Διασημοι/Celebrities

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Αδερφός είσαι Λέγκβεγκ. Αυτά που είπες μαζί με το True Detective είναι όλα φοβερά. Έξτρα πόντοι για το Killer Joe που είναι καθαρό διεστραμμένο διαμάντι. Μου κάνει εντύπωση πάντως πόσο ταμπού το 'χουν εν έτει 2022 οι περισσότεροι να πουν περήφανα 'έβαλα μαλλιά' εκεί. Πες ότι δεκαετίες '80-'90 αυτά τα πράγματα κρύβονταν και είχαν ένα μυστίκ. Πλέον μαθαίνονται τα πάντα σε χρόνο DT. Δείτε ο Nick Cave τί εντυπωσιακή μεταμόρφωση έκανε μέσα σε λίγα χρόνια με MM και μερικούς τόνους Τόπικ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
O Cave εύκολα σε κάθε εμφάνιση του πετάει από πάνω 30 γραμμάρια fibers τα οποία σαλουτσάρει με λίγο durostick για παν ενδεχόμενο.
Πριν που πιάσαμε ηθοποιούς ξέρεις ποιον άλλον δεν χωνεύω ρε φίλε ; Jared Leto. Τι να πρωτοπούμε γι αυτόν τον άνθρωπο.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Αχαχαχαχαχαχααχα κοίτα ο Λίτο ήταν ανέκαθεν υπερβολικά όμορφος, υπερβολικά πελούσιος, υπερβολικά αβανταρισμένος. Σαν τέλειο μανεκέν Κάλβιν Κλάιν είναι. Αν και επίσης καλός όπου τον έχω δει, μου βγάζει ένα πράμα ότι δεν έχει φάει σκατά με το κυβικό μέτρο. Δεν μπορώ να συμπονέσω ή να θεωρήσω 'αληθινό' άνθρωπο που δεν τον έχει περάσει νταλίκα, τριαξονικό και άλλα πολλά ως τα 40. Σαν παιδί μου φαίνεται.
 

Georgie

Well-Known Member
Ο Cave είναι θεός ρε τρελοί.
Και καραφλος να ήταν για πρωινό θα μας είχε
Και ο Warren Ellis ο collaborator του Cave μεγάλη τυπαρα επίσης έστω και με λίγο μαλλί και πολύ μούσι
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ναι ρε, δε συζητάμε τί καλλιτεχνάρες είναι, αυτό δεδομένο. Αλλά μου κάνει εντύπωση που ο Cave μιλάει και γράφει τόσο όμορφα και ανοιχτά για πολύ σοβαρά θέματα αλλά για την εμφύτευση μούγκα, τίποτε, μυστίκ. Είναι λίγο αστείο.
 

Georgie

Well-Known Member
Ναι ρε, δε συζητάμε τί καλλιτεχνάρες είναι, αυτό δεδομένο. Αλλά μου κάνει εντύπωση που ο Cave μιλάει και γράφει τόσο όμορφα και ανοιχτά για πολύ σοβαρά θέματα αλλά για την εμφύτευση μούγκα, τίποτε, μυστίκ. Είναι λίγο αστείο.
Τι να πει και γιατί
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Κοίτα, σε καταλαβαίνω, είναι λίγο αστείο αν το σκεφτείς λογικά, αλλά πιστεύω πως αν τέτοιοι τύποι που τους βλέπουμε ως πρότυπα πολλοί άντρες μιλούσαν πιο ανοιχτά για το κουσούρι της ματαιοδοξίας τους και τί τους βοήθησε, θα ωφελούσε και μας τις χαμένες μάζες κομμάτι.

Ίσως λίγο αφελές κιόλας αυτό που λέω καθώς προφανώς όποιος ψάχνει και γνωρίζει, βλέπει και κρίνει μόνος του, αλλά πχ δεν βλέπεις εύκολα σελέμπριτιζ να λένε 'έβαλα μαλλιά στην τάδε κλινική, εμπιστευτείτε την'. Σα να είναι ντροπή. Ενώ για τις γυναίκες αυτό το ταμπού πλέον δεν υπάρχει, μιλάνε ανοιχτά για τις πλαστικές τους.
 

Georgie

Well-Known Member
Πολλοί το λένε, και άλλοι δε το θεωρούν απαραίτητο να το πουν δημόσια και καλά κάνουν κατά τη προσωπική μου γνώμη
Αν τον ρωτήσουν μπορεί και να το πει
Δε ρωτάς εύκολα τέτοια όμως τον Cave και τους καλλιτέχνες της κατηγορίας αυτής .
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Γι'αυτό έχει τα Red Hand Files. Άλλα κι άλλα τον ρωτάνε να πούμε και δεν έχει δεήσει μια φορά να απαντήσει σε όλο το ψυχακοσπάμ μου για το τί έκανε με το μαλλί του. Μόνος του την άνοιξε την πόρτα και στάνταρ τρώγεται να τα πει. Έχει γράψει εξάλλου το μνημειώδες No Pussy Blues. Είναι δικός μας 100%.
 

