Διασημοι/Celebrities

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τρύπα στο νερό. Τεράστιο θέμα και καμία προθυμία να λάβει DHT blocker. Χορηγούμενη ή όχι η μεταμόσχευση χάσιμο χρόνου και για τον ίδιο αλλά και για τον γιατρό. Ιδιαίτερο για τον 2ο μπορεί και σε βάθος χρόνου να αποδειχθεί και δυσφήμιση όταν θα αρχίσει να χειροτερεύει η κατάσταση του Κόγια γιατί μιλάμε και για μεγάλο youtuber με απήχηση σε εκατοντάδες χιλιάδες αν όχι εκατομμύρια χρήστες των social media.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Τι χαος επικρατει εκει μεσα χαχα δεν κολλαει τιποτα.
Ενωσαν 2 3 Airbnb και τα καναν πολυιατρειο κρατωντας και 2 3 επιπλα + τα χαλια που περισσεψαν απο τους προηγουμενους;;;
Βαλε λειζερ και μεταμοσχευση, εχουν δουλεια!!!
 

Legend

Member
Γράφει σε ένα σχόλιο ότι θα πάρει νομίζω τοπική είδα (σε σχόλιο σε αυτό ή στο short στο κύριο κανάλι); Το χάπι το απορρίπτει λόγω παρενεργειών που εμφάνισε φίλος του ( "ανήκει στο 5%") και πριν κάνει παιδιά δε θα πάρει... Εν τω μεταξύ πώς τον κόβετε; NW6 διάχυτο;
Χάπι ναι δεν θέλει να πάρει τώρα γιατί δεν θέλει να ρισκάρει με παρενέργειες για τα μαλλιά. Έτσι και αλλιώς όμως αυτός ξυρισμένα θα τα έχει οπότε ειτε πέσουν ειτε οχι δεν τον ενδιαφέρει και πολύ και σου λέει θα κάνει και αλλη μια οταν αραιώσει κι άλλο και θα τα έχει με ξυρισμένο look. Τζάμπα έκανε και την μεταμόσχευση, δεν είχε να χάσει κάτι.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Χάπι ναι δεν θέλει να πάρει τώρα γιατί δεν θέλει να ρισκάρει με παρενέργειες για τα μαλλιά. Έτσι και αλλιώς όμως αυτός ξυρισμένα θα τα έχει οπότε ειτε πέσουν ειτε οχι δεν τον ενδιαφέρει και πολύ και σου λέει θα κάνει και αλλη μια οταν αραιώσει κι άλλο και θα τα έχει με ξυρισμένο look. Τζάμπα έκανε και την μεταμόσχευση, δεν είχε να χάσει κάτι...
Δηλαδη τωρα φιλε σκεψου ετσι. Ενας ανθρωπος με μια λογικη επιλεγει κλινικη, σχεδον αγνωστη, χωρις καμια ερευνα πανω στις μεταμσχευσεις κανει τη μεταμοσχευση. Το τι περιμενει ενας θεος ξερει.
"Θελω να τα ξυριζω λεει" μα αμα θες να τα εχεις κοντα δεν κανεις μεταμοσχευση, η μεταμοσχευση εξ αρχης απαιτει ενα μηκος σε πολλες περιπτωσεις ακομα και στη δοτρια.

Και μετα απο ολη αυτη την "περιεργη" λογικη μας ειπε οτι ειναι και προσεκτικος και φοβαται τις παρενεργειες, απο το πιο σιγουρο στην ολη υποθεση. Ειναι να γελας και να κλαις μαζι! Σε ολο αυτο δεν υπαρχει καμια απολυτως σοβαροτητα και αυτο ειναι το τρομακτικο.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ενόσω δεν έρχεται η κλονοποίηση τριχοθυλακίων, ΟΛΕΣ οι ΜΜ θα έχουν πάντα ρίσκο, και ποτέ δε θα ικανοποιήσουν σχεδόν κανέναν στο έπακρο!
 

Legend

Member
Δηλαδη τωρα φιλε σκεψου ετσι. Ενας ανθρωπος με μια λογικη επιλεγει κλινικη, σχεδον αγνωστη, χωρις καμια ερευνα πανω στις μεταμσχευσεις κανει τη μεταμοσχευση. Το τι περιμενει ενας θεος ξερει.
"Θελω να τα ξυριζω λεει" μα αμα θες να τα εχεις κοντα δεν κανεις μεταμοσχευση, η μεταμοσχευση εξ αρχης απαιτει ενα μηκος σε πολλες περιπτωσεις ακομα και στη δοτρια.

Και μετα απο ολη αυτη την "περιεργη" λογικη μας ειπε οτι ειναι και προσεκτικος και φοβαται τις παρενεργειες, απο το πιο σιγουρο στην ολη υποθεση. Ειναι να γελας και να κλαις μαζι! Σε ολο αυτο δεν υπαρχει καμια απολυτως σοβαροτητα και αυτο ειναι το τρομακτικο.
Ο καθένας με τις επιλογές του. Νομίζω ανέφερε οτι το το ψάχνει καιρό, τώρα πως κατέληξε στη συγκεκριμένη κλινική δεν ξέρω. Μάλλον θα του έκανε η κλινική την πρόταση να του κάνει δωρεάν μεταμόσχευση και το ειδε "ε εντάξει δεν έχω να χάσω και κάτι έτσι και αλλιώς έχω την επιλογή να τα ξυρίζω όπως τα έχω τώρα" Και αυτό ανέφερε και στο γιατρό οτι θα τα αφήσει για μια περίοδο μακριά να δει πως ειναι και θα τα ξαναξυρίσει πάλι μετά όπως τα έχει τώρα.

¨Οσο για την φιναστερίδη ειναι επιλογή του καθενός αν θα πάρει ή οχι, γνωρίζοντας οτι χωρίς αυτή θα αραιώσει κι άλλο μελλοντικά. Δεν μπορείς να πεις σε κανεναν να πάρει με το ζόρι αν φοβάται τις παρενέργειες..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Ο καθένας με τις επιλογές του. Νομίζω ανέφερε οτι το το ψάχνει καιρό, τώρα πως κατέληξε στη συγκεκριμένη κλινική δεν ξέρω. Μάλλον θα του έκανε η κλινική την πρόταση να του κάνει δωρεάν μεταμόσχευση και το ειδε "ε εντάξει δεν έχω να χάσω και κάτι έτσι και αλλιώς αμα δεν μαρέσει τα ξαναξυρίζω όπως τα έχω τώρα" Και αυτό ανέφερε και στο γιατρό οτι θα τα αφήσει για μια περίοδο μακριά να δει πως ειναι και θα τα ξαναξυρίσει πάλι μετά όπως τα τα έχει τώρα.

¨Οσο για την φιναστερίδη ειναι επιλογή του καθενός αν θα πάρει ή οχι, γνωρίζοντας οτι χωρίς αυτή θα αραιώσει κι άλλο μελλοντικά. Δεν μπορείς να πεις σε κανεναν να πάρει με το ζόρι αν φοβάται τις παρενέργειες.
Προφανως τον συγκεκριμενο δεν τον απασχολει ιδιαιτερα το μαλλι και ειναι δικαιωμα του.
Ομως επειδη δημοσια τοποθετειται και φτιαχνει βιντεο που προφανως αναφερονται σε κοινο μικροτερες ηλικιες, το να μας περασει ως "ΟΚ" επιλογη κλινικης το ξεχασμενο χαλι μεσα σε 2 3 σπιτια ενωμενα, με τον αξιοτιμο γιατρο που τελικα ολοι απορρουν(ή αντιλαμβανονται το διαφημιστικο τρικ του εμπειρου γιατρου) ποιο ρολο ειχε εκει, αφου η κοπελα-κορη εκανε την επεμβαση και μεσα σε αυτα τα ρισκα που ειναι μεγαλα να μας πει οτι η φιναστεριδη τον απασχολησε εντονα και αποφασισε να μην την παρει λογω παρενεργειων... ε παει πολυ.

