις στην υπογραφη?????

Έβαζα για κανα 6μηνο και spiro που με βοήθησε παρα πολυ ;)
Τωρα με nanocaps κοντεύω στους δυο μηνες και εχω γεμίσει πολλες φυτρες αλλα δεν θελω να βγαζω συμπερασματα ακομα θα περιμενω το 4μηνο που γραφει η θεραπεια και βλεπουμε.
Και φυσικα βαζω και μινοξιδιλη πρωι βραδυ.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=463.msg35366#msg35366 date=1276794146]
αυτα που γραφεις στην υπογραφη?????

Έβαζα για κανα 6μηνο και spiro που με βοήθησε παρα πολυ ;)
Τωρα με nanocaps κοντεύω στους δυο μηνες και εχω γεμίσει πολλες φυτρες αλλα δεν θελω να βγαζω συμπερασματα ακομα θα περιμενω το 4μηνο που γραφει η θεραπεια και βλεπουμε.
Και φυσικα βαζω και μινοξιδιλη πρωι βραδυ.
[/quote]


εννοεις οτι επεδρασαν θετικα τα nanocaps????
επισης ποιες ειναι οι εντυπωσεις απο το libroman???ειχες χρησιμοποιησεις και το fungoral για να συγκρινεις???
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Γιαννη δεν θελω να βγαζω γρηγορα συμπερασματα πρεπει να κλείσω 4 μηνες θεραπεια και μετα εδω ειμαστε να τα πουμε ολα.
Τωρα για τις διαφορες στα σαμπουαν ειναι οτι το libroman εχει μεγαλυτερη ποσοτητα μεσα και κανει περισσοτερο αφρο που εμενα με βολεύει πολυ κατα τα αλλα καμια διαφορα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ANAR είπε:
Γιαννη δεν θελω να βγαζω γρηγορα συμπερασματα πρεπει να κλείσω 4 μηνες θεραπεια και μετα εδω ειμαστε να τα πουμε ολα.
Τωρα για τις διαφορες στα σαμπουαν ειναι οτι το libroman εχει μεγαλυτερη ποσοτητα μεσα και κανει περισσοτερο αφρο που εμενα με βολεύει πολυ κατα τα αλλα καμια διαφορα.

οκ...ευχαριστω ρε συ....αλλα το οτι εβγαλες νεες φυτρες οπως λες μονο εκει μπορει να οφειλεται....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Μακαρι να ειναι ετσι αλλα δεν θελω να ενθουσιάζομαι ακομα.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ANAR είπε:
Μακαρι να ειναι ετσι αλλα δεν θελω να ενθουσιάζομαι ακομα.

ναι...παντως δεν αλλαξε τπτ στη θεραπεια σου.....η μινοξ οτι ειχε να δωσει το εδωσε....οποτε....βρε λες τα nanocaps να ειναι καλα????πειεργο μου ακουγεται....δεν τα πολυπιστευω αυτα τα σκευασματα.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=463.msg35428#msg35428 date=1276874534]
Μακαρι να ειναι ετσι αλλα δεν θελω να ενθουσιάζομαι ακομα.

ναι...παντως δεν αλλαξε τπτ στη θεραπεια σου.....η μινοξ οτι ειχε να δωσει το εδωσε....οποτε....βρε λες τα nanocaps να ειναι καλα????πειεργο μου ακουγεται....δεν τα πολυπιστευω αυτα τα σκευασματα.....
[/quote]

Θα δουμε τι θα γινει μην αγχώνεσαι ;D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ANAR είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=463.msg35429#msg35429 date=1276874736]
[quote author=ANAR link=topic=463.msg35428#msg35428 date=1276874534]
Μακαρι να ειναι ετσι αλλα δεν θελω να ενθουσιάζομαι ακομα.

ναι...παντως δεν αλλαξε τπτ στη θεραπεια σου.....η μινοξ οτι ειχε να δωσει το εδωσε....οποτε....βρε λες τα nanocaps να ειναι καλα????πειεργο μου ακουγεται....δεν τα πολυπιστευω αυτα τα σκευασματα.....
[/quote]

Θα δουμε τι θα γινει μην αγχώνεσαι ;D
[/quote]


αναρ τι εγινε τελικα με το θεμα παραπανω?????????????
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Γιαννη εισαι απίστευτος ρε φιλε περίμενες ακριβος το τρίμηνο για να με ρωτήσεις εχτες εκλεισα 3 μηνες ??? ???Θα γραψω τις εντυπώσεις μου στο αντίστοιχο θεμα για να μην χάνονται οι δημοσιεύσεις ;)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

