Διασημοι/Celebrities

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

sito είπε:
έχει δίκιο ο σκεπτικιστης. Οι ηπα δεν ειναι μονο νεα υορκη, λος αντζελες και μιαμι. Εδω υπαρχουν κατι μερη στις ηπα οπου οι ανθρωποι ειναι χρονια πισω και νομιζουν αν εχουν προγαμιαιες σχεσεις θα πανε στην κολαση.

όσον αφορα το αν ειναι λιγοτερο αποδεκτη η ραφλα στις ηπα, δεν το γνωριζω αλλα το φανταζομαι, γτ στην τβ ποτε ή πολυ σπάνια βλέπεις ραφλες σε τηλεοπτικες ή κινηματογραφικές παραγωγές. αυτό πιστεύω οτι ίσως οφείλετε στο οτι οι υπάρχει μικρότερο ποσοστό ράφλας (στους λευκους) ανδρες αποτι εδω.

σε λιγο θα πειτε οτι η καραφλα ειναι λεπρα!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

παιδια μην τρελαινεστε.
αν ειναι δυνατον να ειναι κριτηριο αξιολογησης στις ανθρωπινες σχεσεις(και πολυ λιγοτερο σε κινημ παραγωγες) το μαλλι.
εχω δει απειρες περιπτωσεις ατομων χωρις ιχνος τριχας να κυκλοφορουν(χωρις να ειναι ευκαταστατοι το διευκρινιζω) πολυ ωραιες γκομενες.
οποιος εχει πολυσυμπλεγματικο συνδρομο με αυτο το μεταφερει σιγουρα στον συντροφο του.
παντως αν ειναι δυνατον καποιος να πιστευει οτι δεν κανει σχεση και οτι ευθυνεται το οτι εχει ασχημο μαλλι,η ασχημο κουρεμα η επειδη τα εχει ξουρα και δεν ξερω εγω τι.
τωρα αν ειναι καποια τοσο κομπλεξικη που να τα φτιαχνει με καποιον μονο και μονο για το μαλλι τοτε ειναι δικο της προβλημα.
νομιζω παντως οτι πολυ μεγαλο ποσοστο (πανω απο 80% ωριμων γυναικων στον εγκεφαλο) δεν εχει αυτο σαν κριτηριο αξιολογησης.

να μου πει καποιος τα χαρακτηριστικα να πω οκ.
γιατι ειτε με μαλλι ειτε με ξουρα αν καποιος ειναι ομορφος παραμενει ομορφος.
πχ δειτε γοητευτικους ηθοποιους στο holly(νικολσον,μπρους γουιλις,στειθαμ κλπ κλπ κλπ).
αν ειναι ασχημος τωρα δεν τον σωζει τιποτα.
ειτε αφησει μαλλι μεχρι τον κωλο ειτε τα κανει οπως θελει.


αυτα κατα την γνωμη μου.


και μιας και μιλαμε στο τοπικ αυτο δειτε την περιπτωση ΟΡΦΕΑ Παπαδοπουλου απ τα κλεμμενα ονειρα
στανταρ εχει κανει κατι με το μαλλι
δεν ηταν ετσι πριν καμια 3 ρια χρονια και σε αλλες σειρες.
οσοι γνωριζουν θα καταλαβουν.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
παιδια μην τρελαινεστε.
αν ειναι δυνατον να ειναι κριτηριο αξιολογησης στις ανθρωπινες σχεσεις(και πολυ λιγοτερο σε κινημ παραγωγες) το μαλλι.
εχω δει απειρες περιπτωσεις ατομων χωρις ιχνος τριχας να κυκλοφορουν(χωρις να ειναι ευκαταστατοι το διευκρινιζω) πολυ ωραιες γκομενες.
οποιος εχει πολυσυμπλεγματικο συνδρομο με αυτο το μεταφερει σιγουρα στον συντροφο του.
παντως αν ειναι δυνατον καποιος να πιστευει οτι δεν κανει σχεση και οτι ευθυνεται το οτι εχει ασχημο μαλλι,η ασχημο κουρεμα η επειδη τα εχει ξουρα και δεν ξερω εγω τι.
τωρα αν ειναι καποια τοσο κομπλεξικη που να τα φτιαχνει με καποιον μονο και μονο για το μαλλι τοτε ειναι δικο της προβλημα.
νομιζω παντως οτι πολυ μεγαλο ποσοστο (πανω απο 80% ωριμων γυναικων στον εγκεφαλο) δεν εχει αυτο σαν κριτηριο αξιολογησης.

