Διασημοι/Celebrities

tasos33

Well-Known Member
Ένα σαββατοβράδο ,μεγάλη παρεα, βλέπαμε Σπυράκο Παπαδοπούλο και τραγουδούσε ο Αντύπας. Δέκα άτομα σχολίαζαν και γελούσαν με αυτή την εικόνα. Και τι δεν άκουσα, ότι ερχόταν στον καθένα , γελούσα κ εγώ και έλεγα από μέσα μου ....που να ξέρετε ....

Άθλια η εικόνα του, κρίμα.


Αν το βλεπεις απο αποσταση ειναι οκ και δεν θελει καποιος να γυαλιζει ή να φαίνεται δέρμα. Σκοπος του τοπικ για καποιους δεν ειναι μονο να το βαλουν με τετοιο τροπο ωστε να μη φαινεται οτι εχουν βαλει κατι. Οπως οι γυναικες αν βαζουν concealers / make-up και ξερεις οτι εχουν βαλει.

Το οτι φαινεται δεν το συζητω, ακομα και με καποιον που δεν ασχολειται με το θεμα μαλλι καταλαβαινει οτι εχει βαψει το τριχωτο χωρις να εχει μαλλι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Θα ήθελα να δω 10 cases με αυτές τις ωραίες hairline που λέτε, με φωτογραφίες που δείχνουν ακριβώς, τι μπήκε, που, πως και τι παρήγαγε.
 

oreo

Well-Known Member
Δεν μου αρέσει η hairline του teslaman. Μιλήσατε συγκεκριμένα για κάποιον ιατρό και πάνω στα αποτελέσματα αυτού θέλω να δω.
 

oreo

Well-Known Member
Έλα τώρα μη γίνεσαι άπιστος Θωμάς.
Αφού με έχεις δει.:)
Εσύ είσαι άλλο πράγμα vlafo, χάρμα οφθαλμών. ;)
Πρέπει όταν μιλάμε με ευκολία για κάτι, εξίσου εύκολα να κάνουμε deliver.
Αν hairline πολύ καλές παράγονται κάθε μέρα, θέλω να τις δω.
Αυτό ισχύει για κάθε γιατρό.
 

vlafo

Well-Known Member
Εσύ είσαι άλλο πράγμα vlafo, χάρμα οφθαλμών. ;)
Πρέπει όταν μιλάμε με ευκολία για κάτι, εξίσου εύκολα να κάνουμε deliver.
Αν hairline πολύ καλές παράγονται κάθε μέρα, θέλω να τις δω.
Αυτό ισχύει για κάθε γιατρό.
Εύχομαι και ελπίζω oreo να μην κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας.Όχι ότι έχω αμφιβολία αλλά όπως έχεις καταλάβει εγώ κολακείες δεν θέλω σε αντιθέσει με εδώ μέσα που αλλά πιστεύουμε και άλλα λέμε.
Ειδικά από σένα που έχεις ξεπεράσει σε προσδοκίες και στάνταρντ ακόμα και μένα.
Δικαιολογημένα μαζί σου και εγώ.
Πράγματι χερλάιν είναι το αδύνατο σημείο των περισσότερων γιατρών και αυτό πρέπει να μας το αποδεικνύουν ότι το έχουνε.
Αλλιως λάβδανο. :)
 

oreo

Well-Known Member
Εύχομαι και ελπίζω oreo να μην κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας.Όχι ότι έχω αμφιβολία αλλά όπως έχεις καταλάβει εγώ κολακείες δεν θέλω σε αντιθέσει με εδώ μέσα που αλλά πιστεύουμε και άλλα λέμε.
Ειδικά από σένα που έχεις ξεπεράσει σε προσδοκίες και στάνταρντ ακόμα και μένα.
Δικαιολογημένα μαζί σου και εγώ.
Πράγματι χερλάιν είναι το αδύνατο σημείο των περισσότερων γιατρών και αυτό πρέπει να μας το αποδεικνύουν ότι το έχουνε.
Αλλιως λάβδανο. :)
Δεν σε κοροιδεύω, οτι σου είπα ισχύει για σένα.
Δεν τοποθετούμαι ή όταν τοποθετούμαι σε κάποια νήματα, είναι πάντα με την προσπάθεια να μπώ στα παπούτσια, αυτού που έκανε την μετ. Αυτό ώστε να καταλάβω τι περίμενε να πάρει αυτός και όχι τι περιμένω να δω εγώ. Σε αυτά τα νήματα κρίνω οπτικά με ανάλογη επιείκεια. Θα κάτσω να χαλασω την ψυχολογία ενός παλικαριού, επειδή εμένα δε μου αρέσει ? Ποτέ.
Αυτό που δυστυχώς ισχύει, είναι οι περισσότεροι έχουν χάσει την αίσθηση και την εικόνα, που έχει η hairline και γενικότερα το κεφάλι πριν το χτυπήσει η ΑΑ και δεν μπορούν να ξεχωρίσουν, το αποτέλεσμα. Οπότε μόλις δουν το γέμισμα της κεφαλής, λένε ώπα, εδώ είμαστε,μια χαρά.
Δεν είναι έτσι.
Κάνω μια γενική τοποθέτηση, για οποιοδήποτε περιστατικό απο οποιονδήποτε γιατρό.
Εσύ είσαι εξαίρεση, αλλιώς θα πρότεινα λάβδανο. ;)
 

