Διασημοι/Celebrities

oreo

Well-Known Member
Πόσο προσφέρει το τοπικ. Η 1 είναι τεζαρισμένος, οι άλλες 2 είναι απο την εκπομπή με την Μενέγω, που δεν του πέτυχε η hairline.
 

Συνημμένα

  • σα.png
    σα.png
    474.7 KB · Προβολές: 309
  • IMG_20210926_013303.jpg
    IMG_20210926_013303.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 328
  • IMG_20210926_013216.jpg
    IMG_20210926_013216.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 367

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Εκτιμάς την τρολλια οπότε αυτομάτως ανεβαίνεις μπόλικα tiers μέσα μου :)
Για εμένα το χιούμορ, είναι τρόπος ζώης και αισθάνομαι δυστυχισμένος μέρα που δεν γελάω. Εκτιμώ δε το χιούμορ που έχει μέσα παρομοιώσεις γιατι είναι χαρακτηριστικό εύστροφου και οξυδερκή ανθρώπου ;)
 

Aris81

Well-Known Member
Eίδα τις προάλλες μία ταινία και από τότε που έκανα την μμ μου,πέφτει πολύ το μάτι μου στο μαλλί.
Frank Grillo,56 ετων και από όσο googlαρα,άνευ μμ

R.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι 56?
Τοπ εικόνα.
Για όσους λένε ότι είναι αφύσικο να είσαι έτσι.
Απλά ανέκδοτα είναι αυτά
Εσύ κοντά είσαι Αris σε εικόνα και πυκνότητα που είδα φωτός σου.
Εκεί στοχεύω και εγώ.
 

Aris81

Well-Known Member
Όταν είδα τη Hairline του,
θυμήθηκα τη δικιά σου.
Εν τω μεταξύ διαβάζοντας το forum,έχω διαβάσει πολλές φορές ότι πολλοί γιατροί και κλινικές
επιμένουν στο ότι είναι "λάθος" και "αφύσικο" να προσπαθήσεις να επαναφέρεις τη νεανική σου Hairline.
Πλέον δεν βλέπω κανένα λόγο να μην επιχειρήσει κάποιος να την επαναφέρει..
 

vlafo

Well-Known Member
Αλήθεια είναι μοιάζει πολύ.
Αυτά είναι τερτίπια των γιατρών και κλινικών για τους γνωστούς λόγους.
Όταν το υποστηρίζεις,δεν υπάρχει άλλος δρόμος να μην το κάνεις.
Αυτό είναι το φυσικό και σωστό,το αντίθετο είναι λάθος νοοτροπία και λογική
 

Georgie

Well-Known Member
Έχω μια ένσταση που μάλλον την απαντάς εάν εννοείς αυτό που φαντάζομαι.
Να το ξεκαθαρίσω .
Λες " αν το υποστηρίζεις"
Σωστό, και δεν έχει να κάνει μόνο με τη δοτρια και το απόθεμα σε τριχοθυλάκια

Αλλά στη συνολική εικόνα και ειδικά στα χαρακτηριστικά του προσώπου

Δε πάει σε όλους η πλήρης επαναφορά της νεανικής οριοθέτησης της hairline .
Άλλοι έχουν κάνει ρυτίδες εκεί που κάποτε ξεκινούσε η περηφανη φράντζα

Άλλο πρόσωπο και φρεσκάδα είχαμε στα 20, άλλο στα 35 και άλλο στα 50 ( sexy :) )
 

vlafo

Well-Known Member
Έχεις ένα δίκιο εδώ,αλλά στις περισσότερες των περιπτώσεων σε καμια περίπτωση δεν είναι άσχημο ούτε αφύσικο.
Είναι απλά η φυσική σου και ας έχεις ρυτίδες.
Τα χαρακτηριστικά δεν αλλάζουν στο χρόνο εκτός και έχεις αλλοιωθεί.
 

Aris81

Well-Known Member
Έχω μια ένσταση που μάλλον την απαντάς εάν εννοείς αυτό που φαντάζομαι.
Να το ξεκαθαρίσω .
Λες " αν το υποστηρίζεις"
Σωστό, και δεν έχει να κάνει μόνο με τη δοτρια και το απόθεμα σε τριχοθυλάκια

Αλλά στη συνολική εικόνα και ειδικά στα χαρακτηριστικά του προσώπου

Δε πάει σε όλους η πλήρης επαναφορά της νεανικής οριοθέτησης της hairline .
Άλλοι έχουν κάνει ρυτίδες εκεί που κάποτε ξεκινούσε η περηφανη φράντζα

Άλλο πρόσωπο και φρεσκάδα είχαμε στα 20, άλλο στα 35 και άλλο στα 50 ( sexy :) )

Kαι εγώ αυτής της άποψης ήμουν,αλλά βλέποντας κατά καιρούς άτομα προχωρημένης ηλικίας που κράτησαν φουλ μαλλιά ή άτομα
που ήρθαν πολύ κοντά στην νεανική εικόνα των μαλλιών τους μέσω μμ,δεν διάβασα πουθενά άσχημα σχόλια ή ότι δεν συμβαδίζει με την ηλικία.

Νομίζω πως απλά επειδή έχουμε πολλές τέτοιες αποτυχημένες προσπάθειες,με το συνακόλουθο παράταιρο και αφύσικο αποτέλεσμα,
έχουμε καταδικάσει εξ'αρχής το εγχείρημα.