να μου πει καποιος τα χαρακτηριστικα να πω οκ.
γιατι ειτε με μαλλι ειτε με ξουρα αν καποιος ειναι ομορφος παραμενει ομορφος.
πχ δειτε γοητευτικους ηθοποιους στο holly(νικολσον,μπρους γουιλις,στειθαμ κλπ κλπ κλπ).
αν ειναι ασχημος τωρα δεν τον σωζει τιποτα.
ειτε αφησει μαλλι μεχρι τον κωλο ειτε τα κανει οπως θελει.


αυτα κατα την γνωμη μου.


και μιας και μιλαμε στο τοπικ αυτο δειτε την περιπτωση ΟΡΦΕΑ Παπαδοπουλου απ τα κλεμμενα ονειρα
στανταρ εχει κανει κατι με το μαλλι
δεν ηταν ετσι πριν καμια 3 ρια χρονια και σε αλλες σειρες.
οσοι γνωριζουν θα καταλαβουν.

σωστος ο φιλος συμφωνω σε ολα μαζι σου!!!!πες τα γιατι πολλοι εδω μεσα νομιζουν οτι η καραφλα ειναι λεπρα!!!!!!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διασημοι/Celebrities

skeptikistis είπε:
Εννοω οτι αν εχεις καραφλα στην ελλαδα μπορει να βγαλεις κανα γκομενακι, στις ΗΠΑ αποκλειετε.
Οι ηπα ειναι πιο συντηριτικες απο ελλαδα. ΗΠΑ δεν ειναι η ΝΥ και οι ταινειες που βλεπεις. Ειναι και το τεξας και το κανσας.

Τελείος άκυρος, σαν να λες ότι και μια γυναίκα χοντρή ή με μικρό στήθος στης ΗΠΑ δεν μπορεί να βρει γκόμενο.
Κι εγώ πιστεύω ότι η καράφλα είναι μείον για τον άνδρα, αλλά όχι και σε τέτοιο επίπεδο.
 
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
τι αλλο θα ακουσουμαι εδω μεσα , οτι οι Η.Π.Α. ειναι απο τις συντηρητικες χωρες , ελεος ποια , να ελεγες την βορια κορεα θα το καταλαβαινα !!!!!!!!!!οσο για τις γκομενες που θηξατε η εμφανιση ειναι το 50% το αλλο 50% ειναι ο χαρακτηρας και αν ειναι σκατα τοτε δεν προκειτε να βγαλεις ποτε γκομενα!!!!!

Θα ηθελα να ακουσω σε ποιες πολεις και σε ποιες πολιτεια εχεις ζησει και για ποσο καιρο και εκφραζεσαι με τοση σιγουρια.
Δεν ειπα οτι ειναι πιο συντηριτικες απο την νοτια κορεα, ειπα οτι ΠΕΡΙΟΧΕΣ ειναι πιο συντηρητικες και απο την ελλαδα, φυσικα η ΝΥ ειναι οτι καλυτερο πχ.

Οσο για τις ασιατισες, αυτες δεν ειναι αναγκη, και στην ελλαδα μπορεις να βρεις μια αλβανιδα η βουλγαρα η μια φιλιπινεζα και τι να λεει αυτο.

Επισης βρειτε μου το ποσοστο των καραφλων προεδρων των ΗΠΑ. Και ο λογος ειναι ακριβως επειδη δεν ειναι αποδεκτη σαν εικονα η φαλακρα οσο η ελλαδα.
 

Lord Raflas

New Member

Typhoon

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Φίλε skeptikistis παρατηρώντας καιρό τώρα πολλά από τα posts σου έχω την αίσθηση ότι έχεις την κλασσική ψυχολογία του ανθρώπου που βελτιώνει τη δική του βλέποντας να πέφτει η ψυχολογία των άλλων (πόσω μάλλον αν έχει προκύψει και από δικές του πράξεις).

Ειδικά σε ένα φόρουμ που όσοι μπαίνουν πάσχουν κυρίως από θέματα ψυχολογίας καλό θα ήταν να προσέχεις λίγο τα posts σου. Στο λέω εντελώς φιλικά και το εδώ σχόλιο σου είναι απλώς η πιο αθώα αφορμή καθώς σε νήματα παιδιών που συζητούν το πρόβλημά τους έχεις αρκετά ακραία αρνητικές - επικριτικές απόψεις.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διασημοι/Celebrities

Typhoon είπε:
Φίλε skeptikistis παρατηρώντας καιρό τώρα πολλά από τα posts σου έχω την αίσθηση ότι έχεις την κλασσική ψυχολογία του ανθρώπου που βελτιώνει τη δική του βλέποντας να πέφτει η ψυχολογία των άλλων (πόσω μάλλον αν έχει προκύψει και από δικές του πράξεις).

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!! Ο σκεπτικιστής κοντεύει να μας στείλει στο ψυχιατρείο τόσο καιρό με την συμπεριφορά του!!! :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thimios72

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

εγω εαν ειχα τοσο μεγαλο (ψυχολογικο)προβλημα, οτι ειχα και δεν ειχα θα τα εδινα για μεταμοσχευσεις!!
 
Απ: Διασημοι/Celebrities

φιλε μου υπαρχουν 2 ειδη ανθροπων.
Εγω λεω τα πραγματα με το ονομα τους. Μερικοι τα βλεπουν ολα ωραια και καλα.
Τι να κανουμε, ουτε το να κανεις καραφλα ειναι θετικο, ουτε ο Statham ειναι πιο ωραιος με καραφλα, ουτε οι γυναικες προτιμουν τους καραφλους ανδρες.
sorry to burst your bubble.
 

Typhoon

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ουσιαστικά στα λόγια μου έρχεσαι...Δες λοιπόν αυτό που είπες διατυπωμένο από άνθρωπο με θετική ψυχολογία που θέλει να βλέπει τα πράγματα από τη θετική τους πλευρά και όχι να τα ωραιοποιεί....

Τι να κάνουμε, το να κανει καραφλα δεν ειναι αρνητικό, παρότι καραφλός ο Statham δεν είναι κακός, η καράφλα δεν σου απαγορεύει να βρείς μια ωραία κοπέλα...
 

icesensei

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

skeptikistis είπε:
Επισης βρειτε μου το ποσοστο των καραφλων προεδρων των ΗΠΑ. Και ο λογος ειναι ακριβως επειδη δεν ειναι αποδεκτη σαν εικονα η φαλακρα οσο η ελλαδα.

Αυτό με τους προέδρους ισχύει και για Αγγλία τα γκομενακια δεν τα νοιάζει, επίσης δεν υπάρχει πρόεδρος κάτω από 1,80 ύψος ε και ??? ???
... έαν η αντρικη καράφλα ήταν τόσο ανεπιθύμητη θα είχε εξαλειφθεί.... , μέσω τπς σεξουαλικής επιλογής (sexual selection - Darwin).

Για ασιάτισσες - προτιμήσεις δεν θα πω πολλά οι λευκοι τις γουστάρουν και αυτές το ίδιο... υπάρχουν ερευνες , αλλα για το σκεπτικιστή είναι γιαπωνέζες (σονυ)κορεάτισσες (σαμσουνγκ) τα ίδια με φιλίπινέζες ....

ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ :D
Σχετικά με Ν.Κορέα (South) oι Αμερικανοι φανταροι πανε εκεί που έχουν βάσεις όπως και αλλού και παίρνουν τρελλά λεφτά 10χ σε σχέση με τις πενιχρές αμοιβές των Κορεατών συναδέλφων τους . το σεξ είναι καλό για αμερικανους... και μέσα στις βάσεις υπηρετούν και οι αμερικανίδες μισθοφόροι..πεφτει πολύ πέος λέμε.

Σε κάθε περιπτώση εμένα όπως και σε άλλους μου αρέσει να μου δενουν τα κορδόνια και να μην έχουν τουπέ αυτές και οι φίλες τους αλλά "μακακή" θηλυκή συμπεριφορά, όχι δούλες αλλά να είναι σεβαστικές οι κοπέλες.Eλληνίδες και μη, δεν κολλάω αν μου αρέσουν. Αν δεν είχα να βρω γκόμενα... θα ημου λιγοτερο επιλεκτικός στην αρχη τουλάχιστον...κάποιοι έχουν υψηλά στανταρ και μετα παραπονιούνται...μηπως είναι δικαιολογία

Ελπιζω όλοι να καταλάβετε ότι τηn ίδια χιλόπιτα τρώμε όλοι (με μαλλί ή χωρίς)μην αφήνετε τη ράφλα να σας ρίχνει αυτοπεποίθηση... γίνεται ζημιά. Υπαρχουν κι άλλες ευκαιρίες στη ζωή αλλά θέλει @@ να μη το βάλεις κάτω... η αυτοπεποιθηση μετράει πολύ αν δε πιστεύεις ότι αξίζεις μια γυναίκα που σου αρέσει ε αυτό αξίζεις ... δεν πιστεύω η έλλειψη αυτοπεποίθησης να είναι γοητευτική.
 

meandros

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

η ραφλα βασανιζει μονο τον φεροντα την
σιγα μην ασχολειται η κοινωνια η οι γκομενες
με το τι νοργουντ ειναι ο καθενας
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

skeptikistis είπε:
φιλε μου υπαρχουν 2 ειδη ανθροπων.
Εγω λεω τα πραγματα με το ονομα τους. Μερικοι τα βλεπουν ολα ωραια και καλα.
Τι να κανουμε, ουτε το να κανεις καραφλα ειναι θετικο, ουτε ο Statham ειναι πιο ωραιος με καραφλα, ουτε οι γυναικες προτιμουν τους καραφλους ανδρες.
sorry to burst your bubble.

τοτε φιλε συμφωνα με τις αποψεις σου δεν θα βρεις ποτε γκομενα (μονο για τα λεφτα σου) και δεν εισαι αποδεκτος στη κοινωνια!!!σου προτινω τοτε συμφωνα με αυτα που λες να πας να κλιστεις σε ενα μοναστηρι να κανεις ασκητικη ζωη αφου σαν καραφλος δεν εχεις περαση στην κοινωνια!!!!
 

savalas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Άλλη μια κλασσική ελληνική συζήτηση όπου έχουμε τα άκρα , ή η καράφλα είναι χειρότερη από λέπρα , τύφο χολέρα και κίτρινο πυρετό μαζί ή είναι ένα μικροπροβληματάκι που ξεπερνιέται με λίγο γυμναστική , λίγο χιούμορ , λίγο κρασί , λίγο θάλασσα και λίγο Τζέισον Στέιθαμ... 8)
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

savalas είπε:
Άλλη μια κλασσική ελληνική συζήτηση όπου έχουμε τα άκρα , ή η καράφλα είναι χειρότερη από λέπρα , τύφο χολέρα και κίτρινο πυρετό μαζί ή είναι ένα μικροπροβληματάκι που ξεπερνιέται με λίγο γυμναστική , λίγο χιούμορ , λίγο κρασί , λίγο θάλασσα και λίγο Τζέισον Στέιθαμ... 8)

εσενα φιλε savalas ποια ειναι η δικη σου γνωμη σε αυτο????
 

xDante

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

skeptikisti αυτό που λείπει τώρα είναι να δηλώσεις οτι είσαι και apple fanboy ... θα σε επικυρήξει το 98% του φόρουμ 8)
 
Μπλουζα