Το να πει δεν εχω ιδεα για το φαρμακο και δεν το παιρνω, θα ηταν τιμιο.
 

Legend

Member
Προφανως τον συγκεκριμενο δεν τον απασχολει ιδιαιτερα το μαλλι και ειναι δικαιωμα του.
Ομως επειδη δημοσια τοποθετειτε και φτιαχνει βιντεο που προφανως αναφερονται σε κοινο μικροτερες ηλικιες, το να μας περασει ως "ΟΚ" επιλογη κλινικης το ξεχασμενο χαλι μεσα σε 2 3 σπιτια ενωμενα, με τον αξιοτιμο γιατρο που τελικα ολοι απορρουν(ή αντιλαμβανονται το διαφημιστικο τρικ του εμπειρου γιατρου) ποιο ρολο ειχε εκει, αφου η κοπελα-κορη εκανε την επεμβαση και μεσα σε αυτα τα ρισκα που ειναι μεγαλα να μας πει οτι η φιναστεριδη τον απασχολησε εντονα και αποφασισε να μην την παρει λογω παρενεργειων... ε παει πολυ.
Καλά το ιατρείο λογικά ειναι από παλιά, αφού ειναι πλαστικός χειρουργός ο Γιατρός και λογικά ετοιμάζεται να το αναλάβει η κόρη του που ειναι επίσης πλαστικός χειρουργός. Τώρα αν δεν έχει νέα σύγχρονη ανακαίνιση δεν νομίζω οτι έχει καμία σημασία που εντάξει ειναι "οκ" σαν χώρος, και δεν νομίζω οτι επιλέγουμε κλινική με το αν μας αρέσει η διακόσμηση ή οχι.
Για την κοπέλα επίσης δεν γνωρίζουμε πόσες επεμβάσεις έχει κάνει, και δεν ξέρουμε τι εμπειρία έχει οπότε σίγουρα υπάρχει ρισκο. Και αυτός το ξέρει προφανώς αλλά σου λέει "ε τζάμπα την έκανα, έχω και την επιλογή να τα έχω ξυρισμένα κιόλας μετά, οπότε οκ". Όλα θα κριθούν στο τελικό αποτέλεσμα όμως το οποίο θα το δούμε σε μερικούς μήνες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Εδώ και ο Fredi.. YouTuber που πήγε Τουρκία για μμ
 

Συνημμένα

  • IMG_20231031_210439.jpg
    IMG_20231031_210439.jpg
    409 KB · Προβολές: 179

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Εφόσον τον ενδιαφέρει οντως να δείξει το αποτέλεσμα αναμένεται αποκαλυπτικό βίντεο στο γιουτιουμπ, εφόσον δε γίνει όλα τα ενδεχόμενα ειναι ανοιχτά όπως ειναι λογικό.

@Legend ακόμα και το καλύτερο αποτέλεσμα να παρει που έχουμε δει, όταν από μια κλινική δεν υπάρχουν δημοσιευμένα αποτέλεσμα δεν μπορείς να ξέρεις το ποσοστό επιτυχίας. Άλλωστε ως γνωστόν οι δύσκολες περιπτωσεις είναι που δημιουργούν τα οποία προβλήματα αφού στις εύκολες, τουλάχιστον σε κλινικες με όνομα κάκιστο αποτέλεσμα δε θα πάρεις.
 

thatcher

Active Member
Εν τ
Με κάτι τέτοιους μαρκαδόρους γράφαμε στα παγκάκια όταν είμασταν στο σχολείο
Όντως το έβλεπα και μου φάνηκε κάπως όλο αυτό, μαζί με το χαλί της γιαγιάς στο δωματιακι του σχεδιασμού της hairline...
 