ANAR είπε:
Γιαννη εισαι απίστευτος ρε φιλε περίμενες ακριβος το τρίμηνο για να με ρωτήσεις εχτες εκλεισα 3 μηνες ??? ???Θα γραψω τις εντυπώσεις μου στο αντίστοιχο θεμα για να μην χάνονται οι δημοσιεύσεις ;)


κι ομως τυχιαο....ετσι μου ηρθε.....οκ περιμενω.........
 

vayero

Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Παναγιωτης είπε:
για την αλληλεπιδραση εχω γραψει εγω
οπως και το θεμα ενδυναμωσης την μινοξ
ειναι καπως παλιο το θεμα
και απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα

φυσικα και μην βαλεις καφεινη μεσα
το πρασινο τσαι και αυτα ειναι καλουτσικα αλλα light

οταν παρω καμια αδεια θα σας βαλω ενα ΝΕΟ τοπικο μινοξιδιλης που θα τα Σπασει ολα
οποτε αυτο πλεον θα ειναι παραλθνον

παναγιωτη καταφερες να κανεις κατι με το νεο τοπικο μινοξ σκευασμα?
θα βοηθουσε εν οψει επιτακτικων αποφασεων στην παρουσα στιγμη!
εσυ τι ακολουθεις ως θεραπεια/συντηρηση τωρα?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

πανω κατω αυτα βαζω

σπειρονολακτονη φλουταμιδη προγεστερονη ντουταστεριδη
μινοξιδιλη
Niacin
Adenosine triphosphate
arginine

και κατι αλλα


υπαρχουν καποιοι λογοι που δεν ποσταρω
και δεν προκειται να ποσταρω στο εγγυς μελλον τουλαχιστον
παρα μονο επιλεκτικα

δεν θα πω συγκεκριμενα πραγματα γιατι δεν εχω ορεξη να πιασω διαλογο με αυτους
που τοσο προσπαθησαν να με βγαλουν σκαρτο
και μαλιστα καποιοι τους επιβραβευουν

και αφου καποιοι δεν εχουν ματια να διαβασουν και αυτια για να ακουσουν
τους αφηνω λοιπον στην ζωη τους με τα snake oils τους που αγοραζουν


και σαν δημοκρατης που ειμαι δεν του πεταξα εξω απο το φορουμ αν και μπορουσα
δεν εκανα χρηση του οτι ειμαι moderator (γιατι το ακουσα και αυτο)
και τους αφησα να πουν οτι εχουν να πουν
ενω αλλος στην θεση μου θα τους πετουσε εξω

ευτυχως για εσας υπαρχουν ατομα σαν τον δημιουργο του φορουμ ακη
και το θρυλικο πλεον σπυρο το μεγαλο tropheus
και κανα δυο ακομη που μπορουν να φτιαχνουν να δοκιμαζουν
και να σας ενημερωνουν


αποφασισα

να αφοσιωθω μονο στο θεμα moderator
δηλαδη να σβηνω ακυρα θεματα
να διορθωνω λεξεις που δεν πρεπει να υπαρχουν οπως βρισεις και λοιπα
να συγχωνευω θεματα και λοιπα
 

baybars

New Member
Απ: Δυναμωστε το Regaine η αποιαδηποτε μινοξιδιλη σας απλα

Ρε συ Παναγιώτη, μην απογοητεύεσαι τόσο εύκολα ρε με τους άλλους...

Οι ανόητοι είναι η πιό αρχαία φυλή αυτού εδώ του πλανήτη, και η πολυπληθέστερη.
Αν τα παρατάς τόσο εύκολα επειδή ο κάθε @#!ας σε αμφισβητεί, ή κατηγορεί τα όσα λες, στο τέλος θα απομονωθείς από μόνος σου, και θα αφήσεις τους άλλους να λένε ο καθένας το μακρύ και το κοντό του, ειδικά εδώ στην Ελλάδα, αυτό συμβαίνει συχνά.

Υπάρχουν και μερικά άτομα στο forum που σέβονται και εκτιμούν τη γνώμη σου, το να μην ασχολείσαι άλλο και να μην βάζεις νέες ιδέες στο τραπέζι είναι ζημιά και για σένα και για αυτούς, γιατί τότε τους αφήνεις στο έλεος των άλλων: να διαβάζουν τα άκυρα posts και χαζομάρες τους...

Ένα παράδειγμα θα σου πω, εδώ στο παν/μιο στη Σουηδία είμαστε 4-5 παιδιά στο τμήμα που ξεχωρίζουμε ανάμεσα στους υπόλοιπους 40, και ως προς τις γνώσεις μας και ως προς την εργασία μας, και ως προς τις ιδέες μας, και αυτό φαίνεται κάθε μέρα και σε κάθε project που κάνουμε.

