Διασημοι/Celebrities

kakashi

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

μπορει ο σκεπτικιστης να ειναι πολυ υπερβολικος αλλα εχει δικιο σε γενικες γραμμες....η φαλακρα ειναι μειον στην εμφανιση....κανενας δεν ειναι καλυτερος με φαλακρα απο οτι με μαλλια....δεν λεω εχω δει ωραιους αντρες(λιγους ομως) με φαλακρα αλλα θα ηταν πολυ καλυτeροι με μαλλια....κ ο statham καλος ειναι πχ αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα φαινοταν πολυ καλυτερα με ενα NW1 ξυρισμενο κεφαλι απο οτι τωρα η με μαλλι στον 1 ποντο αν ηταν παλι NW1...σε αλλους η φαλακρα τους ριχνει λιγο αλλα τους περισσοτερους τους ριχνει παρα πολυ σε εμφανιση....οι περισσοτεροι με μεγαλα NW φαινονται απεριποιητοι(ελπιζω να καταλαβαινεται τι εννοω)εκτος αν ξυριζουν τελειως το κεφαλι τους....αλλα το ξυρισμενο κεφαλι παει σε πολυ λιγους... κ συνηθως φαινονται πολυ μεγαλυτεροι σε ηλικια αυτοι με μεγαλη αραιωση...τωρα δεν μιλαω για ηλικιες 45 κ πανω....εκει νομιζω δεν παιζει σχεδον καθολου ρολο η φαλακρα....αλλα σε μικρες ηλικιες 20-30 φαινεται πολυ ασχημα κατα τη γνωμη μου.....κ γενικα πιστευω οτι αυτα τα ατομα θα εχουν πολυ μικρη επιτυχια στις γυναικες...μιλαω ομως για συνηθισμενα ατομα οπως ολοι μας...με φυσιολογικη ομορφια φυσιολογικο σωμα....μην μου λετε οτι αν εισαι σουπερ γυμνασμενος σουπερ εξυπνος σουπερ κουλ κτλ αλλα με φαλακρα δεν θα εχεις προβλημα με τις γυναικες...το ξερω οτι δεν θα εχεις αλλα ποσοι τετοιοι κυκλοφορουν ?ελαχιστοι....κ σε αυτο που λετε οτι βλεπετε ασχημους φαλακρους αντρες με ωραιες γυναικες κ εχω δει δ λεω αλλα ποσους?πολυ λιγους....μακαρι κ γω τωρα που καραφλιαζω να ειμαι σε αυτους τους πολυ λιγους που εχουν κουκλαρες διπλα τους....αλλα οι πιθανοτητες δεν ειναι με το μερος μου....εξαλλου ουτε πολυ κουλ ειμαι ουτε πανεξυπνος ουτε πανεμορφος....κ ξερω οτι οσο μεγαλωνω κ αραιωνω θα εχω ολο κ λιγοτερη επιτυχια στις γυναικες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

εγώ γιατί έχω την εντύπωση οτι ο σταθαμ αν είχε μαλιά θα φαινόταν σαν μικροπρόσωπος κακομοίρογλου ? :chinscratch
πέραν αυτού τα έχουμε αναλύσει 91274917491824 φορές καράφλα η μη σε ηληκίες απο 26 και μετά στις γυναίκες παίζει απο 30% 5% ρόλο .... Ξε Κο Λά Τε και μιλάω για 1η εντύπωση που τα ποσοστά είναι υψηλά μετά πεφτουν ..... παίζει ρόλο και χρώμα ματιών και άλλα πράγματα..
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

γιατι τετοια ηττοπαθεια ρε παιδες?

kakashi αν θες την γνωμη μου

πες οτι εισαι στα 34 και γνωριζεις μια κοπελα στα 30 κοντα η και μικροτερη

πιστευεις οτι με το που σε δει θα σε κοιταξει στο μαλλι?
αποκλειεται εκτος αν ειναι η κοπελα 30 και ειναι κομπλεξικη..

αν εισαι απλα κοινωνικο ατομο σε λογικα πλαισια,συζητησιμος,με συμπαθητικο παρουσιαστικο(οχι κατι εξτριμ) και ενα ωραιο τυπο σωματος(παλι τιποτα εξτριμ) πιστευεις θα δωσει βαση στο μαλλι σου?

αποκλειεται εγω πιστευω.

αν ομως εσυ γνωρισεις μια κοπελα και πας και της πεις οτι ξερεις εχω προβλημα..δεν μ αρεσουν τα μαλλια μου..θελω να κανω μεταμοσχευση(αν θες βεβαιως να την κανεις..μαζι σου ειμαι...αλλο θεμα ομως αυτο) κλπ κλπ κλπ ισως τοτε χωρις να το θες να της μεταφερεις το δικο σου κομπλεξ και να το βλεπει και αυτη σαν προβλημα.

αποψη μου ειναι αυτη.

νομιζω οτι καποιος πρεπει να ειναι πολυ κομπλεξικος για να αποκλειει ενα ανθρωπο απ το μαλλι..απ το χρωμα του δερματος..των ματιων κλπ...

επισης διαφωνω καθετα σε μερικα πραγματα..

υπαρχουν αντρες με μαλλι που ειναι χειροτεροι απο οτι ειναι ξουρα..
δειτε σελιδες πριν τον στειθαμ (τον φαγαμε τον τυπο!!)σε ενα ωραιο edit που κανε ενα παλικαρι...
και αλλα πολλα παραδειγματα.