thatcher

Active Member
Χάπι ναι δεν θέλει να πάρει τώρα γιατί δεν θέλει να ρισκάρει με παρενέργειες για τα μαλλιά. Έτσι και αλλιώς όμως αυτός ξυρισμένα θα τα έχει οπότε ειτε πέσουν ειτε οχι δεν τον ενδιαφέρει και πολύ και σου λέει θα κάνει και αλλη μια οταν αραιώσει κι άλλο και θα τα έχει με ξυρισμένο look. Τζάμπα έκανε και την μεταμόσχευση, δεν είχε να χάσει κάτι...
Εν τω μεταξύ του πηγαίνει και χωρίς μαλλιά. Έχει το σχήμα στο κεφάλι/πρόσωπο να υποστηρίξει κάτι τέτοιο.
 

thatcher

Active Member
Δηλαδη τωρα φιλε σκεψου ετσι. Ενας ανθρωπος με μια λογικη επιλεγει κλινικη, σχεδον αγνωστη, χωρις καμια ερευνα πανω στις μεταμσχευσεις κανει τη μεταμοσχευση. Το τι περιμενει ενας θεος ξερει.
"Θελω να τα ξυριζω λεει" μα αμα θες να τα εχεις κοντα δεν κανεις μεταμοσχευση, η μεταμοσχευση εξ αρχης απαιτει ενα μηκος σε πολλες περιπτωσεις ακομα και στη δοτρια.

Και μετα απο ολη αυτη την "περιεργη" λογικη μας ειπε οτι ειναι και προσεκτικος και φοβαται τις παρενεργειες, απο το πιο σιγουρο στην ολη υποθεση. Ειναι να γελας και να κλαις μαζι! Σε ολο αυτο δεν υπαρχει καμια απολυτως σοβαροτητα και αυτο ειναι το τρομακτικο.
Νομίζω - δεν το ξέρω αυτό από έμπειρες πηγές, υποθέσεις κάνω- αλλά μιας και είναι φιλαρακια με τον Panos Dent, ο οποίος έκανε μεταμόσχευση το 2019 και είχε προτείνει τόσο στον Κονιλο, τόσο στον ίδιο μεταμόσχευση δε θα μου έκανε εντύπωση απλά να ρωτησε τους γνωστούς του και πήρε δύο τρια ονόματα και πήγε "ντουγρου" προς τα εκεί...
 

Legend

Member
Εφόσον τον ενδιαφέρει οντως να δείξει το αποτέλεσμα αναμένεται αποκαλυπτικό βίντεο στο γιουτιουμπ, εφόσον δε γίνει όλα τα ενδεχόμενα ειναι ανοιχτά όπως ειναι λογικό.

@Legend ακόμα και το καλύτερο αποτέλεσμα να παρει που έχουμε δει, όταν από μια κλινική δεν υπάρχουν δημοσιευμένα αποτέλεσμα δεν μπορείς να ξέρεις το ποσοστό επιτυχίας. Άλλωστε ως γνωστόν οι δύσκολες περιπτωσεις είναι που δημιουργούν τα οποία προβλήματα αφού στις εύκολες, τουλάχιστον σε κλινικες με όνομα κάκιστο αποτέλεσμα δε θα πάρεις.
Τα ποσοστά επιτυχίας γενικά ειναι δύσκολο να τα βγαλεις από τα επίσημα δημοσιευμενα της κάθε κλινικής καθως ανεβάζουν μόνο τα καλά περιστατικά τους, ενώ τα αρνητικά όχι. Σε όλες τις κλινικές υπάρχουν αρνητικά περιστατικά που δεν είναι καν δημοσιευμένα…όποτε γενικά πάντα υπάρχει το ρίσκο..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα