Διασημοι/Celebrities

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Bobby αυτό παρατήρησα και εγώ. Όπως και ότι ο Σαλαχ ειναι όσο μιλάμε ο καλύτερός στον κόσμο από άποψη φόρμας. Μεγάλος παίκτης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Δεν ασχολούμαι ρε φίλε όλη την ώρα με μαλλιά… τις πληροφορίες μου τις πήρα, την αγωγή μου την κάνω και για ΜΜ όταν έρθει η ώρα ξέρω που θα πάω….
Μάλλον φίλε bobby δεν με κατάλαβες.
Βλέπεις ματς και παρατηρείς την dupa.
Φοβερός.:):)
 

Gianney

Well-Known Member
Βλέπω Λιβερπουλάρα …. Τρομερή 0-2 στο 13’ την Ατλέτικο…. Βλέπω και Σιμεόνε κάργα ντούπα έχει το αλάνι… Μαδρίτη είναι δεν πάει μια δίπλα στον Χοσέ να τον φτιάξει; ή μήπως αλλόθρησκους (όχι Ρεάλ δηλαδή) δεν ακουμπάει; :D :D :D :D Μόλις μείωσε η Ατλέτικο … Ματσάρα!!!!!!
You will never walk alone ...Νομίζω το μότο αυτό της Λίβερπουλ πρέπει να γίνει και για εμάς εδώ στο φόρουμ
 

bobby

Well-Known Member
You will never walk alone ...Νομίζω το μότο αυτό της Λίβερπουλ πρέπει να γίνει και για εμάς εδώ στο φόρουμ
Αν κι Ολυμπιακός από μικρός υποστήριζα MU λόγω της ιστορίας στο Μόναχο. Όμως μου αρέσει κι η Λιβερπουλάρα και η MC. Ομαδάρες και οι τρεις! Στο νησί όμως είμαι και Nottingham Forest, θυγατρική της Θρυλάρας… :D :D :D :D :D
Αν πάω στο Λορενζο πάντως δεν θα του πω ότι είμαι φαν της Μπάρτσα γιατί θα με πετσοκόψει…..
 

spi

Well-Known Member
Αν κι Ολυμπιακός από μικρός υποστήριζα MU λόγω της ιστορίας στο Μόναχο. Όμως μου αρέσει κι η Λιβερπουλάρα και η MC. Ομαδάρες και οι τρεις! Στο νησί όμως είμαι και Nottingham Forest, θυγατρική της Θρυλάρας… :D :D :D :D :D
Αν πάω στο Λορενζο πάντως δεν θα του πω ότι είμαι φαν της Μπάρτσα γιατί θα με πετσοκόψει…..
Ρε δικέ μου πως γίνεται να υποστηρίζεις MU και να σου αρέσουν Λίβερπουλ και MC? Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου o_O
 

bobby

Well-Known Member
Ρε δικέ μου πως γίνεται να υποστηρίζεις MU και να σου αρέσουν Λίβερπουλ και MC? Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου o_O
Φανατικός είμαι μόνο με τον Θρύλο κατά τα αλλά μου αρέσουν οι ομάδες που παίζουν ωραία μπάλα. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Σίγουρα μεταξύ τους υπάρχει ιεραρχία MU>Liverpool>MC.
 

spi

Well-Known Member
Φανατικός είμαι μόνο με τον Θρύλο κατά τα αλλά μου αρέσουν οι ομάδες που παίζουν ωραία μπάλα. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Σίγουρα μεταξύ τους υπάρχει ιεραρχία MU>Liverpool>MC.
Έλα μωρέ ο καθένας όπως γουστάρει πλάκα κάνουμε. Εγώ απλά είμαι φανατικός με την Γιουνάιτεντ για αυτό και σε πειραξα
 

oreo

Well-Known Member
Ρε που τις βρήκανε αυτές στο bachelor , xaxaxaxaxaxaxaxaxa , πρέπει να ξετίναξαν το Ανατολικό μπλόκ και τα περίχωρα.
 

bobby

Well-Known Member
Έλα μωρέ ο καθένας όπως γουστάρει πλάκα κάνουμε. Εγώ απλά είμαι φανατικός με την Γιουνάιτεντ για αυτό και σε πειραξα
Δεν παρεξηγούμαι φίλε, αλλά όταν μια ομάδα παίζει μπαλάρα ακόμα και αν δεν είναι η αγαπημένη μας (εκτός Ελλάδας πάντα, γιατί στην Ελλάδα το Αιγάλεω και ο Θρύλος να κερδίζουν και οι άλλοι… Είμαι και Αιγαλεώτης σημειωτέον…) πρέπει να το παραδεχόμαστε. Και δυστυχώς για την MU (στην παρούσα φάση τουλάχιστον) οι Λίβερπουλ και Σίτυ παίζουν καλύτερα… Στα ντέρμπι βέβαια πάντα MU!!!!
 
  • Like
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Ρε που τις βρήκανε αυτές στο bachelor , xaxaxaxaxaxaxaxaxa , πρέπει να ξετίναξαν το Ανατολικό μπλόκ και τα περίχωρα.
Σαν το love island αδερφέ δεν έχει. Είναι οτι πρέπει για πιτσιρικάδες που δίνουν Cambridge , βλέπεις και κατλαβαινεις που λέμε …. προφορά οι Leedsιανες, παιρνεις κατευθείαν το πτυχίο!
Αλλααα
 
Μπλουζα