E, λοιπόν, δεν μπορείς να φανταστείς τι κακός χαμός γίνεται κάθε φορά που κάνουμε μια παρουσίαση στην τάξη, ή κάθε φορά που λέμε τη γνώμη μας: όλοι οι υπ'ολοιποι πέφτουν σαν τα κοράκια να αμφισβητούν ό,τι λέμε, ακόμα κι αν μιλάμε με αδιαμφισβήτητα δεδομένα. Είναι η ζήλια και η βλακεία του κόσμου μαζί...αν δεν μπορούν να φτάσουν στο επίπεδό σου, θα σε αμφισβητούν συνέχεια από ζήλεια και κακία...(και άλλους λόγους τους οποίους μόνον αυτοί ξέρουν...)

Ε, λοιπόν, τι πρέπει να κάνουμε εμείς, να τα παρατήσουμε και να σταματήσουμε όλη την καλή δουλειά που κάνουμε στο παν/μιο? όχι φίλε, δεν θα τους κάνουμε το χατίρι, συνεχίζουμε να δουλεύουμε και να διαβάζουμε πιό σκληρά, κι αυτό είναι που θα τους τρελάνει στο τέλος....γιατί κάθε φορά που μας αμφισβητούν και μας ρωτάει ο καθένας την κοτσάνα του, τους απαντάμε τεκμητιωμένα, σωστά και τους κολλάμε να κοιτιούνται στον τοίχο....και αυτό τους τη δίνει ακόμα πιό άσχημα, γιατί δεν μπορούν να μας σπάσουν τα νεύρα.

Σκέφτηκες ποτέ ότι το ίδιο μορεί να συμβαίνει και με εσένα και ορισμένα άτομα κι εδώ (και όχι μόνο σε αυτό το forum...τέτοιους "εξυπνάκηδες" θα βρεις παντου εκεί έξω: στη δουλειά, στις παρέες, παντού). Αφού το ξέρεις ότι είσαι από τα πιό ψαγμένα και φιλότιμα άτομα εδώ στο forum, γιατί να τους κάνεις το χατήρι και να μην postareis νέα θέματα, και νέες προτάσεις? Δόξα Τω Θεό, υπάρχουν και μερικοί που ενδιαφέρονται να ακούσουν τη γνώμη σου, κι αν ποτέ αμφισβητούν το κάνουν θετικά και όχι από κακία (σαν μερικούς άλους). Αυτούς να σκέφτεσαι πάντα, αλλιώς τους αφήνεις στο έλεος ορισμένων ημιμαθών και ανίδεων. Κι εγώ τα ίδια σκεφτόμουν στην αρχή του μεταπτυχιακού μου εδώ, γιατί έφαγα πολλή κακία και ζήλεια στη μάπα, ειδικά από φοιτητές χωρών που θεωρούνται "ανώτερες" της φτωχο-Ελλάδας (Αμερικανοί, Καναδοί, Σουηδοί, άγγλοι, κτλ), και ήμουν έτοιμος να μην ξαναμιλήσω στην τάξη, ούτε να μιλάω για τις ιδέες μου, αλλά αν το έκανα αυτό, θα έπαιρνα στο λαιμό μου και ορισμένα παιδιά εδώ που ξέρουν κι εκτιμάνε τη δουλειά που κάνω και ενδιαφέρονται να ακούν τη γνώμη μου (και ας με αμφισβητούν πολλές φορές...δεν το κάνουν από κακία, όπως οι άλλοι).

Υπάρχει μια λε΄πτή γραμμή που χωρίζει την αμφισβήτηση σε 2 μεριές: από την μια είναι αυτοί που αμφισβητούν , για να αμφισβητούν και να μην σε αφήσουν να δείχνεις τις γνώσεις σου και την αξία σου (όπως έλεγε και ο πατέρας μου "χτυπάνε πάντα τή μηλιά που έχει μήλα, με την ξερή μηλιά δεν ασχολείται κανείς"...και από την άλλη υπάρχουν και αυτοί που τους ενδιαφέρει η γνώμη σου (όπως εγώ), εκτιμάνε ότι έχεις ορισμένες γνώσεις τις οποίες μοιράζεσαι με τους άλλους, και αν σε αμφισβητούν ποτέ δεν το κάνουν με κακό σκοπό...

"Great minds discuss ideas; Average minds discuss events; Small minds discuss people." :-\
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα