Διασημοι/Celebrities

thatcher

Active Member
Το λάθος του ήταν οτι εδώ και καιρό ( 2+ χρόνια) αντί με τη μινοξ που έβαζε να προσθέσει και φίνα το άφησε να εξελιχθεί...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Μηδενικές γνώσεις πάνω στο θέμα και λεει πάω να βάλω μαλλιά. Βέβαια δωρεάν του το κάνουν οπότε μάλλον δεν τον πολυνοιαζει κιολας. Αργότερα θα βαλει και κανα τοπικ στο κόλπο και προχωράμε.
 

thatcher

Active Member
Μηδενικές γνώσεις πάνω στο θέμα και λεει πάω να βάλω μαλλιά. Βέβαια δωρεάν του το κάνουν οπότε μάλλον δεν τον πολυνοιαζει κιολας. Αργότερα θα βαλει και κανα τοπικ στο κόλπο και προχωράμε.
Ναι, είχε πάει σε κάποια "κλινική", αναφέρθηκε σε ένα παλιό βλογκ με μια άλλη γνωστή του "χώρου", τη Κρεμλίνου, πριν κανα χρόνο για να δει πώς να κινηθεί. Επίσης παλαιότερα που ανέφερε το τι κάνει για την τριχόπτωση είχε αναφέρει μόνο μινοξ ουσιαστικά. Τη φίνα την απέρριψε λόγω "παρενεργειών", όπου στη πραγματικότητα περισσότερες παρενέργειες ίσως σου έβγαζε η μινοξ (κατακράτηση υγρών κλπ).
Ένας άλλος ακόμα του χώρου που έκανε, μικρός, στην ηλικία μου κοντά, ο PanosDent που είχε κάνει μεταμόσχευση το 2019 αν δείτε τελευταία επειδή μάλλον ούτε αυτός παίρνει φίνα -παρότι γιατρός (οδοντίατρος) στο επάγγελμα- φαίνεται πάλι λίγο αραια πάνω.
 
Έκανε ο Σλούκας ή με γελάνε τα μάτια μου;


IMG_20231025_161718.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thatcher

Active Member
Εγώ του το είπα αλλά βιάζεται! Εντωμεταξύ είναι μόλις 28, χωρίς αγωγή με το φαινόμενο σε φουλ ταχεία εξέλιξη
Το δα το σχόλιο. Δικός μας λέω έγραψε. Ε στα σχόλια οι περισσότεροι ιδέα δεν έχουν εξού και του λένε "περαστικά". Το σχόλιο σου ξεχώρισε μπαμ.
 

Legend

Member
Αυτός από οτι κατάλαβα θέλει να τα έχει και ξυρισμένα μετά έτσι κι αλλιώς οπότε δεν τον νοιάζουν οι υψηλές πυκνότητες...πάντως η δουλειά καθαρή φαίνεται και σύγχρονες μεθόδους ακολούθησαν εξαγωγή με motorised punch με 0.7-0.8 mm και τοποθέτηση με sharp implanter και φάνηκαν να ξέρουν τι κάνουν...για να δούμε πως θα πάει σε 6-7 μήνες. Σίγουρα βέβαια χρειάζεται φιναστερίδη για να διατηρήσει τα υπάρχοντα..
 
Τελευταία επεξεργασία:

thatcher

Active Member
Αυτός από οτι κατάλαβα θέλει να τα έχει και ξυρισμένα μετά έτσι κι αλλιώς οπότε δεν τον νοιάζουν οι υψηλές πυκνότητες...πάντως η δουλειά καθαρή φαίνεται και σύγχρονες μεθόδους ακολούθησαν εξαγωγή με motorised punch με 0.7-0.8 mm και τοποθέτηση με sharp implanter και φάνηκαν να ξέρουν τι κάνουν...για να δούμε πως θα πάει σε 6-7 μήνες. Σίγουρα βέβαια χρειάζεται φιναστερίδη για να διατηρήσει τα υπάρχοντα.
Γράφει σε ένα σχόλιο ότι θα πάρει νομίζω τοπική είδα (σε σχόλιο σε αυτό ή στο short στο κύριο κανάλι); Το χάπι το απορρίπτει λόγω παρενεργειών που εμφάνισε φίλος του ( "ανήκει στο 5%") και πριν κάνει παιδιά δε θα πάρει... Εν τω μεταξύ πώς τον κόβετε; NW6 διάχυτο;
 

JimKan1

Well-Known Member
Γράφει σε ένα σχόλιο ότι θα πάρει νομίζω τοπική είδα (σε σχόλιο σε αυτό ή στο short στο κύριο κανάλι); Το χάπι το απορρίπτει λόγω παρενεργειών που εμφάνισε φίλος του ( "ανήκει στο 5%") και πριν κάνει παιδιά δε θα πάρει... Εν τω μεταξύ πώς τον κόβετε; NW6 διάχυτο;
NW6-NW7
 

dlazaros

Well-Known Member
Ποιος είναι ο νέος?
ποιος είναι ο γιατρός?
που χειρουργεί? στα λαγούμια της χαμας?
Ένας youtuber είναι με θεματολογία τα πάντα όλα, γυμναστική, διατροφή, ταξίδια κλπ. Την έκανε στην Direct Hair Clinic στην Θεσσαλονίκη.
 
Μπλουζα