Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Την φυτρωση την εχει ο Βεκρης αλλα απο youtube δεν μπορεις να καταλαβεις, μπορει να ειναι φισκα στα conceilers.
 

montecristo

Well-Known Member
Την φυτρωση την εχει ο Βεκρης αλλα απο youtube δεν μπορεις να καταλαβεις, μπορει να ειναι φισκα στα conceilers.
Ε ναι σίγουρος δεν μπορείς να εισαι. Και εγώ γενικά δεν εμπιστεύομαι εύκολα αποτελέσματα που βλέπω στο youtube από κλινικές γιατί δεν ξέρεις τι παίζει με αυτά..
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ρε παρτάλια, νόμιζα πως το νήμα ήταν για celebrities. Αν ο θαλάσσιος πιθηκάκος εδώ είναι ναούμ σελέμπριτι, εγώ πάω για τεκίλα με το Γιώργη τον Κλούνη, με σχωράτε κιόλας.
 

kampanakideandean

Active Member
Καλος
 

Συνημμένα

  • 00EC61C9-5724-4347-84D9-4669B949FDC3.jpeg
    00EC61C9-5724-4347-84D9-4669B949FDC3.jpeg
    204.6 KB · Προβολές: 293

JimKan1

Well-Known Member
Μπηκα μετα απο καιρο μονο και μονο για να σχολιασω Κονιλο. Ο κονιλο οντως εδειχνε να μην ενδιαφερεται για την αραιωση και μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση οταν ειδα το βιντεο. Αμφιβαλλω οτι το κυνηγησε ο ιδιος, πιστευω οτι του εστειλε η dhi για δωρεαν μεταμοσχευση/ διαφημιση και αυτος απλα δεχτηκε. Φοβαμαι οτι το αποτελεσμα δε θα ειναι και πολυ καλο αλλα βλεπουμε, ουτως η αλλως 100% τσαμπε πρεπει να την εκανε (η dhi ειχε κανει καποτε και δωρεαν μεταμοσχευση σε καποιον απ το φορουμ).
μπειτε παντως λιγο στη θεση του. ο τυπος εγινε viral ακριβως την περιοδο που η τριχοπτωση του ξεκινησε να γινεται επιθετικη και εζησε ολη αυτη την εμπειρια της τριχοπτωσης μπροστα σε χιλιαδες κοσμου. εγω δε θα μπορουσα να το διαχειριστω.

τον εχω γνωρισει 2 φορες απο κοντα. την πρωτη ειχε ακομα μαλλια και θυμαμαι μου ειχε κανει τοτε πλακα για την δικη μου αραιωση. η δευτερη φορα ηταν 2 χρονια μετα και επειδη εγω ειχα ξεκινησει φιναστεριδη ημουν κοντα στα ιδια επιπεδα, αλλα αυτον τον ειχε θερισει. του λεω θυμασαι τοτε που κοροιδευες για μαλλια, και μου λεει κατι του στυλ γ*μησε τα χειροτερος εγινα απο αυτα που κοροιδευα :p. καλο παιδι παντως
Απο τα βιντεο καλα φαινεται να τον πηγε παντως, εκτος αν ειναι τιγκα στα conceiler
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Όσοι βλέπετε Μπαρτσα - ΠΛΖΕΝ φαντάζομαι επιβεβαιωνετε πως ο Τερ Στεγκεν έχει φτιάξει όλη τη χερλαιν του σωστά ; Τίγκα στην κοκκινίλα στο σημείο ο Γερμανός.
 

JimKan1

Well-Known Member
Όσοι βλέπετε Μπαρτσα - ΠΛΖΕΝ φαντάζομαι επιβεβαιωνετε πως ο Τερ Στεγκεν έχει φτιάξει όλη τη χερλαιν του σωστά ; Τίγκα στην κοκκινίλα στο σημείο ο Γερμανός.
Ναι, μαλλον Couto πηγε απο οτι λενε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν μπορείς να κτλ πολλά από την φωτό ...όταν την ζουμαρω θαμπώνει.... Άσχετο τον φουρνιε της Γαλλίας τον είδατε ; Τι ωραίο smp έκανε ο άτιμος; Από τα πιο κορυφαία που έχω δει .... Δεν παίζει να το παίρνει χαμπάρι κάνεις πλην εμάς αλλά με δυσκολία ... Είναι τρομερό το πόσο δύσκολα καταλαβαίνεις την νοητή γραμμή στα πλάγια του φυσικού μαλλιού με smp....
 
Μπλουζα