Διασημοι/Celebrities

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μούσι και buzz cut το new style λοιπόν
Με τέτοια πυκνότητα σε μούσι και μαλλί μου προκαλεί εντύπωση που δεν είχες αποπειραθεί να το παίξεις έτσι νωρίτερα. Επειδή έχω φίλο με μαλλί πύκνα σαν εσένα πολύ πιθανό να τα πάρεις στο 0,5 cm και να μη φανεί δέρμα !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Μούσι και buzz cut το new style λοιπόν
Τι ανησυχείς;;; Αφού θα φοράς μάσκα για κανά δυο χρόνια ακόμα…. μια που δεν κάνεις τα εμβόλια του σατανα…. :p :p :p :p :p :p Δεν θα σε γνωρίζει κανένας….. κάνεις και teleworking για 5 μήνες και εμφανίζεσαι όταν γίνεις πένα…..:p:p:p:p:p
 

oreo

Well-Known Member
Με τέτοια πυκνότητα σε μούσι και μαλλί μου προκαλεί εντύπωση που δεν είχες αποπειραθεί να το παίξεις έτσι νωρίτερα. Επειδή έχω φίλο με μαλλί πύκνα σαν εσένα πολύ πιθανό να τα πάρεις στο 0,5 cm και να μη φανεί δέρμα !
Ta είχα και έτσι για μια διετία περίπου
 

oreo

Well-Known Member
ΚΑΝΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ
Αν δεν είναι πένα η hairline δεν βγαίνει το αποτέλεσμα που θες. Το οποίο στην προκειμένη είναι να φτιάχνεται εύκολα χωρίς κλίσεις και αποκρύψεις. Όμως γενικότερα είναι ένα κούρεμα που πάει σε πολλά κεφάλια
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τελείως άσχετο αλλα το αφήνω να υπάρχει για τους απανταχού gamers. Τεράστια κίνηση από την Microsoft η οποία εξαγόρασε μετά τις Ubisoft - EA ΚΑΙ την Activision. Ο όμιλος VW του gaming :p
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220118_160212_com.facebook.katana_edit_34210703378633.jpg
    Screenshot_20220118_160212_com.facebook.katana_edit_34210703378633.jpg
    329 KB · Προβολές: 182

naruto

Well-Known Member
Τελείως άσχετο αλλα το αφήνω να υπάρχει για τους απανταχού gamers. Τεράστια κίνηση από την Microsoft η οποία εξαγόρασε μετά τις Ubisoft - EA ΚΑΙ την Activision. Ο όμιλος VW του gaming :p
οποιος ειχε παρει μετοχες της activision την εκανε ,πουλα πουλα ;);)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μάγκες το ξαδερφακι του legwg, o Lebron, έχει αρχίσει να ανοίγει επικίνδυνα πίσω. Δεν κάνει και καμιά αγωγή απ'οσο είχε πει και ο ίδιος και πάει στραφη και η ΜΜ στη hairline. Μπροστά είναι αρκετά καλός καθώς του έχουν βάλει μοσχεύματα και πίσω έχει ανοίξει σαν την άμυνα της Μπαρτσα στην 8αρα από τη βαυαρική μηχανή.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220124_025507_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_20220124_025507_com.google.android.youtube.jpg
    794.5 KB · Προβολές: 252
Τελευταία επεξεργασία:

ΛΕΣ

Active Member
Μάγκες το ξαδερφακι του legwg, o Lebron έχει αρχίσει να ανοίγει επικίνδυνα πίσω. Δεν κάνει και καμιά αγωγή απ'οσο είχε πει και ο ίδιος και πάει στραφη και η ΜΜ στη hairline. Μπροστά είναι αρκετά καλός καθώς του έχουν βάλει μοσχεύματα και πίσω έχει ανοίξει σαν την άμυνα της Μπαρτσα στην 8αρα από τη βαυαρική μηχανή.
Εντωμεταξυ ο συγκεκριμενος λογω σωματος, χρωματος και σχημα κεφαλιου+μουσι ειναι περφεκτ καντιντειντ για ξυρισμα κεφαλιου. Απορω γιατι τοσα χρονια κανει βλακειες με το κεφαλι του και ξεφτυλιζεται.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μάγκες το ξαδερφακι του legwg, o Lebron έχει αρχίσει να ανοίγει επικίνδυνα πίσω. Δεν κάνει και καμιά αγωγή απ'οσο είχε πει και ο ίδιος και πάει στραφη και η ΜΜ στη hairline. Μπροστά είναι αρκετά καλός καθώς του έχουν βάλει μοσχεύματα και πίσω έχει ανοίξει σαν την άμυνα της Μπαρτσα στην 8αρα από τη βαυαρική μηχανή.
Χωρίς αγωγή, ΜΜ= παλάτια στην άμμο!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Παει και ο Μπελουτσαρος αλανια! Τον νίκησε η καράφλα τον αργεντινο αλήτη!
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1643222027071.jpg
    FB_IMG_1643222027071.jpg
    94.1 KB · Προβολές: 220

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Παει και ο Μπελουτσαρος αλανια! Τον νίκησε η καράφλα τον αργεντινο αλήτη!
Ρε φίλε είσαι σίγουρος; Κοιτά φωτός του πριν 1,5 χρονο….Έχει προδιάθεση αλλά δεν μπορεί τόσο γρήγορα …..άλλος άνθρωπος…..
 

Συνημμένα

  • 8DEAF6EE-8ED9-40CE-A2F1-36987AEEA154.jpeg
    8DEAF6EE-8ED9-40CE-A2F1-36987AEEA154.jpeg
    968.6 KB · Προβολές: 193
  • CA984676-4AD4-448A-9DD2-D9BCCFE1BD41.jpeg
    CA984676-4AD4-448A-9DD2-D9BCCFE1BD41.jpeg
    531.3 KB · Προβολές: 231

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε φίλε είσαι σίγουρος; Κοιτά φωτός του πριν 1,5 χρονο….Έχει προδιάθεση αλλά δεν μπορεί τόσο γρήγορα …..άλλος άνθρωπος…..
Μπόμπαρε μπέρδεψες τα χαφ αδερφέ ! Γκιγιέρμε έστειλες εσύ, για τον Μπελούτσι είπα εγώ :p :p :p
 

bobby

Well-Known Member
Μπόμπαρε μπέρδεψες τα χαφ αδερφέ ! Γκιγιέρμε έστειλες εσύ, για τον Μπελούτσι είπα εγώ :p :p :p
Ω ρε φίλε έχεις δίκιο ….. έχω φάει φλας με τον Γκιλιέρμε…. δεν το χώνεψα ποτέ πως έφυγε…….και τον βλέπω παντού μπροστά μου…..

και ο Μπελούτσι καλός παίχτης δεν λέω, και από μικρός ψιλοκαραφλοχαιτάς ήταν…. Φυσιολογικό
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ω ρε φίλε έχεις δίκιο ….. έχω φάει φλας με τον Γκιλιέρμε…. δεν το χώνεψα ποτέ πως έφυγε…….και τον βλέπω παντού μπροστά μου…..

και ο Μπελούτσι καλός παίχτης δεν λέω, και από μικρός ψιλοκαραφλοχαιτάς ήταν…. Φυσιολογικό
Νικοπολίδης, Πατσατζόγλου, Ντομί, Γκαλέτι, Ντιογκο, Τζορτζεβιτς, Άντζας, Ντουντού, Παπαδόπουλος, Μπελούτσι και Πάντος. Θα σε αφήσω να μαντέψεις το ματς. Μία μικρή βοήθεια. Το συνολικό σκορ έφυγε over 4,5 :)
 

bobby

Well-Known Member
Τελικός
Νικοπολίδης, Πατσατζόγλου, Ντομί, Γκαλέτι, Ντιογκο, Τζορτζεβιτς, Άντζας, Ντουντού, Παπαδόπουλος, Μπελούτσι και Πάντος. Θα σε αφήσω να μαντέψεις το ματς. Μία μικρή βοήθεια. Το συνολικό σκορ έφυγε over 4,5 :)
ή ο τελικός κυπέλλου με κούλα 4-4 και δεν θυμάμαι ποσά πέναλτι χτύπησαν (30;;;; Με νικητήριο του τεράστιου Νοκοπολιδη - κόντεψα να σπάσω την τηλεόραση….) ή το 6-2 με την βέρντερ το πρώτο διπλό άστο CL.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τελικός

ή ο τελικός κυπέλλου με κούλα 4-4 και δεν θυμάμαι ποσά πέναλτι χτύπησαν (30;;;; Με νικητήριο του τεράστιου Νοκοπολιδη - κόντεψα να σπάσω την τηλεόραση….) ή το 6-2 με την βέρντερ το πρώτο διπλό άστο CL.
Έπεσες έξω ! Η 5άρα επί της Μπενφίκα είναι Μπομπαρε .
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
O '' 15χρονος'' Εντρικ της Παλμειρας έχει καραφλιασει ήδη...
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1643459550629.jpg
    FB_IMG_1643459550629.jpg
    32 KB · Προβολές: 173

bobby

Well-Known Member
Όταν ακούς ηλικία αφρικανού ποδοσφαιριστή να προσθετεις 10 χρόνια,,,,,,,,,καθυστερούνε λίγο :p :p :p :p :p :p :p να τα δηλώσουνε στο ληξιαρχείο.......:p:p:p:p:p:p:p:p
 
Μπλουζα