Αλλά αν κάποιος έχει αφεθεί ή γεράσει πρόωρα και κάνει μία νεανική hairline,μάλλον τελικά θα είναι ασύμβατη με τη συνολική εικόνα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Θα πω το εξής φανταστικό. Έχετε δει ανθρώπους στα 50 με βαμμένα μαλλιά. Πόσο φυσικό σας φαίνεται σε μια λευκότερη επιδερμίδα λόγο ηλικίας με ρυτίδες? Να βάλουμε και ένα νεανικό κούρεμα, undercut. Η hairline θα κάνει την διαφορά? Εμένα προσωπικά με ενοχλεί που αισθητικά οι άνθρωποι που κάνουν μμ επιλέγουν χτένισμα με τα μαλλιά προς τα πάνω λες και δεν φαίνεται η μμ, τις περισσότερες φορές αισθητικά είναι και χειρότερα σαν τον Μπεγνή τον ηθοποιό. Κάνε τα ένα textured crop με κοντή φράντζα προς τα κάτω!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Υπάρχει χειρότερό λουκ από το συγκεκριμένο ρε μύστες;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1633116859946.jpg
    FB_IMG_1633116859946.jpg
    37.6 KB · Προβολές: 256

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Υπάρχει, τουλάχιστον ο τύπος με την κοτσίδα το πανηγυρίζει οτι είναι στα παπάρια του!
Εμένα αυτό είναι το χειρότερο, η άρνηση...
Προβολή συνημμένου 40941

Διαφωνω, αυτος τουλαχιστον με το αραιομαλλο του για την ωρα το ψιλουποστηρίζει το κουρεματακι και μπορεί μελλοντικά αν αρχισει τωρα καμια θεραπεία να βελτιώσει την υπάρχουσα κατάσταση σε σημείο μη παρατηρήσιμο και αν μπαλώσει τα κενάκια με μια μμ να ναι οκ. Ο Ιβανοβιτς και ο κάθε Ιβανοβιτς ειναι καμμένα χαρτιά. Σίγουρα θα κανουν οτι θελουν με το σωμα τους αλλα η καραφλοκοτσιδα αν υπηρχε αστυνομια κουρεματος θα επρεπε να διωκόταν ποινικά μινιμουμ. ΑΠΟΔΕΞΟΥ ΤΟ, ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΣΩΖΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕΣΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΤΩΡΑ Δ Ε Ν Υ ΠΑ Ρ Χ Ο Υ Ν .
 

tol

Well-Known Member
Υπάρχει, τουλάχιστον ο τύπος με την κοτσίδα το πανηγυρίζει οτι είναι στα παπάρια του!
Εμένα αυτό είναι το χειρότερο, η άρνηση...
Προβολή συνημμένου 40941



Διαφωνω, αυτος τουλαχιστον με το αραιομαλλο του για την ωρα το ψιλουποστηρίζει το κουρεματακι και μπορεί μελλοντικά αν αρχισει τωρα καμια θεραπεία να βελτιώσει την υπάρχουσα κατάσταση σε σημείο μη παρατηρήσιμο και αν μπαλώσει τα κενάκια με μια μμ να ναι οκ.


Εντωμεταξυ, αν δεν κανω λαθος, ξερεις ποια ειναι η πλακα, φιλε James;

Αυτος που περιγραφεις με το "αραιομαλλο", ξερεις ποιος ειναι;

Αυτος εδω...

ABACA_301008_006.jpg



Ο Κολιν Φαρελ!!!

Για τις αναγκες συγκεκριμενου ρολου σε ταινια φορα προσθετο (περουκα) στη φωτογραφια που ανεβασε ο Λαζαρος.

Προσωπικα τον θεωρω (μαζι με τον Μπραντ Πιτ) τους κορυφαιους "μαλλιαδες"... σε οχι νεαρη ηλικια. 45αρης ο Φαρελ, 55αρης ο Πιτ.

Εχουν και οι δυο πολυ ωραιο λουκ, ωραιο στιλ μαλλιων και χτενισματος.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@tol Δεν τον κατάλαβα ότι ήταν ο Φάρελ ομολογώ Tol, σίγουρα μιλάμε για εξαιρετικό μαλλί αλλά να πω την αλήθεια εμένα μου αρέσει και σαν ηθοποιός :) Περιμενουμε να τον δουμε και στο νεο Batman τωρα.
 
  • Like
Reactions: tol

dlazaros

Well-Known Member
@tol Δεν τον κατάλαβα ότι ήταν ο Φάρελ ομολογώ Tol, σίγουρα μιλάμε για εξαιρετικό μαλλί αλλά να πω την αλήθεια εμένα μου αρέσει και σαν ηθοποιός :) Περιμενουμε να τον δουμε και στο νεο Batman τωρα.
χαχα, ναι είναι απο την ταινία κακά αφεντικά! Ζωγράφισε ο άτιμος εκεί. Που να δείς μια ταινία που είχαν κάνει και το ίδιο στον Τομ κρούζ, Τροπικ Θαντερ νομιζω ήταν, κάτσε να βρώ φωτό...
Είναι για διαφήμιση πρίν μετά το dermaroller!!!

65895.jpg
 
  • Like
Reactions: tol

oreo

Well-Known Member
Μπλουζα