Georgie

Well-Known Member
Από την άλλη τι να τον ρωτήσουν, αφού η αλλαγή είναι τεράστια στους κροτάφους .
Το καταλαβαίνουν όλοι ότι κάτι πείραξε, αλλά σιγά το deal .
Εγώ αν ήμουν φίλος του θα του έλεγα να είναι πιο φειδωλος με τη Λακ :p
 

Medde

Active Member
IMG20220414232453.jpg

Με Νιβο τι παίζει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ο Βουρλιώτης είναι άκυρη περίπτωση...όνομα έκανε ξυρισμένος. Και του πήγαινε και είναι και ας πούμε το 'εμβληματικό' λούκ για το hip-hop. Μετά θυμάμαι που έσκασε μ'αυτό το βερνικωμένο Τόπικ υπερθέαμα αρχές 00'ς, όταν κάνανε τα κροσόβερ στα μπουζούκια οι Goin' Through, να εξαργυρώσουν λίγο street-cred με Ολυμπιακά ρουσφετο-ευρώ. Πάντα θεωρούσα πως το έκανε επίτηδες, μιμούμενος οποιονδήποτε ράπερ υποτίθεται πως ήταν 'χότ' εκείνη την περίοδο, όχι σαν κάτι τακτικό/μόνιμο.

ΥΓ Αλήθεια, υπάρχουν ακόμη οι Goin' Through; Δεν τους ισοπέδωσε η υπερποιοτικά δωδεκάχρονη τραποκρατορία Σνίκ/Λάιταρου;
 

ΛΕΣ

Active Member
Interstellar, Dallas Buyers Club, The paperboy και το Killer Joe τα αγαπημένα μου από Μακοναχι. Εξαίρετος όταν βρει ρυθμό αλλά δεν τον πάω ρε πστ μου σαν άνθρωπο, σαν να μασάς αλουμινόχαρτο είναι.
Γιατί η ερμηνεία του στο TRUE DETECTIVE?
 

ΛΕΣ

Active Member
Ο Βουρλιώτης είναι άκυρη περίπτωση...όνομα έκανε ξυρισμένος. Και του πήγαινε και είναι και ας πούμε το 'εμβληματικό' λούκ για το hip-hop. Μετά θυμάμαι που έσκασε μ'αυτό το βερνικωμένο Τόπικ υπερθέαμα αρχές 00'ς, όταν κάνανε τα κροσόβερ στα μπουζούκια οι Goin' Through, να εξαργυρώσουν λίγο street-cred με Ολυμπιακά ρουσφετο-ευρώ. Πάντα θεωρούσα πως το έκανε επίτηδες, μιμούμενος οποιονδήποτε ράπερ υποτίθεται πως ήταν 'χότ' εκείνη την περίοδο, όχι σαν κάτι τακτικό/μόνιμο.

ΥΓ Αλήθεια, υπάρχουν ακόμη οι Goin' Through; Δεν τους ισοπέδωσε η υπερποιοτικά δωδεκάχρονη τραποκρατορία Σνίκ/Λάιταρου;
Τα χαν πει τα ιμηζ, κορίτσια η καραφλοτητα δεν είναι ότι και ότι, πάρτε για παράδειγμα τον ζεν πρεμιέ Βουρλιώτη.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Με αφορμή ένα ωραίο αφιέρωμα που έκαναν κάποιοι madridistas στον Κάρλο ποστάρω αυτή τη φώτο για να δείξω πως με την πάροδο του χρόνου ακόμα και όσοι ΔΕΝ έχουν ΑΓΑ χάνουν σιγά σιγά volume και density εξαιτίας του ότι το σώμα για να αυτοσυντηρηθεί κάνει shut down πολλές εσωτερικές διεργασίες.
Υ.Γ. Αυτό κατά κανόνα. Υπάρχουν και εξαιρέσεις.

1650062948345.png
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ με την περίοδο του χρόνου από φραπα το μάγουλο,σταφιδιασε και έγινε σαν μουστόγρια ,εσύ στο μαλλί κόλλας??ακόμα και η μύτη ψιλοστραβωσε ,τα μαλλιά θα έμεναν ως είχαν? Legwg,μην κοιτάς το δέντρο και χάνεις το δάσος..έχεις δει άνθρωπο ,να περνάνε 30-35 χρόνια και να μην υπάρχει εξ ολοκλήρου αλλαγή?μην συζητάμε τα αυτονόητα ρε
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Εντάξει, αυτή είναι η φυσιολογική και προβλεπόμενη φθορά. Και πάλι για την ηλικία του, το μαλλί είναι πένα, δεν υπάρχει περίπτωση να τον δει κανείς και να πει 'Α τον κακομοίρη τον καραφλοπαππούλη'. Μακάρι στην ηλικία του να 'μαι κι εγώ έτσι!
 
Μπλουζα