alex7

Well-Known Member
Δεν σε κοροιδεύω, οτι σου είπα ισχύει για σένα.
Δεν τοποθετούμαι ή όταν τοποθετούμαι σε κάποια νήματα, είναι πάντα με την προσπάθεια να μπώ στα παπούτσια, αυτού που έκανε την μετ. Αυτό ώστε να καταλάβω τι περίμενε να πάρει αυτός και όχι τι περιμένω να δω εγώ. Σε αυτά τα νήματα κρίνω οπτικά με ανάλογη επιείκεια. Θα κάτσω να χαλασω την ψυχολογία ενός παλικαριού, επειδή εμένα δε μου αρέσει ? Ποτέ.
Αυτό που δυστυχώς ισχύει, είναι οι περισσότεροι έχουν χάσει την αίσθηση και την εικόνα, που έχει η hairline και γενικότερα το κεφάλι πριν το χτυπήσει η ΑΑ και δεν μπορούν να ξεχωρίσουν, το αποτέλεσμα. Οπότε μόλις δουν το γέμισμα της κεφαλής, λένε ώπα, εδώ είμαστε,μια χαρά.
Δεν είναι έτσι.
Κάνω μια γενική τοποθέτηση, για οποιοδήποτε περιστατικό απο οποιονδήποτε γιατρό.
Εσύ είσαι εξαίρεση, αλλιώς θα πρότεινα λάβδανο. ;)
κανείς δεν ισχυρίστηκε ότι με τη ΜΜ μπορείς να αποκτήσεις την εφηβική σου hairline.Μπορεί σε κάποιες ειδικές περιπτώσεις αυτό να συμβεί αλλά είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.Επειδή όμως συζητάμε για τον Μασκ συγκεκριμένα λέμε ότι εδω στο φόρουμ έχουμε δει πολλά πολυ καλύτερα αποτελέσματα από το δικό του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
κανείς δεν ισχυρίστηκε ότι με τη ΜΜ μπορείς να αποκτήσεις την εφηβική σου hairline.Μπορεί σε κάποιες ειδικές περιπτώσεις αυτό να συμβεί αλλά είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.Επειδή όμως συζητάμε για τον Μασκ συγκεκριμένα λέμε ότι εδω στο φόρουμ έχουμε δει πολλά πολυ καλύτερα αποτελέσματα από το δικό του
Αν λέγατε αυτό απο την αρχή εσύ και kharmacona, δεν θα έλεγα τίποτα. Μιας και είσασταν όμως συγκεκριμένοι, θέλησα και εγώ να είμαι συγκεκριμένος. Δεν υπάρχει έριδα έδω, απλά ανάγκη διαπίστωσης.
 

bobby

Well-Known Member
Βλέπω Λιβερπουλάρα …. Τρομερή 0-2 στο 13’ την Ατλέτικο…. Βλέπω και Σιμεόνε κάργα ντούπα έχει το αλάνι… Μαδρίτη είναι δεν πάει μια δίπλα στον Χοσέ να τον φτιάξει; ή μήπως αλλόθρησκους (όχι Ρεάλ δηλαδή) δεν ακουμπάει; :D :D :D :D Μόλις μείωσε η Ατλέτικο … Ματσάρα!!!!!!
 

alex7

Well-Known Member
Βλέπω Λιβερπουλάρα …. Τρομερή 0-2 στο 13’ την Ατλέτικο…. Βλέπω και Σιμεόνε κάργα ντούπα έχει το αλάνι… Μαδρίτη είναι δεν πάει μια δίπλα στον Χοσέ να τον φτιάξει; ή μήπως αλλόθρησκους (όχι Ρεάλ δηλαδή) δεν ακουμπάει; :D :D :D :D Μόλις μείωσε η Ατλέτικο … Ματσάρα!!!!!!
Πέφτει πολύ στήσιμο .Μην τα πολυπιστεύεις αυτά που βλέπεις
 

bobby

Well-Known Member
Πάλι καλά αφού βλέπεις καi λίγο ματς και όχι τις dupes,supes,mupes μόνο.
Δεν ασχολούμαι ρε φίλε όλη την ώρα με μαλλιά… τις πληροφορίες μου τις πήρα, την αγωγή μου την κάνω και για ΜΜ όταν έρθει η ώρα ξέρω που θα πάω….
 
Μπλουζα