επιμενω οτι κανεις δεν δινει βαση στο μαλλι.
κανεις νοημων ανθρωπος εκτος απ τον ευατο μας(για μας που εχουμε τρελα με το μαλλι μας)
μην νιωθετε οτι διωκεστε απο περιπλανωμενες ματιες πανω στο κεφαλι σας.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

απλα αυτοι που λενε οτι παιζει μεγαλο ρολο και οτι ειναι σαν λεπρα ειναι και τα ατομα με τη μεγαλυτερη απογοητευση για αυτο που τους συμβαινει και δεν το εχουν ακομα αποδεχτει οτι ετσι ειναι καραφλιαζουν!!!!!
 

meandros

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

το θεμα ειναι καθαρα ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ
μονο ο παθων το νιωθει
στα δεκα χρονια που εχω το προβλημα δεν ειχα
το παραμικρο προβλημα σε σχεση με το γυναικειο φυλο
ο καθρεφτης ειναι που τσουζει
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

οπως λεει ο meandros.
το θεμα ειναι απλα υποκειμενικο.
τιποτα αλλο.
αν δημιουργειται θεμα στην σχεση απο κατι τετοιο κατα 99.,9% υπαιτιος ειναι ο παθων που μεταφερει το συνδρομο του.

επισης και ο καθρεφτης να τσουζει υπαρχουν λυσεις(αρκει να υπαρχει και χρημα!!).
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

εχτες εβλεπα το ματσ ναπολι-τσελσι παρατηρησα τον meireles(παιχτης της τσελσι) οτι κατι εκανε στα μαλλια του!!!αυτος ηταν τερμα φαλακρος ειχε αραιωσει επικινδυνα!!!το παρατηρησε καποιος αλλος?????
 

Συνημμένα

  • κατάλογος2.jpeg
    κατάλογος2.jpeg
    8.9 KB · Προβολές: 278

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ω ρε mankar στην σκεψη μου εισαι

το ειδα χτες
τι εκανε ο τυπας????

μιλαμε και εξτριμ κουρεμα ε?

108867772.jpg


Fernando-Torres-Chelsea-Champions-League2_2667827.jpg


εκτος αν τα ξυριζε και δεν φαινοταν το μαλλι.

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ το πριν και το μετα του Σναιντερ.
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ετσι φαινεται.

νομιζω οτι μετα απ αυτο που κανε ο ρουνει τελειως ακομπλεξαριστα θα ακολουθησουν παρα πολλοι ακομα.
επι τσελσυ εκανε και ο καρβαλιο μεταμ παντως.

επισης πιστευω οτι κατι εχει κανει και ο ντρογκμπα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ο σπανουλης χαρακτηριστικο παραδειγμα οτι ειναι κομπλε ετσι οπως δειχνει.διαφωνει κανεις?

που εννοεις adriano?πισω ειναι κομπλε απ οτι θυμαμαι.

εννοεις να γεμισει κροταφους και middle?
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

οντως ο σπανουλης ειναι τελειως ακομπλεξαριστος , δεν τον ενοχλει καθολου και ειναι ενα προτιπο πηστευω και στη ζωη του και στον αθλητισμο!!!!! :worshipper :worshipper :worshipper
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
οντως ο σπανουλης ειναι τελειως ακομπλεξαριστος , δεν τον ενοχλει καθολου και ειναι ενα προτιπο πηστευω και στη ζωη του και στον αθλητισμο!!!!! :worshipper :worshipper :worshipper

Ούτε καν.Αν ήσουν μπασκετικός θα ήξερες και το γιατί.Πρότυπο με την καμμία.Καλό παιδί απλά ΟΚ.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Adriano είπε:
Ούτε καν.Αν ήσουν μπασκετικός θα ήξερες και το γιατί.Πρότυπο με την καμμία.Καλό παιδί απλά ΟΚ.

απο αποψη χρηματων το λες αυτο??εσυ αν σου εδηνε ο ο.σ.φ.π. 7εκ το χρονο δεν θα πηγαινες????μονο καποιος χαζος δεν θα πηγαινε!!!! :down
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
απο αποψη χρηματων το λες αυτο??εσυ αν σου εδηνε ο ο.σ.φ.π. 7εκ το χρονο δεν θα πηγαινες????μονο καποιος χαζος δεν θα πηγαινε!!!! :down

Για αυτό σου λέω άστο.Καμμία σχέση τα οπάδικα και οι μεταγραφές και τα λεφτά...Δεν μπορώ να στο εξηγήσω αν δεν έχεις σκάσει σε καλό επίπεδο την σπυρόμπαλα...Για αυτό σου λέω άστο.
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ο Σπανουλης μεχρι πριν 1-2 χρονια ηταν οκ απο την αποψη οτι με εξυπνο κουρεμα το εκρυβε...η κατρακυλα του ομως δεν εχει σταματημο μηνα με το μηνα εχανε κι αλλο και τωρα πια εχει χασει πολυ μαλλι...ειδικα οταν ιδρωνει γινεται αστα να πανε..εχει ωραιο παρουσιαστικο(σωμα/φατσα κτλ + σε καποιο περιοδικο οι γκομενες τον ειχαν βγαλει τον πιο hot μπασκεμπολιστα κτλ) αλλα κατι πρεπει να κανει ή να βελτιωση τη κατσασταση ή να δοκιμασει ξουρα(μπορει να ρωτησε τη γυναικα κι αυτη να ειπε οχι :p )

mar3.JPG


bs.aspx


98ec95af1d76f79a3339d34a439ebabd-getty-508690768.jpg



%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B7+%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%82+%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B7%CF%82.JPG
 
Μπλουζα