Διασημοι/Celebrities

navajo49

New Member
Πως γίνεται εκατομμυριούχοι να κάνουν τέτοιες μαλακιες;;;
Γιατί ως εκατομμυριουχοι δεν δίνει κάνεις άλλος σημασία στις μαλακιες τους εκτός απο εμας στο φόρουμ χάχα...και εννοείτε έχουν και την άνεση να πληρώνουν το κόστος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Πως γίνεται εκατομμυριούχοι να κάνουν τέτοιες μαλακιες;;;
Γιατί δεν ασχολούνται οι ίδιοι, έχουν συμβούλους - βοηθούς για αυτές τις δουλειές οι οποίοι προφανώς είναι γκάου και δεν κάνουν σωστή έρευνα ή έρευνα σε βάθος.........Αυτή είναι η μία άκρη, εμείς εδώ, που διυλίζουμε των κώνωπα, τείνουμε προς την άλλη άκρη…. Το σωστό είναι να είσαι κάπου στην μέση. Αν βέβαια αυτό δεν είναι δυνατό τότε προτιμώ να διυλίζω τον κώνωπα παρά να πάω σαν πρόβατο σε σφαγή….
 

Gianney

Well-Known Member
Οσοι εχετε δει σε σοσιαλ μιντια Κογια τον τελευταιο καιρο παρατηρειτε οτι κατι δεν παει πολυ καλα με τη ΜΜ του η ιδεα μου ; Εκλεισε εξαμηνο και μου φαινεται ιδιος με πριν.
Χμμμ η αλήθεια είναι είδα που πήγε στην κλικινη και των είπαν θα δει σε αυτή την φάση φύτρωση και κάνει επίσης και prp
 

tasos33

Well-Known Member
Οσοι εχετε δει σε σοσιαλ μιντια Κογια τον τελευταιο καιρο παρατηρειτε οτι κατι δεν παει πολυ καλα με τη ΜΜ του η ιδεα μου ; Εκλεισε εξαμηνο και μου φαινεται ιδιος με πριν.
Αυτός ήταν που είχε πάει σε μια κλινική τύπου υπογα κ έναν γιατρό με μούσια άσπρα?
 

Quarantine

Active Member
Ο τύπος απλά χωρίς φίνα δεν ήταν κατάλληλος για μεταμόσχευση και του την έκαναν.Να μου πεις από το τίποτα κάτι είναι και αυτό αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν σώζετε με τίποτα.Και ο καημένος έλεγε μετά την μεταμόσχευση, "όχι πια καραφλος" και το πίστευε πως θα γεμίσει μαλλιά.Ακομα περιμένει να βγάλει τρίχες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα